>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pozytywy i negatywy

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik
support 75 to komu ja pożyczam to moja sprawa i tyle. Ja wierzę w uczciwość BB i liczę,że do jutra mi odda tyle w tym temacie. Pozdrawiam
Wiec potem &quot;nie placz&quot; na forum ze nie dostales kasy od BB. Tak jak to było wczoraj, czy przed wczoraj bo juz nie pamietam.
Pozdrawiam
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Nie płaczę to po 1 a po 2 to było pisane do administratora i moderatora bo tylko oni mogą coś zrobić a nie do Ciebie więc racz być cicho
 
S 11

support75

Użytkownik
Nie płaczę to po 1 a po 2 to było pisane do administratora i moderatora bo tylko oni mogą coś zrobić a nie do Ciebie więc racz być cicho
Ale po co skoro...

support 75 to komu ja pożyczam to moja sprawa i tyle. Ja wierzę w uczciwość BB i liczę,że do jutra mi odda tyle w tym temacie. Pozdrawiam
sam sobie zaprzeczasz.
bez odbioru.
 
damianns 0

damianns

Użytkownik
BB ja w dalszym ciągu czekam na swoją kasę, mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałeś. Przypominam Ci się często na gg, ale nie daje to skutku, ciągle przekładasz termin, a widze, że w między czasie od innych pożyczasz i im oddajesz, więc może tak w pierwszej kolejności oddałbyś mi? czekam już od 03.06 na swoją kasę.

Aktualnie wisisz mi JESZCZE 25 zł, miłoby było gdybyś to wreszcie spłacił. Czemu piszę na forum? Bo na gg widać latam ci koło du...y.

Pozdro.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
BB nie oddał mi pieniędzy ,nie polecam nikomu tego małego złodziejaszka.W poniedziałek definitywnie zgłaszam wiadomym organom sprawę.Mogę teraz stracić nawet 1000 zł ,ale kara go nie ominie....Jest to sprawa dla mnie honorowa,nie odpuszczę jemu nigdy...
 
S 11

support75

Użytkownik
BB nie oddał mi pieniędzy ,nie polecam nikomu tego małego złodziejaszka.W poniedziałek definitywnie zgłaszam wiadomym organom sprawę.Mogę teraz stracić nawet 1000 zł ,ale kara go nie ominie....Jest to sprawa dla mnie honorowa,nie odpuszczę jemu nigdy...
Moje słowa z 23 lipca...Wtedy wszyscy chcieli mnie &quot;zjesc&quot; za ta opinie-zdanie o BB.
Widac jednak mialem racje.

dziwie mnie to ze pozyczacie pieniadze, osobie ktora notorycznie pozycza i rzadko jest słowna.
Ludzie jednak sa naiwni, widzicie jaki jest BB to po co mu pozyczacie ?
Wasza kasa, pozyczajcie komu chcecie, tylko nie placzcie potem.
Ja osobiscie jestem zdziwiony ze ludzie po tym co mogli przeczytac w tym temacie ze BB ma problem oddac 10, czy tam 5 zł na czas, przekłada termin nawet o tydzien, decyduja pozyczyc Ci kwoty blisko 40 zł.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
BB nie oddał mi pieniędzy ,nie polecam nikomu tego małego złodziejaszka.W poniedziałek definitywnie zgłaszam wiadomym organom sprawę.Mogę teraz stracić nawet 1000 zł ,ale kara go nie ominie....Jest to sprawa dla mnie honorowa,nie odpuszczę jemu nigdy..
jesli bedziesz potrzebowal pomocy prawnej to sluze jak najbardziej rada. i pisze to jak najbardziej powaznie !!
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Mnie też oszukał, a tak pięknie gadał, fałszywiec zasrany... Ale to nie moje sumienie tylko jego... kto ukradł do końca zostaje złodziejem... BB to twoje sumienie nie moje, ja i fox71 od paru groszy nie zbiedniejemy, a Ty z tym będziesz żył do końca życia... za każdym razem jak będziesz patrzał komus w oczy pomyśl sobie &quot;jestem złodziejem&quot; i pomyśl co byś robił jak ta osoba by wiedziała... żyj z tym cholerniku...
ja nie mam możliwości tak jak fox71 żeby się Tobą zająć, ale foxie możesz powałać się też i na mnie...

BB ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom