>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Rozmawiałem dziś z Krzysiem, na teraźniejsza godzinę nie wie nic o jeździe za Pawlickiego. Jest on R1 i tyle :)
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
sts posciagal wszystkie zaklady turniejowe z Pawlickim, zarowno te klasyfikacyjne jak i h2h

cos by to dziwne bylo, ale ciekawa ta dyskusja
 
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Według mojej wiedzy Przemek Pawlicki ma wyjechać do 1 biegu, po czym się wycofa z zawodów po zaliczeniu jednego startu. Jakby w ogole sie wycofał i by przedstawił zwolnienie lekarskie, za tydzien nnie mogłby pojechac w meczu ligowym przeciwko Motorowi.
Już Ty się więcej nie kompromituj z tymi Twoimi newsami. Najpierw Thomsen, teraz Przemek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Według mojej wiedzy Przemek Pawlicki ma wyjechać do 1 biegu, po czym się wycofa z zawodów po zaliczeniu jednego startu. Jakby w ogole sie wycofał i by przedstawił zwolnienie lekarskie, za tydzien nnie mogłby pojechac w meczu ligowym przeciwko Motorowi.
Ja mam gorącą prośbę do moderatorów. Rozumiem że im więcej odpowiedzi w dziale i na forum to więcej użytkowników i wejść co bezpośrednio przekłada się na pieniądze ale sytuacja w której jeden z forumowiczów po raz kolejny podaje informacje, które potem okazują się kompletna bzdurą a wy nie reagujecie to skandal! Ludzie którzy tutaj zaglądają oczekują że na tym forum znajdą rzeczowe oraz uczciwe analizy i newsy. Jeśli moderatorzy tolerują ludzi którzy zwyczajnie kłamią i narażają innych na utratę kasy, to pośrednio akceptują taki stan rzeczy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
panowie wykluczenie janowskiego to dla mnie kompromitacja żużla .100 % winny kołodziej .jak można mieć tutaj jakis cień wątpliwości
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
siwy_wts 1,1K

siwy_wts

Użytkownik
Ja mam gorącą prośbę do moderatorów. Rozumiem że im więcej odpowiedzi w dziale i na forum to więcej użytkowników i wejść co bezpośrednio przekłada się na pieniądze ale sytuacja w której jeden z forumowiczów po raz kolejny podaje informacje, które potem okazują się kompletna bzdurą a wy nie reagujecie to skandal! Ludzie którzy tutaj zaglądają oczekują że na tym forum znajdą rzeczowe oraz uczciwe analizy i newsy. Jeśli moderatorzy tolerują ludzi którzy zwyczajnie kłamią i narażają innych na utratę kasy, to pośrednio akceptują taki stan rzeczy!
Panie bartezgambler, informacja była dość istotna, i można było ją super wykorzystać. Informacja o tym, że Przemo nie pojedzie pojawiła się w mediach branżowych. Wiadomo też było, że będzie jakaś kombinacja bo przepisy tego wymagały. Od razu można było zakładać, że wg regulaminu Buczek będzie jechał na zmianę ze Szczepanikiem. To dawało od razu pole do obstawienia wszystkiego przeciwko Buczkowskiemu, dziś wszystko rozliczone jest na zielono mimo tego, że wyjechał raz. Ryzyko było małe, a zysk spory.
Wg mnie wczoraj było widać, że to bukmacherzy się skompromitowali w tej sytuacji.

Pozdrawiam i życzę miłej i zielonej niedzieli!
 
Otrzymane punkty reputacji: +749
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Ja mam gorącą prośbę do moderatorów. Rozumiem że im więcej odpowiedzi w dziale i na forum to więcej użytkowników i wejść co bezpośrednio przekłada się na pieniądze ale sytuacja w której jeden z forumowiczów po raz kolejny podaje informacje, które potem okazują się kompletna bzdurą a wy nie reagujecie to skandal! Ludzie którzy tutaj zaglądają oczekują że na tym forum znajdą rzeczowe oraz uczciwe analizy i newsy. Jeśli moderatorzy tolerują ludzi którzy zwyczajnie kłamią i narażają innych na utratę kasy, to pośrednio akceptują taki stan rzeczy!
Więcej postów = większy ruch = reakcji żadnej nie będzie. Za tydzień usłyszymy kolejne "pewne na 95% newsy" zasłyszane po czwartkowym treningu ;)
Inna sprawa, że co administracja może zrobić z takim userem? Dadzą mu bana, to założy sobie nowe konto i nadal będzie pisał o maksymalnie 4 startach Thomsena i wycofaniu się Pawlickiego po taśmie w 1. biegu :D

Wg mnie wczoraj było widać, że to bukmacherzy się skompromitowali w tej sytuacji.
Jedyny chyba sensowny plus jest taki, że dezinformacja działa w dwie strony. Analitycy buków odświeżają ten dział co 10 minut i też sugerują się tymi newsami, w tym takimi bzdurami jak z Thomsenem i PP - wczoraj mieliśmy piękny przykład.
 
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Nie do końca rozumiem o co Wam chodzi. Oczekujecie, że mam dać bana chłopu, który podał info, które się nie sprawdziło? To tak, jakbym kasował posty z każdym nietrafionym typem, bo ktoś uważa, że Lech wygra , a Legia przegra bo w Legii pięciu nie zagra. Ostatecznie grają i typ nie wchodzi. Macie swój rozum? To interpretujcie wszystko na swój i weryfikujcie. Oczywiście działa to w dwie strony, bo jeśli zauważę, że ktoś kilkukrotnie i świadomie wprowadza innych w błąd to oczywiście zareaguję. Ale nie dopisujcie sobie ideologii o większym ruchu ze względu na mylny post, bo takich w każdym dniu na forum jest wiele.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +904
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Znakomite typy i kursy wystawił dziś STS na eliminację Młodziezowych Mistrzostw Polski w Tarnowie. Start zawodów o 17.

Świercz - Bartosz Curzytek 1 1.40 - typ 99 % (pomijam wypadki i inne okoliczności) - kursy z sts

Utalentowany Śweircz jedzie na swoim torze. Przeciwko niemu jest łodszy z braci Curzytków co nie jeździ nigdzie w lidze, a indywidualnie jest po prostu bardzo słaby. Tu nie ma podjazdu do Świercza.

Marciniec - Konieczny 2 1.62

Ktoś ostro upadł na głowe z tym kursem. Przemysląw Konieczny wychowany na torze w Tarnowie. Jeździł tam przez kilka lat, ostatnio jakby lekko odżył. Przeciwko niemu wystawiony Kamil Marciniec, co w 1 lidze ma problemy z regularnym punktowaniem.

do tego można dorzucic i za mniejszą kase trzeci, nieco ryzykowniejszy typ:

Krzykowski-Majcher 2 1.70

Za mniejsza kase tylko dlatego, że Majcher ma gorącą głowe i czesto upada. Ogólnie jest lepszy od Krzykowskiego i też śmiało można to grać!

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Na sportowychfaktach podane jest, że w Krośnie będą eliminacje. Ktoś się myli, oby SF
Przepraszam, przez te upały sie pomyliłem. Eliminacje będa w Krośnie. Co nie zmienia faktu, że Świercz i Konieczny i tak są murowanymi faworytami w tych parach.

Jeżeli to jest w Krośnie to można jeszcze próbować:

Karczewski - Michał Curzytek 1 1.45

Z wiadomych względów.

Sorry za zamieszanie z tą lokalizacją zawodów. Nie ma ona wpływu na te typy.
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Majcher na dniach ląduje na stole operacyjnym, w tym roku na torze się już nie pojawi.
Mitoman mazinio czego nie wie to dozmyśla. Chłopaki jadą w Krośnie ale nasz gagatek twierdzi że w Tarnowie, twierdzi że się pomylił gdyż, tu cytat: " Przepraszam, przez te upały sie pomyliłem ".
Ja tradycyjnie przestrzegam, przed graniem czegokolwiek co ten typ tu podaje.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Sts rzucił już zakłady na pary na zaczynające się jutro zawody SON, niestety nie ma zbytnio co z tego wybrać. Trzeba czekać na inne firmy, lub na zdobycze punktowe poszczególnych krajów, może ktoś coś pokręci i będzie można na tym skorzystać.
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Czy ja wiem czy nie ma co wybrać?

Znalazłem dwie pomyłki jedna większą drugą mniejsza ale łącznie dają ciekawy kurs

Dubel
Łotwa - Finlandia 2
USA - Ukraina 1
Łączny 2.46
Sts lekko ładnie i przyjemnie

Ruszamy z najbardziej debilnym pomysłem FIM czyli speedway od nations w formie żużla dla ubogich krajów. Na szczęście za rok o tej porze jak zdrowie pozwoli bo z tym bardzo krucho, jednak to nie ten temat będziemy ekstycowac się powracającym pucharem Ove Fundina (wiele bym dał by zobaczyć The Foxa na żywo niestety śledzenie żużla jako parolatek na Węgrzech graniczyło z cudem gdyż "nasi" wielcy w latach 60 dopiero się rodzili) czyli drużynowym pucharem świata. W żużlu bardziej niesprawdliwa formuła i idiotyczną zasadą była chyba tylko podczas tzw eleminatorow w GP gdzie po pierwszym biegu następny mógł całkowicie wywalić Cię z turnieju. Ok jednak ja nie o tym

Według analityków sts Łotwa jest faworytem w parze z Finlandią tylko dlaczego?:Skoro nie jedzie Andrzej a za niego Kostygjow. Żenia to solidny grajek ale tylko solidny zapewne będzie zmieniany na Michajłowa tworząc parę z Francisem Gustsem i czy to jest silniejsza para od Lahti Salonen? Ja wątpię bo Timi to prawdziwy lider i maszynka do zdobywania punktów w parze z Salonenem który przebojem wdarł się na Salony i pokazał jak narazie na drugim szczeblu że za rok możemy go oglądać w ekstralidze. To będzie dla niego prawdziwy egzamin dojrzałości. Gusts to talent wielkiej wody ale zarówno on jak i Oleg na tą wodę jeszcze nie wypływają. Szczerze liczyłem że Gust raczej będzie już brylował na 1 ligowym froncie jednak Krysia Kloc postanowiła namieszać mu w głowie przez co znów jest gwiazdą tylko drugiej ligi. Oleg bardzo mieszany i słaby raczej sezon miał być czołowym u24 a moim zdaniem zawiódł i niewykluczone że za rok wróci do najniższej ligi. Finowie mają lidera i jeśli Salonen będzie pokonywał rywali to stać ich na sprawienie sensacji i awans do finału. Bardzo dużo w ostatnim czasie oglądałem go na żywo i dawno nie widzalem takiej walecznosci na trasie. On i Drejer to dla mnie objawienia 2022 i azcchce się ich ogladac. Finowie Jeśli chcą coś osiągnąć to pokonanie osłabionej Łotwy powinno być obowiązkowe. Być może bezpośredni bieg zakończy się wygraną Łotwy to jednak więcej szans na urwanie punktów lepszym daje Lahtiemu niż młodym z Łotwy, co przeciągnie się na większą zdobycz punktowa Suomi.

USA - Ukraina może kurs mały ale duży babol bo powinien być dużo niższy. Czołowi Ukraińcy walczą na froncie i tylko Marko Lewiszyn ma jakiś poziom ale z tego co wiem dalej chłopak nie ma na sprzęt i jedzie na osiołkach zatem same umiejętności i kompletny brak wsparcia doparowego to dużo za mało, na duet Becker i Nicola któremu jazda na wyspach bardzo służy. To taki typ że kurs jest do grania z zamkniętymi oczami. I nie będę się nad nim rozwodził bo dla mnie takie 1.15 to max bo o ile widzę Becekra urywający punkty silniejszym to nie widzę tego u Ukraińców. Najsłabszy zespół w całej stawce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3023
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Fajny dube
Czy ja wiem czy nie ma co wybrać?

Znalazłem dwie pomyłki jedna większą drugą mniejsza ale łącznie dają ciekawy kurs

Dubel
Łotwa - Finlandia 2
USA - Ukraina 1
Łączny 2.46
Sts

Ruszamy z najbardziej debilnym pomysłem FIM czyli speedway od nations w formie żużla dla ubogich krajów. Na szczęście za rok o tej porze jak zdrowie pozwoli bo z tym bardzo krucho, jednak to nie ten temat będziemy ekstycowac się powracającym pucharem Ove Fundina (wiele bym dał by zobaczyć The Foxa na żywo niestety śledzenie żużla jako parolatek na Węgrzech graniczyło z cudem gdyż "nasi" wielcy w latach 60 dopiero się rodzili) czyli drużynowym pucharem świata. W żużlu bardziej niesprawdliwa formuła i idiotyczną zasadą była chyba tylko podczas tzw eleminatorow w GP gdzie po pierwszym biegu następny mógł całkowicie wywalić Cię z turnieju. Ok jednak ja nie o tym

Według analityków sts Łotwa jest faworytem w parze z Finlandią tylko dlaczego?:Skoro nie jedzie Andrzej a za niego Kostygjow. Żenia to solidny grajek ale tylko solidny zapewne będzie zmieniany na Michajłowa tworząc parę z Francisem Gustsem i czy to jest silniejsza para od Lahti Salonen? Ja wątpię bo Timi to prawdziwy lider i maszynka do zdobywania punktów w parze z Salonenem który przebojem wdarł się na Salony i pokazał jak narazie na drugim szczeblu że za rok możemy go oglądać w ekstralidze. To będzie dla niego prawdziwy egzamin dojrzałości. Gusts to talent wielkiej wody ale zarówno on jak i Oleg na tą wodę jeszcze nie wypływają. Szczerze liczyłem że Gust raczej będzie już brylował na 1 ligowym froncie jednak Krysia Kloc postanowiła namieszać mu w głowie przez co znów jest gwiazdą tylko drugiej ligi. Oleg bardzo mieszany i słaby raczej sezon miał być czołowym u24 a moim zdaniem zawiódł i niewykluczone że za rok wróci do najniższej ligi. Finowie mają lidera i jeśli Salonen będzie pokonywał rywali to stać ich na sprawienie sensacji i awans do finału. Bardzo dużo w ostatnim czasie oglądałem go na żywo i dawno nie widzalem takiej walecznosci na trasie. On i Drejer to dla mnie objawienia 2022 i azcchce się ich ogladac. Finowie Jeśli chcą coś osiągnąć to pokonanie osłabionej Łotwy powinno być obowiązkowe. Być może bezpośredni bieg zakończy się wygraną Łotwy to jednak więcej szans na urwanie punktów lepszym daje Lahtiemu niż młodym z Łotwy, co przeciągnie się na większą zdobycz punktowa Suomi.

USA - Ukraina może kurs mały ale duży babol bo powinien być dużo niższy. Czołowi Ukraińcy walczą na froncie i tylko Marko Lewiszyn ma jakiś poziom ale z tego co wiem dalej chłopak nie ma na sprzęt i jedzie na osiołkach zatem same umiejętności i kompletny brak wsparcia doparowego to dużo za mało, na duet Becker i Nicola któremu jazda na wyspach bardzo służy. To taki typ że kurs jest do grania z zamkniętymi oczami. I nie będę się nad nim rozwodził bo dla mnie takie 1.15 to max bo o ile widzę Becekra urywający punkty silniejszym to nie widzę tego u Ukraińców. Najsłabszy zespół w całej stawce
Fajny dubelek, choć dla mnie bardziej pewna w parze z Łotwą jest ekipa Niemiec (Huckenbeck, Bloedern, Riss). Kai jest lepszy od Lahtiego a Nick od Salonena, a i rezerwowy może się na coś przydać, bo ten z Finlandii to kevlar. Co do drugiej pary to jedyny minus jest taki, że większość ekip będzie puszczała rezerwowego (chyba musi pojechać min. raz) na Ukraińców, a nie na Amerykanów, choć Becker i Nicol już w zeszłym roku namieszali w SON, to na marnych Ukraińców powinno spokojnie starczyć
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Fajny dube
Fajny dubelek, choć dla mnie bardziej pewna w parze z Łotwą jest ekipa Niemiec (Huckenbeck, Bloedern, Riss). Kai jest lepszy od Lahtiego a Nick od Salonena, a i rezerwowy może się na coś przydać, bo ten z Finlandii to kevlar. Co do drugiej pary to jedyny minus jest taki, że większość ekip będzie puszczała rezerwowego (chyba musi pojechać min. raz) na Ukraińców, a nie na Amerykanów, choć Becker i Nicol już w zeszłym roku namieszali w SON, to na marnych Ukraińców powinno spokojnie starczyć
Riss po ostrym dzwonie z podejrzeniem złamania nogi.

Większość ekip nie będzie puszczała rezerwowego bo regulamin został zmieniony z tej głupiej przymuszonej zasady. Nie ma obowiązku mieć juniora na rezerwie i nie ma obowiązku wpuszczać rezerwowego

Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Wczoraj zapomniałem napisać tak jak stawiałem (kurs 2.5) ale wartym uwagi jest typ na Niemcy w półfinale 1-3 teraz po kursie 2.15
1-2 miejsce wydają się zarezerwowane dla Polski i Australii i raczej nic im nie zabierze awansu do finału SoN. O 3 miejsce powalczą Niemcy, Finlandia i Łotwa. Wydaję się, że najlepszy skład mają Niemcy z mocnym Huckenbeckiem i zapewne zdecyduję bieg barażowy o wejście do finału a w nim wydaję się, że Huckenbeck wygra z Lahtim a Bloedern powinien poradzić sobie z Salonenem. Wiadomo będzie decydował 1 bieg barażowy i tutaj może sie wszystko wydarzyć ale jak dla mnie jest trochę więcej niż 50/50 więc jeszcze nawet po tym kursie warto zagrać. Bloedern w tym roku rozwija się i dobrze jeździ w 1 lidze a Huckenbeck pokazał na tle międzynarodowych rozgrywek, że jest mocnym zawodnikiem, który powinien sobie radzić z kazdym duetem oprócz Polski i Australii a nawet może i tym krajom coś urwać. Kursy z sts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom