>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Praca w Domu

gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Znane domeny to już dawno wszystkie są wykupione. Ten biznes jest już mocno nasycony. W obecnym punkcie rozwoju tego rynku zarabiać można już tylko dzięki znalezieniu dobrej niszy którą nikt się jeszcze nie zainteresował.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Przecież powstają nowe firmy, które w ciągu roku mogą bez problemu podbić nasz rynek i wtedy możesz próbować rejestrować ich nazwę. To koło się nigdy nie zamknie.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
No właśnie, cały myk polega na tym żeby znaleźć domenę, która jeszcze nie jest znana, a w przyszłości taką się stanie.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Gubię się powoli w tym co mówisz.
Ustalmy jedno: rejestrować domeny przyszłościowe, ale nie związane bezpośrednio z nazwami firm, może być?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Z tymi domenami, to chłopakowi pomogliście. To jest rynek, gdzie działają wyspecjalizowane firmy z zapleczem, oprogramowaniem, które 24h na dobę monitoruje rynek domen i tylko czyha na moment, kiedy kończy się okres &quot;wynajmu&quot; danego adresu aby go przejąć. Cały czas badają rynek, aby prześcignąć innych w przejęciu domen, w których jest potencjał, na które będzie popyt w przyszłości. Myślicie, że jedna osoba przeznaczająca kilka godzin dziennie bez zaplecza jest w stanie z nimi wygrać? Moim skromnym zdaniem nie.

Online to raczej zostaje szeroko rozumiana sprzedaż na allegro, w tym całym rynku musisz znaleźć coś dla siebie, co możesz kupić u siebie taniej aby sprzedać z zyskiem.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Z tymi domenami, to chłopakowi pomogliście. To jest rynek, gdzie działają wyspecjalizowane firmy z zapleczem, oprogramowaniem, które 24h na dobę monitoruje rynek domen i tylko czyha na moment, kiedy kończy się okres &quot;wynajmu&quot; danego adresu aby go przejąć. Cały czas badają rynek, aby prześcignąć innych w przejęciu domen, w których jest potencjał, na które będzie popyt w przyszłości. Myślicie, że jedna osoba przeznaczająca kilka godzin dziennie bez zaplecza jest w stanie z nimi wygrać? Moim skromnym zdaniem nie.

Online to raczej zostaje szeroko rozumiana sprzedaż na allegro, w tym całym rynku musisz znaleźć coś dla siebie, co możesz kupić u siebie taniej aby sprzedać z zyskiem.
Ogólnie jest tak jak mówisz, jednak zdziwiłbyś się wiedząc jak wiele osób na tym dorabia. Indywidualnie. Oczywiście te za &gt;kilka k ciężko złapać, ale już te za kilkaset złotych można dużo łatwiej.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ogólnie jest tak jak mówisz, jednak zdziwiłbyś się wiedząc jak wiele osób na tym dorabia. Indywidualnie. Oczywiście te za &gt;kilka k ciężko złapać, ale już te za kilkaset złotych można dużo łatwiej.
No właśnie tak bardziej skupiłem się na tych droższych, rynek nasycony i ciężki do wygrania jakieś pozycji. Nawet jednak odnośnie tych tańszych, to jednak trzeba mieć pojęcie i na ten temat. Jak widzę na allegro osoby, które zarejestrują jakąś domenę, która jest mało atrakcyjna z punktu widzenia marketingowego, z wielu przyczyn, jak ktoś choć trochę kojarzy to wie o co chodzi, to śmiać mi się chcę, pieniądze w błoto.
 
P 0

partyboyu

Użytkownik
ja dla swojej zalatwilem wiazanie kokardek, kiepski zarobek ale jak sie ktos uprze to zawsze z 1000pln mozna wyciagnac, miec a nie miec?
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
No właśnie tak bardziej skupiłem się na tych droższych, rynek nasycony i ciężki do wygrania jakieś pozycji. Nawet jednak odnośnie tych tańszych, to jednak trzeba mieć pojęcie i na ten temat. Jak widzę na allegro osoby, które zarejestrują jakąś domenę, która jest mało atrakcyjna z punktu widzenia marketingowego, z wielu przyczyn, jak ktoś choć trochę kojarzy to wie o co chodzi, to śmiać mi się chcę, pieniądze w błoto.
No tak, ale równie dobrze możesz rejestrować sam domeny, to nie taki duży koszt, a przy dobrze poprowadzonej aukcji można zarobić.
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Mam pytanie orientuje się ktoś co do tych hurtowni gdzie można kupić końcówki serii dużo tego w necie ale może ktoś ma coś spradzonego to proszę o info.
 
Do góry Bottom