>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ani razu nie obaliles i jest to mega zabawne. Zarówno wcześniej z dupy wyskoczyłeś ze Niemcy odpuszczaja Francuzom bo się nie boją Polaków jak i teraz.

Ale dobrze. Dam Ci szanse. Jak sam jeden Lindgren mógł zapewnić Szwedom awans w 21 biegu bądź w barazu?

Odpowiem za Ciebie. Nie miał szans a palnales glupote. Tradycyjnie. I nie będziesz miał jaj żeby odpowiedzieć na pytanie bo doskonale wiesz ze prawidłowej odpowiedzi nie ma 🙃
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ani razu nie obaliles i jest to mega zabawne. Zarówno wcześniej z dupy wyskoczyłeś ze Niemcy odpuszczaja Francuzom bo się nie boją Polaków jak i teraz.

Ale dobrze. Dam Ci szanse. Jak sam jeden Lindgren mógł zapewnić Szwedom awans w 21 biegu bądź w barazu?

Odpowiem za Ciebie. Nie miał szans a palnales glupote. Tradycyjnie. I nie będziesz miał jaj żeby odpowiedzieć na pytanie bo doskonale wiesz ze prawidłowej odpowiedzi nie ma 🙃
Odpowiedź jest prosta Szwedzi byli lepsi bo mieli jednego dobrego Lindgrena, natomiast Duńczycy dwóch średniaków. Nie sprowadzaj wszystkiego do jednego biegu tylko patrz na całe zawody. Pozdrawiam i bez odbioru.
Ps. Z to siatką coś Ciebie pogięło bo jeśli ktoś pisał o odpuszczeniu przez Niemców Francuzom to byłeś to Ty.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No ja pisałem. A Ty się z tego śmiałem sugerując ze skoro odpuszczaja Francuzom to czują się na tyle mocni by ograc Polaków

Fakt, nikt nie wiedział o co Ci chodzi

Podobnie jak teraz gdy nie umiesz odpowiedzieć jak sam Lindgren mógł Szwedom awans zapewnić. Może jednak przyznasz ze nie dałby rady?
 

Załączniki

psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Chłopie naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie patrz na jeden bieg a całe zawody. Nawet jeżeli już to defekt maszyny u jednego z Duńczyków i Lindgren sam mógłby zapewnić awans Szwedom.

Akurat przytoczyłeś zły wpis z siatki bo w ten sposób to ja Ciebie wyśmiałem. Patrz na cały wątek tej dyskusji a nie wybierasz wygodne dla siebie fakty które zamazują obraz sytuacji.

Dobra ja skończyłem bo jest weekend trzeba się napić. Ty możesz dalej się produkować jak masz czas.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
W oba dni mialem niefartowne zaklady stawiajac na druzyny z ta sama iloscia punktow , ktore bezposrednie biegi przegraly i zakladyposzly na minus.
Zapytalem na czacie odnosnie tego to przedstawili regulamin zawodow w wlasnie tym przepisem. Ale pytanie czemu te zawody rozliczaja wielce wedlug regulaminu , a w przypadku np GP gdzie nie ma lokat ex aequo na koniec daja zwroty jak leci.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
W oba dni mialem niefartowne zaklady stawiajac na druzyny z ta sama iloscia punktow , ktore bezposrednie biegi przegraly i zakladyposzly na minus.
Zapytalem na czacie odnosnie tego to przedstawili regulamin zawodow w wlasnie tym przepisem. Ale pytanie czemu te zawody rozliczaja wielce wedlug regulaminu , a w przypadku np GP gdzie nie ma lokat ex aequo na koniec daja zwroty jak leci.
ale kogo pytales na czacie? kto daje zwroty? sts? jak sts to powolujesz sie na punkt regulaminu

13.17.2. Grand Prix / Zawody Indywidualne: W przypadku zawodów indywidualnych, decydująca dla celu rozstrzygnięcia zakładów będzie klasyfikacja końcowa.

jak odrzucaja to skladasz reklamacje jak odrzucaja to idziesz do sadu i wygrywasz.

edit: na czacie pracuja tacy sami ludzie jak ci ktorzy obstawiaja i interpetuja regulamin wg wlasnego widzi mi sie... maja przygotowane formulki i wylaczone myslenie... codziennie sie kopie jak z koniem na jakims czacie bukmacherskim... oni maja zakazane wlasne myslenie... wlasna inicjatywe... tak dziala support, telemarketer itp.
 
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
W oba dni mialem niefartowne zaklady stawiajac na druzyny z ta sama iloscia punktow , ktore bezposrednie biegi przegraly i zakladyposzly na minus.
Zapytalem na czacie odnosnie tego to przedstawili regulamin zawodow w wlasnie tym przepisem. Ale pytanie czemu te zawody rozliczaja wielce wedlug regulaminu , a w przypadku np GP gdzie nie ma lokat ex aequo na koniec daja zwroty jak leci.
Zawody GP są rozliczane według oficjalnej tabeli turniejowej na stronie speedwaygp. Jest jasno ustawiona punktacja w zależności od miejsca, wiec nie ma mowy o zwrotach w przypadku równej ilości punktów obu zawodników.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
IM 1 ligi Gdańsk.
Walasek - Gomólski - 1 @1.45
Lebiediev - Kurtz - 1 @1.62
Jensen M.J - Pieszczek 1 @1.50

Liczę że nie będzie jakiegoś głupiego odpuszczania zawodów a wtedy wszystkie te typy powinny wejść doś spokojnie. Największym pewniakiem według mnie jest tu pierwsza para.

EDIT: WALASEK jest śmieciem ;) Specjalna taśma w 1 biegu a następnie wycofanie się z zawodów :D
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
IM 1 ligi Gdańsk.
Walasek - Gomólski - 1 @1.45
Lebiediev - Kurtz - 1 @1.62
Jensen M.J - Pieszczek 1 @1.50

Liczę że nie będzie jakiegoś głupiego odpuszczania zawodów a wtedy wszystkie te typy powinny wejść doś spokojnie. Największym pewniakiem według mnie jest tu pierwsza para.
Teoretycznie tak, ale nie postawiłbym na Walaska w zawodach towarzyskich złamanego grosza.
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Grzegorz Walasek poczuł się źle i wycofał się z zawodów... 😉👍💪. Kto gra na GW w zawodach indywidualnych jest mocnym naiwniakiem, że Zawodnik może potraktować takie zawody jak dziś na serio
 
M 71,7K

mazinho87

Użytkownik
Na dzisiaj wybieram drugą rundę IMSJ, która odbędzie sie na torze w Krośnie.

Jako typ dnia wybieram:

Mateusz Świdnicki miejsca 1-3 kurs 3,50 (sts) 7/10

Po pierwsze - 16 osobwoa stawka zawodów sklada się z kilku grup = mocnych, srednich i slabych zawodników. Do tej mocnej zaliczam 6 zawodników: Świdnicki, Miśkowiak, Lampart, Cierniak, Gusts i Hansen.
Mads Hansen radzi sobie lepiej na wezszych, mniejszych torach. Gusts natomiast ostatnie tygodnie ma slabsze np. w polfinale w Ostrowie nie nawiazal walki z goścmi-juniorami z Opola - Kowalskim i wlasnie Swidnickim. Biorąc pod uwagę fakt, że LAmpart jest mocno poobijany i w glowie Lampart z Cierniakiem (jedzie tu z dzika karta) maja jutrzejszy final...to wybieram zdecydowanie na TP 3 Świdnickiego. Dodatkowo Świdnicki bodajze 2 lata temu w Krosnie jeździl jako gosc junior, chwalil ten tor i zapewne nie bedzie mial problemów z dopasowaniem sprzetu pod ten tor. Geometria toru - dlugi i szeroki tor tez bedzie mu sprzyjać.

Za mniejsza stawkę można spróbować:

Świdnicki wygra turniej w Krośnie - kurs 12,00

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
STS i jego początkowe wystawianie kursów zawsze jest dość śmieszne. Oczywiście czasami ma z tym farta ale na papierze to niektóre pary są śmiechem

Gilmore - Goret - 1
Woentin - Klima -1
STS
kurs 2.54

Żużlowe ostatki czas zacząć. Pan Gilmore i Pan Goret to czerwone latarnie tych rozgrywek W dwóch zawodach zdobyli odpowiednio 6 i 3 pkt. Jak? tak że Pan Gilmore objeżdża Pana Goreta. Zatem czy nie obawiam się że skoro 2 razy go pokonał za 3 razem lepszy będzie Pan Goret. Nie nie obawiam się. Goret punkty zdobywa w dużej mierze na trupach lub mega błędach rywala (Miśkowiak, Baumann) Co do Gilmora robi to podobnie jednak robi to ku mojemu zaskoczeniu! Nie ma co ukrywać, że ma potencjał i jestem jego wyczynami zaskoczony. W dziecięcym świecie to nie byle kto - Wygrywał turnieje na 250 ccm. Dorastał pośród utalentowanych kangurów a trenerem kangurzych żużlowych skoków był nikt inny jak Marek Lemon co więcej został on polecony do Leszna przez samego PROFESORA żużlowego owalu Pana LEIGH ADAMSA, Myślę że mogę się pochwalić że coś mnie z wielkim Leigh łączy - to ogromne zdziwienie jego jazdą. Może sezon nie najlepszy ale potencjał umiejętności i doświadczenie zostaję za nim.

Goret to taki przykład jak naszych żużlowców początkiem lat 90. Chwytali się wszystkiego by móc jeździć na "równi" z zachodem. I tak jest z Goretem. O ile się nie mylę to trzyma się żużla wspierany przez ojca - Szefa szefów żabojadzkiego speedwaya i myślę że nie musi się martwić o kasę. Jedzie na wybudowanym przez rodzinę torze w Mamande gdzie powiedzmy coś znaczy w lidze francuskiej ale obsada tam jest kosmiczna tzn komiczna. Na dodatek musimy porównać dwa kraję żużlowe jak Francja gdzie żużel od kilku lat się reaktywował z udziałem Panów na B, gdzie poza Dawidem i Dominikiem Francja to 3 żużlowy świat. wiec nijak się ma do Australii która posiada zaplecze jak i utytułowanych kolegów, którzy jak to w kangurskiej rodzinie wspierają się mocno. I na koniec o tym jak chwytał się Steve wszystkiego by w ogolę jeździć niech świadczy fakt, że kiedy zaczynał ligi francuskiej nie było zatem jego kariera w dłuższym okresie związana była z ogrodem i dość zabawną odmianą żużla na trawie.

Reasumując jeśli nie litery to nie widzę żadnych przesłanek do innego wyniku bo o ile Gilmore jedzie tragicznie ale może lepiej tak Goret jedzie swoje

Druga para

Drewniany sylwetkowo Alex kontra Dawid Klima. Szok i niedowierzanie. Ja wiem ze Alex nie jest gwiazdą ale nie jest też ogórem a tym bardziej gdy ma za konkurentów swoich rówieśników. W Krośnie otarł się o półfinał i był 9 a w Niemczech był 6. No bez jaj by dawać wyrównane kursy na Klimę z Alexem. Gdyby to jeszcze był Chlupac no to jeszcze a tak mamy Klimę który jedzie tylko z dzikusem a pozatym z tego kojarzę mało okazji miał do startów w tym sezonie. Alex jest jaki jest raczej nie postawimy go w gablocie Masarny Avesta obok wielkiego Toniego ale powinien być lepszy niż zawodnik który nie jedzi na stałe nigdzie za wyjątkiem turniejów indywidualnych (jak np 10 miejsce w IM Czech) czy rodzimej ligi gdzie wymiata no ale liga czeska jest tak mocna ze trudno go tam pokonać:)

Powodzenia.

Post automatycznie złączony:

I jeszcze tak:

Denis Kolodinski - Marko Lewiszyn - 1
Wiktor Lampart - Jan Kvech - 1
STS
2,75

Dziś usłyszałem od 3 osoby że Marko nie ma na sprzęt co więcej jego sytuacja finansowa jest bardzo trudna. Szkoda bo fajny młody talent zza wschodniej granicy. W parze z Denisem, który może według mnie takim talentem jak Marko nie jest ale będąc zawodnikiem Lokomotivu ma się na czym jeździć więc typ tylko pod ten aspekt sprzętowy.

Druga para idę po prostu w lepszego zawodnika mimo że Jasiek jedzie u siebie. Jednak pamiętać należy że Wiktor to jeden z najlepszych juniorów na świecie i myślę że jak się postara może i przyszły IMŚ. Jeśli dziś nie pojedzie na pół gwizdka to Kvecha powinien pokonać. W zawodach ligowych SGP czy innych DMSJ Wiktor dawał popis swoich umiejętności jak się to ma do Jana przy dorobku Wiktora? marnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 340,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ostatki i pozegnanie z sezonem...
Polska(-16.5)-Reszta Swiata 2 kurs 1.94
Typ w zasadzie pod to iz kilku zawodnikow z tej Reszty nie ma jezzcze klubow i moze sobie podbic negocjacje zwlaszcza Fricke i Zagar a nawet Thungate tak sadze beda mieli wieksza mobilizacje,zreszta Thungate nadal w treingu bo w Zielonej trenowal...wiem ze jest dogadany ale oczy paru prezesow skieruja sie dzis na Rybnik wiec handi na Reszte mysle spoko opcja
Zagar over 5.5 kurs 2.01 Fortuna
P.Hansen under 5.5 kurs 1.75 sts tu moze nastapic mala weryfikacja jego mozliwosci😉
Mysle ze mozna tez sprobowac over Fricke pograc jesli gdzies bedzie 6.5 lub nawet 7.5
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ostatki i pozegnanie z sezonem...
Polska(-16.5)-Reszta Swiata 2 kurs 1.94
Typ w zasadzie pod to iz kilku zawodnikow z tej Reszty nie ma jezzcze klubow i moze sobie podbic negocjacje zwlaszcza Fricke i Zagar a nawet Thungate tak sadze beda mieli wieksza mobilizacje,zreszta Thungate nadal w treingu bo w Zielonej trenowal...wiem ze jest dogadany ale oczy paru prezesow skieruja sie dzis na Rybnik wiec handi na Reszte mysle spoko opcja
Zagar over 5.5 kurs 2.01 Fortuna
P.Hansen under 5.5 kurs 1.75 sts tu moze nastapic mala weryfikacja jego mozliwosci😉
Mysle ze mozna tez sprobowac over Fricke pograc jesli gdzies bedzie 6.5 lub nawet 7.5
W ewinner są większe handicapy jeśli już ktoś skusi się na typ na resztę świata, ja idę jednak w handi na Polaków - 14,5 w sts jest po kursie 1,7,w zeszłym roku wygraliśmy 58-32 i dziś może być podobnie, jedziemy w najlepszym składzie, za to u rywali tylko ligowe średniaki, do tego w sts jest over Kubery 8,5 po kursie 17,tez warty do gry, w zeszłym roku wykręcił w tym meczu 14 pkt, a i teraz jest w dobrej formie, końcówka sezonu była jego
 
A 340,8K

adams235

Znawca - Żużel
Jak dla mnie ma znaczenie, poza tym mam wrazenie ze nasi juz troche bardziej na wakacjach w zasadzie wsyzscy konktrakty dograne ulozeni w klubach bardzo dobrze....a reszta swiata w zasadzie poza Hansenem i Bewley pozostali jeszcze o cos graja i na tym osobiscie sie skupilem i przez to gram handi w ich kierunku😉minimalnie wieksza motywacja....a jak bedzie zobaczymy😉😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom