>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi hokeja na lodzie 2023/2024 (Białoruś, Szwajcaria, Wielka Brytania i inne)

warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Hokej Vyskov AZ Havirov
Mecz drugiej z pierwszą drużyną ligi i nic tego nie zmieni. Havirov chyba 15 meczy bez porażki. Kluby czekają na fazę decydującą o awansie i mecz o zbudowanie przewagi psychologicznej. Istotny jest natomiast fakt, że goście jadą bez 3 zawodników podstawowego składu i pierwszego bramkarza. Gospodarze to jedna z nielicznych ekip, która wygrała w tym sezonie z Havirovem.
Vyskov 1X @2.37 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +862
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Spróbuję pograć pod tabelę w Szwajcarii. Ostatnia kolejka i walka o Play-in. Lider kontra Langnau. Zurich pewne 1 miejsce i szykują się do PO, goście nóż na gardle, swoją drogą sami trochę sobie go sprawili, przejechałem się nad nich kilka dni temu, gdy remisowali z Kloten. Ale mimo tego próbuję pograć ich kierunek. bo mają jeszcze szansę na PO, a Biel gra dziś na wyjeździe z Genewą, która nie powinna odpuścić, żeby nie spaśc na 10 miejsce, mogą jeszcze próbować przeskoczyć Ambri i mieć przewagę lodu w Play-In, więc tutaj większa szansa, ze Zurich dziś odpuści, a kurs @4,75 na Langnau ciekawy. Dodatkowo handi 3-drogowe -1 @7,8 i -2 @15 w etoto
 
Otrzymane punkty reputacji: +201
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Finlandia Mestis
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jokerit - KeUpa
Typ: over 5,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: LVBet
Analiza : Dzisiaj 2 liga w hokeja fińskiego. Gra 3 z 11. Gospodarze pewni gry w play off ćwierćfinałowych a goście mają jeszcze szansę na 1/8 finału bo i 1 mecz zaległy. Ale czy wygrają na wyjeździe z dżokerami?? Mam szczere wątpliwości..jeśłisię tylko gospodarzom będzie chciało to nie wróżę sukcesów gościom. Może powalczą ale to chyba nie starczy. Ponadto jeśłi chodzi o typ over 5,5 to ładnie wyglądają statystyki - u gospodarzy w ostatnich 5 meczach mamy 4/5 a u gości 3/5 a w meczach h2h 3/4. Tak jak mówię jeśli gospodarzom będzie się chciało (mogą jeszcze zając 2 miejsce) to tutaj powinien być wysoki wynik pokrywający mój proponowany typ. Powodzenia:)
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Finlandia Mestis
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kettera - KeUpa
Typ: over 5,5
Kurs: 1,46
Bukmacher: Fortuna
Analiza : Znowu próbuję tę ligę. Nie dał rady wczoraj Jokerit to może dzisiaj gospodarze , którzy mają lepszy bilans i są na 2 miejscu. Jak zwykle zabrakło tego jednego gola...Gra 2 z 11 goście jeszcze z szansami na play off a gospodarze już to miejsce mają dawno zaklepane. Jeśli chodzi o over 5,5 to gospodarze ostatnie 5 meczów 4/5 a goście 2/5 ale lepiej wyglądają spotkania bezpośrednie h2h bo mamy 4/5. Bilans gospodarzy 186-115 (2 w lidze) a gości 122-174 (drugi najgorszy). Tak jak wczoraj - jak gospodarzom będzie się chciało grać to widzę tutaj spokojnie te 6 goli, wczoraj strzelał tylko Jokerit więc może chodź dzisiaj goście odpowiedzą 1-2 trafieniami a nie tak jak wczoraj.. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Interesuje mnie tez PO w Swisse. Mnie dzis zaciekawił pierwszy mec miedzy Zug a Bern.
Zug dwa i trzy lata lemu to seria dominacji, nie było mocnych ale juz zeszły sezon nie był ak dobry, transfery srednie w porownaniu do rywali a w tym roku mysle ze zostawli w tyle w tym temacie. Bern z koli chce odzyskac tytuł. Ma w tym pomóc solidny zaciąg i doswiadczony finski trener. I faktycznie tak moze być. Ja uwazam Bern za czarnego konia tych rozgrywek i mysle ze sa w stanie wyeliminować Zug z PO. Pierwszy mecz Zug rozegra u siebie ale ja nie widze ich jako faworyta tej potyczki, mimo ze ich ostatnie porazki w RS to moze byc zasłona dymna przed PO ale ja tu upatruje wygranej gosci, którzy dla mnie maja bardziej playoffowy kolektyw. Jezeli Genoni nie bedzie wyczyniał cdów w bramce Zug to mysle ze goscie to dzis biora

Bern ml kurs 2,16 fortuna ✅ 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1349
R 573,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwajcaria
Godzina: 20:00
Spotkanie: Biel - Zurich
Typ: powyżej 4,5 gola (z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1.49
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Hokej w Szwajcarii to moja propozycja na poniedziałek przy słabej ofercie. To etap play-off i ćwierćfinał. W sezonie zasadniczym Zurich zajął pierwsze miejsce w tabeli i w fazie pucharowej spotkali się z drużyną Biel. W pierwszym meczu miedzy nimi góra był Zurich, który wygrał 4:3. Kolejne spotkanie to na tafli ekipy Biel a ja nie idę w kierunku wskazania zwycięzcy tego meczu a w liczbę bramek. Typuję over 4,5 gola. Patrząc na ststystyki obu ekip w sezonie zasadniczym oraz H2H miedzy nimi to krążek powinien trafić do bramki minimum 5 razy. W ostatnich 7 meczach taka sytuacja miała miejsce aż 6 razy.i raz skończyło się 2:2. Licze, że dziś podtrzymają dobra passę z minimum 5 golami.
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 753,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja / Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Djurgarden : BK Bjorkloeven
Typ: Djurgarden over 3.5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna

Walka o awans do SHL trwa , po pierwszym meczu który odbył się wczoraj Djurgarden prowadzi 1:0 po wygranej aż 6:2 z : BK Bjorkloeven i jak widać było to zdecydowane zwycięstwo gdzie po dwóch tercjach Djurgarden prowadziło już 5:0 i liczę że i dziś może to być powtórka ze wczorajszego meczu , jest to oczywiście wierćfinał i walka o wejście do półfinału i liczę że gospodarze będą chcieli rozegrać i skończyć tą rywalizację jak najszybciej tym bardziej że akurat z BK Bjorkloeven gra im si wyjatkowo dobrze i są do tego bardzo skuteczni , ostatnie to tylko w jednym 2:1 a tak nie było meczu gdzie nie zdobyli by typowanego over 3.5 , liczę na przynajmniej 4 gole Djurgarden .
 
S 46,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Chance Liga (Czechy)
Godzina: 17:30
Spotkanie: Vsetin - Jihlava
Typ: Vsetin w czasie regulaminowym
Kurs: 1.48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
5 mecz w półfinałowej rywalizacji w której mierzą się 2 i 8 zespół po fazie zasadniczej. Dziś moim faworytem Vsetin, który w serii prowadzi 3-1 i pomijając mecz nr 2 gdy przegrali po dogrywce pozostałe mecze wygrywali w czasie regulaminowym. Wspomniana porażka zakończyła serię 10 kolejnych zwycięstw jakie we własnej hali odnieśli Vsetin z których 9 zakończyło się po 3 tercjach. Jihlava przegrała 8 z 10 ostatnich meczy wyjazdowych zatem wszystko przemawia za zwycięstwem gospodarzy
 
Do góry Bottom