>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Temat z analizami Pozostałe spotkania - Sezon 2021/2022

Status
Zamknięty.
K 29,9K

KarolSTS

Użytkownik
Eliminacje Mistrzostw Świata
Czarnogóra- Grecja
Typ Czarnogóra-3.5 gola
Kurs 1.77
Bukmacher STS

Dzisiaj dojdzie do rewanżu w meczu eliminacji mistrzostw świata pomiędzy Czarnogóra a Grecja. W pierwszym meczu doszło moim zdaniem do niespodzianki i Grecja wygrała 2 bramkami. Dzisiaj obstawiam że Czarnogórcy odrobia straty z nawiązką i wygrają przynajmniej 4 bramkami. Grecja to jeśli chodzi o handbal drużyna z niższej półki, nie pamiętam kiedy oni w ogóle startowali w jakimś głównym turnieju, nawet próżno szukać u nich jakiś statystyk bo głównie grywaja mecze z drużynami na swoim niskim poziomie. W zeszłym roku w dwumeczach np. Z Francja przegrali 25 bramkami a z Serbia 12 golami. Czarnogóra też nie jest potęgą, lecz grywaja z najmocniejszym na turniejach. W tym roku grali na Mistrzostwach Europy, gdzie wyszli nawet z grupy po wygranych z Macedonia i Słowenią co było niespodzianką. Potrafili wygrać nawet z Chorwacja 32-26 więc jakiś handbal muszą prezentować. Dzisiaj grają u siebie, muszą odrabiać straty i na pewno będą chcieli mieć pewna przewagę więc te 4 bramki to spokojnie powinny być różnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
Czy ten kurs na reprezentację Czech w dzisiejszym meczu z Macedonią nie jest przesadzony ? W styczniowych ME Czesi w grupie grali jak równy z równym z Hiszpanami, czy reprezentacją Szwecji. W pierwszym meczu był remis po 24 i sprawa awansu pozostaje otwarta. Kurs ponad 4 na Czechów wydaję mi się zdecydowanie przesadzony. Chyba, że są jakieś braki w kadrze o których nie wiem.
 
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Czy ten kurs na reprezentację Czech w dzisiejszym meczu z Macedonią nie jest przesadzony ? W styczniowych ME Czesi w grupie grali jak równy z równym z Hiszpanami, czy reprezentacją Szwecji. W pierwszym meczu był remis po 24 i sprawa awansu pozostaje otwarta. Kurs ponad 4 na Czechów wydaję mi się zdecydowanie przesadzony. Chyba, że są jakieś braki w kadrze o których nie wiem.
Grają na bardzo ciężkim terenie, a druga sprawa to nowy trener, coś mi się wydaje, że za mało czasu miał na zmiany i to nie funkcjonuje jeszcze najlepiej, chociaż kurs warty uwagi.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Holandia - PORTUGALIA
Typ: PORTUGALIA kurs @2,71 Fortuna

Rewanżowe spotkanie ostatniej fazy eliminacji do Mistrzostw Świata. W pierwszym spotkaniu na terenie Portugalii doszło do małej sensacji. Zwycięstwo odnieśli goście z Holandii. Ich zaliczka to 3 bramki. Wynika z tego, że dzisiaj Portugalczycy musieliby wygrać 4 bramkami, aby awansować dalej; 3 bramkami, aby doprowadzić do remisu. Jednak mój dzisiejszy typ zwycięstwo w samym meczu. Holendrzy mogą pozwolić sobie na porażkę 2 bramkami, a i tak awansują dalej. I to jest bardzo korzystne dla powyżej podanego typu/ Wynik powinien zakręcić się koło 2-3 bramek przewagi po stronie Portugalczyków. Niedawno odnieśli bardzo przekonywujące dwa zwycięstwa z wymagającymi Szwajcarami. Odpowiednio siedmioma i pięcioma zdobyczami punktowymi. Po stronie Holendrów wyróżniają się Steins grający w francuskim PSG, Smits z Veszprem i Baijens z Hamburga. W zasadzie to byłoby na tyle. Natomiast u Portugalczyków cała plejada uznanych zawodników. Wszyscy najlepsi z Porto, grającego w europejskiej elicie LM. Do tego wsparcie Duarte z Montpellier, Soares z Pick Szeged, Portela z Nantes. W moim odczuciu faworytem tego konkretnego spotkania są Portugalczycy, a kurs niezmiernie zachęcający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1917
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Macedonia Północna - Czechy
Czechy over 24.5 @1.90 eTOTO

Długo się zastanawiałem co dzisiaj wybrać, jajeczko już się przetrawiło, a ja wybrałem mecz ostatni w dniu dzisiejszym z kwalifikacji MŚ.

Faworytem dla mnie są nasi południowi sąsiedzi prowadzeni przez trenera Wisły Płock - Xavi Sabate, którego uważam za naprawdę dobrego trenera. Pomimo krótkiego czasu pracy ma szanse od razu awansować do imprezy docelowej, która odbędzie się w Szwecji i Polsce.

W pierwszym spotkaniu padł remis, wysoko już prowadzili Macedończycy, ale w końcowym rozrachunku potrafili wyjść na zero, co pokazuje, że potrafią grać w piłkę ręczna. Wynik po 24 nie pokrywa tej linii, ale to właśnie przez słaby fragment meczu, w którym odjechali goście zeszłego spotkania. Rzadko Czesi nie pokrywają tej linii, nawet w meczach w których przegrywają. Jako, że uważam, że na mistrzostwach zagrają podopieczni Sabate, ale ryzyko jest spore wejdę tu właśnie w linie wystawiona na ich bramki. Nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to będą przyspieszać na sam koniec i biegać na maksa, nie mają nic do stracenia. A jeśli wygrać to spokojnie muszą ją pokryć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +970
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Litwa - Polska
Polki m.in. bez obrotowej Szarawagi więc pewnie Matuszczyk będzie męczona cały mecz (Dorsz raczej nie pogra). Awans jest, pierwsze miejsce w grupie raczej tez bedzie (chyba ze przegraja z Litwą i Szwajcaria z bilansem -20). Trener Senstad zapowiedział mocno rotacje więc nie spodziewajmy się wysokiego wyniku
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
MKS Gniezno - Ruch Chorzów [1] 4.00 lvbet /3.50 pzbuk 21-20

Na wstępnie zaznaczę, że to żaden pewniak, ale wobec takiego kursu nie można przejść obojętnie. Turniej mistrzyń w Brodnicy z udziałem zwycięskich drużyn poszczególnych grup 1 ligi: Chorzów, Gniezno, Warszawa. Stawką awans do Superligi. Gnieźnianki w cuglach wygrały swoją grupę z kompletem zwycięstw, są mocne co pokazał nawet mecz Pucharu Polski z Koszalinem. Drużyna z Gniezna 2/3 meczu grała jak natchniona wypracowując kilkubramkową przewagę w tym pucharowym spotkaniu. I wtedy stało się coś, czego nikt nie zrozumiał, stanęły w miejscu, chyba przestraszyły się, że są w stanie wyeliminować rywalki na codzień grające w Superlidze. Przegrały to spotkanie 27-30, ale ten mecz pokazał, że potencjał jest spory. Dzisiaj rywal nieco niższych lotów niż ekipa z Koszalina, niemniej drużyna mająca już doświadczenie wyniesione z Superligi. Jest to pierwsze spotkanie tego turnieju i walka z pewnością będzie twarda. Kursy pokazują, że powinno być inaczej, ale ja tak nie uważam i widzę szanse na pokonanie drużyny chorzowskiej. Skoro Gnieźnianki potrafiły zagrać jak równy z równym z Koszalinem, to czemu mają nie uczynić tego z Chorzowem. Po tym kursie wchodzę w to.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2298
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Varsovia - MKS Gniezno
MKS Gniezno @ 1.62
MKS Gniezno Handi -1.5 bramek @ 1.85
Superbet

Kolega wyżej pisał już o drużynie z Gniezna, jak wiadomo poradziły sobie już z ekipą z Chorzowa i już dzisiaj mogą przypieczętować awans z Varsovią, choć na dobrą sprawę wystarczy im tylko remis, przegrywając dzisiaj wszystkie ekipy miałyby po tyle samo punktów i bilans spotkań bezpośrednich 1-1, nie doszukałem się co jest następnym kryterium, ale strzelam, że bilans bramkowy pomiędzy zainteresowanymi drużynami (choć trzeba to traktować z przymrużeniem oka, bo są to jedynie moje domysły), a więc Chorzowianki miałyby końcowy bilans +2 bramki, Gnieznianki w razie porażki nawet jedną bramką 0 lub na minusie, Varsovia wygrywając chociaż jedną bramką -2 lub mniej, a więc Varsovia aby awansować musiałaby odrobić straty z Chorzowiankami i przegonić je, czyli wygrać minimum 6 bramkami, trudna sztuka wręcz nie do wykonania. MKS jest lepszą ekipą od Varsovii, dodatkowo drużyna z Warszawy gra dzień po dniu, co nie będzie im sprzyjać. Ruch wygrał z nimi 3 bramkami grając dzień po dniu po wielkiej batalii z MKS, Gniezno mając jeden dzień odpoczynku więcej, powinny przypieczętować awans spokojnym zwycięstwem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1948
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ja tylko dodam, że kurs na Gniezno wczoraj krótko po meczu Chorzów - Warszawa stał znacznie wyżej, co mnie mocno dziwiło. W Gnieźnie budżet na Superligę jest, piękna nowa hala, i dobra frekwencja na spotkaniach "Pszczółek", bo tak potocznie nazywana jest gnieźnieńska drużyna. Klub już jeden triumf w tym sezonie zanotował bowiem juniorki młodsze MKS Gniezno zostały mistrzyniami Polski!!! Pięknie się ten ośrodek rozwija i oby tak dalej. Wracając do dzisiejszego spotkania, to dodatkowym atutem po stronie Gniezna jest czas odpoczynku. Dziewczyny swój pierwszy mecz zakończyły w piątek około godziny 19:30, a Warszawianki wczoraj o podobnej godzinie. Jak widać czasu na regenerację dziewczyny ze stolicy za wiele nie miały. Mecz dziś już o godzinie 12. Jeśli Gnieźnianek nie przytłoczy presja, to dziś powinny świętować awans.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +402
A 0

astrida

Użytkownik
Panowie Moderatorzy jak już podajecie kursy i typy pożyczone to piszcie źródło.
W tym przypadku wzięliście typy, dokładnie ode mnie, wystarczy popatrzeć na godziny umieszczenia. ;)
 
Ostatnio zmieniony przez chamberlain:
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Panowie Moderatorzy jak już podajecie kursy i typy pożyczone to piszcie źródło.
W tym przypadku wzięliście typy, dokładnie ode mnie, wystarczy popatrzeć na godziny umieszczenia. ;)
Czyli uważasz, że nikt nie może mieć podobnych przemyśleń dotyczące jakiegoś meczu, a za dowód kopiowania uznajesz godzinę umieszczenia? W gwoli ścisłości (o ile ten post był kierowany do mnie), nawet nie znałem tego miejsca, którego nazwę usunąć musiałem, bo to nie miejsce na reklamy, a jeśli chcesz już kogoś o coś oskarżać na przyszłość, to podaj przynajmniej jakieś logiczne dowody.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Panowie Moderatorzy jak już podajecie kursy i typy pożyczone to piszcie źródło.
W tym przypadku wzięliście typy, dokładnie ode mnie, wystarczy popatrzeć na godziny umieszczenia. ;)
Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Jakie pożyczone i skąd się pytam. Zarówno piątkowy typ po kursie 4.00 wyszedł ode mnie, a dzisiejszy post o ambicjach drużyny z Gniezna także. Poza tym rozkminiając terminarz spotkań i wyniki dwóch poprzednich spotkań można było śmiało dzisiaj iść w kierunku drużyny gnieźnienskiej.

P. S. Brawo dla ekipy MKS Gniezno, bo to co zagrała przez cały sezon, to czapki z głów. Wygrane wszystkie spotkania ligowej w swojej grupie oraz turnieju finałowym. Powodzenia w Superlidze!!!
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
  • Iran U20 W - India U20 W

10 March 2022
15:00
India
37–42
Iran
Universal sports complex Dostyk, Almaty

https://en.wikipedia.org/wiki/2022_Asian_Women's_Junior_Handball_Championship

GRaly ze soba w Marcu w mistrzostwach Azji (ktore byly jednoczesnie kwalifikacjami do tych mistrzostw swiata juniorow, nie graly tutaj Koreanki - 15/15 mistrzostw, Chinki oraz Japonki) i zrobily zacny over. Indie bardzo szybko graja rowniez na tych mistrzostwach.
bede gral pewnie jakas wysoka linie (o ile bedzie dostepna), ktore chyba sa za niskie, ale zawsze moge sie mylic 🤷‍♂️ bukmacher 20bet, posta z tym co gram edytuje przed meczem, ktory rozpocznie sie o 16:30

edit: over 60,5 po 2,3 20bet

edit2: do przerwy 16/36 i 14/36 wiec szanse spore na to, ze wejdzie.

edit3: 30/66 i 31/67 weszlo niby na styku, ale spodziewalem sie 5 bramek wiecej przy tylu rzutach.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom