>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Na Ewinner widze
Reszta Swiata +20.5 kurs 1.85
Reszta Swiata +22.5 kurs 1.65
Oraz Zagar over 4.5 kurs 1.75

Oraz dodatkowo ryzykownie Thungate lepszy od Hansena kurs 1.95
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
A przypadkiem najlepszym typem na dziś nie jest nasz as Zmarzlik poniżej 13? Po kiego grzyba on ma tam się męczyć i zarzynać najlepsze silniki. W takich imprezach towarzyskich niemal zawsze zdarzają się dziwne wyścigi ;)
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Już w weekend mamy turniej SON w Manchesterze (o ile pogoda pozwoli rozegrać te zawody). Wszyscy mają kursy na zwycięzcę zawodów, ale Totalbet wychylił się przed innymi i dał już zestaw par. Wpadł mi w oko taki dubelek:
1.Wlk.Brytania - Szwecja 1 kurs 1,11
2.Francja-Łotwa 1 kurs 1.55
Co do gospodarzy to wystawili wszystko co mają najlepsze czyli Taja i Lamberta, obaj perfekcyjnie znają ścieżki tego toru. U Szwedów za to widoczny będzie brak Lindgrena, a Aspgren i Thorsell nie mają podjazdu do Brytyjczyków.
Francuzi również dają swój klasowy duet czyli Bellego- Berge, obaj w niezłej formie, już w poprzednich latach fajnie pokazywali się w zawodach drużynowych na tym torze, bodajże w 2019 walczyli nawet z Duńczykami w biegu barażowym o 3 miejsce. Co do Łotyszy mają Lebiedieva i Michailova, pierwszy z nich będzie liderem, zresztą zawsze nim jest gdyż ich kadra ma wielu młodych zawodników, lecz żaden nie może jakoś się przebić w rywalizacji seniorskiej, a tu będzie trudniej bo zawody trwają dwa dni, pojedyńczy wyścig Olegowi wyjdzie, ale nie całe zawody.
W obu parach nie wspomniałem o juniorach, którzy muszą zaliczyć choć jeden występ każdego dnia,bo wszyscy to raczej kevlary, którzy zbytnio nic nie wniosą do wyniku ogólnego.
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Już w weekend mamy turniej SON w Manchesterze (o ile pogoda pozwoli rozegrać te zawody). Wszyscy mają kursy na zwycięzcę zawodów, ale Totalbet wychylił się przed innymi i dał już zestaw par. Wpadł mi w oko taki dubelek:

1.Wlk.Brytania - Szwecja 1 kurs 1,11

2.Francja-Łotwa 1 kurs 1.55

Co do gospodarzy to wystawili wszystko co mają najlepsze czyli Taja i Lamberta, obaj perfekcyjnie znają ścieżki tego toru. U Szwedów za to widoczny będzie brak Lindgrena, a Aspgren i Thorsell nie mają podjazdu do Brytyjczyków.

Francuzi również dają swój klasowy duet czyli Bellego- Berge, obaj w niezłej formie, już w poprzednich latach fajnie pokazywali się w zawodach drużynowych na tym torze, bodajże w 2019 walczyli nawet z Duńczykami w biegu barażowym o 3 miejsce. Co do Łotyszy mają Lebiedieva i Michailova, pierwszy z nich będzie liderem, zresztą zawsze nim jest gdyż ich kadra ma wielu młodych zawodników, lecz żaden nie może jakoś się przebić w rywalizacji seniorskiej, a tu będzie trudniej bo zawody trwają dwa dni, pojedyńczy wyścig Olegowi wyjdzie, ale nie całe zawody.

W obu parach nie wspomniałem o juniorach, którzy muszą zaliczyć choć jeden występ każdego dnia,bo wszyscy to raczej kevlary, którzy zbytnio nic nie wniosą do wyniku ogólnego.

Wszystko ładnie i pięknie ale na serio twierdzisz, że Francis Gust to kevlar? Goret zgodzę się Brenan czy Bangs owszem 3 świat ale Francis? On ich wszystkich zjada na śniadanie i nie tylko ich i właśnie to może wnieść pokanywać rywali czego wcale nie musi pozostała trójka a już na pewno nie Goret. Dla mnie to spory talent a nazywanie go kevlarem to spore nadużycie. I żebym nie został złym prorokiem ale właśnie przewaga juniora na Łotwie czyli nie kewlara w dwóch biegach podczas dwóch dni może zrobić różnice. bo w Francji masz pewne ze Goret (o którym pisałem kiedyś analizę) jako totalny amator nie dowiezie żadnego punktu. Co do Gusta stać go na sprawienie niespodzianki ba nawet wystąpić więcej niż raz przy słabszej postawie Olega. Co do duetu Berge Bellego owszem to dobra para ale do klasowego też im brakuję(chyba żę we Francji:) ). To nie są żadni wirtuozi gdy popatrzymy na stawkę zawodów. Szukasz wyniku z 2019 roku czyli z przed dwóch lat, ze Francuzi walczyli z Danią ztaką tylko różnicą że to był pófinal a nie finale Bieg barażowy z Danią w pófinale tak to się zgadza tylko musieli w nim się znaleźć bo takie były zasady. I nie był to baraż po równej ilości punktów tylko brały w nim udział zespoły 4-5 miejsca. Francja była 5 bo pokonała Łotwę która jechała z samym Lebiediew Finalndie i USA z śmiesznym składem.więc jak dla mnie to nie była sensacja tylko pokonali tych co byli słabsi. Sensacją by było gdyby wygrali z dunami ten baraż, jednak tak się nie stało. Uważam, że to co napisałeś dla laika tego sportu brzmi jakby Francja jechała na równi z innymi. I mój post tyczy się tego ze możesz kogoś wprowadzić w błąd. Ten Son będzie dla Łotwy jak i Francji pierwszym finałem w historii. Szukasz potwierdzenia tezy jak to Francja jechała 2 lata temu w pófinale, jak wystarczy spojrzeć na tegoroczny półfinał gdzie duet z Łotwy zajął 2 miejsce z 34 pkt a Francja 3 z 30 pkt co więcej Łotwa pokonała Australię w swoim biegu 5-4 i tak samo Francję. Oczywiście! jechali na swoim torze jednak w Anglii ani Łotwa ani Francja przewagi toru mieć nie będzie. W tej parze takiej przewagi nie widzę by wystawić kurs 1,55 i po takim kursie z podatkiem bym tego nie zagrał co więcej może bym dał na Łotyszy ale na typy to jeszcze jest czas.



Co do drugiej pary nie ma co pisać - pewniak na papierze jednak czy kurs 1.11 w żużlu to dobry pomysł i to jeszcze z podatkiem?


Nie mniej jednak życzę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
T 26K

trynek85

Użytkownik
Wszystko ładnie i pięknie ale na serio twierdzisz, że Francis Gust to kevlar? Goret zgodzę się Brenan czy Bangs owszem 3 świat ale Francis? On ich wszystkich zjada na śniadanie i nie tylko ich i właśnie to może wnieść pokanywać rywali czego wcale nie musi pozostała trójka a już na pewno nie Goret. Dla mnie to spory talent a nazywanie go kevlarem to spore nadużycie. I żebym nie został złym prorokiem ale właśnie przewaga juniora na Łotwie czyli nie kewlara w dwóch biegach podczas dwóch dni może zrobić różnice. bo w Francji masz pewne ze Goret (o którym pisałem kiedyś analizę) jako totalny amator nie dowiezie żadnego punktu. Co do Gusta stać go na sprawienie niespodzianki ba nawet wystąpić więcej niż raz przy słabszej postawie Olega. Co do duetu Berge Bellego owszem to dobra para ale do klasowego też im brakuję(chyba żę we Francji:) ). To nie są żadni wirtuozi gdy popatrzymy na stawkę zawodów. Szukasz wyniku z 2019 roku czyli z przed dwóch lat, ze Francuzi walczyli z Danią ztaką tylko różnicą że to był pófinal a nie finale Bieg barażowy z Danią w pófinale tak to się zgadza tylko musieli w nim się znaleźć bo takie były zasady. I nie był to baraż po równej ilości punktów tylko brały w nim udział zespoły 4-5 miejsca. Francja była 5 bo pokonała Łotwę która jechała z samym Lebiediew Finalndie i USA z śmiesznym składem.więc jak dla mnie to nie była sensacja tylko pokonali tych co byli słabsi. Sensacją by było gdyby wygrali z dunami ten baraż, jednak tak się nie stało. Uważam, że to co napisałeś dla laika tego sportu brzmi jakby Francja jechała na równi z innymi. I mój post tyczy się tego ze możesz kogoś wprowadzić w błąd. Ten Son będzie dla Łotwy jak i Francji pierwszym finałem w historii. Szukasz potwierdzenia tezy jak to Francja jechała 2 lata temu w pófinale, jak wystarczy spojrzeć na tegoroczny półfinał gdzie duet z Łotwy zajął 2 miejsce z 34 pkt a Francja 3 z 30 pkt co więcej Łotwa pokonała Australię w swoim biegu 5-4 i tak samo Francję. Oczywiście! jechali na swoim torze jednak w Anglii ani Łotwa ani Francja przewagi toru mieć nie będzie. W tej parze takiej przewagi nie widzę by wystawić kurs 1,55 i po takim kursie z podatkiem bym tego nie zagrał co więcej może bym dał na Łotyszy ale na typy to jeszcze jest czas.



Co do drugiej pary nie ma co pisać - pewniak na papierze jednak czy kurs 1.11 w żużlu to dobry pomysł i to jeszcze z podatkiem?


Nie mniej jednak życzę powodzenia.
Co do Gustsa moje niedopatrzenie, nie zwróciłem uwagi że on jedzie i masz rację jest to wartościowy zawodnik, ale moim zdaniem gorszy od dwójki seniorów z Francji, jak i od innych zawodników startujących w tych zawodach. Zapewne większość ekip będzie wystawiała juniorów na biegi z Łotyszami i tam Francis może na nich łapać punkty, tyle że Łotysze są mocni tylko na swoim torze, bynajmniej juniorzy,wiadomo Lebiediew swoje punkty zrobi, ale może nie mieć wsparcia od kolegów, tak też było 2 lata temu(przytaczam te zawody bo to ostatnie drużynówki z tego toru), gdzie jako senior wystąpił Kustiugov i przywiózł 2 pkt, a Michalovs jako junior tylko raz wyjechał na tor i był ostatni. Najbardziej liczę na jakieś prezenty od buków z liniami na drużyny, ale to pewnie będzie dostępne dopiero w dniu zawodów. Jednak ta Francja z Lotwą nie jest aż takim pewniakiem,a Brytoli dorzuciłem żeby zbić podatek
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Co do Gustsa moje niedopatrzenie, nie zwróciłem uwagi że on jedzie i masz rację jest to wartościowy zawodnik, ale moim zdaniem gorszy od dwójki seniorów z Francji, jak i od innych zawodników startujących w tych zawodach. Zapewne większość ekip będzie wystawiała juniorów na biegi z Łotyszami i tam Francis może na nich łapać punkty, tyle że Łotysze są mocni tylko na swoim torze, bynajmniej juniorzy,wiadomo Lebiediew swoje punkty zrobi, ale może nie mieć wsparcia od kolegów, tak też było 2 lata temu(przytaczam te zawody bo to ostatnie drużynówki z tego toru), gdzie jako senior wystąpił Kustiugov i przywiózł 2 pkt, a Michalovs jako junior tylko raz wyjechał na tor i był ostatni. Najbardziej liczę na jakieś prezenty od buków z liniami na drużyny, ale to pewnie będzie dostępne dopiero w dniu zawodów. Jednak ta Francja z Lotwą nie jest aż takim pewniakiem,a Brytoli dorzuciłem żeby zbić podatek
No i trafiłeś w sedno:) Jeśli kadry będą dawać juniorów na Łotwę to oni mają większe szanse na pokonanie Bangsa, Rew czy Brenana a to są od razu punkty i to łatwe bo Oleg czy Francis potencjalnie są lepsi. Natomiast Francja na starcie przy potyczkach z Anglią, Australią czy Szwecją ma dużo trudniejsze zadanie bo inaczej wygląda bieg - Woffi - Lambo - Berge Bellego a inaczej Wofii Brennan - Lebiedevs - Mihajolw. Takie ciułanie nic nie da a i Francja musi puścić Goreta największego ślimaka i jak zrobi to na Łotyszach to jest to gwoźdź do trumny dla Twojego typu.
W 2019 roku Kostjugowa mało kto znał a Michajlow tez był słabszym zawodnikiem niż obecnie. Pomimo to zdobyli 16 punktów samym Lebiediev tyle samo co Francja.

Mam nadzieję, że tak czy owak na tym turnieju zarobimy, szczególnie między 1 a 2 dniem

Zresztą najważniejsze - POGODA - ma być bardzo zła zapewne to Anglia więc pojadą na siłe ale może to mieć znaczenie dla typów.
 
Ostatnia edycja:
T 26K

trynek85

Użytkownik
No i trafiłeś w sedno:) Jeśli kadry będą dawać juniorów na Łotwę to oni mają większe szanse na pokonanie Bangsa, Rew czy Brenana a to są od razu punkty i to łatwe bo Oleg czy Francis potencjalnie są lepsi. Natomiast Francja na starcie przy potyczkach z Anglią, Australią czy Szwecją ma dużo trudniejsze zadanie bo inaczej wygląda bieg - Woffi - Lambo - Berge Bellego a inaczej Wofii Brennan - Lebiedevs - Mihajolw. Takie ciułanie nic nie da a i Francja musi puścić Goreta największego ślimaka i jak zrobi to na Łotyszach to jest to gwoźdź do trumny dla Twojego typu.
W 2019 roku Kostjugowa mało kto znał a Michajlow tez był słabszym zawodnikiem niż obecnie. Pomimo to zdobyli 16 punktów samym Lebiediev tyle samo co Francja.

Mam nadzieję, że tak czy owak na tym turnieju zarobimy, szczególnie między 1 a 2 dniem

Zresztą najważniejsze - POGODA - ma być bardzo zła zapewne to Anglia więc pojadą na siłe ale może to mieć znaczenie dla typów.
Jeśli trener Francuzów będzie rozsądny to puści Goreta np. na Polaków, a co do Polaków to biorąc pod uwagę gorszą pogodę to warto chyba wejść w wygranie zawodów przez Australię bądź Wllk. Brytanię, w którymś buku są na to kursy po 6, Duńczyków nie widzę w walce o wygraną, brak objechania na torach angielskich
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Jeśli trener Francuzów będzie rozsądny to puści Goreta np. na Polaków, a co do Polaków to biorąc pod uwagę gorszą pogodę to warto chyba wejść w wygranie zawodów przez Australię bądź Wllk. Brytanię, w którymś buku są na to kursy po 6, Duńczyków nie widzę w walce o wygraną, brak objechania na torach angielskich
po co takie głupie gadki ,odnośnie braku objechania na torach angielskich !!!.Tor w Manchesterze ,jest najdłuższym torem w anglii i kompletnie nie przypomina pozostałych torów angielskich .T.o jedyny tor ,który przypomina geometrią i długością tory w Polsce więc skończ pisać idiotyzmy i ludzi nie wprowadzaj w błąd .Kursy są dobrze wystawione na każdą reprezentację i tyle w temacie.Grając na win przed zawodami ,gdzie decyduje o tym jeden bieg to totalna ruletka.
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
po co takie głupie gadki ,odnośnie braku objechania na torach angielskich !!!.Tor w Manchesterze ,jest najdłuższym torem w anglii i kompletnie nie przypomina pozostałych torów angielskich .T.o jedyny tor ,który przypomina geometrią i długością tory w Polsce więc skończ pisać idiotyzmy i ludzi nie wprowadzaj w błąd .Kursy są dobrze wystawione na każdą reprezentację i tyle w temacie.Grając na win przed zawodami ,gdzie decyduje o tym jeden bieg to totalna ruletka.
Dlatego lepiej iść w duże kursy typu 6, a nie w Polaków gdzie kursy są w granicach 1,45-1,7.Lepiej poczekać na dzień zawodów i czekać aż buki rzucą linie punktowe na drużyny
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 26K

trynek85

Użytkownik
Już jutro jedna z ostatnich imprez tego sezonu, jakie wasze przemyślenia? Zawody pewnie dojdą do skutku, nawet przy niedużych opadach deszczu, w Anglii to norma, a więc żeby zawody były przełożone musi bardzo mocno padać. Tak liczę mniej więcej kto ile punktów może jutro zdobyć, żeby być gotowym na jutrzejsze linie wystawione przez buki, bo już po kilku minutach od ich wystawienia mogą ulec bardzo zmianie. Biegi punktowane są w stosunku 4,3,2,0 a więc promowane jest jeżdżenie parą i raz każdy zespół musi wystawić juniora i to jest najwieksza zagadka, bo są duże dysproporcje w tych formacjach.Faworyci pewnie będą wystawiać swoich juniorów w rywalizacji z Francuzami i Łotyszami i to będzie szansa dla tych nacji na zdobycie ciut większej ilości punktów niż te 2 co mają z automatu, ale czy i Ci słabsi nie wystawią również swoich juniorów na te najmocniejsze ekipy? Tak liczę punkt do punkcika i wydaje mi się że tacy Łotysze czy Francuzi te 16-18pkt zdobędą bez problemu, w walce z czwórką faworytów powinni zrobić z 10 pkt, zostają jeszcze Szwedzi, u których będzie widoczny brak Lindgrena i tam wcale nie są stawiani na straconej pozycji i również w biegu bezpośrednim jest kilka punktów do zdobycia. Jakie są wasze przemyślenia?
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Jak zwykle sts pierwszy rzucił pełną ofertę i moim zdaniem warto iść w over 16,5 na Łotyszy. Nadal liczę że Francuzi będą od nich lepsi, ale 17 pkt jest do zrobienia jeśli Lebiediev udźwignie liderowanie, wiele razy to udowadniał i liczę że dziś będzie podobnie. Do tego jeśli najlepsze ekipy będą wypuszczać swoich juniorów właśnie na Łotyszy to powinno im dać te 5 pkt które muszą uzbierać na swoich rywalach,
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Dla mnie ciekawym betem jest i to po fajnym kursie na dzis para
Dania-W.Brytania 2 kurs 1.86 Fortuna
W koncu Tai i Robert u siebie a mam przeczucie dziwne ze Madsen juz na wakacjach i to przewazy na korzysc anglików
Thorsell-Berge 2 kurs 2.01 sts
Tu za bardzo nie widze szweda na tym torze no ale zobaczymy😉
Miskowiak -Hansen 1 kurs 1.4 ststu dokladam Berankisa pokursie 1.46 sts
 
Ostatnia edycja:
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Witam , wedlug mnie Miskowiak - Hansen to troche loteria poniewaz panowie wystapia tylko w jednym biegu zbyt duzo przypadku moze tu wystapic miedzy innymi na kogo wystawia juniora. Ale oczywiscie powodzenia :) ode mnie :

Australia Top 3 dzis @1,50 Betclic i Zmarzlik - Madsen 1 1,40

Tez mi sie wydaje ze Madsen juz myslami poza sezonem jest . w Czestochowie w Memoriale Idziego słabo na tle sredniakow. Bartek wiadomo sila napedowa naszej kadry mysle 9/10 ten zaklad.

Do podium aspiruja 4 ekipy, mysle ze Dania jest najslabsza, Anglicy u siebie, Doyle i Fricke bardzo duzo jezdzili w Angli poza tym obaj sa w bardzo dobrej formie szczegolnie Doyle.
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Super ściganie, dawno nie widziałem tylu zwrotów akcji, tylu mijanek.... Co do typów to bardzo namieszał w nich wypadek Szwedów, choć dzięki temu ustrzeliłem over 16,5 Łotyszy lecz i bez tego by to osiągnęli. Jak ktoś będzie info czy jutro Szwedzi jadą czy nie to dajcie znać. Polacy deklasują rywali, ale czy powtórzą to jutro? No zobaczymy, choć może i dobrze dla kursów bo ciągle jestem zdania że warto iść w wygraną Wlk. Brytanii bądź Australii, przez że mamy bieg finałowy, a w nim może być różnie i typy przeciwko naszym w granicach ponad 3 można brać w ciemno, tym bardziej że w owym finale jeśli Bartek wypruje do przodu a za nim będą dwaj rywale i na końcu Magic to nasi przegrają złoto. Zobaczymy jakie jutro będą linie, ale to jest zależne od tego w jakim składzie pojadą Szwedzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Oczywistym jest fakt ze skoro decyduje jeden bieg o tytule to bez sensu grać naszych. Wydaje mi się że mimo wszystko największym rywalem mogą być Duńczycy którzy po początkowych problemach wydaje się że już wiedzą jak jechać
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Dlaczego Fortuna rozliczyła parę Francja - Łotwa na Łotyszy? Widzę, że strona oficjalna tak podaje, ale tam przecież głąby te klasyfikacje ustawiają, co któreś zawody się mylą. Francuzi wygrali swoje wyścigi i z Łotwą i z Australią.
Musisz zapytać na ich czacie o regulamin, może u nich ważniejsze jest która ekipa miała zwycięstw, lub czy któraś z ekip miała więcej wykluczeń, każdy buk ma swoje regulaminy.... Co do jutrzejszych zawodów to w Totalbet są już pary i tak np. Polska-Wlk. Brytania na 2 kurs 4.5,to samo para Dania-Australia na 2 kurs grubo ponad 4,Doyle dziś kiepsko, ale jutro powinien się poprawić, to samo pewnie się tyczy co do Michelsena, ale w moim odczuciu jest duże value w tych parach na underdogów
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Musisz zapytać na ich czacie o regulamin, może u nich ważniejsze jest która ekipa miała zwycięstw, lub czy któraś z ekip miała więcej wykluczeń, każdy buk ma swoje regulaminy....
Oni rozliczają po prostu na podstawie strony organizatora. A ta strona jest zyebana i te trzy drużyny z 24 punktami co kilka minut sobie rotują, co chwila jest inna kombinacja 😂
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom