>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozytywy i negatywy

Status
Zamknięty.
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Nie ukrywam zaskoczenia jakie wywolalo na mnie odezwanie sie Patrolinho... skreslilem go zupelnie i uwazalem, ze wiecej juz go tu nie zobacze, a jednak... poki co to tylko kolejne zapewnienia, ale samo publiczne przyznanie sie do winy wymaga odwagi... szkoda tylko, ze kiedys kontakt sie urwal... zawsze przeciez mozna sie jakos dogadac, wiadomo, ze zycie plata figle..
Czekam teraz na ostateczne wyjasnienie sprawy i napisze jak sie to skonczylo, poki co widac, ze Patrolinho chce odzyskac zaufanie na jakie niegdys pracowal...
 
B 0

bb

Użytkownik
No wreszcie mogę przemówić. ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ???? ???? dla użytkownika BB! Oszukał mnie na 10 zł. Bez zadnej dyskusji - i koniec.
Nie rozśmieszaj mnie człowieku bo nie odpisujesz na PW a teraz mówisz, że jestem oszustem.

2 plusy dla malutkiego_194:

✅ za pożyczke
✅ za bony
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
⛔ ⛔ Dla użytkownika BB ⛔ ⛔

Pożyczyłem mu 10 zł na Moneybookers, a on nie odzywa się do mnie na gg i nie oddał kasy mimo przedłużenia czasu.

EDIT:
Jak Użytkownik odda mi pieniądze, to zmienię komentarz.
Pozdrawiam
 
B 0

bb

Użytkownik
Pisałem do Ciebie na GG, że oddam Ci kase jutro jak dojdzie przelew od buka i nie mów, że nid odzywam się... Wyślij mi na PW swoje gg bo może mam złe - Pantis24 tak?
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
BB napisał:
No wreszcie mogę przemówić. ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ???? ???? dla użytkownika BB! Oszukał mnie na 10 zł. Bez zadnej dyskusji - i koniec.
Nie rozśmieszaj mnie człowieku bo nie odpisujesz na PW a teraz mówisz, że jestem oszustem.

Przestań chociaż wypisywać głupoty! żADNEGO pm NIE dostałem, zresztą po co gadac pożyczyłeś więc oddaj i już przecież email masz!!!! jejku zeby o 10 zł gadac przez dwa miesiace lól wiec wiadomo, nie oddales = zlodziej
 
B 0

bb

Użytkownik
Hehe, no tnij głupa dalej ???? I nie wk... mnie tylko wyślij swój mail na moje PW albo tutaj to Ci do poniedziałku oddam te 10zł bo mi wpłynie kasa, i masz podać tego maila bo nie będę szukał po historii przelewów. Pozdro.
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
To już kolejny poniedziałek, było ich już tyle, że szok krótko mówiąc. Użytkowniku BB to jest mam nadzieję ostatni termin i oddasz kwotę 10 zł.
Podaje email na który użytkownik BB powinien dokonać wpłaty. [email protected]
Jednak email nie jest jeszcze zarejestrowany w moneybookers.com ale wyslij na tego emaila, później dokonam jego rejestracji i odbiorę pieniądze.

Tyle, bez odbioru.
 
S 11

support75

Użytkownik
dziwie mnie to ze pozyczacie pieniadze, osobie ktora notorycznie pozycza i rzadko jest słowna.
Ludzie jednak sa naiwni, widzicie jaki jest BB to po co mu pozyczacie ?
 
B 0

bb

Użytkownik
Tymczasowy - nie wiem, czy masz jakieś rozdwojenie jaźni czy co, ale napewno nie jesteś normalny. Piszesz po kilka postów pod rząd w kilku tematach, każdego wyzywasz i oskarżasz - a może popatrz najpierw na siebie? Sugerujesz, że mam tutaj kilka kont? Mam tutaj 2 konta: bodajże benek22 które zarejestrowałem bardzo dawno temu i szczerze mówiąc o nim zapomniałem i BB. Ty z kolei masz conajmniej 3 konta, z czego z jednego konta próbowałeś zachęcić do wymian ze swoim drugim nickiem. Nie uważasz, że coś tu jest nie w porządku? Przyznaje, miałem Ci oddać kase, ale napisałeś mi PW, że mam nie oddawać kasy bo i tak już nikomu nie ufasz, potem wróciłeś z bana i odrazu zaczynasz jazde. Podałeś mi swój mail, przyjąłem do wiadomości, że mam Ci oddać kase i teraz poczekaj aż Ci ją wyśle a nie co chwile ostrzegasz każdego przedemną jakbyś był jakimś guru czy nie wiadomo kim (mimo, że dobrze wiesz, że masz i swoje za uszami ;) ) Iron77 pisze dlaczego ludzie pożyczają mi kase skoro nie oddaje na czas (w przypadku damianamularczyka) - pożyczają mi, bo mimo, że czasami spóźniałem się ze spłatą długu to mimo wszystko oddawałem kase - zawsze z procentem, niekiedy nawet większym niż była mowa na początku - przykład? Ostatnio miałem kilka transkacji z malutkim_194 - sprzedałem mu bony, on mi pożyczył kase, ja oddałem na czas i to z procentem, kuzanowi sprzedałem doładowanie na komórke, piotrkowi__17 obiecałem bon i wywiązałem się z umowy na czas. No ale po co to pisze skoro za chwile tymczasowy albo Dindek napisze, że to ja pozakładałem te konta i kręce &quot;wałki&quot;. To ile, od kogo, do kiedy mam oddać, wszystkich powinno g... obchodzić, bo póki nikogo nie oszukałem nikt nie ma prawa się wpier.... i mnie oceniać czy jestem oszustem czy nie :roll: Jutro oddaje kase damianowimularczykowi i foxowi71, jak coś zostanie to odeśle 10zł tymczasowemu. Pozdrawiam.

PS. A to, że notorycznie pożyczam to już moja sprawa i nic Ci do tego ???? Ważne, że oddaje. Pozdro.
 
S 11

support75

Użytkownik
Iron77 pisze dlaczego ludzie pożyczają mi kase skoro nie oddaje na czas (w przypadku damianamularczyka) - pożyczają mi, bo mimo, że czasami spóźniałem się ze spłatą długu to mimo wszystko oddawałem kase - zawsze z procentem, niekiedy nawet większym niż była mowa na początku - przykład? Ostatnio miałem kilka transkacji z malutkim_194 - sprzedałem mu bony, on mi pożyczył kase, ja oddałem na czas i to z procentem, kuzanowi sprzedałem doładowanie na komórke, piotrkowi__17 obiecałem bon i wywiązałem się z umowy na czas. No ale po co to pisze skoro za chwile tymczasowy albo Dindek napisze, że to ja pozakładałem te konta i kręce &quot;wałki&quot;. To ile, od kogo, do kiedy mam oddać, wszystkich powinno g... obchodzić, bo póki nikogo nie oszukałem nikt nie ma prawa się wpier.... i mnie oceniać czy jestem oszustem czy nie :roll: Jutro oddaje kase damianowimularczykowi i foxowi71, jak coś zostanie to odeśle 10zł tymczasowemu. Pozdrawiam.

PS. A to, że notorycznie pożyczam to już moja sprawa i nic Ci do tego ???? Ważne, że oddaje. Pozdro.
zeby wszystko było jasne, to ja to napisalem a nie iron77.
Zgadza sie jest to twoja sprawa jak czesto ile i od kogo pozyczas, ale uwazam ze powinno to dac ludzia do myslenia, szczegolnosci tak jak mówilem wczesniej nie jestes osoba która oddaje na czas, tylko ciagle przekłada terminy i to mozna podciagnac pod oszustwo w jakims stopniu.
Bo skoro obiecales kase damianamularczyk&#39;owi dzis na 20 sta a on jej nie ma czyli go oszukales z terminem.
Wasza kasa, pozyczajcie komu chcecie, tylko nie placzcie potem.
Ja osobiscie jestem zdziwiony ze ludzie po tym co mogli przeczytac w tym temacie ze BB ma problem oddac 10, czy tam 5 zł na czas, przekłada termin nawet o tydzien, decyduja pozyczyc Ci kwoty blisko 40 zł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom