>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Praca w Domu

krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
Witam!
Kiepska a wręcz krytyczna sytuacja finansowa mojej rodziny zmusiła mnie do
poszukiwania dodatkowego źródła pieniędzy.Nie chodzi mi tu o grube tysiące zarabiane przez 20min przy kompie bo to wiadomo że bajki są.
Chodzi mi o jakąś prace w domu żeby sobie dorobić te 300-500zł miesięcznie dodam jeszcze że mam wolne pomieszczenie ok 10m x 7m.Co polecacie?
szukałem trochę w necie ale nic konkretnego nie znalazłem więc pomyślałem że może wy mi trochę pomożecie, za wszystkie komentarze i propozycje z góry dziękuję:spokodfhgfh:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Ja Ci proponuje rozkręcić jakiś swój biznes w necie. Np. podziałać coś na Allegro. Mój kumpel odkupuje końcówki serii ubrań w hurtowniach i sprzedaje na Allegro ze sporym zyskiem. Utrzymuje z tego żonę i dziecko.
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Ogólnie z tym allegro to dobra akcja..

Proponujes skupować telefony tanioo od ludzi którzy potrzebują szybko kase i sprzedawac spokojnie na allegro naprawde fajna kase mozna zbić...
 
krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
Myślałem o takim czym na allegro tylko że w druga stronę.
Wchodzę na KLIK
tam mogę bardzo tanio kupić różne rzeczy np.100 par kolczyków za 50zł
lub 100 par nowych spodni za ok 1000zł i pochodzić po sklepach czy targowiskach i popytać sprzedawców czy nie chcą kupić za korzystną cenę dla obu stron.Co o tym myślicie?
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Tak jak tu osoby wyżej piszą, że na początek najlepszym rozwiązaniem będzie interes w Allegro.

Wnioskuję, że jeszcze się uczysz w Liceum więc może coś znajdziesz na pół etatu ?

Powodzenia !
 
S 0

shpyo

Użytkownik
Za domeny się nie bierz. To dość kosztowny interes. Musisz kupować atrakcyjne domeny internetowe np. bukmacher.pl i próbować to sprzedać komuś np. na allegro. Musisz też znać daną branżę.
 
S 11

support75

Użytkownik
Kiepska a wręcz krytyczna sytuacja finansowa
współczuje. Więc zamiast kombinować (handel, allegro itp.) idz lepiej do pracy.
Jest wiele firm (najczesciej pośredników) którzy pozwolą Ci pracować np. tylko w weekendy, albo tylko popoludniu (hipermarkety, mcdonalds itp) Za &quot;interes&quot; na allegro można się brać wtedy gdy ma się kase a nie nóż na gardle.

Warto znalezc podobne strony jak ta - http://www.jobman.pl/index.php/pracownik
Nie korzystałem, ale czytałem na internecie że faktycznie płacą po dniu.
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Troche kasy mozna zarobic np grajac w gry typu tibia i np sprzedawac postacie, rejestruj sie na promocje bez depozytu, moze uda sie cos ugrac i wyplacic - to takie podstawowe opcje internetowe, zaloz gdzies bloga, zarejestruj sie w jakims programie partnerskim (najlepiej takim gdzie placa od zalozonego konta) nie wszedzie mam jeszcze konta, wiec chetnie zarejestruje sie z Twojego ref linka. Kolejna dobra opcja to granie typeczkow od jednego z najlepszych w Polsce znawcow sportu ???? . Tu masz wykres za 19 tygodni zeszlorocznej zimy.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/40792f434a8f268a.html
To mozliwosci w internecie. Napisz jaka funkcje pelni to pomieszczenie. Zawsze mozesz isc rozdawac ulotki, pracowac w sklepie jako pomoc czy cos. Jak masz pytania to zapraszam na priv.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
z domenami to z początku wcale nie taki drogi interes. ale faktycznie, trzeba mieć smykałke, zeby trafić w branże, mode, ew. jakies wydarzenia itp. Niektóre domeny mozna nabyc za darmo w promocji, pozniej np. po roku trzeba placic kilkadziesiąt złotych na rok. Ale mozna je pozniej sprzedac z dosc niezłym zyskiem (nawet kilkanasice tys złotych).
Mozesz tez np. sprzedawac konta e-mail, numery gg itp. (zakładasz konto e-mail jakies niespotykane, ale dosc intrygujące i wystawiasz na allegro, a nuź się ktoś skusi) a numery GG to te tzw. złote numery (1234567, 69696969 itp) ale przyznają je losowo i trudno utrafić.
próbuj
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Odnośnie domen to nie jest taka prosta sprawa, bo jak zagraniczna firma ma znak zastrzeżony np. milka a Ty byś założył sobie domenę http://www.milka.pl przed nimi, to niby mogą spytać po co Ci była taka domena? Zawsze możesz powiedzieć , że Twój pies się wabi Milka i chciałeś wrzucać Jego fotki, ale taki blew nie przejdzie i będziesz im musiał oddać adres po dość nieprzyjemnym procesie. To jest &quot;zarobek&quot; dla koneserów wyprzedzających trendy.
Zatrudnij się gdzieś w barze na weekend, roznoś ulotki, sprzedaj coś z domu i zainwestuj w towar na allegro ;)
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Jarek bzdury gadasz. Nazwa domeny internetowej nie może być znakiem towarowym bo taki znak musi być wyrażony w formie graficznej. Nie można zastrzec samego słowa czy frazy jako znak towarowy. A na domenach swoją drogą jak się ma dużo sprytu to można zarobić, ale jak już kolega wcześniej napisał trzeba mieć nosa do &quot;uprzedzania&quot; rynku.
 
P 0

progres

Użytkownik
Tylko praca jakaś dorywcza na weekend bądź na umowę zlecenie cię ratuje. Jakbym miał nóż na gardle, to bym się nie brał za ryzykowne interesy... Na pewno nie za handel w necie bądź bukmacherkę. W jednym i drugim przypadku pasuje mieć jakąś pulę na start. Musisz popytać firmy w okolicy, może akurat kogoś potrzebują. Takie moje zdanie, pozdrawiam ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Ale nie możesz sobie ot tak mieć domeny http://www.milka.pl albo http://www.fiat.pl było o tym trąbione w mediach tyle razy, że ludzie przegrywali procesy:
Poczytaj sobie:
Po tym, jak na aukcji internetowej Allegro wystawiono adres microsoft.pl, a oferowana kwota szybko sięgnęła 25 tys. zł, aukcja została usunięta przez pracownika serwisu. Właścicielem domeny okazała się firma zielarska z Łodzi Microsoft Roberta Rudeckiego. Microsoft Corporation, gigant komputerowy, zażądał od Rudeckiego 145 tys. zł odszkodowania i odstąpienia domeny za darmo. Proces sądowy z powództwa Microsoft Corp. zakończył się w połowie 2004 r. zakazem używania słowa „Microsoft” w nazwie firmy i nazwie domen internetowych Roberta Rudeckiego. Zasądzono odszkodowanie na rzecz amerykańskiego koncernu w wysokości 25 tys. zł i pokrycie kosztów procesu 14 tys. zł przez pozwanego. Gdyby nawet Rudecki nie przegrał procesu proceduralnie — nie stawił się na sprawę, bo wezwanie doszło na nieaktualny adres i nie zdążył odwołać się od wyroku — jego szanse na wygraną były niewielkie. — To był przypadek cybersquattingu— mówi Radosław Chmura, mediator w Sądzie Polubownym ds. Domen Internetowych przy Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji. — W momencie rejestracji domeny znak Microsoftu był już w Polsce powszechnie znany i renomowany.
bankier.pl
http://iname.pl/2008/07/spor-o-domene-narnia-mobi-rozstrzygniety/
 
L 0

lukasszek

Użytkownik
Zamiast allegro polecilbym aukcje na troche innej zasadzie. podbij.pl - licytujesz w gore lub zbijanka.pl - licytujesz w dol. Szczegolnie polecam ten drugi serwis, a polecam dlatego, ze im wiecej uzytkownikow zbija cene tym taniej mozna cos kupic (i drozej sprzedac, np na allegro) , zwlaszcza telefony i sprzet komputerowy ;) Ale uwaga, troche uzaleznia ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
nie miałem na myśli domen właśnie tego typu jak podałeś, czyli milka, microsoft itp., tylko innych, wlasnie z myślą o przyszłych wydarzeniach. ktos kiedys kupił domene euro2012 i pewnie niezle na tym wyszedł. tzreba miec po prostu nosa i tyle w temacie.
Jareks89// euro2012 może sobie PZPN zażyczyć i będzie to samo
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
&quot;W momencie rejestracji domeny znak Microsoftu był już w Polsce powszechnie znany i renomowany&quot;.
Jak widzisz dotyczy to tylko wielkich i znanych marek, których ochrona jest na nieco innych zasadach. Ale w mikroskali to takich problemów raczej nie będzie.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
&quot;W momencie rejestracji domeny znak Microsoftu był już w Polsce powszechnie znany i renomowany&quot;.

Jak widzisz dotyczy to tylko wielkich i znanych marek, których ochrona jest na nieco innych zasadach. Ale w mikroskali to takich problemów raczej nie będzie.
Dlatego podałem przykład Milki czyli znanej firmy, bo jak już rejestrować domeny to znane i z chęcią zysku a nie http://www.agrzygrzy.pl :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom