>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozytywy i negatywy

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik
Mam pewna propozycje...
Bo wszyscy piszecie + + itp.
A moim zdaniem fajnie by bylo dodac za co, np za wymiana bonu za 5 zł
Dlaczego to takie wazne ?!
Gdyz gdy przyjdzie do wymiany np 150 złotych to dla mnie wieksze zaufanie budzi osoba z trzema plusami ktora wymienila sie np na 300, 250 i 600 zł niż osoba która ma tych plusów 20 ale wszystkie za wymiany z mb w kwocie 10 zł albo za bony po 5 złotych. Naprawde juz rózne akcje widziałem, ludzie nabijaja sobie pozytywny wizerunek (drobnymi wymianami po 5-10 zł badz wymiana bonow) a gdy przyjdzie wymiana na 200 zł to sie zwina. Nie sugeruje tutaj ze osoby ktore wymieniaja sie na male sumy sa oszustami, ale poprostu fajnie by było widzieć za co dana osoba ma plusy.
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
Dobrze mowisz, ale ja bym proponowal w ogole to zliwkidowac, poniewaz wiekszosc to sami zlodzieje a plusy sa uzytkownikow ktorzy na forum sa juz dlugo,znani i aktywni.
Kiedyś chciałem pozyczyc tzn. administrator forum Marcin Odra miał do sprzedania bonus do bah za 5 zł, to łatwo go nie chciał sprzedac, mowil ze mam za malo postow nikt ze mna nie robil tegoi typu interesow i ze jest to mozliwe tylko i wylacznie przez allegro.pl
Wieć tutaj przydałby sie jakis regulamin, zeby to jakos funkcjonowało a nie kazdego dnia uzytownik forum pisze&#39;&#39; dajcie zlotowke plsssss&#39; &#39;pozycze 20zl oddam 100 %&#39; haha a ja pozycze 1000 zl i oddam 200 % tylko tak na prawde to znikne z ta kasa.

Można zrobić to inaczej, a raczej zeby forum to nakazało, czyli:
Kazda osoba która chce cos kupic, sprzedać, wymienić sie, pozyczyć powinna posiadać w pełni aktywowane konto allegro.pl lub ebay.com rowniez powinna miec odpowiednia ilosc komentarzy jak i na forum powinna byc osobą zaufaną...

Rowniez popieram przedmowce aby kazda osoba ktora decyduje sie na wystawienie plus&#39;a powinna napisac za co ten plus na jaka kwote itd.
 
B 0

bb

Użytkownik
Ty gościu to nie jest żadne Allegro tylko forum bukmacherskie więc pomysł zupełnie nie trafiony. Wolałbym, żeby admin wyczyścił ten temat i zrobił liste plusów i minusów np. BB 8x ✅ itd. Jak ktoś dostaje plusa to pisze w tym temacie np. ✅ dla BB i wtedy moderator albo admin dodaje mi plusik na liście i kasuje posta tego kto dał mi go. Będzie bardziej przejrzyście, każdy będziemy mógł zobaczyć kto ma ile plusów bez czytania całego tematu i dzięki temu będzie mniej oszustw! Pozdrawiam i licze, że rozpatrzycie moją prośbę.
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
Ty gościu nie fikaj tylko przelej mi moja dziesiątke na moneybookers.com bo termin o który się ubiegałeś dobiega końca. :jezora: ????
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
co do stazu i zaufania... wszystko pic na wode bo i tak znajdzie sie ktos taki jak np Patrolinho ???? Niby mod na forum, niby staz odpowiedni, a i tak oszukal... po raz kolejny okazuje sie ze nie warto ufac ludziom...

Moze stworzyc jakas forumowa baze dancyh :mrgreen: Niech wszyscy robiacy transakcje w jakis sposob podaja swoje dane, jakos je potwierdzic i latwo byloby dojechac wtedy cwaniakow :jezora: Ale to tylko marzenia... tak naprawde jesli pozyczamy to tylko na wlasna odpowiedzialnosc... nikogo nie mozna byc pewnym...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom