>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Pozostałe spotkania - Sezon 2021/2022

Status
Zamknięty.
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Eliminacje ME
Niemcy- Bośnia i Hercegowina
Typ: under 21,5 BiH
Kurs: 1,90

Fortuna

Będzie krótko:
1. Bośnia ma w składzie tylko 11 grajków, reszta z Covidem
2. Bośniacka federacja wystąpiła z tego powodu o przełożenie spotkania, lecz we wtorek EHF odrzucił wniosek
3. Niemcy w silnym składzie, co prawda brakuje Wolfa czy Dissingera ale i tak mają kim postraszyć

Uważam że Niemcy wygrają zdecydowanie, jednak nie biorę handi bo dość wysokie (11-12 bramek). Bośniacy mając tak wąską kadrę nie będą forsować tempa, tylko spokojnie rozgrywać atak pozycyjny. Dokładając do tego silną defensywę Niemców w postaci Wiencka, Druxa czy Pekelera, i solidnych bramkarzy, nie sądzę aby gości przekroczyli granicę 20 goli.

Kadra Niemców:
Bramka: Bitter, Heinevetter, Klimpke
Lewe skrzydło: Gensheimer, Schiller
Prawe skrzydło: Reichman, Kastening
Lewe rozegranie: Kuhn, Heyman, Bohm, Lemke
Środek rozegrania: Michalczik, Drux, Knorr
Prawe rozegranie: Semper, Hafner
Koło: Pekeler, Wiencek, Preuss

Alternatywnie:
Bośnia Under 19,5 @ 3,35 fortuna 2/10
Niemcy over 33,5 @ fortuna 4/10
2 połowa handicap Niemcy -5,5 @ 1,91 fortuna 4/10

 
Ostatnia edycja:
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Dania- Szwajcaria
Typ: over 57,5:mad::mad::mad: 31-26
Kurs: 1,96
Fortuna
Stawka 7/10


Duńczycy w mega mocnym składzie, z Landinem, Hansenem, Svanem itp. Zespół gości to Europejski średniak, mają wybitnego Adnyego Schmida i dalej długo, długo nic. W mojej ocenie zobaczymy szybki mecz z obu stron, dużo bramek z 2 linii Hansena i Schmidta + niesamowite Duńskie skrzydła. Handicap również można ruszyć w kierunku Duńczyków.

Dania (-7,5) @ 1,8 Fortuna 4/10

Bez tytułu.png
 
Ostatnia edycja:
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Finlandia- Dania
Typ: 2 (-12,5)
Kurs: 1,89
Fortuna

Stawka 7/10

Finlandia to kopciuszek europejskiego handbala, Duńczycy z kolei to zdecydowany Top 6. Uważam że zespół zbudowany w oparciu o Landina, Hansena, czy Svana powinien gładko uporać się z rywalem. Finowie polegli z przeciętną Macedonią 33-24, z kolei Duńczycy pokonali równie przeciętnych Szwajcarów 31-26.
Spodziewam się gładkiego zwycięstwa zespołu Danii.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szwajcaria- Macedonia

Typ: 2
Kurs: 2,55
STS

6/10

Zdecydowanie w tym spotkaniu wyżej cenię Macedonię z Lazarovem, który jest jak wino, im starszy tym lepszy. Nie za bardzo wiem skąd taka dysproporcja kursów. Poza tym jest jeszcze Kuzmanovski, Stoilov czy Manaskov, także zawodnicy znani z gry w solidnych Europejskich zespołach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Litwa- Portugalia
Typ: 2 (-4,5)
Kurs 1,85
STS
6/10

W mojej ocenie Portugalia to zespół, który zrobił ogromne postępy na przestrzeni ostatnich 10 lat. Z mocno przeciętnego średniaka aspirują do czołówki europejskiej piłki ręcznej. Na obecną chwilę wyprzedzili już nawet naszą reprezentację. Litwa to poziom niżej. Uważam że nie będzie niespodzianki w tym spotkaniu Portugalia pewnie pokonał niżej notowanego rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Hiszpania- Tunezja
Typ: over 56,5
Kurs: 1,78
Stawka 7/10
Pinnacle


Zapowiada się szalony mecz, oba zespoły potrafią grac przebojowy handball, Hiszpania ma w składzie niesamowitego Alexa Dujszebajeva, który lubi i potrafi indywidulanie szybko kończyć akcje. Z kolei głównym argumentem który sprawia że gram over jest fakt że Hiszpanie są mocno osłabieni na ten moment z uwagi na startujące jutro F4 LM, poza kadra m.in dwóch podstawowych bramkarzy: Perez de Vargas i Corales, poza tym nie ma zawodników Barcelony mi.in Arino czy Gomez. Wobec powyższego uważam że zobaczymy dziś ostre fajerwerki.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Hiszpanie z Tunezyjczykami narzucali to próbuję spotkanie Kataru z Argentyną. Katar to "potęga" dzięki petrodolarom i naturalizowaniu zawodników. Argentyna to czołowy zespół Ameryki Południowej i drużyna z tego samego pułapu na arenie światowej co Katarczycy, osobiście wyżej cenię Simoneta i spółkę od zespołu "szejków". W mojej ocenie zobaczymy wyrównane spotkanie i nie za bardzo rozumiem kursy na Katarczyków. Pobieram Handicap +3,5 dla Argentyny po 1,84 w Fortunie 4/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Hiszpania- Argentyna
Typ: over 51,5
Kurs: 2,00
Bet 365
Stawka 5/10


Strasznie niska linia na to spotkanie, Hiszpanie tak jak pisałem wczoraj bez trzonu kadry, który zaczyna dziś zmagania w F4 Ligi Mistrzów, mecz towarzyski przed MŚ, wiec nie wierzę w żelazną walkę w defensywie aby złapać kontuzję, któregoś z zawodników przed turniejem. U Hiszpanów ma kto rzucać bo są chociażby zawodnicy Vive Kielce, z kolei Argentyna swoje też powinna rzucić wobec braku dwóch podstawowych bramkarzy Hiszpanów. Przy linii 56,5 bym w to nie wchodził, ale przy tak niskiej żal nie spróbować.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Polska - Algieria
Typ: over 51,5
Kurs: 1,85
Bet 365
Stawka 5/10


Polacy po raz trzeci w ciągu kilku tygodni zmierzą się z Algierczykami. Pierwsze spotkanie to porażka 23-26, natomiast drugie zakończyło się zwycięstwem Biało- czerwonych 26-24. Także oba mecze underowe. Trzeba jednak mieć na uwadze że Polacy występowali w drugim garniturze, dziś wystąpimy w niemal najmocniejszym zestawieniu, zabraknie jedynie Syprzaka, który wystąpi w F4 LM.
Zdecydowanie wzmocniona ofensywa: Moryto, Krajewski, Olejniczak, Sićko, Gębala. Uważam że Polacy, mimo że potęgą handballa już nie są jak dekadę temu, to powinni stoczyć ciekawy pojedynego z solidnym rywalem z Afryki, który również wystąpi w nieco mocniejszym składzie gdyż do zespołu dołączył m.in Khalifa Ghedbane .

Linia dosyć niska, oba zespoły nieco underowe, ale to mecz towarzyski na przetarcie i wierzę w przyzwoity wynik na poziomie 29-26 dla naszej reprezentacji.​
 
ferguson2 651,5K

ferguson2

Typer
Tunezja-Ivry Ivry powyżej 25.5 bramek @1.83
Kraj: Towarzyskie 18:00
Kurs: 1.83
Bukmacher: fortuna
Analiza: za moment mecz. Co tu dużo mówić. Reprezentacja Tunezji stoczy mecz towarzyski z jedną z najgorszych drużyn w lidze francuskiej. Reprezentacja nie należy do elity, jjednak napsula krwi wielu krajom z Europy. Spodziewam się z ten mecz będzie obfitowal w wiele bramek. Dla Ivry to idealny mecz żeby sprawdzić się przeciwko reprezentacji i myślę że pokażą się z dobrej strony w ataku.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Jutro mamy szereg spotkań eliminacyjnych do przyszłorocznych Mistrzostw Europy i mam dla Was kilka moim zdaniem ciekawych propozycji:

Holandia- Słowenia
Typ: 2 (-2,5)
Kurs: 1,76
UNIBET

8/10

Nie za bardzo ogarniam kursy na to spotkanie, Holandia to trochę taka druga a może nawet trzecia liga w mojej klasyfikacji pośród Europejskich zespołów. Słowenia z kolei to na pewno TOP 8, chociaż jak dla mnie w obecnym składzie mają potencjał zdecydowanie na strefę medalową biorąc pod uwagę chociażby braki kadrowe Niemców.
Spójrzmy zatem na skład Słoweńców:
Bramkarze:
Klemen Ferlin (Erlangen), Vujović (Celje)
Obrotowi:
Blaz Blagotinsek (Veszprem), Matej Gaber (Pick Szeged), Matic Suholežnik (Benfica)
Środek rozegrania:
Stas Skube (Mieshkov Brest), Dean Bombac (Pick Szeged), Domen Makuc (FC Barcelona), Rok Ovniček (Nantes)
Prawe Rozegranie:
Nejc Cehte (Hannover), Jure Dolenec (Barcelona),
Lewe Rozegranie:
Nik Henigman (Pick Szeged), Borut Mačkovšek (Pick Szeged)
Skrzydła:
Blaz Janc (FC Barcelona), Tadej Mazej (Celje), Dragan Gajić (Limoges), Darko Cingesar (Trebnje)

Także poza bramką każda pozycja obsadzona zawodnikami z czołowych zespołów. Imponująco wygląda rozegranie, gdzie na środku jest Skube (jak dla mnie obok Cindricia i Alexa najbardziej dynamiczny i zwrotny rozgrywający na świecie), poza tym jest znany z występów w Kielcach Dean Bombac no i wielka nadzieja Słowńskiego handballa i FC Barcelony czyli Domen Makuc, który mimo młodego wieku już bryluje w barwach Dumy Katalonii. Boki rozegrania to kolega Domena z barcelony czyli Jure Dolenec czy Mackovsek, dobrze znany z Picku Szeged.

Skrzydła to fenomenalny Blaz Janc ( wg mnie najlepszy skrzydłowy na świecie) i Dragan Gajić z bogatą historią w Montpellier czy Veszprem, dla reprezentacji zdobył już ponad 650 bramek.

Koło również imponujące bo Matej Gaber i kolos Blagotinsek z Veszprem.

Po drugiej stronie Holendrzy, którzy potęgą handballa nie są, największymi gwiazdami bez wątpienia są Iso Slujters znany z Górnika Zabrze oraz Luc Steins, który obecnie jest na wypożyczeniu w PSG na zastępstwo za kontuzjowanego Karabaticia. Jednak jego występ jest zagrożony z uwagi na Covid, nawet jeśli jutro będzie miał negatywny wynik, to będzie jego pierwszy mecz bodajże od 3 tygodni.
Reszta grajków to zawodnicy zespołów z ligi holenderskiej, belgijskiej czy tych słabszych klubów budnesligi.

Reasumując uważam że nie powinno być jutro niespodzianki i Słowenia pewnie powinna pokonać w mojej ocenieu dużo słabszego rywala, mają ku temu wszelkie podstawy.

Alternatywa:
Słowenia (-4,5) @ 2,30 Fortuna 6/10
Słowenia (-6,5) @ 3,50 Fortuna 3/10
Słowenia over 29,5 @ 1,70 Fortuna 7/10

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drugie spotkanie, które można ruszyć to pojedynek:

Portugalia - Islandia
Typ: 1 (-2,5) 26-24
Kurs: 1,82
GGBet
Stawka 5/10


Tutaj kursy podobne jak w pierwszym spotkaniu, jednak klas rywali bardziej wyrównana, mimo to decyduję się na grę w kierunku Portugalczyków z kilku względów:
- Portugalia poczyniła w ostatnich 5 latach ogromny postęp w handballu i mają wielu naprawdę świetnych zawodników
- Skład Portugalii opiera się na zawodnikach, niemal z dwóch klubów: Porto i Sportingu, co ma duże znaczenie pod kątem zgrania, co jest dużym atutem tego zespołu
- Islandia od kilku lat znaczny regres, nie mają już takiego zespołu jak 10 lat temu, kiedy zawsze byli stawiani w gronie jednego z faworytów do imprez mistrzowskich
- nie ma już w zespole legendy Sigurdssona
- nie zagra kontuzjowany Pallmarson (gwiazda Barcelony)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trzecie spotkanie na luźno to pojedynek Turków z Polakami, osobiście od kilku lat nie przekonuje mnie gra Biało- czerwonych, uważam że na trudnym terenie z trudnym (niekoniecznie silniejszym) rywalem nasi zawodnicy mocno się namęczą. Widzę potencjał szczególnie w drugiej linii w postaci Sićko i Olejniczaka ale to jeszcze chyba za wcześnie aby ta dwója potrafiła pociągnąć zespół do góry za uszy. Skrzydła mamy fajne bo jest Moryto, Krajewski czy Daszek. Bramka również solidna Wyszomirski, Kornecki. Nie zapominajmy o kole, gdzie mamy również kilku ciekawych zawodników (jutro nie zagra Syprzak). Mimo to uważam że Turcy to nie jakieś ogórasy i postawią twardy opór, spodziewam sie wyrównanego spotkanie, nie odważę się typować zwycięzcy ale handicap +3,5 czy +2,5 w kierunku Turków pobieram.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Włochy - ŁOTWA typ: ŁOTWA kurs @ 1.40

Spotkanie jakby nie patrzeć o 3 miejsce w grupie. Norwegowie jak i Białorusini wydają się być nie do ruszenia. Pozostaje walka o 3 miejsce, która przy korzystnym ułożeniu innych spotkań daje awans. Do tego jednak niezbędne będą 2 zwycięstwa. Łotysze klasyfikowani bodaj o 10 miejsc wyżej od Włochów w klasyfikacji międzynarodowej wydają się być mocnymi faworytami dzisiejszego spotkania. Kultura gry jak i umiejętności czysto sportowe zdecydowanie po stronie Łotyszy. Ich gra opiera się na gigancie grającym na co dzień w wielkim PSG Dainisie Kristopansie. Przewyższa wszystkich pozostałych nie tylko o głowę, ale przede wszystkim umiejętnościami. Torpedy słane z dystansu będą kluczem do zwycięstwa. Niewątpliwie w ofensywie wspomagać Go będzie również Ingars Dude. W bramce Artur Kugins zawodnik szwedzkiego Varbergu, poprzednio Vardar Skopje.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Polska- Turcja
Typ: 2 (+7,5)
Kurs: 1,70
BWIN
Stawka 9/10
qqq.png


Mój bet dnia na jutro, nie wierzę w drugą wygraną Polaków w wysokim rozmiarze. Nasi zawodnicy wygrali w Turcji pięcioma bramkami 29-24 , jednak bardzo duża w tym zasługa Wyszomirskiego, który wyjął 14 piłek. Ciężko będzie o powtórzenie drugiego meczu z takim wynikiem. Poza tym jak na Polaków to był wysoki wynik bramkowy, myślę że na swoim parkiecie Polacy zagrają wolniejszy handball i jeszcze mocniej w defensywie, także myślę że nie pęknie bariera 50 goli, co sprawia że będzie mega ciężko o wygrana 8 bramkami. Przez ostatnie 2 lata Polscy szczypiorniści wygrali tylko dwa spotkania z większą przewagą i to z mega egzotycznymi zespołami jak ZEA i Arabia Saudyjska. W ostatnich dwóch latach dostali oklep dwukrotnie od nie jakiejś silnej Białorusi, porażki z mocno przeciętną Szwajcarią, remis z Kosowem, remis i porażka z Hiszpanią B. Także wielkich wyników ostatnio nie mamy, jasne pojawiają się młodzi zawodnicy, którzy spisują się coraz lepiej jak Sićko i Olejniczak na rozegraniu, które po odejściu Lijewskich, Jureckiego, Bieleckiego mocno Nam od lat kuleje. Jednak jutro nawet jak Polacy będą wysoko prowadzić (w co wątpię) to Rąbel da pograć zmiennikom, którzy rewelacyjni nie są. Spójrzmy na ostatnie mecze z przeciętną Algierią, która powinniśmy spokojnie oklepać a wyniki były jakie były.

Mój typ: 24-21

Alternatywnie:
Turcja +5,5 @ 2,35 BWIN 5/10
Turcja +3,5 @ 3,50 Forutna 3/10
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
lukas, zakład popieram, ale podajesz wyniki które osiągali dawno, w zupełnie innym składzie, gdzie ta reprezentacja się rodziła, teraz mamy wykreowany skład itd. Co do przeciętnej Algierii, też się nie zgodzę. Owszem to inna liga, ale są na MŚ jako 3 drużyna Afryki, wielu zawodników gra w lidze francuskiej itd do tego dochodzi fakt gry bez graczy VIVE itd (dołączyli dopiero w Jastrzębiu). Co nie zmienia faktu, że to ciężki rywal pod względem ich gry. "Powinniśmy oklepać ich spokojnie". Nawet Wenta wygrał z nimi 1 bramka w el. do IO 2012. I jeśli już to Rombel nie Rąbel ;) Może szczegół, ale nie wiedząc kto jest trenerem naszej reprezentacji nie grał bym 9/10 stawki ;)

Pozdrawiam i popieram typ. Wygramy na luzie ale nie 8
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
lukas, zakład popieram, ale podajesz wyniki które osiągali dawno, w zupełnie innym składzie, gdzie ta reprezentacja się rodziła, teraz mamy wykreowany skład itd. Co do przeciętnej Algierii, też się nie zgodzę. Owszem to inna liga, ale są na MŚ jako 3 drużyna Afryki, wielu zawodników gra w lidze francuskiej itd do tego dochodzi fakt gry bez graczy VIVE itd (dołączyli dopiero w Jastrzębiu). Co nie zmienia faktu, że to ciężki rywal pod względem ich gry. "Powinniśmy oklepać ich spokojnie". Nawet Wenta wygrał z nimi 1 bramka w el. do IO 2012. I jeśli już to Rombel nie Rąbel ;) Może szczegół, ale nie wiedząc kto jest trenerem naszej reprezentacji nie grał bym 9/10 stawki ;)

Pozdrawiam i popieram typ. Wygramy na luzie ale nie 8
W zupełnie innym składzie 2 lata temu? Nie chce mi się grzebać w archiwum ale myślę że pokrywa się ok 80% składu z Daszkami i Krajewskimi na czele. Owszem zespół się rozwija co też napisałem ale to jeszcze długa droga do zespołu który zacznie coś znaczyć w Europie. Czy ja napisałem że Algieria to jakiś trzeci świat? Po prostu średniak czyli drużyna przeciętna. I dałbym sobie spokój z wytykaniem literówek przy pisaniu posta po całym tygodniu i po godzinie 22. Jeśli chcecie coś wnieść do tematu to dodajcie coś merytorycznego a nie szukajcie dziury w całym i wytykacie nic nie wnoszące drobnostki czy literki.

Pozdrawiam
Ps. Każdy dobiera stawki wg siebie i własnego uznania
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Nie odbieraj tego jako krytyki. Po prostu ktoś czytając to może wywnioskować, że mamy bardzo słabą kadrę (chociaż mocna też nie jest), a fakt jest taki, że 2 lata temu jeśli nawet pokrywały się nazwiska to taki Sićko czy Olej dopiero dołączali do składu. Szymon dopiero w ubiegłym sezonie zachwycił w Superlidze. To już inny zawodnik, tak jak Olej (przeszedł z SMSu do profesjonalnego klubu), czy Majdziński (fajnie wprowadza go trener w Bundeslidze).
Owszem nie napisałeś że Algieria jest z trzeciego świata, ale że powinniśmy ich oklepać. Raz, że to drużyna która nie daje się bić średniakom jak my, a dwa że to sparingi i raczej nikt sie nie zabijał by wygrać tam wysoko i narażać na kontuzje zawodników przed MŚ

Dobrym typem jest również Szymon Sićko +3.5 w Forbecie.
Siciu potrafi huknąć. W Turcji dużo graliśmy pod Tomasza Gębale i na pewno Turcy pod ten wariant będą gotowi. Trzeba będzie więc zmienić nieco grę i z tego co się dowiedziałem ma podejmować więcej prób indywidualnych (kończy akcje gdy kołowy przesuwa się między pozycję 2,3 co jest częstym manewrem lub gdy nasi grają "Paryż", "spodenki" i "Flensburg" - nazwy taktyczne akcji)
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
W zupełnie innym składzie 2 lata temu? Nie chce mi się grzebać w archiwum ale myślę że pokrywa się ok 80% składu z Daszkami i Krajewskimi na czele. Owszem zespół się rozwija co też napisałem ale to jeszcze długa droga do zespołu który zacznie coś znaczyć w Europie. Czy ja napisałem że Algieria to jakiś trzeci świat? Po prostu średniak czyli drużyna przeciętna. I dałbym sobie spokój z wytykaniem literówek przy pisaniu posta po całym tygodniu i po godzinie 22. Jeśli chcecie coś wnieść do tematu to dodajcie coś merytorycznego a nie szukajcie dziury w całym i wytykacie nic nie wnoszące drobnostki czy literki.

Pozdrawiam
Ps. Każdy dobiera stawki wg siebie i własnego uznania
Moryto siedem trafień, niestety minus...
Każdy się myli czego dowodem jestem ja sam.
Ale jak ktoś cię pyta skąd tak wysoka stawka na tak mało przewidywalne spotkanie, to nie dlatego żeby Cię obrazić, tylko poznać motywację. Bo dla jednego 9/10 to 50zł a dla innego 2 tys.
Stawka była kompletnie nieadekwatna do zakładu, tam mogło się skończyć -15 i Turcy nie powinni mieć też pretensji.
Jak coś to priv nie zaśmiecajmy tematu.
 
ferguson2 651,5K

ferguson2

Typer
Gwangju-Daegu ponizej [email protected] totolotek Liga Koreanska
Liga koreańska wiadomo jaki jest poziom wiekszosci zawodników,ale na pewnonie mozna im odmówić ambicji. Gwangju ostatnio slabo w ataku. Mysle ze dzisiai bedzie podobnie. Czasami nie dopisuje im skutecznosc. Daegu jedna z gorszych ekip, tez nie powinni az tak forsować tempa
 
chamberlain 445,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Mężczyzn

Słowenia - Polska

Słowenia Handi -2.5 bramki HT @ 1.90
Słowenia i over 53.5 bramki @ 2.10
STS

Najtrudniejszy mecz Polaków w tych eliminacjach, do tej pory zgromadziliśmy na swoim koncie 4 punkty, dwie wygrane z Turcją, które musieliśmy odnieść. Słowenia ma jak na razie 1 punkcik mniej, oni za to rozegrali dwa spotkania z Holandią i jak na wyjeździe wygrali bardzo pewnie, to u siebie sensacyjnie zremisowali. Przechodząc jednak do meczu, nie widzę za dużych szans naszych, wraca Syprzak, ale to może nie wystarczyć, Słowenia powołała silną kadrę, którą wstawię poniżej (podobnie jak Polski), mają swoje problemy z kontuzjami w postaci braku Henigmana i Mackovseka, ale i tak każda pozycja jest mocno obsadzona, najlepiej wygląda środek rozegrania, gdzie do dyspozycji mają Skube, Bombacia i Zarabecia, dodajmy na skrzydła Janca i Margucia, na koło Blagotinska i jeszcze Doleneca, to wychodzi mieszanka wybuchowa. Słoweńcy u siebie są bardzo groźni i ten mecz nie powinien przypominać spotkania na MŚ, dla Polaków może być sroga lekcja.


Blaz Blagotinsekobrotowy1994202Telekom Veszprem (HUN)
Dean Bombacśrodkowy rozgrywający1989190Pick Szeged (HUN)
Nejc Cehteprawy rozgrywający1992196TSV Hannover (GER)
Darko Cingesarlewoskrzydłowy1990187Trimo Trebnje (SLO)
Jure Dolenecprawy rozgrywający1988191FC Barcelona (ESP)
Klemen Ferlinbramkarz1989191HC Erlangen (GER)
Matej Gaberobrotowy1991197Pick Szeged (HUN)
Dragan Gajićprawoskrzydłowy1984188LH Limoges (FRA)
Blaz Jancprawoskrzydłowy1996187FC Barcelona (ESP)
Tilen Kodrinlewoskrzydłowy1994192Celje Pivovarna Laško (SLO)
Urban Lesjakbramkarz1990187TSV Hannover (GER)
Jaka Maluslewy rozgrywający1996190Brześć Meszkow (BLR)
Gasper Margucprawoskrzydłowy1990180Telekom Veszprem (HUN)
Rok Ovnicekśrodkowy rozgrywający1995185Nantes (FRA)
Gregor Potocniklewy rozgrywający1992196Trimo Trebnje (SLO)
Stas Skubeśrodkowy rozgrywający1989179Brześć Meszkow (BLR)
Matic Suholeznikobrotowy1995202SL Benfica (POR)
Miha Zarabecśrodkowy rozgrywający1991177THW Kiel (GER)


  1. Adamski Kacper – MKS Kalisz Sp. z o.o. (od 10.03)
  2. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (GER)
  3. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  4. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
  5. Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A. (od 10.03)
  6. Działakiewicz Szymon – KPR GO S.A.
  7. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (GER)
  8. Gębala Tomasz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  9. Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  10. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
  11. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
  12. Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  13. Olejniczak Michał – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  14. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A. (od 10.03)
  15. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  16. Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
  17. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A. (od 10.03)
  18. Sićko Szymon – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  19. Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (FRA)
  20. Walczak Patryk – RK Vardar Skopje (MKD)
  21. Zembrzycki Mateusz – KS Azoty-Puławy S.A. (od 10.03)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Eliminacje do IO
Norwegia - Chile
Typ: over 62,5
Kurs: 1,86
GGbet


Oba zespoły grają mocno ofensywny handball, co do faworyta w tym spotkaniu nie ma najmniejszych wątpliwości. Norwgowie to absolutny światowy top jeśli chodzi o piłkę ręczną, z kolei Chile to jeden z najlepszych zespołów Ameryki Południowej, ale do światowej czołówki brakuje im jakieś 3-4 poziomy. Uważam że zobaczymy dziś szybkie spotkanie, pełną dominację Norwegów i worek bramek.
Spójrzmy na spotkania Chile z ostatnich MŚ, gdzie potrafili rzucić późniejszym finalistom Szwedom 26 bramek, tracąc aż 41, pamiętajmy że Szwedzi to jedna z najbardziej underowych drużyn, poźniej wysoki wynik z solidną Macedonią, czy ponad 70 bramek z Koreą.
Moim zdaniem dziś nie bedzie stawiania z obu stron na defensywę, tylko będzie to mecz "sparingowy" dla Norwegów i szansa na przetrenowanie różnych wariantów ustawienia, nikt się tu nie będzie zabiał narażając się na kontuzje przed ważną końcówką sezonu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom