>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi hokeja na lodzie 2023/2024 (Białoruś, Szwajcaria, Wielka Brytania i inne)

mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Czwarte mecze z ćwiartki i o byt.
Genewa ma przewagę w każdym meczu, nie zawsze wyraźna ale dwa z trzech zdecydowanie, oststnio nie wyszło choć to oni powinni wygrać. Myślę że dziś wróci skuteczność a golie Lugano nie wyciagnie tyle

Genewa ml kurs 1,86

Podobnie mogę napisać o Tygrysach z Langnau, przeważają w serii i roster też lepszy, u siebie nie wyszło ale liczę na rewanż

Langnau ml kurs 1,85
Fortuna
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaczyna się mecz w Szwajcarii. Myślę że Zurich dziś się łatwo nie podda, roster mają solidny ale w tej serii nie idzie, liczę na przełamanie

Zurich ml kurs 2,4 fortuna
 
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Witam.

Z racji tego, że nie powstały jeszcze lata 2023/2024 dodaje post tu.

Salei Cup (Puchar Białorusi)

Wygrana HK Homel&over 5,5 gola włącznie z dogrywką (@2.75) 20bet. ❌
Mecz rozpocznie się dziś o godzinie 18:00.

Z racji tego, że w ostatnich 5 meczach tych drużyn 3 z nich zakończyły się wynikami powyżej 5.5 gola, zaś 2 nie, gdzie w jednym padło 5 bramek Homela, to uważam, że można śmiało brać ten typ za "pewnik". Oraz biorąc pod uwagę ostatni mecz sparingowy Homela zwieńczony ich zwycięstwem 5:4 w dogrywce nad Lokomotiv Orsha.

Z góry przepraszam, jeśli coś źle umieściłem bądź pominąłem. Jest to mój pierwszy post na forum.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Czołem.

Dziś po raz kolejny Salei Cup (Puchar Białorusi),

Dziś na tapetę bierzemy spotkanie, które odbędzie się o 18:00, a w nim HC DINAMO MOŁODECZNO VS YUNOS MIŃSK.

W tym przypadku widzę wygrana drugiej drużyny oraz że w spotkaniu padnie więcej niż 5,5 bramki (@ 2.48 20bet) ✔

Przepraszam, że nie dodaje analizy oraz moich powódek dlaczego bym tak grał, ale jestem w trasie. Pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +892
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Witam,

Dzisiejszą propozycją jest mecz, który rozpocznie się o 16 z pucharu Białorusi.

Mogilev vs. Zhlobin.

Proponuję tu zagrać over 6.5 gola w meczu wraz z dogrywką. (@2.60 20bet) ✔

Moja motywacja do zagrania takiego zdarzenia jest, to że oba zespoły lubią zarówno jak i stracić jak i strzelić przeciwnikowi gola. Uważam, że gra będzie bardzo otwarta i zobaczymy dużo bramek.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę dobrego dnia 😊.
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Witam,

Ponieważ nie posiadamy tematu "mecze towarzyskie", więc dodaje tutaj jeden z moich typów.

Mecz HC Soczi vs. St. Petersburg. ✔

W tym zdarzeniu proponuję zagrać, że padnie więcej niż 6.5 gola w cały meczu wraz z dogrywką.

Przepraszam, że nie podam powodu, dla którego bym tak grał, ponieważ jestem w trasie.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Czyli posta byłeś w stanie napisać a powodu już nie ? :ROFLMAO:
Przepraszam za to, że mogę wyjść na chama, ale Panie Kolego, raczej widać, że post był pisany na szybko, ponieważ zapomniałem nawet dodać kursu na to zdarzenie. A jeśli chodzi o to co brałem pod uwagę, że skierowałem się ku takiemu typowi. To bylo 5 ostatnich spotkań w/w drużyn gdzie wszystkie skończymy się bilansem powyżej 6 lub była równa 6 goli na mecz. Przepraszam, że uraziłem Cię moim powyższym postem.

Jeszcze w ramach uzupełnienia 20bet płacił za to @2.65

Pozdrawiam serdecznie i proszę o wyrozumiałość na przyszłość.
 
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Witam,

Tu ponownie ja z meczem towarzyskim hokeja.

Pre mecz rozpoczyna się za 30 min.

Dziś na tapecie HC Soczi vs Admiral Władywostok.

Proponuję zagrać over 5.5 gola w całym spotkaniu (@2.60 na 20bet).❌

Powód: Soczi wychodzi podstawowym składem oraz regularnie strzela w okolicach 3 bramek na mecz.
Admirałowie ostatnio grali z U23 Rosji gdzie mecz nie porywał. Myślę, że będą chcieli sprawdzić się przed sezonem odpowiednio oraz również wychodzą w podstawowym składzie. Zapowiada się ciekawy mecz.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/Metal Ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aalborg Pirates vs Herlev Eagles
Typ: Calder Brooks strzeli gola
Kurs: 2.20✅
Bukmacher: Fortuna
Post:
Analiza:


Stawiam na trafienie Caldera Brooksa, a więc napastnika Mistrza Danii. Jest to zawodnik, który przywędrował do Piratów zza Oceanu i już w swoim debiucie w Hokejowej Lidze Mistrzów udało mu się zaliczyć bramki z Lukko oraz z Tapparą, a więc z 2 mocnymi ekipami z Finlandii. Czas na debiut w Metal Ligaen i tam Mistrz zmierzy się z outsiderem. Spodziewam się kilku goli po stronie Piratów, bo jest to zdecydowanie lepsza ekipa od Herlev. Przyjezdni na inaugurację kampanii stracili aż 5 bramek, myślę, że Amerykanin będzie kontynuował swoją dobrą formę, bo widać, że czuje się świetnie w nowym otoczeniu. Szczególnie groźny w PP, ale też i w równowadze potrafi odpowiednio zagrać ze swoimi kolegami. Pewność siebie jest zdecydowanie po stronie Brooksa, oby i dzisiaj cieszył się z trafienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1682
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Dobry kurs na Slavia Praga zna ktoś składy kto ,bo Boleslav ostatnio coś kiepsko?

Nie są jeszcze podane, myślę że przed meczem się nie dowiemy.
Post automatycznie złączony:

Dobry kurs na Slavia Praga zna ktoś składy kto ,bo Boleslav ostatnio coś kiepsko?
Jednak są trzymaj
Post automatycznie złączony:

Dobry kurs na Slavia Praga zna ktoś składy kto ,bo Boleslav ostatnio coś kiepsko?
Jednak są trzymaj
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Lausanne vs Servette: Jiri Sekac strzeli gola @3.10 Fortuna

Dzisiaj na oku mam jednego strzelca i jest nim zawodnik Lausanny. Jiri Sekac to doświadczony napastnik, którego znam jescze z występów w KHL. Czech w tym sezonie ma odgrywać większą rolę u gospodarzy, dlatego też wystawiany jest w pierwszej 5 obok Antti Suomela i Robin Kovacs. Niestety zawodnik ten nie najlepiej rozpoczął nowe zmagania i w ostatnim starciu z Langnau opuścił taflę już po niespełna 4 minutach. Atak kolanem na Aleksi Saarela okazał się być zbyt brutalny i Sekac dzisiaj z pewnością będzie mocno zmotywowany, aby pomóc swojej drużynie. Rywal bardzo wymagający, bo w końcu Mistrz National League, ale nie skreślałbym Lausanne. W niedawnych rywalizacjach popisywał się wieloma celnymi strzałami (6), licze, że to przełoży się na premierowe trafienie.
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Litomerice-Slavia Trebic
Zacny kurs na niską linię w fortunie. Trebic bez pierwszego bramkarza, obie ekipy nienajgorzej w PP, a gospodarze nader skuteczni, nawet wykluczając mecz ze Slavią, która mocno grzeszy w obronie to można się spodziewać kilku trafień...
over 4.5
@1.55 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1498
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dobrze wyglądała Horacka Slavia w meczu z Litomericami, siedzi PP, chyba w ogóle są liderami ligi pod tym względem. Dzisiaj Jihlava po 2 zwycięstwach wyjazdowych nad bebiaminkiem ze Znojma i Kolinem zdecydowanie trafia na trudniejszego rywala...gdyby nie personalia bramkarskie w Slavii, szukałbym underowej linii, ale postawię na atut własnego lodu.

Slavia +0.5hc
@1.43 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
2. Czechy Chance Liga.
Choć sympatia po stronie beniaminka, to po niezłym wejściu w sezon nadciągają czarne chmury. Powalczyli z Przerowem i Duklą, rozklepali no.1 do awansu ze Zlina, ale ostatnie 2 spotkania bez trafienia. Rysie rownież mocno zdominowani w Zlinie i porażka u siebie z Przerowem. Dla jednych i drugich mecz ważny, być może na rozpoczecie serii, ale powinno być nerwowo.

Poruba włożyła Vsetinowi 6 bramek i nadal niepokonana. Dzisiaj w roli gościa Litomerzyce, które tak słabej ofensywie z Pardubic B, dały sobie strzelić 5 bramek.
Poruba tez ma swoje grzechy, bo nikt nie siada na ławce kar częściej niż oni...

Na podwojenie:
PORUBA LITOMERZYCE over5
ZNOJMO FRYDEK MISTEK under6
@2.3 Fortuna

W singlu
Poruba wygra i over 6.5 @2.86 Fortuna

Zlin wygra i under 6.5 @2.46 Fortuna
Zlin niepewny, ale jest dzisiaj szansa na 2 win z rzędu, rywal nieskuteczny, a Zlin usiadł na Frydku i mieli chyba policzone ponad 50 strzałów w meczu przy 20 kilku zainkasowanych.... Kolin nie wygląda mocno na wyjazdach...
 
Ostatnia edycja:
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – Metal Ligaen Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sonderjyske - Herlev
Typ: over 5,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: LVBET
Analiza: Dzisiaj sobie spróbuję hokeja. Jedno tylko spotkanie mamy z ligi duńskiej ale myślę, że może być ciekawe i obfitować w wiele goli. Gra 4 z 5 i mają po tyle samo punktów natomiast gospodarze jedno spotkanie mniej. Patrząc jednak na to co goście wyprawiają w ataku i obronie - klasyczna odmiana wesołego hokeja bilans 28-33 mówi sam za siebie. Gospodarze przyzwoicie 21-19 i myślę, że patrząc na dziurawą obronę gości to sami strzelą parę goli a i goście coś dorzucą widzi mi się jakieś 4-2 i typ wejdzie:) Gospodarze jeśli chodzi o typ to 2/5 ostatnich meczy goście za to 4/5 i ostatnie 4 spotkania to był istny grad bramek. Patrząc na staty h2h mamy 3/5 i jest to moim zdaniem możliwe (Herlev wygrał 6-3) i gospodarze na pewno będą chcieli wziąć srogi rewanż na gościach. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +141
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – Słowacja 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Presov - Dubnica
Typ: 1
Kurs: 1.63
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wczoraj zabrakło 2 goli - bywa. Dzisiaj znowu próbuję hokej. Jedyne dzisiaj spotkanie na zapleczu ekstraklasy słowackiej. Lider gra z 5 drużyną. Gospodarze twardo na 1 miejscu z czterema zwycięstwami na koncie (1 po dogrywce) goście wygrana przegrana i dwie wygrane po dogrywce czyli lubią powalczyć. Ale czy dzisiaj będą wstanie chociaż zremisować w RT? Nie sądzę. Bilans bramkowy gospodarzy 26-9 goście 21-11 widać że dosyć szczelna obrona ale po ostatnich meczach wydają się silniejsi gospodarze. Ostatni mecz 12-2 zwycięstwa przeważnie zdecydowane. Goście ze skalicą tylko 6-4 a reszta to wymęczone 1 bramką no i 1-4 z Żyliną trzecim obecnie zespołem rozgrywek. Sądzę, że gospodarze wykorzystają przewagę własnej tafli i zwyciężą chociaż skromnie jednym golem ale zwyciężą. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1166
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia EHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Storhamar - Comet
Typ: over 6,5
Kurs: 1,56
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ponownie hokej na lodzie. Liga norweska. Gra lider z przedostatnią drużyną. Goście tylko 2 pkt na koncie bilans fatalny bo w bramkach 10-32 najwięcej straconych w lidze. Dzisiaj spodziewam się batów dla gości ponieważ gospodarze legitymują się bardzo dobrym z kolei bilansem bo 22-12 (trzeci najlepszy w lidze). W ostatnich 3 meczach pokrywali to podobnie gości mają 3/5 jeśli chodzi o over 6,5. W meczach bezpośrednich jest 3/5 a dwa ostatnie spotkania to pokrycie mojego typu. naprawdę nie widzę dzisiaj argumentów po stronie gości...Gram grubo sam to. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +967
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Spróbuję podejść do tematu w Chance Lidze

Na pierwszy rzut oka dobrze wyglada typ na zwycięstwo Slavii Trebic. Chociaż nie są w serii, ale po drodze wiele ekip pretendujących do top4 w tabeli, ale jak przyjdzie co do czego to z ekipami z dolnej części do przodu. I taką ekipą jest Frydek Mistek, aktualnie w serii 5L i mecze z ekipami o podobnym potencjale jak Znojmo, czy Kolin przegrane, a jedyne zwycięstwo z Pardubicami.

Dobrze również postawa Sokolova co odzwierciedla tabela. Zarówno jedni jak i drudzy mają sporo potencjału ofensywnego i moim zdaniem powonno być postrzelane. W każdej linii bramkowej widzę over 5 bramek w tym starciu, a poza tym nie skreślałbym gości i widzę value w kursie.

Dubel
Trebic wygra i Sokolov over 1.5 bramki
@2.21 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom