>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2023 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Raczej nierealnie dziś zawody. Ciekawe na kiedy przełożą? Plandeką leży na jutro?
Tak tor jest mega zabezpieczony , jeśli uda im się złapać 2h bez deszczu to pojadą zapewne , macie zdjęcie na SF - pytanie jedynie na ile dobre sa prognozy pogody bo na onet pokazuje 3.5h deszczu od 18:30 do 22
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
sprawdzajcie pogodę tutaj...

https://meteo.imgw.pl/ - onet stąd bierze info ;p ja też, ale do stanu wody na Odrze xD


3.06.2023 13:30 - 19:30 23.06.2023 (Piątek)
Po południu i wieczorem zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Lokalnie, głównie na południu regionu możliwe burze. Prognozowana wysokość opadu do 20 mm. Temperatura maksymalna od 20°C do 22°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków zachodnich.

23.06.2023 19:30 - 19:30 24.06.2023 (Piątek/Sobota)
W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu, stopniowo zanikające. Temperatura minimalna od 12°C do 13°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 22°C do 24°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Na obszarze 1 - niewykluczone są słabe burze z opadami deszczu do 20 mm, oraz porywami wiatru do 60 km/h. Na obszarze 2 - prognozowane są burze z ulewnymi opadami deszczu 20-35 mm oraz porywami wiatru do 85 km/h. Lokalnie grad. Na obszarze 3 - prognozowane są silne burze z nawalnymi opadami deszczu do 50 mm, porywami wiatru do 90 km/h, lokalnie do 100 km/h, oraz grad 2-4 cm. Lokalnie możliwe są trąby powietrzne. Najbardziej intensywnych zjawisk burzowych należy spodziewać się w godzinach popołudniowych i wieczornych.


Gorzów jest na granicy obszaru 1 (60% szans na burze a tylko wtedy ma padać intensywnie), jest tam Warta i Odra... u nas się mówi Odra zatrzyma, a wszystko idzie na wschód... podczas burz ma lać mocno a tak to przelotne opady...
Post automatycznie złączony:

Tak tor jest mega zabezpieczony , jeśli uda im się złapać 2h bez deszczu to pojadą zapewne , macie zdjęcie na SF - pytanie jedynie na ile dobre sa prognozy pogody bo na onet pokazuje 3.5h deszczu od 18:30 do 22
oni nie pokazują deszczu :) oni pokazują kropelki jak jest prawdopodobieństwo wystąpienia opadów powyżej iluś tam % :) tak wszystkie prognozy robią, wiem bo jestem wędkarzem i nauczyłem się nie ufać prognozom xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jestem na https://www.windy.com/52.730/15.240?52.697,15.225,11


live biego po biegu powinien wystawić ruski i ziemniaki i zwyczajnie trzeba na to czekać live eurosport1 jak zawsze
na tej mapie pokazuje, że u mnie pada a nie pada ;) nad ZG granatowo się robi i pasem Niesulickim tradycyjnie idzie, nie wiem czy tam leje, ale ta mapa pokazuje, że wszędzie aktualnie pada. Mi w uszach piszczy, więc pewnie burza w ZG będzie...

https://meteo.imgw.pl/dyn/#group=radar&param=cmax&loc=52,19,7 - to jest radar meteorologiczny, na tej stronie meteo jest wszystko, bo wszystko być musi jakby ktoś pytał ;)

https://pl.wikipedia.org/wiki/DBZ - tam jest takie menu ze skalą po lewej stronie... ta skala to oznacza aaa na dole macie suwak i możecie przesuwać sobie jak było wcześniej i gdzie co się przemieszcza ;)


dBZR [mm/h]Opis
50,07praktycznie niewyczuwalny
100,15
150,3słaby
200,6
251,3
302,7średni
355,6
4011,5silny
4523,7bardzo silny
5048,7intensywny
55100Ekstremalny
60205
65225Ekstremalny (grad)
Post automatycznie złączony:

na mapie img (radar) pokazuje, że w ZG jest niebieska chmura i pokazuje, że u mnie nie pada (można zbliżenie dać +/-)

edit:

https://meteo.imgw.pl/dyn/#group=nwp&param=ra-0-sfc&model=alaro4k0&loc=52.24,21.034,7 - po prawej jest menu... jest to bardziej czytelne ;)

edit2: jak dacie play (po lewej) to będzie widać, że opady ledwie zahaczą o Gorzów o ile zahaczą.
 
Ostatnia edycja:
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Jest nadzieja Gumazi 50/50 na tą chwilę

od 18 możliwe , że jednak na kilka godz przestanie padać - ja gram tu tylko live - to juniorka ,a w takich warunkach to co drugi bieg może być powtarzany
 
Ostatnia edycja:
M 72,3K

mazinho87

Użytkownik
10 min temu zdjęto plandekę z toru...i tor jest w bardzo dobrym stanie. Przed chwilą przestało padać, jest wiaterek i zawody nie są zagrożone.

Trzeba grać w kierunku zawodników co częściej jeździli na Jancarzu lub dobrze się tu czują...przede wszystkim Kowalski, później Paluch, Ratajczak...Z niespodzianek to Pollestad.

Gusts tutaj nigdy nie jechał, jest po kontuzji i przeciwko niemu próbowałbym jakiegoś Polaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Gorzów to ulubiony tor Ratajczaka , zrobił tu pierwsza trójkę jesli dobrze pamiętam po licencji zaraz , w lidze ostatnio 9 w seinorach i 16 w u'24 - jeśli macie to gdzie wykorzystać to zdecydowanie polecam (ale nie przeciw Kowalskiemu czy Cierniakowi oczywiście ale już top4 czy coś w tym stylu po dobrych kursach zdecydowanie do gry )
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Gusts under 9.5 kurs 1.94 Fortuna

Cierniak-Gusts 1 kurs 1.37 Fortuna
N.Bloedern over 7.5 kurs 1.75 Fortuna
Rew-Bloedern 2 kurs 2.38 Fortuna

Breum-Hellstroem 1 kurs 1.55 Fortuna

Generalnie Gusts jeździ z kontuzja więc warto próbować,i tak czuję że Bloedern może być czarnym koniem
I jeszcze ryzykowny typ solo sobie puszczę
Hjerrild-Grahn 2 kurs 2.06 Fortuna
Post automatycznie złączony:

Gusts-Ratajczak 2 kurs 2.16 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +697
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Guts - Paluch [2] 1.95 etoto

Tor do najlżejszych należeć nie będzie. Idę w stronę juniora, który na codzień tu jeździ i z pewnością na tym torze wykręcił sporo kółek w każdych warunkach. W Gorzowie wg statystyk pola A i D dobrze wypadają, a Oskar jedzie z nich trzy razy. Do tego jak wcześniej wspomniano Guts po kontuzji. Kurs też zachęca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
B 38K

bosky

Użytkownik
Plandeka najczesciej powoduje, ze czwarte pole jest bardziej odmoczone. Czesciej to jednak pomaga niz przeszkadza, wiec na live polecam wygrana Ratajczaka w 2. biegu. @2.10
 
Ostatnia edycja:
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Łoktajew - Seifert-Salk [1] 1.65 etoto

Mecz towarzyski w Poznaniu. Obaj zawodnicy, to jeźdzcy miejscowego PSŻ. Uważam jednak, że Saszka jest obecnie w lepszej formie i obieram kierunek w jego stronę. Jeśli ktoś chce wyższego kursu, to forbet ma handicap -1.5 pkt., ale wiadomo większe ryzyko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +557
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Hampel - Buczkowski [1] 1.50 forbet / 1.52 betfan

Jarek wraca na stare śmieci. To właśnie tutaj kiedyś zdobył z Polonią tytuł DMP. Myślę, że nie zapomniał jak trzeba jeździć w Pile i dzisiaj powalczy o przyzwoity wynik. Wybrałem go w parze z Buczkowskim, który fajnie śmiga w 1 lidze, ale pierwszy turniej finałowy IMP w Rzeszowie pokazał, że ściganie z krajową czołówką, to zupełnie inny kawałek chleba. Dlatego dziś wyżej widzę Jarka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +338
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi dali w STS Przyjemskiego w parze z Buczkowskim a Przyjemski rezerwowym, Lampart jednak jedzie? Na prezentacji jest .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom