>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2024

Sándor Tihanyi 48,4K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Finał Son Zwycięzca Polska
Kurs 4.50
Unibet

Dzisaj triumf orzełków żałuję że przez brak czasu nie mogłem się z wami podzielić myślą o ich wygranej ale dopisało nam szczęście w postaci Latosinskiego który pewnie znowu brzuchem wykluczył Filipa co było dla mnie nieporozumieniem. Dzięki temu i kontuzji dobrze jadącego Thompsona zrobiła się dla nas autostrada do złota. Nasi szansę wykorzystali i dali przykład jak jutro zwyciężać mamy...

Przed młodzieżą zerkałem na kursy i nie wierzyłem co widzę. Tym bardziej że jutro miałem tylko oglądać bez nutki hazardu no ale się po prostu nie da się widząc kurs 4.5 na biało czerwonych. Popatrzyłem też na konkurencję rodzimą czy tylko ja jestem tak głupi że ten kurs jest za duży ale nie ja jednak nie jestem głupi bo nasi przyjaciele od kursów płacą za wygraną 3.25 na równi z Aussie a różnica między nami a faworytami brytolami to 2.75. tym czasem zielony Unibet faworyzuje gospodarzy i wycenia ich na 2.4

Ogromna dysproporcja w kursach i nie wiem kto zielonym nagadał głupot ale w tym przypadku są zieloni bo przy takiej stawce sam kurs na Polskę jest ogromny a dla mnie są faworytem do złota Teraz krótko postaram się obronić swoją tezę

Po pierwsze wszyscy chcemy tego skalpu i chyba jak nikt inny po upokorzeniu na olimpico w pierwszej edycji następne też nie były nasze pomijam już finałowy występ bz i mj teraz mamy nową nadzieję i ogromny głód tego trofeum

Po drugie jestem zadowolony ze na finał jest ściągnięty Domin może ten sezon ma słabszy niż ubiegły ale to są zawody par i pomimo że BZ wirtuozem jazdy parą pokroju braci Gollobów czy Jacka Gomolskiego lub Adama Fajfera nigdy nie był i nie będzie. Jednak z kim jak nie Dominikiem ma się najlepiej rozumieć. To może się udać i to jest dobry wybór

Po trzecie no nie róbmy z Anglii faworytów owszem jadą u siebie ale czy mają aż taką siłę rażenia? Nie bo dla mnie jest 4 ekipy które mają zbliżone potencjały więc po raz kolejny to napiszę kurs na nas jest zbyt wysoki Ponadto uważam że mamy korzystna tabele biegów zaczynamy od łatwiejszych rywali by kończyć na UK i kangurach. Jak początek będzie dobry to i głową będzie lepsza

Tak wiem Bartosz miał kiepski upadek i trudny moralnie tydzień po śmierci swojego mentora ale o ile o zdrowie Bartka jestem spokojny i nie wierzę że Unibet kieruje się jego ewentualnym brakiem to boje się o jego psychiczne rozterki. Pozostaje mi wierzyć w to że śmierć Pana Bogusława zmotywuje go jeszcze bardziej a złoty medal zawiśnie też na szyi twórcy tego diamentu na niebiańskiej galerii sław.

Mamy 4 liczące się drużyny i to my mamy Zmarzlika to niech oni się nas boją a nie my ich i niech Domin wzniesie się na wyżyny to jutro będzie pięknie oby Manchester poczuł to co Wrocław kilka lat temu. Jesteśmy w stanie to wygrać

Do boju!!

P.s dziękuję za zwrócenie uwagi poszedłem z automatu i chyba ogromnej chęci zmiany tej zasady no nic dziękuję barti2000 barti2000 poprawione nie mniej jednak nie w tym tkwił dalej wysoki kurs na naszą wygraną
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +434
barti2000 763,2K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Finał Son Zwycięzca Polska
Kurs 4.50
Unibet

Dzisaj triumf orzełków żałuję że przez brak czasu nie mogłem się z wami podzielić myślą o ich wygranej ale dopisało nam szczęście w postaci Latosinskiego który pewnie znowu brzuchem wykluczył Filipa co było dla mnie nieporozumieniem. Dzięki temu i kontuzji dobrze jadącego Thompsona zrobiła się dla nas autostrada do złota. Nasi szansę wykorzystali i dali przykład jak jutro zwyciężać mamy...

Przed młodzieżą zerkałem na kursy i nie wierzyłem co widzę. Tym bardziej że jutro miałem tylko oglądać bez nutki hazardu no ale się po prostu nie da się widząc kurs 4.5 na biało czerwonych. Popatrzyłem też na konkurencję rodzimą czy tylko ja jestem tak głupi że ten kurs jest za duży ale nie ja jednak nie jestem głupi bo nasi przyjaciele od kursów płacą za wygraną 3.25 na równi z Aussie a różnica między nami a faworytami brytolami to 2.75. tym czasem zielony Unibet faworyzuje gospodarzy i wycenia ich na 2.4

Ogromna dysproporcja w kursach i nie wiem kto zielonym nagadał głupot ale w tym przypadku są zieloni bo przy takiej stawce sam kurs na Polskę jest ogromny a dla mnie są faworytem do złota Teraz krótko postaram się obronić swoją tezę

Po pierwsze wszyscy chcemy tego skalpu i chyba jak nikt inny po upokorzeniu na olimpico w pierwszej edycji następne też nie były nasze pomijam już finałowy występ bz i mj teraz mamy nową nadzieję. Sprzymierzeńcem powinna być formuła zawodów czyli bez głupiego finału gdzie jeden bieg decydował o złocie tu zadecyduje 6 startów mamy pokonywać każdego w każdym biegu a nie mieć w głowie decidery jak półfinał czy finał. Będziemy najlepsi w zasadniczej złoto jest nasze to takie proste:)

Po drugie jestem zadowolony ze na finał jest ściągnięty Domin może ten sezon ma słabszy niż ubiegły ale to są zawody par i pomimo że BZ wirtuozem jazdy parą pokroju braci Gollobów czy Jacka Gomolskiego lub Adama Fajfera nigdy nie był i nie będzie. Jednak z kim jak nie Dominikiem ma się najlepiej rozumieć. To może się udać i to jest dobry wybór

Po trzecie no nie róbmy z Anglii faworytów owszem jadą u siebie ale czy mają aż taką siłę rażenia? Nie bo dla mnie jest 4 ekipy które mają zbliżone potencjały więc po raz kolejny to napiszę kurs na nas jest zbyt wysoki Ponadto uważam że mamy korzystna tabele biegów zaczynamy od łatwiejszych rywali by kończyć na UK i kangurach. Jak początek będzie dobry to i głową będzie lepsza

Tak wiem Bartosz miał kiepski upadek i trudny moralnie tydzień po śmierci swojego mentora ale o ile o zdrowie Bartka jestem spokojny i nie wierzę że Unibet kieruje się jego ewentualnym brakiem to boje się o jego psychiczne rozterki. Pozostaje mi wierzyć w to że śmierć Pana Bogusława zmotywuje go jeszcze bardziej a złoty medal zawiśnie też na szyi twórcy tego diamentu na niebiańskiej galerii sław.

Mamy 4 liczące się drużyny i to my mamy Zmarzlika to niech oni się nas boją a nie my ich i niech Domin wzniesie się na wyżyny to jutro będzie pięknie oby Manchester poczuł to co Wrocław kilka lat temu. Jesteśmy w stanie to wygrać

Do boju!!
Skąd informacja o tym, że po prostu decyduje 21 biegów, a nie ma barażu i finału?
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
P 3K

pistol1986

Użytkownik
Sprzymierzeńcem powinna być formuła zawodów czyli bez głupiego finału gdzie jeden bieg decydował o złocie tu zadecyduje 6 startów mamy pokonywać każdego w każdym biegu a nie mieć w głowie decidery jak półfinał czy finał.
Najlepsza drużyna po 21 biegach rundy zasadniczej bezpośredni awans do finału.
22 bieg - baraż drużyn z miejsc 2-3
23 bieg - finał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
A 389,4K

adams235

Znawca - Żużel
Osobiście uważam że nasi dzisiaj nie wygrają, zdecydowanie mocno mam wrażenie pomijani są Duńczycy jeśli o wygranie czy podium ,ja uderzam ogólnie właśnie w nich bo czuję że odegrają jakaś wielką rolę,tor moim zdaniem idealny pod Thomsena...no ale zobaczymy,będzie na żyletki,punkty i różnice będą minimalne...4 wielkie ekipy jedna nie wjedzie nawet do półfinału...jestem ciekaw kto to będzie
Dania over 28.5 kurs 1.88 STS
Dania-Szwecja 1 kurs 1.4 do Dubla
Typ dodatkowy:
Polska-Dania 2 kurs około 2.4 można wybrać buka 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Parkinson 40,6K

Parkinson

Użytkownik
Niemcy powyżej 19.5pkt @1.92 - Betclic.

Linia smiesznie niska. Sam Kai ma szanse na dowiezienie 14 pkt, remis ze Szwecja też bardzo prawdopodobny. Dla porównania sts trzyma 1.50.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1162
maniek81 371,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Anglia [poniżej 34.5 pkt.] 1.70 forbet
1 punkcik za dużo

Ja spróbuję under 34.5 pkt. gospodarzy. Skłania mnie ku temu fakt, że mamy cztery mocne ekipy, a i w słabszych ekipach sa zawodnicy, jak Huckenbeck, Lebiedew, czy Berntzon, który lubi ten tor i są oni w stanie urywać punkty. Ponadto Bewley w tym sezonie nieco obniżył loty
Co prawda to jego domowy tor, ale czym innym jest liga angielska, a czym innym rywalizacja całej światowej czołówki. Myślę, że Anglicy będą mieli dziś ciężką przeprawę.
 
Ostatnia edycja:
paga 45,6K

paga

Użytkownik
Te zawody to wygląda jak jakiś odpowiednik ligi narodów. Większość ma to gdzieś. Gość zostaje kilka metrów na starcie, jeszcze robi pierwsze miejsce z Duńczykami, jeżdżąc jakieś ogony 😂
 
Parkinson 40,6K

Parkinson

Użytkownik
Te zawody to wygląda jak jakiś odpowiednik ligi narodów. Większość ma to gdzieś. Gość zostaje kilka metrów na starcie, jeszcze robi pierwsze miejsce z Duńczykami, jeżdżąc jakieś ogony 😂
To zapisz sobie w zeszycie źeby w przyszłym roku grać underdogi na SON skoro takie wnioski wyciągasz. Wątpię, że coś ugrasz ;)
 
Do góry Bottom