>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe rozgrywki 2015 [reprezentacje]

Status
Zamknięty.
S 269

sztywny

Użytkownik
Potrafi ktos zlokalizowac dzisiejszy sklad Franji na sparing z Czarnogora ?
Grali w sobotę do wygranych setów , wygrała Francja 4-1 , grał skład który ma grać na igrzyskach europejskich ,grali wszyscy oprócz Geliera .
link do info : http://www.ffvb.org/front/index.php?mduuseid=Mjg%3D&amp;amp;dsgtypid=37&amp;amp;page=actu&amp;amp;actid=MTE4Ng%3D%3D
SKład Francji na Igrzyska w Baku :
Setters: Toafa Takaniko (Arago de SETE), Raphaël Corre (NICE VB)
Middle Blockers: Quentin Jouffroy (ASUL LYON), Nicolas Gardien (TOURS VB), Jonas Aguenier (AS CANNES), Philippe Tuitoga (Spacer’s TOULOUSE VB), Jhon Wendt (NARBONNE Volley)
Opposite: Faipule Kolokilagi (CHAUMONT VB 52)
Outside Spikers: Baptiste Geiler (VfB FRIEDRICHSHAFEN/GER), Guillaume Quesque (JASTRZEBSKI Wegiel/POL), Trévor Clevenot, Thibault Rossard (Spacer’s TOULOUSE VB)
Liberos: Steve Peironet (BEAUVAIS Oise), Nicolas Rossard (Arago de SETE)
Według mnie warto wejść w Francję po kursie 1,94 w Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Chiny +1.5 seta vs USA kurs 1.87
Team USA, ranked No. 1 in the world, won the opening match 25-22, 25-15, 25-22 on Friday. However, No. 3 China came back to win the second night 25-21, 25-23, 25-12 as both teams made significant changes to their starting lineups.
Kursy 1.36 vs 3 w pre to bukmacherzy chyba z d... wyciagneli;p Nie rozumiem tutaj takiego faworyzowania USA, oczywisnie nie mowie ze nie wygraja, ale granie po 1.36 mija sie z celem. Jak widac, Chinki po zmianie skladu w drugim meczu pocisnely Amerykanki 3:0, w tym 3ci set to masakra bo az 25:12. Dzisiaj, nie zaleznie kto wygra, to wnioskuje ze bedzie przynajmniej tie-break. USA #1 na swiecie a Chinki #3, i smiem twierdzic ze dla uatrakcyjnienia USAV Cup, bedzie wiele emocji i mecz nie skonczy sie 3 lub 4 setach jak poprzednio.

http://www.teamusa.org/USA-Volleyball/Features/2015/June/06/US-Women-Fall-to-China-to-Even-USAV-Cup-Series

✅ ✅
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Posiada ktoś składy na turniej Borysa Jelcyna? Bo 2,39 na seta Chinek z Ruskimi wygląda całkiem fajnie.
 
bookcrusher 0

bookcrusher

Użytkownik
Ruskie w najsilniejszym zestawieniu, Chinki składem młodzieżowym wręcz. Chociaż jak dotychczas całkiem nieźle sobie radziły, a pewna wygrana z pierwszą drużyną Czech to było zaskoczenie.
Dziś mogą zgarnąć seta, ale wszystko zależy czy Rosjanki im na to pozwolą. Wg mnie, nie.
3-0 dla Rosji.✅
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
Jutro rano rusza siatkarska Uniwersjada!
Wydaje mi się, że mam bardzo dobry typ na rozpoczęcie turnieju. Mianowicie Czesi grają jutro z Amerykanami. Nasi sąsiedzi zawsze poważnie podchodzą do tych rozgrywek bardzo poważnie i plasują się w strefach 5-8 miejsca. Amerykanie natomiast dwa lata temu bili się o ostatnie miejsca całego turnieju. Cztery lata temu również byli daleko. To świadczy o podejściu do takich zawodów. Czesi w składzie mają sporo &quot;studentów&quot; z roczników 88, czyli można powiedzieć, że będą grali seniorami. Nie mają optymalnego składu ale i tak są pewni siebie:
&quot;The volleyball players also started their training in June. “We don’t have the best line-up, but we were still able to reach the top 10 every time. We even made it to the 4th place this one time, missing the podium by only a lack of luck. I hope we’ll manage to make it to the top ten again this time”, is what coach Zdeněk Melichárek revealed.&quot;
Amerykanie to młoda drużyna. Średnia wieki to około 21 lat. Moim zdaniem w juniorskich rozgrywkach będzie to miało sporą różnicę.
Kierując się historią występów, wiekiem zawodników i możliwości Czechów zdecydowanie pobieram ich wygraną z USA. Niby są to &quot;najlepsi ludzie&quot;, których dało się wybrać (słowa trenerów) ale należy pamiętać, że za 2 tygodnie rusza Pan Am i starsze roczniki siatkarzy będą występować właśnie tam.
Nie rozumiem zbytnio tego kursu na Czechów i pobieram ich wygraną.
Bet365 daje kurs @1.90 ale widzę, że w bardziej egzotycznych bukach da się złapać i powyżej @2 (2.31 w 1xbet). Mecz o 6 rano.
✅ ✅ ✅
e: Czesi 3-0 (22,16,10). Nawet walki tam nie było. Trzeba będzie monitorować sytuację i znowu grać przeciwko amerykańskim turystom. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał. Kto rano wstaje temu pan buk daje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Uniwersjada 2015



Oficjalna strona: http://m.gwangju2015.com


Podział na grupy:

Kobiety:

Grupa A:
Korea Południowa
Chiny
Chile
Kolumbia

Grupa B:
Rosja
Tajwan
Ukraina
Szwajcaria

Grupa C:
Brazylia
Japonia
USA
Finlandia

Grupa D:
Tajlandia
Kanada
Turcja
Zimbabwe


Mężczyźni

Grupa A:
Korea Południowa
Czechy
Australia
USA
Argentyna
Tajwan

Grupa B:
Rosja
Kanada
Tajlandia
Szwajcaria
Iran

Grupa C:
Japonia
Brazylia
Chile
Hong Kong
Wenezuela
Kolumbia

Grupa D:
Ukraina
Łotwa
Meksyk
Chiny
Zjednoczone Emiraty Arabskie



Terminarz na pierwszy dzień:

Kobiety:
Kolumbia - Chile
Chiny - Korea Południowa
Szwajcaria - Ukraina
Tajwan - Rosja

Mężczyźni:
USA - Czechy
Szwajcaria - Tajlandia
Chiny - Meksyk
Brazylia - Hong Kong
Iran - Kanada
Tajwan - Argentyna
Australia - Korea Południowa
Kolumbia - Chile
Ukraina - Łotwa



Oficjalna strona na razie dosyć ubogo wygląda (chyba, że słabo szukam) i składów to tam za bardzo nie widać. Wrzucam jednak linki, gdzie prawdopodobnie te składy będą się pojawiać:
Turniej kobiet!
Turniej mężczyzn!

Nie ukrywam, że jakoś szczególnie nie interesuje się tymi rozgrywkami w tym roku. Sporo innych rozgrywek w podobnym czasie: Liga Swiatowa, World Grand Prix, Igrzyska Europejskie kobiet i mężczyzn (a przecież startuje też Liga Europejską), więc z czegoś trzeba zrezygnować.
Może jednak będą osoby, które beda śledzić rozgrywki i podrzucać typy (do czego zachecam). Podejrzewam, że jak ktos będzie uważnie obserwować ten turniej to pewnie jakieś &quot;perełki&quot; będzie można trafić, zwłaszcza na początku.

Może sam coś też podrzuce. Zobacze jak bedzie rozwijał się turniej i czy znajde trochę czasu.
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
gwangju2015.com/athletes/#quickgo_header klikając na drużynę pokazują się składy (najlepiej klikać na terminarz) edytuj sobie i skasuj mój post ????
e: czy inaczej bo nie mogę linków tworzyć. Wchodzimy w zakładkę athletes/ wybieramy siatkówkę (lista czasem się nie rozwija to trzeba wpisać ręcznie). I potem na drużynę. Tak krok po kroku. oczywiście www na przodzie.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Szwajcaria - Ukraina (uniwersjada)
Na szybko, bo niedługo mecz.
Szwajcarki ze Steinemann, Kunzler, Granvorką, Unternaehrer - pozostałych siatkarek nie bardzo kojarzę i raczej nie odznaczyły dotychczas swojej obecności w seniorskiej kadrze Szwajcarii. Sama w sobie Szwajcaria jest słaba, ten skład też nie powala.
Ukrainki w przyzwoitym zestawieniu z Delros(L), Kodolą, Lisieienkovą, Kalchenko, Chernukhną. Spora siła na siatce, w tym elemencie będzie widać sporą różnicę. Ukraina to poukładana siatkówka, fajnie chodzi środek. Mankamentem jest słabe przyjęcie i jeśli to w miarę opanują nie będą miały problemów z pokonaniem rywalek.
Gram solidną stawką 3-0 dla Ukrainy, Szwajcarki mają zbyt mało argumentów.
Moje propozycje:
Ukraina -2.5 --- 2.1 @ Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
Czechy- Argentyna (uniwersjada)
Mam wrażenie, że Czechów nikt nie lubi. Drugi dzień zmagań i znów nie są faworytem meczu. Tym razem spotkanie z Argentyną, która przegrała swój pierwszy mecz 1-3 z reprezentacją Tajpeju. Argentyńczycy poziom ataku trzymali, ale nie kąsili zagrywką i popelnili dużo więcej niż kitajce. Przedmeczowo wg. kursów byli mocnymi faworytami tego meczu. Spodziewam się jutro drugiego wygranego spotkania Czechów. Ciężko mi coś powiedzieć o meczu ze Stanami bo było to jednostronne widowisko patrząc na statystyki. na 75 punktów zdobytych przez Czechów aż 33 byly błędami Amerykanów. Myślę, że Czesi są bardziej doświadczoną ekipą i wygrają drugie spotkanie. Ponownie nie rozumiem wystawionego kursu.
Do gry:
Czesi @2.2 bet365 ⛔
Czesi +1,5 seta @1.61 bet365 ⛔

Uważam, że warto przyjrzeć się również o183,5pkt w meczu Korei z Tajpejem oraz Jakiegoś +1,5 seta @2.2 na Amerykanów z Australią. Australijczycy na dobrą sprawę zagrali potężnie pierwszego seta a później inicjatywę miała Korea grająca praktycznie bez bloków punktowych. Moim zdaniem 3-0 Australia nie wygra i tak intuicyjnie czuję 5 setów. Ten over też biorę na czutkę ze względu na to, że ekipy prawdopodobnie nie mają przed sobą tajemnic i mogą się pomęczyć a wystarczą cztery równe sety żeby ten typ wszedł. ✅
nie spodziewałem się takiego zjazdu Czechów. Dwa sety przerżnięte do 14 ustawiły mecz. Te poboczne bety trafione. Amerykanie 5 setów, Skośni załatwili over w czterech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
flpman 292

flpman

Użytkownik
Dzisiaj o 19:30 sparing zagra Kamerun z reprezentacją Indii. Nie byłoby w tym nic wartego wspomnienia gdyby nie kurs 3.75 w bet365 na Kamerun... Powiem szczerze, że o reprezentacji Indii nie wiem nic oprócz tego, że w zeszłym roku raz udało im się pokonać Iran i Japonię, ale kolejne mecze z tymi rywalami już przegrali, nie potrafili też ograć Korei Południowej. Kamerun pamiętam z zeszłorocznych MŚ w naszym kraju, gdzie jako outsider zrobili na mnie niezłe wrażenie, a naszej reprezentacji postawili trudne warunki. Nie mam informacji o składach, ale wydaje mi się, że ten kurs kosmicznie przestrzelony, ktoś ma jakieś przemyślenia na ten temat?
Ok, to za drobne spróbuję:
Kamerun - Indie

Typ: 1 3.75 bet365 ✅
Typ: Kamerun wygra pierwszy set 2.62 bet365 ⛔
Typ: Kamerum +1.5 seta 2.5 bet365 ✅
Wynik:
3:2


 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dominikana - Argentyna
Turniej Pan Am w Toronto.
Dominikana w optymalnym składzie. Pierwszy mecz to spacerek z Kanadą. Niestety nie weszły na plac ani na moment Rivera i de la Cruz. Z biegiem turnieju liczę (po cichu, że już dziś), że obydwie zaczną grać, bo jednak Pena i B.Martinez jako para przyjmujących to gwarancja bardzo słabego przyjęcia zagrywki.
Argentyna wygrała pierwszy mecz 3-0 z Kubą. Dla mnie wynik mocno zaskakujący, bo Argentyna na WGP grała fatalnie, tam skrzydłowe nie istniały. Kuba chyba jednak po raz kolejny rozwaliła się od środka, bo w każdym secie oddały rywalkom średnio po 10 punktów, a to się przekłada na darmowe sety.
Wątpię, żeby Argentyna przez 5 dni poprawiła znacząco jakość z WGP, nawet Fresco tam grała żałośnie. Dominikana też lubi robić błędy, ale to całkiem inna półka. Duża szansa według mnie na wynik 3-0, właściwie wszystko zależy od zespołu Kwieka. Jak nic im nie odbije to nie powinny stracić seta z taką Argentyną.
Moje propozycje:
Dominikana -2.5 --- 2.06 @ PinnacleSports ⛔ kontuzja
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Argentyna - Puerto Rico⛔(2:3)
Typ: Puerto Rico-1,5seta
Kurs: 1,84
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 22.07.2015 godz. 19:30

Mecz w Toronto. Argentyna w dwóch ostatnich latach mocno osłabła. Niezła atakująca Fresco była długo kontuzjowana i nie może wrócić do formy. Pozostałe siatkarki to nic specjalnego. Bardzo mała siła ofensywna, przyjęcie średnie. Puerto Rico w pełnym składzie jest dużo mocniejsze. Lepszy atak i obrona. Gorzej się prezentuje Aurea Cruz, ale na taki poziom powinno wystarczyć. Wystawiłbym kurs 1,70
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Rwanda - Mauritius
over 135,5 @2.0 2/10 ✅
Mauritius +2.5sets @2.62 1/10 ⛔
bet365

Wczoraj rozpoczął się Puchar Narodów Afryki w siatkówce. Turniej rozgrywany jest w Egipcie i to gospodarze są stawiani w roli głównego faworyta do złota. Ja jednak zajmę się meczem dwóch outsiderów. Po wczorajszych wynikach zainteresowały mnie kursy na w/w mecz. Mauritius przegrał z Kamerunem, który pokazał się z nie najgorszej strony na ostatnich mistrzostwach świata w Polsce 3:0 (25:21, 25:19, 25:18), chociaż spodziewałem się że Kameruńczycy bardziej zdecydowanie pokonają anonimowy zespół Mauritiusa. Rwanda przegrała wyraźnie z Marokiem, który nawet w afrykańskiej hierarchii nie stoi za wysoko 3:0 (25:23, 25:13, 25:17), dlatego dziwią mnie trochę tak niskie kursy na Rwandę. Analiza oparta tylko i wyłącznie na wczorajszych wynikach, dlatego stawka nie za duża, ale myślę że warto spróbować coś pograć w stronę zespołu z Mauritiusa. Jeśli ktoś ma jakieś konkretniejsze informacje na temat afrykańskiego turnieju to zapraszam do dyskusji.
 
pepliks 303

pepliks

Użytkownik
Indie-Katar
Mistrzostwa Azji 2015 Teheranie. (M)
Drugi dzień zmagań o mistrzostwo Azji w siatkówce. W pierwszym meczu Katar pokonał Australię 3-1 , natomiast Indie 3-0 Turkmenistan. O ile wynik Indii nie robi wrażenia , tak pokonanie Australii przez Katar należy odnotować. Raportów meczowych póki co brak , ale są składy zgłoszone do mistrzostw i skład Australii to podstawa. Przechodząc już do właściwego meczu, w kadrze Kataru mamy kilku &quot;farbowanych lisów&quot; Serb , Brazylijczyk . Ogólnie rzecz mówiąc to zainwestowano sporą kasę w rozwój siatkówki w Katarze , świadczy o tym np. sprowadzanie największych gwiazd na playoffy tamtejszej ligi. Skład Indii oparty na młodzieży , średnia wieku 23lata. Co ciekawe w lipcu obie ekipy spotkały się na towarzyskim turnieju rozgrywanym w Katarze i górą byli gospodarze triumfując 3:0. Reasumując, po wiadomościach , które udało mi się zgromadzić widzę value w reprezentacji Kataru.
&quot;Gazetka&quot; ze składami: http://en.iranvolleyball.com/public/1394/daily-sian2015-No1.pdf
Ekipa Kataru: https://instagram.com/p/5iF4Rtud0d/?taken-by=neto_gusson
Typ:
Katar @2.14 ✅✅✅ (3-0)
Pinnacle Sports
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
pepliks 303

pepliks

Użytkownik
Australia-Indie
Mistrzostwa Azji 2015 w Teheranie. (M)

Krótko i na temat. Australia po falstarcie, dzisiaj pewna wygrana 3:0 z Turkmeninstanem. Rywale &quot;kangurów&quot; przegrali natomiast 3:0 z Katarem. Organizacja mistrzostw od strony technicznej , kiepska , nikła ilość transmisji , a raportów meczów niema. Jednak na zdjęciach zamieszczonych na stronie widać , że do kadry powrócił Paul Caroll . W takim składzie Australia powinna wygrać bez straty seta z Indiami.

Ekipa Volleyroos: http://asianvolleyball.net/wp-content/uploads/2015/08/DSC_7545-copy.jpg

Indie: http://asianvolleyball.net/wp-content/uploads/2015/08/DSC_7278-copy.jpg

Typ:
Australia -2.5 @2 ✅✅✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
pepliks 303

pepliks

Użytkownik
Pakistan-Kuwejt
Mistrzostwa Azji 2015 w Teheranie. (M)
Mecz o miejsca 9-12. Kuwejt w fazie grupowej 3 porażki , każda do 0. Pakistan , natomiast miał TB z Tajlandią i ograł 3:0 Oman , porażka z Koreą wkalkulowana w grę. W ekipie Pakistanu prym wiedzie doświadczony 31 letni Ahmed Naseer (C). Zdobywca kolejno 26pkt z Tajlandią , 15 z Omanem i 12 z Koreą. W ekipie Kuwejtu liderem wydaje się być Alomar Meshal , ale skuteczność w ataku nie powala: 10/30 z Kazachstanem , 11/25 z Tajwanem. Patrząc na &quot;cyferki&quot; kręcone przez Kuwejt stwierdzam, że ciężko będzie im dzisiaj nawiązać walkę z reprezentacją Pakistanu.
Pakistan:

Kuwejt:

Typ:
Pakistan -1.5 @1.50 Ónibet ⛔⛔⛔
Pakistan -2.5 @2.48 Pinnacle Sports ⛔⛔⛔
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Iran (-2.5) + Indie + Bahrain @ 1.75 (Bet365) ✅ ✅ ✅
Czas na kolejną rundę mistrzostw w Azji. Iran podejmuje dzisiaj zespół Tajlandii. Co można powiedzieć o drużynie Tajlandii, ano na pewno to że rozegrali tutaj trzy mecze i...15 setów! Zmęczenie dawało o sobie znać już m.in w ostatnim, spotkaniu. Trener Tajlandii na konferencji prasowej wspominał że jego drużyna przyjechała na ten turniej, prosto z innego, a dodatkowo rozegrali tutaj już wiele setów i są zmęczeni turniejem. Tajlandia w moich oczach jest słaba, męczarnia z bardzo słabym Omanem, i słabym Pakistanem najlepiej o tym świadczą. Iran wiadomo, bez swoich największych gwiazd. Ale są to zawodnicy którzy w większości byli w kadrze na Lige Światowa, prezentują pewien poprawny poziom którego tacy gracze jak Ci z Tajlandii nigdy nie zaznają. Iran na razie gładko wszystkie mecze z Kazachstanem, Tajwanem, Kuweitem. Myślę że wspierani przez ponad 12 tysięcy gardeł, ponownie wygrają swój mecz 3-0. Do tego dokładam Indie i Bahrain. Indie młoda drużyna, tego trochę się boje, ale ta młoda drużyna trzyma jakiś poziom, czego nie można powiedzieć o Sri Lance. Według mnie jedyne na co sobie Indie mogą pozwolić, to strata seta. I na koniec wspomniany Bahrain. Turkmenistan to chyba najgorsza drużyna turnieju. Wczorajsza wygrana seta z Katarem mnie nie przekonuje, trener Kataru dzień wcześniej mówił o roszadach w składzie, ponieważ awans mieli już pewny. Bahrain jest słaby, ale Turkmenistan jest bardzo słaby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom