>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Australia Win
Kurs 2.02
Unibet Dziś się nie sprawdziły moje mądrości wolne kangury

Dziś mamy typowe 50 na 50 albo Kangury albo Duny. Nie kieruję się dziś w większej mierze składami, a bardziej swoją obserwacją. Dożyliśmy takich czasów, że u sterów kadry Dani jest najmniej odpowiednia osoba. Nie wiem czym się ludzie kierowali przy wyborze ale jak trenerem może zostać osoba tak egoistyczna, samolubna zapatrzona w siebie do granic próżności. Osoba która przez całą karierę nie potrafiła jeździć drużynowo, która z wieloma nawet krajanami darła koty. Nie mniej jednak królowi oddajemy co królewskie bo jest to osoba która w żużlu osiągnęła wszystko więc pozostaje zapytać czy ta nominacja była za zasługi? Jednak jak sobie go obserwuję podczas meczu GKM w ostatnim czasie trener Danii zachowuje się jeszcze bardziej irracjonalnie. Symulowanie defektów, czasami celowo by odebrać bonusa, darcie się do uszu mechaników czy rozwalanie boksu było zawsze ale w tym sezonie jest to takie moim odczuciu sztuczne. widzę jego jakby bardziej grał kiepsko aktorsko tą determinację i oddanie dla drużyny niż rzeczywiście sportową złość.
Naprawdę nie było nikogo innego? Naprawdę nominacjami, szatnią motywowaniem i taktyką ma się zajmować Nicki Pedersen z ego większym od wszystkiego? To będzie komedia, gdy trener stanie oko w oko z Mikkel czy Madsenem

Ja sobie tylko gdybam ale nie widzę tej szatni dziś, zresztą DPS to nie Son tu naprawdę wygrywa się drużyną.


Mimo wszystko dla dobra poświęconego czasu na ten typ, to co powyżej odkładam na bok. Kangury mają swoje atuty. Największy to Max, wiadomo że tor jest inny ale znajomość kątów i zmiany toru niezastąpiona, co pokazał wczoraj Waszka Milik., potem Jack którego trochę się obawiam, ale jestem dobrej myśli , tak samo jak czuję, że dziś Jasyon Doyle może nie być łapany, ale to tylko moje przeczucie. .Na dokładkę pozostaję Chris, który mam nadzieję od razu będzie za Jaimona, bo obawiam się ze może sobie Jaimon w takiej stawce nie poradzić. wszystko pozostają roszady z Chrisem choćby z uwagi na znajomość toru.

Na papierze Duńczyćy lepsi, jednak bardziej narażeni na zgrzyty, a sam Pedersen nie musi być pewniakiem na dziś. Tak czy owak pozostałe dwie drużyny bardzo słabe więc praktycznie każdy bieg to wojna dla w/w i emocję powinny być do końca. Dlatego tu zadecyduję dyspozycja dnia, start i to co pod dupą
Post automatycznie złączony:

Jeszcze delikatnie na obudzenie się Timo którego bardziej cenie od Berge. Przeciwko formie obydwu przeciwko obecnej dyspozycji. Ale gram to tak delikatnie ze pozwolę sobie bez analizy.
Unibet
2.60 momenty były ale to za malo
Timo Lahti - Berge
Typ Timo Lahti
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A za co Ty bardziej cenisz Lahtiego od Berge ? Ze cały sezon daje ciała ? Berge jest solidny, lahti ciebki jak sik pająka. Może odpali, bo jak tak pojedzie do końca sezonu to może szukać ekipy w drugiej lidze.
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Za całokształt twórczości. Chyba każdy wie jak Lahti zawiódł w tym sezonie, jednak ostatnie występy to światło w tunelu nowy sprzęt a także jak sam wspomniałeś walka o angaż w przyszłym roku
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.gluecksspiel-behoerde.de/de/erlaubnisfaehigesgluecksspiel/sport-und-pferdewetten

W Niemczech prawo się zmieniło 1 stycznia 2023 i tylko zatwierdzone ligi/sporty mogą być u legalnych buków. Nie ma na tej liście żużla, więc nie ma go w niemieckim bet365. Nie ma za co ;)
Post automatycznie złączony:

Dozwolone zakłady sportowe
Zakłady sportowe mogą być oferowane tylko wtedy, gdy zostały wcześniej oficjalnie dopuszczone pod względem rodzaju i struktury. Wyjątek stanowią wymienione poniżej zakłady sportowe, które były dozwolone w przeszłości i które mogą być oferowane, jeżeli organ nie sprzeciwi się powiadomieniu o zamiarze oferowania w ciągu dwóch tygodni.

edit: a może jest tylko mi coś źle przetłumaczyło? W każdym razie to w Waszym interesie jest zapoznać się z treścią tej strony ;)

edit2:

https://www.google.com/search?q=bet...yoKHVbfAt4QpwV6BAgCEBA&biw=1387&bih=741&dpr=1

to w google wpisałem, żeby to znaleźć. Rynek niemiecki to w Niemczech szukam odpowiedzi ;)

edit3: dobra wiem jak skrócić drogę do tego xD przecież już to robiłem xD komisja hazardowa UK, komisja hazardowa NL a teraz komisja hazardowa DE xD jak coś się zmienia w jakimś legalnym buku w danym kraju to informacja o tym jest na stronie komisji hazardowej danego kraju :) przyda się mi i każdemu ;)
 
Ostatnia edycja:
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Czas na II rundę ćwierćfinałów DMPJ.

Rafalski (Grudziadz) - Stojanowski (Gorzow) 2 2.22 sts - Turniej w Grudziądzu dziś o 18

Kogoś powariowalo z tym kursem. Wczoraj jechali w Gorzowie i Stojanowski zrobił komplet punktów a Rafalaki sporo mniej. Dziś Gorzów przyjezdza do Grudziądza w trojke: Hurysz, Stojanowski i Paluch. Z każdym może Rafalski stracić punkty. Stojanowski trudnego rywala będzie miał w osobie Łobodzińskiego. W lepszej formie zdecydowanie jest Stojanowski i trzeba go grać po niezrozumiałe wysokim kursie.

Do tego dorzucam DPS

Dania - Finlandia +33.5 2 2.01 (sts)

Do dubla proponuję duże handi w kierunku Finów. Liczę na ok 12-13 punktów Finow- głównie Vuolasa i Lahtiego. Wtedy wystarczy jak Dania 14 oczek straci choćby na Australii. Liczę że Finowie to handi utrzymają.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Za całokształt twórczości. Chyba każdy wie jak Lahti zawiódł w tym sezonie, jednak ostatnie występy to światło w tunelu nowy sprzęt a także jak sam wspomniałeś walka o angaż w przyszłym roku
lahti ma tragiczne warunki fizyczne jako żużlowiec .Jest wysoki i ciężki i żadnego startu nie wygra na takim torze jak Wrocław .Także raczej nie widzę jakiejś większej zdobywczy punktowej -pozdro
 
power30 18K

power30

Forum VIP
W tym sporcie to sprzęt buduje i sprzęt rujnuje. Nie ma znaczenia całokształt twórczości. Nie wiem jak w ostatnim spotkaniu, ale w poprzednim meczu z Poznaniem jechał na silnikach...Tomasza Gapińskiego. To trochę wstyd, że zawodnik który wziął niemałe pieniądze na przygotowanie, patrząc przez pryzmat sezon jedzie taką padakę. Oczywiście każdy gra, co uważa za słuszne :)
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
W tym sporcie to sprzęt buduje i sprzęt rujnuje. Nie ma znaczenia całokształt twórczości. Nie wiem jak w ostatnim spotkaniu, ale w poprzednim meczu z Poznaniem jechał na silnikach...Tomasza Gapińskiego. To trochę wstyd, że zawodnik który wziął niemałe pieniądze na przygotowanie, patrząc przez pryzmat sezon jedzie taką padakę. Oczywiście każdy gra, co uważa za słuszne :)
Ostatnie prawie trzy mecze jakby coś drgneło kręcił się koło na 10. Całokształt powerze to była ironia, tylko bez emotki. Zreszta później dopisałem na co liczę. Zresztą jak zawsze wrzucę kij w ognisko i rozpętała się burza za typ bardzo poboczny :)

A co do marasspec marasspec dobrze że tylko komentujesz typy na forum bo jakbyś był trenerem np szkółki być może dziś świat nie dowiedział by się kto to Gollob Szczakiel Waldek Walczak Czy sam Fundin o który Puchar dziś jedziemy. Każdy z powyższych w mojej pamięci był wysoki jak na żużlowca. A spłycanie tematu że wysoki to nic nie pojedzie jest dość okrutne dla powyższych jak i dla samego Lahtiego, który nie raz jechał kapitalne mecze czy pojedyncze wyścigi.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ostatnie prawie trzy mecze jakby coś drgneło kręcił się koło na 10. Całokształt powerze to była ironia, tylko bez emotki. Zreszta później dopisałem na co liczę. Zresztą jak zawsze wrzucę kij w ognisko i rozpętała się burza za typ bardzo poboczny :)
Piszesz, że coś drgnęło w kontekście polskiej ligi? Fakt w Mistrzostwach Szwecji pojechał obiecująco, ale skompromitował się w Gdańsku, w którym nota bene jeździł w zeszłym sezonie. Z wspomnianym Poznaniem 10 punktów, ale to na sprzęcie Gapy (zresztą Poznań jest aktualnie outsiderem). Z Ostrowem też niby 9 punktów, ale czy jechał na swoim sprzęcie to ciężko stwierdzić, bo Orzeł miał nóż na gardle.
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Nie wiem jaka jest Twoja skala drgnięcia i jakie masz oczekiwania ale jeśli zawodnik jedzie po 4-5 pkt choć było nawet i 2 jest kompletnie słaby i ciągnie ekipę w dół a ostatnio z 4 na 3 mecze robi 10, 9,11. to dla mnie to jest drgnięcie :) Tak oczywiście mam na myśli tylko naszą ligę bo na chwilę obecną jest to jedyna poważna liga z poważnymi zawodami.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
To w końcu zdecyduj się 4 czy 3 mecze, bo z tego co widzę to 3 ostatnie jego mecze w lidze to: 4,10,11 (za zuzelend). Z dużą dozą pradopodobieństwa zakładam, iż tym razem nie korzystał z życzliwości kolegi z zespołu, a to różnica, skoro na swoich silnikach jechał padakę :) Czy zachwycił wynikiem, to nie mnie oceniać :)
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
A wystarczy przeczytać ze zrozumieniem to może słownie ostatnie cztery na trzy mecze robi 10 9 11

ok ja umiem przyznać się do nietrafionego typu i bardzo się dziwię że napisałeś ten post. Bo zawody pokazały że typ był słaby jednak kilka punktów więcej mógł ugrać a przypomnę Ci że były tu osoby piszące że startu nie wygra.

i znowu mówisz mi coś czego nie powiedziałem nie zachwycił mnie niczym stwierdziłem że do ostatnich wyników coś drgnelo. Zawody poakzaly że to zbyt mało

do jutra




 
Otrzymane punkty reputacji: +164
power30 18K

power30

Forum VIP
Nie przeglądałem wnikliwie wszystkich postów, ale Fin bardziej mi się kojarzy jako lepszy startowiec, niż walczak na dystansie. Może to moje złudzenie.
Ostatnie prawie trzy mecze jakby coś drgneło kręcił się koło na 10. Całokształt powerze to była ironia, tylko bez emotki. Zreszta później dopisałem na co liczę. Zresztą jak zawsze wrzucę kij w ognisko i rozpętała się burza za typ bardzo poboczny :)
Piszemy o polskich rozgrywkach. Tak więc może coś źle odczytuje...
no offence :) Do piątku
 
maniek81 331,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lindgren F. - Holder J. [1] 1.52 forbet

Przede wszystkim liczę tu na 6 startów Szweda. Holder zaliczył świetny występ w półfinale, ale dziś myślę, że zrobi ciut mniej tych punktów i przede wszystkim nie powinien pojechać 6 razy. Próbuję tego typu w dublu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1609
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Lindbaeck under 6 2.00 bet365

Nie zmieniam mojej koncepcji, Lindbaeck jest najslabszym zawodnikiem ekipy szwedzkiej i mam nadzieje, ze po 1-2 biegu pojdzie dzisiaj w odstawke. W polfinale sporo zyskal dzieki dwom pierwszym udanym startom, ostatecznie otrzymal 5 szans i z kazda kolejna byl coraz slabszy, w ostatnim starcie dodatkowo notujac defekt. Lindgren pod numerem 5, jasna sprawa, ze to oznacza - jeden z zawodnikow szybko bedzie zmieniany. Oli zle zaczal polfinal, Kim Nilsson po drugim czasie w treningu mial byc za Thorssella, albo Lindbaecka, tylko obaj pojechali powyzej oczekiwan stad tylko jeden jego start. Gwoli scislosci bardzo duzo do powiedzenia w kontekscie wejscia lub nie tego typu beda mieli trenerzy Francji i Czech. Antonio rozpoczyna na Stichauera i Tresarrieu, jesli obaj pojada to ma 2 raczej pewna. W kolejnym starcie trudni rywale, ale 1. pole. Wiele jesli chodzi o indywidualne punktacje sie tutaj bedzie decydowac w szachach taktycznych trenerow i w zasadzie trudno na ten moment napisac od ktorej serii i za kogo pojada Berge, Milik czy Lindgren.

Bellego - Berntzon 2 2.37

Przed postawieniem trzeba sobie zdawac sprawe z zagrozen dla tego typu. Po 1) David chociaz pojechal potwornie zle w polfinale na pewno wystartuje 6 razy, u Oliego 5 biegow to raczej sufit. 2) Berntzon moze kolejny raz pojsc w odstawke, chociaz mam wrazenie, ze Lindbaeck i Nilsson dali ku temu wiecej argumentow w polfinale. Z drugiej zas strony Szwed pojedzie przeciwko takim zawodnikom jak Goret, Tresarrieu x2, co Davidowi nie grozi. Jesli mialbym oceniac tzw. VS to po tym co zobaczylem w polfinalach jednak Berntzona cenie bardziej.

David:
4 bieg)
  • Max Fricke
  • David Bellego
  • Daniel Klima
  • Jacob Thorssell
8)
  • Antonio Lindbaeck
  • Jan Kvech
  • David Bellego
  • Jaimon Lidsey
podczas kiedy Berntzon:
3) - 2 pole, ale Goret po lewej rece.
  • Steven Goret
  • Oliver Berntzon
  • Jaimon Lidsey
  • Petr Chlupac

5) - 1 pole po rownaniu.
  • Oliver Berntzon
  • Daniel Klima
  • Jason Doyle
  • Mathias Tresarrieu
Przeczuwam 2,3 u Szweda, potem powinno byc z gorki.

Pojawi sie tutaj jeszcze jeden typ, ale czekam na oferte Unibetu.

Czechy - Francja 1 1.6 Unibet TRA-GE-DIA


Czasami pisza do mnie ludzie nie zwiazani w zaden sposob z zuzlem o "pewniaczka do dubla". W zuzlu pewniaczkow nie ma, ale ten typ ma znamiona takiego wlasnie idealnego do dolozenia. Kalkulowalem sobie te punkty jeszcze wczoraj na tysiac sposobow i jedyna szansa, zeby ten typ nie wszedl to niesamowite zawody Berge na pograniczu kompletu. Goret w swoim polfinale probowal po zewnetrznej, ale skonczyl bez punktow, obaj Tresarrieu powinni byc chlopcami do bicia. Bellego czy Kvech? Moim zdaniem ten drugi. Czesi poradzili sobie z Niemcami, ktorzy moim zdaniem rowniez byliby lepsi od ekipy francuskiej.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 331,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Woffinden poniżej 9.5 pkt. 1.85 betfan (pierwsze 5 startów)

Całkiem wysoka linia, biorąc pod uwagę paczkę nazwisk w tych zawodach. To już nie jest półfinał, gdzie jechało się z ogórkami. Tajski ma problem ze spasowaniem sprzętu z wrocławskim owalem i uważam, że jeśli dziś zrobi dwucyfrówkę, to będzie jego sukces. Nie zdziwi mnie nawet jakieś zero, w którymś z biegów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +703
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom