>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2024

M 0

mym

Użytkownik
Ja gram typowo przeciwko Szostakowi dziś możliwe konfigurację,w parach również...
Upadek w młodzieżówce plus duża ranga tych zawodów,a uwazam że kompletnie nie trzyma cisnienia i ma trudny 1 bieg jeśli chodzi o układ....liczyłem na linie 8.5 i bym wszedł wtedygrubo...no niestety jest 7.5 i już mniej fajnie ale kurs mnie skusił więc zaatakuje
Szostak under 7.5 kurs 2.16 Fortuna
W fortunie liczy się pierwsze 5 startów?
 
M 83K

mazinho87

Użytkownik
To dzisiaj trzeba puścić 1 rundę 1/4 DMPJ: (1turniej o godz, 16:30, dwa pozostałe o 17)

Borowiak (Rybnik) - Karczewski (Bydgoszcz) 1 2.01 (sts)

Turniej odbywa się na torze w Rybniku, co jest handicapem dla Borowiaka. Drugim najwazniejszym handicapem jest fakt, że Bydgo
szcz na tą DMPJ przyjezdza w 5-tkę, wiec Karczewski w najlepszym wypadku pojedzie 4 razy. Stawiam na zawodnika gospodarzy co bedzie miał minimum jeden start więcej.

Świercz (Krosno) - Grzelak (Poznań) 1 2.01 (sts)

Turniej jest w KRośnie i stawiam na zawodnika, który zna dobrze domowy tor. Dużo tu będzie zależeć od bezposredniego pojedynku w Rundzie Zasadniczej i w ostatnim 20 biegu. Tu zaufam Świerczowi, który choćby wczoraj jechał w Elidze u24 na tym torze i powinienm byc lepiej spasowany.

Affelt (Toruń) - Jaworski (Lublin) 2 1.95 (sts)

Świetny typ na JAworskiego! Lublin dzis jedzie Przyjemskim i Banborem, z którymi punkty Affelt bez problemu potraci. Affelt na wyjazdach ostatnio mega cieniuje, wczoraj w elidze u24 miałproblem, aby w ogole punktowac. Jaworski zadebiutowal juz w Elidze, w DMPJ jedzie świetnie i nie mam w tej parze watpliwosci kto bedzie lepszy.

AKO 7.88
 
M 83K

mazinho87

Użytkownik
DMPJ Grudziadz godz 17

Małkiewicz (Grudziadz) - PAluch (Gorzów) 1 2,46

Zacznę od tego, że Paluchowi doskwiera kontuzja łokcia. JEchal z nią w Elidze u24 w Krośnie gdzie wypadl mega slabo i w lidze z Lublinem, gdzie szybko zjezdzal z toru.Paluch toru w Grudziądzu nie lubi. Dzis zmierzyc sie bedzie musial z Łobodzinskim, Malkiewiczem czy PRzanowskim. Ma z kim przegrać. Z Małkiewicz jedzie u siebie i w Stali poza Paluchem nie ma z kim pogubić punktów.Kursy mocno przeszacowane. Oby z fartem!
 
A 422,2K

adams235

Znawca - Żużel
K.Wojtynka-J.Przanowski 2 kurs 1.88 STS
Nie no ktoś zdrowo przestrzelił z tymi kursami,wiadomo upadki defekty ale ja wchodzę grubo w ten zakład,zobaczymy co się wydarzy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1042
maniek81 406,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Polska [poniżej 37.5 pkt.] 2.00 betclic

Pierwszy półfinał SoN. Punktacja 4-3-2-0. Do wyciągnięcia maksymalnie 42 punkty, więc te 5 punktów jak najbardziej idzie zgubić. Z Niemcami, Szwedami możemy coś zgubić. W ciągu dnia padało, więc plandeka na torze, do tego wchodzą 3 drużyny do finału, więc tu nikt nie będzie cisnął, żeby za wszelką cenę wygrać. Może być kombinowanie z ustawieniami na tle słabszych rywali. Myślę, że warto spróbować po tym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1187
Parkinson 51,3K

Parkinson

Użytkownik
Słowenia powyżej 18.5 @1.90 - Superbet.
Troche śmiesznie niska linia patrząc na to, że 12pkt maja wpisane z urzędu. Z Norwegami powinni wygrać, z USA też na pewno powalczą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +848
G 6K

grubaryba

Użytkownik
tym bardziej ze z pepikami juz w 1 biegu sie spotykają - więc przy braku dobrego spasowania mogą potracić pkt na niesłabych czechach. ciekawe czy tez nie bedzie podzialu biegów między 3 rajderów co dodatkowo moze spowodowac stratę pkt z powodu braku spasowania tego co pozniej wejdzie w zawody. beker, lebjedjew / pytanie jak po kontuzji/ , jest z kim przegrywać. ja cos w stronę usa chciałem bo oni mi sie kojarzy ze w tych druzynowych ostatnio mocno ponad stan jechali - zwlaszcza ten drugi teoretycznie słabszy.
 
handball87 16,7K

handball87

Użytkownik
Na 39pkt trzeba pojechać niemal bezbłędnie.
Na start, gdzie może być cieżko złapać dobre ustawienia - Czesi. Potem w miarę lekko, ale końcówka to dwójka mocnych duńczyków. Becker czy Lebiediew (jeśli pojedzie) też coś mogą ugrać. Obsada mocniejsza niż wczoraj więc o 39pkt będzie ciężko moim zdaniem
 
Sándor Tihanyi 52,6K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dania V
Kurs 3.20
Unibet

Nie oszukajmy się kto będzie pierwszy lub drugi zadecyduję tak naprawdę bieg 16 między dwoma ekipami. Jak dla mnie zbyt duże faworyzowanie Kangurów bo przy równym składzie Dunów to tak na dobrą sprawę kurs na biego 16. Oczywiście biorę pod uwagę ze gdzieś się zdarzy wtopa bo tu liczy się awans, no ale jeśli tak to i tak o wszystkim zadecyduje bezpośrednie starcie. Dla przykładu wczorajszy półfinał. Dlatego dziś krótko gram wysoki kurs mając na uwadze, że spotykają się dwie równorzędne ekipy kontra słabsze i bardzo słabe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1113
maniek81 406,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Szwecja - Australia [1] 1.70 forbet / sts
Latosiński okradł Szwedów ze złota

Finał SoN2. Szwedzi z Henrikssonem i Hallstroem-Bangsem dla mnie równiejsi niż zestawienie Kangurów. Tam co prawda w składzie Rew, ale Pearson i West już mogą nie pociągnąć wyniku. Przy punktacji SoN skłaniam się ku Szwedom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +876
G 6K

grubaryba

Użytkownik
z rana na SoN2 była linia 43.5 pkt na mlodych Polaków. Teraz spadła do 40.5. Chyba nadal warto undera dać. Gdzieniegdzie mozna linię 41.5 znaleźć.
 
Ostatnia edycja:
A 422,2K

adams235

Znawca - Żużel
Australia over 33.5 kurs 1.6 Fortuna
Myślę że to może być nawet mały bet dnia,Rew jeździ w Anglii regularnie i uważam że tu może sam w pojedynkę machnąć 22-23pkt a kolega te 11-12 zbierze...
Niemcy over 26.5 kurs 1.7 Fortuna
Tu duża dysproporcja między dwojką zawodników niemieckich ale uważam sam Bloedern może zrobić tu 22 oczka a niewierze żeby czegoś w 7 biegach partner nie dorzucił np na lotyszach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1920
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Adams co do Australii pełna zgoda, co do pary niemieckiej - Bloedorn już niejako uznane nazwisko, ale w seniorskich zawodach nie zrobił szału, raczej napisałbym że był wolny. Mimo to jeszcze co do 22 jego punktów mógłbym się zgodzić, ale jego kolega z pary 3 dni temu przegrał w Niemczech z dziewczyną.. niemieckie tory są specyficzne, raczej napisałbym że niepodobne do najbardziej polskiego toru w Wielkiej Brytanii i mam małe obawy że kolega Blodorna może skończyć dzisiaj z powiększoną olimpiadą.

Ja zagrałem:
Czechy - Łotwa 2 4.00
Dania - GB 1.85

Jesper Knudsen mnie przekonuje, Bastian też już miewał fajne biegi w swoim kraju, potrafił trzymać parę z Nickim. Flint niby przyzwoita forma w GB, ale czy to taki lider - no nie wiem. Co do Łotyszy - bardzo mocno niedoszacowani, a oni jak mało kto potrafią zaskakiwać, zwłaszcza jako juniorzy. Czesi mają zdolnego ale jeszcze nieupierzonego Bednara, który jest na świeżo po kontuzji o ile się nie mylę.
 
Ostatnia edycja:
B 81,2K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja juz jestem myslami przed jutrzejszym seniorskim SON i zrobilem sobie symulacje według mnie jak to bedzie wyglądać i bardzo wiele zespołów ma idealną linie jaką wystawił sts

Moje typy
Niemcy 17 pkt a linia u buka 19,5
Anglicy 35 a linia u buka 35,5
Australia 33 a linia u buka 32,5
Dania 31 a linia u buka 28,5
Polska 33 a linia u buka 32,5
Szwecja 25 a linia u buka 24,5
Łotwa 15 a linia u buka 16,5

Na pierwszy rzut oka się wydaję że najpewniejszym zakładem jest over Dunczyków, tu jednak wszystko jest zależne jak pojedzie Michelsen. Dunczycy w półfinale zrobili aż 40 pkt. Teraz 30 powinni zrobić, na Niemcach i Łotyszach już powinni mieć 13 -14 pkt kolejne 4 zespoły to z urzędu 8 kolejnych punktów więc już 21-22 wydaję mi się że kilka remisów a więc 5 pkt przywiozą z tymi lepszymi ekipami. dlatego tą linie napewno pobiorę. @1,70

Anglicy chyba są przesacowani i ja również ich chyba za bardzo przeliczyłem, gospodarze gospodarzami ale na maksa można zrobić 42 pkt , Sa gospodarzami zawodników mają swietnych ale taki Bewley często ma wpadki myślę że oni nie zrobią w tym zestawieniu 36 pkt , tacy Zawodnicy jak Zmarzlik Lindgren , czy Dunczycy lub Australijczycy napsują sporo krwi, Wydaję mi się że podium jest w miare pewne, Brytjczycy Australijczycy i Polacy ale kto na którym miejscu to rzut monetą. Na under Brytoli również @1,70
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom