>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Premier League 1 KOLEJKA 11.08 - 12.08.2007r

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Chelsea FC - Birmingham City+1,5
Typ: 2
Kurs: 1,99
Buk: BetGun
Stake: 8/10

W niedzielne popołudnie do twierdzy Stamford Bridge przyjeżdża beniaminek z Birmingham.Każdy chyba słyszał o pladze kontuzji w zespole The Blues we wczorajszym treningu podobno 14 zawodników nie uczestniczyło_Od czasu kiedy Jose Mourinho jest trenerem Chelsea ten klub nie przegrał w rozgrywkach Premier League na własnym stadionie.Ostatnia porażka miała miejsce 21 lutego 2004 roku.Birmingham w sezonie regularnym Championship zajęło 2 miejsce.Zespół Steva Bruce&#39;a ma największe szanse spośród beniaminków na utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej.Do zespołu dołączyli tacy zawodnicy jak Fabrice Muaba, Oliver Kapo, czy też Hossam Ghaly powinni zagwarantować odpowiedni poziom gry na St Andews.Znacznym osłabieniem było odejście bramkostrzelnego Nicklasa Bendtnera.Gospodarze niedzielnego meczu nie wydali poważnych sum na transfery jak w poprzednich sezonach.Zespół zasilili:Steve Sidwell,Florent Malouda ,Tal Ben Haim ,Claudio Pizarro.Lista kontuzjowanych z londyńskiej Chelsea jest długa.Na pewno nie zagra Wayne Bridge,John Terry,Didier Drogba.Salomon Kalou, Andriy Shevchenko, Claude Makelele i Michael Ballack walczą z kontuzjami i być może zobaczymy kilku z nich w pierwszym meczu na Stamford.Nowo pozyskany napastnik Claudio Pizarro grywał rzadko w Bayernie i ciężko będzie mu się odnaleźć w Premiership na dodatek ma uraz pleców,który ogranicza jego ruchy.Frank Lampard ma złamany palec u lewej nogi ale zagra.Chociaż ta kontuzja może mu trochę przeszkadzać.W spotkaniu z ManU kontuzji doznali Glen Johnson i Floren Malouda.W druzynie Birmingham nie zagra pomocnik Glen Jonhson.Na urazy narzekają Rafael Schmitz i Mat Sadler.Doznał kontuzji uda w przedsezonowym spotkaniu z przeciwko Walsall.Pierwszym typem jaki przyszedł mi do głowy był remis.W historii spotkań Birmingham dwa razy remisowało z Chelsea 1-1 i w niedziele mogą powtórzyć ten wyczyn.Lecz kiedy zobaczyłem w Betgunie typ na Birmingham z handicapem bez wahania zdecydowałem się, że go zagram.W przedsezonowych spotkaniach Chelsea prezentowała się przeciętnie.Remis z Feyenordem przegrana 2-0 z Rangersami oraz wygrane ze słabymi drużynami 1-0.Drużyna Chelsea na początku rozgrywek nie jest w dobrej formie ja liczę, że Birmingham urwie im punkty albo nieznacznie przegra różnicą jednej bramki,którą nie wiem kto strzeli.Jest to pierwsza kolejka i czołowe kluby nie są jeszcze w dobrej formie ,która przychodzi z końcem października.Pozostało jeszcze kilka dni do tego meczu wyjściowa jedenastka jest mi nie znana ale prawdopodobnie nawet gdy niektórzy piłkarze się wyleczą to i tak nie zagrają na porywającym poziomie.
✅ 3-2 To co miało wejść weszło :jupi:

West Ham United - Manchester City
Typ: 1
Kurs: 2,05
Buk: BetGun
Stake:6/10

Artur podobnie jak sutek nie zgadzam się z Tobą.Eriksson nakupił piłkarzy różnych narodowości i co z tego?Większość transferów była przeprowadzona niedawno i piłkarze nie są zgrani.Mark Bresciano z Parmy trenuje z Citizens a nie jest jeszcze ich piłkarzem :mrgreen: Eriksson nie jest jakimś fenomenalnym trenerem nie pamiętam czy prowadził kiedykolwiek jakiś zespół w Premiership ale miał na pewno kilkuletnią przerwę.Pewnie leżał na kasie, którą zarobił jako trener Anglii.W tym sezonie West Ham nie będzie tak słaby aby nie wygrać z z Citizens.Piłkarze Manchesteru zapowiadają, że dorównają Czerwonym Diabłom już to widzę :mrgreen: West Ham kupił doświadczonych piłkarzy.Nie wymieniliście jeszcze Scotta Parkera ,którego pozyskali z Newcastle i Juliena Fauberta.Parker nie zagra w sobotę i Lucas Neill.Kiedy gra Manchester City to aż żal du*e ściska.Jak strzelą gola na Upton Park to będzie dobrze.Myślę, że goście nie maja co marzyć o wygranej skoro nawet nie mają jeszcze bramkarza na to spotkanie ponieważ Andreas Isaksson jest kontuzjowany.Nowo pozyskani Valeri Bojinov, Vedran Corluka i Elano muszą poczekać na debiut w Premier League.Oba zespoły nie posiadają klasowych napastników ale zdecydowanie para Zamora Bellamy jest lepsza niż napastnicy Citizens.Na ostatnie 10 pierwszych meczy sezonu Manchester City wygrało jeden.Na Upton Park przegrają.
⛔ 0-2 tutaj klapa :-?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Chelsea FC - Birmingham City 2. ⛔ Mecz na Stanford Bridge moze przejsc do histori ... nie pod wzgledem ladnego widowiska lecz.... wysokiej przegranej gospodarzy.Takich problemow kadrowych pilkarze The Blues nie mieli juz od dawna az 13 graczy nie zagra a kilku jest zagrozonych . W meczu z ManU juz mozna powiedziec Joshe Murinho nie mial kogo wystawic w ataku i dziwie sie jakim cudem ManU tego nie wygralo w regulaminowym czasie no ale cuz... Napewno nie zagraja : Didier Drogba, Andrij Szewczenko, Arjen Robben, Michael Ballack, Paolo Ferreira, Wayne Bridge, Salomon Kalou i Claude Makelele , john Terry, zagrozeni : Petr Cech, Glen Johnson, Shaun Wright-Phillips i Florent Malouda. Nie wyglada to ciekawie wiec zastanawiam sie zeby postawic 2 na Birmingham . Mam nadzieje ze gracz nie zaprzepaszcza takiej szansy i moga to wygrac.
No coz goscie prowadzili 1-0 potem po 1 przegrywali 1-2 i zremisowali 2 lecz w koncowce dobil ich Essien 2-3 :/ Myslalem jednak ze Birmingham powalczy conajmniej o remis :/

Aston Villa - Liverpool FC 2 ✅ Lverpool wyrusza do Birmingham 11 sierpnia na inaugurację sezonu Premier League. Przeciwnikiem będzie Aston Villa i chociażby z powodu dorej formy podopiecznych Martina O&#39;Neila w sparingach będzie to na pewno ciężki przeciwnik. na Villa Park dojdzie do jednego z najciekawszych spotkan w pierwszej kolejce Premier SHip . Miejscowi zagraja z druzyno FC Liverpool na czele z trenerem Rafa Benitezem jak i pilkarzami takimi jak Gerard Alonso Tores Berbatov Pepe Reina i wielu innych . Lecz sadze ze przyjezdni powalcza o pierwsze 3 pkt w sezonie i wygraja ten mecz .
Nastepny mecz w ktorym do ostatniej minuty nie wiadomo bylo kto wygra. Liverpool wygrywal 1-0 by po tem remisowac lecz kapitan Liverpoolu pieknym strzalem ustalil wynik spotkania 2:1

Manchester United - Reading FC 1 ⛔ Moim zdaniem najpewniejszy typek z Angielskiej Premiership . Zawodnicy czerwonych diablow na Old Trafort udowodnia publicznasci ze w tym sezonie glowny cel to mistrz Angli . Czy tak bedzie ? Sadze ze tak . Czerwone Diably z nowymi nabytkami typu Anderson czy Nani oraz Owen Hargreavesa moga mowic o tym ze ManU walczy o 3 korony. Mecz napewno ciekawy i mam andzieje ze padnie wiele bramek . Rowneiz prawdopodobny typ over 2.5 ????
Jak na zlosc tutaj ani nie bylo overa ani zwyciestwa szkoda tak straconych pkt. przez ManU :/ zremisowali 0-0 a po kilku skaldnyc hakcjach moglo byc 3-0 no ale coz to dopiero pierwsza kolejka.

Arsenal - Fulham 1 ✅ . Moze 1 ale to moze.. Poniewaz nie wiem dokladnie w jakiej jest formie Arsenal .Choc &quot;Kannonierzy&quot; wygrali ostatnio turniej w Amsterdamie &quot;Amsterdam Tournament&quot; pokonujac w finale AJAX 1:0 po golu van Persiego. Z kompletem 9 pkt. wygral turniej . To moze o czym swiadczyc choc takie druzyny jak Ajax Atletico czy Lazio dopiera sa w czasie przygotowan do sezonu wiec nie prezentowali najklepszej formu . Nie wiem jak bedzie poodejsciu Henrego moze wy sie wypowiecie na ten temat.
Ogladajac ten mecz mozna byla zemdlec fatalny poczatek juz w 1 minucie 0:1 lecz ostatnie 10 min nalezalo do arsenalu a szczegolnei do Hleba i 2:1 ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:92316ef099]Wyniki 1 kolejki
Sunderland AFC - Tottenham 1-0(0-0)
Bolton Wanderers - Newcastle United 1-3(0-3)
Derby County - Portsmouth FC 2-2(1-1)
Everton FC - Wigan Athletic 2-1(1-0)
Middlesbrough FC - Blackburn Rovers 1-2(1-0)
West Ham United - Manchester City 0-2(0-1)
Aston Villa - Liverpool FC 1-2(0-1)
Arsenal FC - Fulham FC 2-1(0-1)
Chelsea FC - Birmingham City 3-2(2-2)
Manchester United - Reading FC 0-0(0-0)[/center:92316ef099]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom