>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Praca

S 11

support75

Użytkownik
zarobisz od 10 - 20/h
chyba k.........a w Irlandi ????

bernard - masz 17 lat, zero zawodu a wymagasz bog wie czego. ulotki, budowa, rozwozenie pizzy. 6-7 zł za godzine, i tyle w tym temacie.
jak liczysz na cuda to skoncz najpierw szkole,
 
muddy5 53

muddy5

Użytkownik
u mnie w miescie tj. pod Warszawa, stawka 8 zł/h 10 godzin. od 7.00 do 17.00, o 11.00 przerwa pół godzinna na jedzenie :]
ale ta robota byla ciezka? czy light? ja zamierzam pracowac w piekarni przez wakacje (mam 17 lat). raz juz bylem, zaczalem o 17 i siedzialem do 4 nad ranem. wynagrodzenie: 50 zl, radosc z wlasnorecznie zarobionych pieniedzy: bezcenne ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ale ta robota byla ciezka? czy light? ja zamierzam pracowac w piekarni przez wakacje (mam 17 lat). raz juz bylem, zaczalem o 17 i siedzialem do 4 nad ranem. wynagrodzenie: 50 zl, radosc z wlasnorecznie zarobionych pieniedzy: bezcenne ????
co ty na budowie kawe roznosił :jezora::jezora:
 
matex 0

matex

Użytkownik
ale ta robota byla ciezka? czy light? ja zamierzam pracowac w piekarni przez wakacje (mam 17 lat). raz juz bylem, zaczalem o 17 i siedzialem do 4 nad ranem. wynagrodzenie: 50 zl, radosc z wlasnorecznie zarobionych pieniedzy: bezcenne ????
no trzeba przyznac ze praca była ciezka... oczywiscie nie robiłem tego co ci normalni robotnicy ale i tak dali mi wcisk :] na poczatka troche tam sie smiali ze mnie (jestem dosyc chudy) i zadawali pytania typu : a przyjdziesz jutro wogole ? ale ze ja jak sie czegos podejme to juz to wykonam chocby nie wiem co to zacinalem zeby i pracowalem dalej... po 3 tygodniach jak juz chcialem odjesc (zbilzal sie rok szkolny) to byli (nie chwalac sie :]) strasznie zadowoleni.. i kierownik budowy dstrasznie chcaił zebym jeszcze poprcował i proponował prace w wekkendy (raz jeszcze przyszedłem w roku szkolnym0 ale mi sie znudziło ????
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
a zbierał ktoś truskawki lub borówke amerykańską itd. na plantacjach. Ile godzin tam sie pracuje i jaki zarobek i wogole czy tam ciezko wytrzymac jest ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
a zbierał ktoś truskawki lub borówke amerykańską itd. na plantacjach. Ile godzin tam sie pracuje i jaki zarobek i wogole czy tam ciezko wytrzymac jest ????
nie opłaca sie bo jak masz płacone nie od godziny to lepiej w domu siedzieć ;p dostaniesz 1,5zł od koszyczka a zbierasz koszyk od 20min do 1h więc marna kasa ;p
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
to i tak cały hu ;p ja wole iść tyrać przy kostce za 7,5zł za godzine chociaż wiem że to mało ale kasa jak dla mnie całkiem a mam 16 lat więc narazie mi to wytarczy na motor uzbieram ???? z 3tyś reszte dostane ;p
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
ja pracowalem na budowie przez 6 miesiecy. wziol mnie wuja wkrecil do firmy gdzie byl kierownikiem. zarobek od 9 skonczylem na 12 na godzine. zaczalem od podawania gdy odchodzilem to juz probowalem innych prac np. tynkowanie. piwko, zarty ogolnie atmosfera ok. jak myslicie o budowie to lepiej przez znajomego (a najlepiej u znajomego) bo umowy nikt wam nie da w wieku 16 lat i pozniej moga byc problemy z platnosciami, kilku moich znajomych takie problemy mieli. ja ogolnie ten czas wspominam dobrze, zrezygnowalem tylko ze wzgledu na pogode (odchodzilem zima). podsawa to nie dac sie wykorzystywac, jesli sie nie dacie to gwarantuje ze wcale tak bardzo sie nie narobicie
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Krzysiek a rwiesz, tak gdzieś sobie w lesie, czy na jakieś plantacji, czy coś takiego? Sprzedajesz przy drodze? Schodzą w takiej cenie?
 
krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
Skąd taka cena u mnie po 5.50 za kg ale i tak się opyla na luzie można wyciągnąć 100 zeta na dzień :jezora:
A stąd że jest susza i nikt nie chodzi w mojej okolicy na jagody.A na targowisku jak nikogo więcej nie ma to ja mogę sobie dyktować cenę i i tak zejdą.
Ale po 10zł/litr spokojnie zchodą.
5,5/kg=4zł/litr
 
Do góry Bottom