>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
paga 48,3K

paga

Użytkownik
Większego gówna dawno nie widziałem, żeby na siłę dojeżdżać do 12 biegu, kiedy młodzi zawodnicy się zabijają na koleinach, żeby sobi3 zaliczyć zawody. W takiej sytuacji powinny zostać zawody przesunięte lub przełożone, a nie ktoś ustawia regulamin i ma wszystko gdzieś. Gram zawody, gdzie analizuje sobie 20 biegów, a nie 12.

Nawet pół grosza nie obstawię na ten cyrk, tak mnie dzisiaj wku. Nawet jak miałby jechać Zmarzlik z gościem na wózku inwalidzkim.

Tym bardziej, że burza przyszła z Krakowa, gdzie pół godziny polało, a teraz spokój już od dłuższego czasu kropla nie spadła.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Lvbet jak rozlicza wyniki w tej sytuacji ?
O ile się nie mylę wszystkie buki biorą pod uwagę oficjalny wynik zawodów. Zgodnie z tym, żadnych zwrotów nie będzie u żadnego polskiego buka.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Karczewski-Krawczyk 1 kurs 1.70 Fortuna
Sadurski-Grygolec 1 kurs 1.55 Fortuna
Lewandowski-Jablonski 1 kurs 1.7 Fortuna
Takie trzy typy nadające się do dubli wybrałem zobaczymy
Idę w kierunku Lewandowskiego z racji jednak dosw i dziwnego przeczucia że powalczy
Typ przeciwko juniorom ovii można szukać spokojnie bo są bez formy ogólnie
I typ przeciwko Grygolcowi bardziej...i tyle że Sadurski coś tam ogarnie to minimum
Zawody juniorskie więc bez szalenstw
zwroty ?
 
paga 48,3K

paga

Użytkownik
O STS to bym nawet nie pytał, przecież Juroszek to by zastawił swoją starą gdyby mógł zarobić.

Na Totalbecie był zwrot, teraz widzę, że zdarzenie wisi z powrotem na żółto.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Tak swoją drogą, to mamy chyba jakąś nieścisłość w regulaminie PZM. Regulamin Rozgrywek o Złoty, Srebrny i Brązowy kask nakazuje zastosować się do odpowiednich przepisów art. 638. Jednak w artykule z tego roku w porównaniu do roku poprzedniego przed tekstem punktu trzeciego zostało dodane pogrubioną czcionką " W finale MIMP", tak jakby do innych zawodów punkt ten miał nie obowiązywać. To do czego w przypadku turniejów o kask trzeba by się od w tym roku odnosić?

Totalbet zwrot.
A to ciekawe, u mnie zakłady H2H rozliczone.
 

Załączniki

neutralny 545,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Co znaczy plus? Miałeś zwrot? Miałem w forbecie kupon i normalnie rozliczony oczywiście na czerwono bo jedna para nie weszła. Ale mam wrażenie że jakby weszło zrobiliby zwrot. Miał ktoś zwrócone w forbecie?
Ja miałem trzy plusy i jeden minus, wszystko rozliczone normalnie. Dziwię się, skąd betclic wziął zwroty. Myślę, że warto by było, aby zainteresowani dobrze wczytali się w regulamin.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Ja miałem trzy plusy i jeden minus, wszystko rozliczone normalnie. Dziwię się, skąd betclic wziął zwroty. Myślę, że warto by było, aby zainteresowani dobrze wczytali się w regulamin.
Szczegółowe zasady sportów - > Żużel

"W przypadku zaliczenia zawodów przed zakończeniem pełnej fazy zasadniczej (20 biegów), wszystkie zakłady zostaną zwrócone, za wyjątkiem zakładów, których wynik został już matematycznie określony."
 
karfus 112,3K

karfus

Użytkownik
SEC Challange Krsko

Andrzej Lebiediew - Bartosz Smektała 1 | 2,01 | sts

Turniej rozgrywany w Krsko, czyli na długim torze, liczę że Lebiediew który znakomicie prezentuje się w I lidze w barwach Wilków Krosno, gdzie jest najdłuższy tor w Polsce, dzisiaj nie będzie miał problemów ze zdobywaniem punktów i adaptacją z torem. Smyk ostatnio lekko pod formą, zaledwie 6 punktów z Grudziądzem, wcześniej 5 i 6 z Toruniem.
edit: Andrzej to jest jednak gość 😎👍👌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +860
M 83,1K

mazinho87

Użytkownik
Z typem powyżej się jak najbardziej zgadzam. Sam też zagrałem w sts: Lebiediew w TOP 5 ? - TAK 1.94

Do tego próbuje:

Thorsell - Ellis kto lepszy 1 1.70 (sts)

Widzę tu dobry typ na Szweda. Szwed zacznie z pola a i skonczy z pola A. OGlądalem ostatnio ligę szwedzką i tam Thorsell z mocnymi rywalami dawał radę, Warto dodać, ze w Krsko jest lotnisko, wychowany na angielskich, krotkich torach Ellis może mieć tam duże problemy. Kurs jak najbardziej do gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom