>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

korver 121,3K

korver

Użytkownik
AFECAVOL kobiet

Gwatemala - Belize

Nie wiem dlaczego kursy są takie wysokie, drużyny o podobnym potencjale. Belize wczoraj pozytywnie zaskoczyło, Gwatemala zaś wynikiem zawiodła. Wskazałbym na przyczynę tego dyspozycję rywali. Trener Kostaryki narzekał na problemy z dojazdem, stąd ich słaby występ z Belize. Salwador zaś zrobił ogromny postęp, zatrudnili trenera włoskiego, który jest z drużyną od pół roku i widać u nich progres. Ostatnia edycja turnieju AFECAVOL miała miejsce w 2021 roku i wtedy Gwatemala zajęła IV miejsce, Belize było na VI. Bezpośredni pojedynek 3-1 na korzyść Gwatemali. Z tamtych składów są braki w składzie, ale porównywalne. W Gwatemali brakuje 3 zawodniczek, w Belize również 3. Kluczowym brakiem wydaje mi się rozgrywająca w Belize, gra za nią dziewczynka z rocznika 2005. W zapowiedziach turniejowych trener Gwatemali mówił, że celują w podium, zaś trener Belize narzekał na braki w składzie. Całościowo zgodziłbym się z wyceną 50/50, delikatnie faworyt Belize za wczorajszy występ.

Gwatemala +1,5 seta @1,9 STS
Post automatycznie złączony:

Korver - a Suriname jednak odpuszczasz? :)
Ale co odpuszczam? Wypowiedziałem się już na temat tego meczu przecież.
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja mam Meksyk po 4,15. Moim zdaniem też wygra natomiast trzeba zwrócić uwagę, że rezerwy Kanady wczoraj powinny wygrac z Meksykiem 3x do 10, ale popełnili bodajże 21? błędów serwisowych. Meksyk wczoraj tylko w 3 secie spoko grał. Tak to zero bloku, zero ataku, obrona nie istniała mimo że dużo razy gdzie tam się pogubili i przebijali oburącz lub plasowali to i tak Meksyk nie potrafił tej piłki podbić. Musiałbym ich zobaczyć z kimś kto jest słabszy.

Pokaż załącznik 32901
i jak rozliczyli meksyk? porażka czy zwrot? z doświadczenia wiem, że takich oczywistych błedów kursowych lepiej nie kontrować bo w przypadku zwrotu można sobie zrobić minusa
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
NORCECA Men

Kuba - Meksyk
Kuba wygrała z Surinamem -22 punkty, z młodą drużyną Portoryko -20 punktów. Meksyk jest moim zdaniem lepszy od tych drużyn. Wysoka linia hcp to zasługa wczorajszego meczu z Dominikaną, który Meksyk zaskakująco przegrał po kursie >@5,0. Kuba znana jest z dużej liczby popełnianych błędów własnych, które powinny pomóc w handicapie. Tym bardziej jeżeli grają z teoretycznie słabszym rywale często wkrada się rozkojarzenie. Jeżeli dodać do tego, że w starciu z I składem Kanady Meksykanie ulegli "tylko" -19 w pkt to zupełnie tej linii nie rozumiem. Ewentualnie można grać powyżej 129,5, ale przy wyniku 0-3 to aż 3 pkt mniej.

Meksyk +23,5 @1,7 Fortuna 3-0 (20,15,23) 133 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1544
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Wszystko będzie zależeć od tego jakim składem wyjdą. Ogladalem wczoraj Meksyk z Dominikana i tam nic nie funkcjonuje. Obaj rozgrywający to chyba nie mają siły w palcach do rozegrania do tyłu bo każda piłka jest niedociągnięta, za niska a atakujący muszą być po skosie gdzie czeka na nich podwójny blok - to na nich była recepta wczoraj. Trzeba poczekać do wyjściowych skladow. Po tym co wczoraj Meksykanie pokazali to szkoda na nich stawiać choć złotówki, praca na linii blok obrona nie istnieje. Wiadomo, że mecz meczowi nierówny i mogą nagle zagrać kapitalnie ale jeżeli pokażą taki poziom jak wczoraj to nie spodziewam się fajerwerków... sam korver chyba wspominał, że Meksyk ugrał tyle punktów w meczu z Kanadą przez ich własne błędy z zagrywki - a co by było, gdyby tych błędów popełniły zdecydowanie mniej? No właśnie...

1.48 na Dominikanę to uważam, że dobry bet. Powinni ten mecz spokojnie wygrac - Portoryko nie błyszczy a gdyby trochę szczęście dopisało to Surinam powinien im ukraść seta, tak się jednak nie stało.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zagralem czysto Dominikane. Wiadomo jakim skladem wychodza na Portoryko ?
No pierwszym (jaki mają dostępny na ten turniej). Turniej rankingowy, więc docelowo (prócz oczywistych blowoutow) każdy wychodzi pierwszym.

PS. Ten poprzedni mecz Dominikany z Portoryko był w innych składach
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
rozgrywki AFECAVOL Ameryka Centralna Kobiety

Kostaryka - Gwatemala

Nie wiem dlaczego Gwatemala gra aż tak słabo na tym turnieju, przed startem prognozowałem ich wyżej niż taki Hondursam, czy Belize, ale nawet bez tej wiedzy wychodzi bet czysto statystyczny. Gwatemala przegrała 0-3 z Salvadorem (127 pkt), 0-3 z Belize (139 pkt), 0-3 z Hondurasem (128 pkt). Kostaryka to bity faworyt rozgrywek, który nie powinien przegrać meczu na tym turnieju, są poziom wyżej od pozostałych zespołów. 2 lata temu w meczu bezpośrednim 3-0 i 128 pkt. Na tym turnieju grała na razie z "górną połówką" drużyn, dlatego ich wygrane nie były zbyt okazałe punktowo. W tym jedynie widzę powód tak wysokiej linii na mecz Kostaryka - Gwatemala. Teraz CRC będzie miała serię gier z najsłabszymi. Wg mnie fair linia to max 125 pkt.

Poniżej 130,5 @1,85 Superbet/Fortuna (ew. U129,5 @2,00 w STS)
 
Ostatnia edycja:
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
STS ma jeszcze ofertę na USA-Dominikana na under

ktoś tam grał, że może potwierdzić że w razie czego będzie zwrot? bo szkoda wpłacać kasiorę a under wszedł jak w masło, tak samo handicap
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Kostaryka -14,5 vs Honduras @ 1.88 ggbet
Under 171,5 @ 1.76 ggbet


Uważam, że tutaj jest zdecydowanie zanizona linia na HC dla Kostaryki. One przyjechały ten turniej wygrać i tutaj nie ma innej możliwości bo są zdecydowanie najlepsza drużyna tego turnieju - Panowie się już rozpisywali o tej drużynie więc więcej nic nie będę dodawać. Honduras męczarnie praktycznie w każdym meczu, sety wygrywane minimalnie. Oczywiście są zaskoczeniem tego turnieju bo pokonały faworyzowany El Salwador w pierwszym meczu ale uważam, że do Kostarykii nie mają podjazdu. Jakiś set urwany może się zdarzyć ale handicap może być nawet pokryty w dwóch setach jakby miało być w którymś secie blisko.

@@ ostatnie zdanie w punkt tak jak być powinno :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1452
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
MŚ Afryki :

Libia - Kamerun @ Libia +1.5 seta (1.75) STS i znów 3:1 dla Libii :D

Ten kurs to chyba jakiś żart... w pierwszym meczu tych drużyn na tych samych mistrzostwach padł wynik 3:1 dla Libii.Ogólnie Libia jest objawieniem tych Mistrzostw, grają skuteczną siatkówkę i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa przegrywając jedynie w półfinale. Sorry, ale Kamerun był tu kandydatem do złota i będzie miał dużo mniejsza motywacje do gry niż Libia która jako tak jak mówiłem raczej czarny koń tych rozgrywek zaliczyła świetny wynik, tutaj starczy 2 sety więc mogą sobie nawet przegrać i typ wchodzi, oczywiście przy wyniku 2:3

Algieria - Egipt @ Egipt -1.5 (1.90) STS no łatwo nie było, ale 3:1 stykło :D

Dla porównania w Fortunie mamy na to kurs 1.79, więc 1.90 to bardzo duże value, Egipcjanie graja po prostu u siebie co jest niebywałym atutem i myślę że dziś pełna hala będzie czekała na ich wygraną i mocno ich dopingowała. Algieria? dosyć mocny zespół jak na warunki Afrykańskie ale moim zdaniem tutaj więcej niż jednego seta na wyjeździe z kroczocym od zwycięstwa do zwycięstwa Egiptem nie ugrają
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +583
P 1K

Papryczek93

Użytkownik
MŚ Afryki :

Libia - Kamerun @ Libia +1.5 seta (1.75) STS

Ten kurs to chyba jakiś żart... w pierwszym meczu tych drużyn na tych samych mistrzostwach padł wynik 3:1 dla Libii.Ogólnie Libia jest objawieniem tych Mistrzostw, grają skuteczną siatkówkę i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa przegrywając jedynie w półfinale. Sorry, ale Kamerun był tu kandydatem do złota i będzie miał dużo mniejsza motywacje do gry niż Libia która jako tak jak mówiłem raczej czarny koń tych rozgrywek zaliczyła świetny wynik, tutaj starczy 2 sety więc mogą sobie nawet przegrać i typ wchodzi, oczywiście przy wyniku 2:3

Algieria - Egipt @ Egipt -1.5 (1.90) STS

Dla porównania w Fortunie mamy na to kurs 1.79, więc 1.90 to bardzo duże value, Egipcjanie graja po prostu u siebie co jest niebywałym atutem i myślę że dziś pełna hala będzie czekała na ich wygraną i mocno ich dopingowała. Algieria? dosyć mocny zespół jak na warunki Afrykańskie ale moim zdaniem tutaj więcej niż jednego seta na wyjeździe z kroczocym od zwycięstwa do zwycięstwa Egiptem nie ugrają
Egipt już przegrał na tych Mistrzostwach właśnie z Algieria gładko 3/0... Grali rezerwa czy jak to wyglądało ?
 
Do góry Bottom