>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe Ligi Europejskie kobiet i mężczyzn 2023/2024

BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Trebel @2.22 - Etoto
Dynamo Kazań vs Indesit Lipetsk, typ: Kazań -2,5 seta
Dynamo Moskwa vs Minchanka, typ: Moskwa -2,5 seta
Praia Clube vs Pinheiros, typ: Praia -2,5 seta

Praia jest opisana w typach dnia.

Dynamo Moskwa i Kazań są najlepszymi drużynami w Rosji. Drużyna z Moskwy w ostatnich pięciu spotkaniach wygrała 3x 3:0, 1x 3:2 i 1x przegrała 2:3. Te ostatnie wyniki z Leningradka oraz Dynamem Krasnodar. Drużynami znacznie lepszymi niż Minchanka. Przyjezdne zagrały dopiero pierwszy mecz po miesiącu (kwarantanna zespołu) i starczyło im pary na pieciosetowke z Kaliningradem. Jednak Dynamo to Dynamo o wiele lepsze. Mimo wszystko Minchanka obecnie bilans 0:5 w lidze i ostatnie miejsce w tabeli. Oczywiście Zeljko Bulatovicia wrzuci rezerwowe, ale one bez problemu powinny roznieść przyjezdne. Będzie to bardzo krótki mecz.

Dynamo Kazań aktualnie na fotelu lidera, idzie łeb w łeb z imienniczkami z Kazania. W ostatnich pięciu spotkaniach czterokrotnie wygrały do zera i raz 3:1, w ostatnim spotkaniu z Jenisejem. Należy to jednak traktować jako wypadek przy pracy. Wszak, nie zawsze da się wygrywać ogromną ilością punktów. Lipetsk to nieco lepsza drużyna niż Minchanka, ale również nie ten poziom, żeby zagrozić podopiecznym Rishata Gilyazutdinova. Dynamo Kazań mimo absencji Samanty Fabris (z tego co udało mi się doczytać oo rosyjsku) i tak nie powinny mieć problemów we własnej hali. Trzeba pamiętać, że Fabris i tak by dużo nie pomogła, bo tam też przez znaczną część meczu zagrają rezerwowe. Nie widzę zagrożenia ze strony Lipetska.

Dynamo Moskwa vs Minchanka, typ: poniżej 130,5 pkt @1.80 - forBet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +327
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
W lidze włoskiej dziś mamy spotkanie Trentino-Vibo Valentia i kurs na gości ciągle leci w dół.Jest to spowodowane tym ,że w ekipie z Trydentu nie zagra dziś żaden z rozgrywających,a na tę pozycję zostanie raczej przesunięta ich główna armata ,czyli Nimir Aziz .Był on całkiem niezłym sypaczem,lecz od 3 lat przekwalifikował się na atakującego.W Betfanie mamy ciekawy typ właśnie na tegi zawodnika,jest wystwiona linia 24,5 i jeśli by rzeczywiście wyszedł na rozegraniu to nie ma szans żeby tyle oczek uzbierał,na ro zdarzenie jest kurs 1,73.Wszystkie te informacje są również na oficjalnej stronie klubu.
 
BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Praia Clube vs Fluminense, typ: poniżej 131,5 pkt @1,83 - forBet 122 pkt

Nadszedł czas na moje ulubienice, czyli przyszłe mistrzynie Brazylii. Praia chodzi na razie jak w szwajcarskim zegarku. Naprawdę świetnie się je ogląda. 5 meczów, 15 szybkich setów, w każdym meczu pokrywały linię wyznaczoną przez bukmachera. Teraz nie może być inaczej. Fluminense to jeden ze słabszych zespołów, terminarz na chwilę obecną ich nie rozpieszcza, ale mimo wszystko mają bilans 0-4 i w setach 1:12.
Praia zapewne od drugiego seta wyjdzie częściową rezerwą, ale nie jest to żaden problem. Nie wydaje mi się, żeby Flu było w stanie dotrzymać kroku i to jeszcze w spotkaniu wyjazdowym.
Najlepiej u przyjezdnych spisuje się Bruna Moraes, wspiera ją Dayse Figueiredo. Różnica w klasie zawodniczek obu zespołów jest jednak ogromna. Powiedzą nam to poniższe statystyki.
Najlepiej punktujące:
Brayelin Martinez vs Bruna Moraes
Łączna liczba punktów:
63-31
Liczba punktów na mecz:
12,6-7,8
Skuteczność:
42% - 26%
Mało? To przejdźmy dalej.
Najlepiej blokujące:
Ana Carolina Silva vs Francynne Jacintho
Ilość bloków na set:
1,20-0,36
Podczas 4 meczów Flu nie udało się zdobyć ani jednego asa serwisowego, podczas gdy Brayelin Martinez w 5 meczach ma ich na koncie 7, a trzeba pamiętać, że Brayelin wraz z Fe Garay to największe gwiazdy i przy łatwym przeciwniku jako pierwsza idzie do boxu.
Absolutnie nie widzę tutaj elementu, w którym przyjezdne mogłyby zagrozić gospodyniom. Ewentualnie jakaś katastrofalna postawa rezerwowych, które tutaj sporo pograją.
W dodatku ostatni mecz Fluminense grało z Minas, czyli drużyną trochę słabszą niż Praia, aczkolwiek porównywalną poziomami.
Minas wygrały 25:14, 25:14, 25:23, gdzie w ostatnim secie totalnie odpuściły, a ich gra czasami wygląda jak sinusoida. Praia bez problemu pomknie po 6. zwycięstwo i uważam, że zrobi to szybko i efektownie.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Volei Guarulhos vs Volei Renata, typ: Renata -2,5 seta @1,72 - etoto

Volei Renata to jedna z niespodzianek tego sezonu. Do tej pory na rozkładzie mają już ciężkie mecze za sobą (przegrane z Sadą i Funvic oraz wygrana z Minas), więc będą kompletować zwycięstwa. Aktualnie bilans 5-2 daje im 4. miejsce w tabeli, ale dzisiaj prawdopodobnie wskoczą oczko wyżej.
Opisywałem już ten zespół przed spotkaniem z Sadą, więc pokrótce powtórzę. Mają trzy armaty w ataku, a są nimi Leandro Vissotto, Gabriel Vaccari oraz Bruno Temponi. Szczególnie pierwsze nazwisko robi wrażenie. Bardzo doświadczony, inteligentny siatkarz. Niegdyś podpora reprezentacji. Kuleje troszkę rozegranie, mogli zakontraktować kogoś lepszego, ale póki co nie mają na co narzekać. Wrażenie robi ich łatwe zwycięstwo nad Minas. Najlepiej punktującym jest oczywiście Vissotto, który zbiera średnio 13,4 punkta na mecz.
Dzisiejsi rywale, to jedna z najsłabszych drużyn obecnego sezonu. Wydaje się, że ciężko im będzie wydostać się ze strefy spadkowej. Bilans 1-7, a jedyne zwycięstwo nad ostatnią drużyną w tabeli, która w siedmiu spotkaniach ugrała zaledwie jednego seta.
Najlepszym zawodnikiem jest Rodrigo Telles. Ale to na tyle. Na próżno szukać tam wybijających się siatkarzy. Czy takich z doświadczeniem. Są po prostu drużyną kiepską. Jedynym pozytywem jest Filipi Ramme, który świetnie prezentuje się na zagrywce. W siedmiu kolejkach zgromadził 11 asów i jest pod tym względem liderem w całej lidze.
I to jedyny aspekt, który może pomóc nawiązać Guarulhos walkę ze świetnie prezentująca się Renatą. Jeżeli zagrywka będzie siedziała, to może utrudnić zdobywanie punktów atakującym gości. Ale od tego jest też Vissotto, żeby w takich sytuacjach pomagać swoim ogromnym doświadczeniem.
Koniec końców wydaje mi się, że Renata tak dobrze weszła w sezon, że nie zatrzyma ich Guarulhos. Zatrzymać nie zatrzyma na pewno. Nie wygrają tego. Natomiast uważam też, że są za słabi aby wygrać tutaj seta. Przyjezdni pod każdym względem są lepsi i kompletnie nie zdziwi mnie 0:3.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Funvic Taubate vs America Volei, typ: poniżej 135,5 pkt @1,86 - Etoto

Funvic to zdecydowany lider brazylijskiej Superligi. Świetny skład, wzmocniony jednym z najlepszych rozgrywających na świecie. Mowa tu o Bruno Rezende, który zawitał do Taubate. Do tej pory najlepszym punktującym jest Felipe Roque. Średnio 10,8 pkt na mecz. Ale atak jest rozkładany na wielu zawodników. Są również znakomici Lucas Saatkamp, Mauricio Souza czy Joao Ferreira. W rozgrywkach krajowych idą jak burza. Stracili tylko 3 sety w dziewięciu spotkaniach, wszystkie na wyjeździe i jeden z mocnym Volei Renatą. U siebie 4 mecze i wszystkie do zera. Nie inaczej będzie dzisiaj. Linia wydaje się dosyć wysoką, bo nie sądzę, żeby goście trzy razy doszli do 20 punktów.
U przyjezdnych najbardziej wyróżnia się Jonadabe - środkowy - który notuje średnio 5,4 punkta na mecz. Jednak jego strefa zostanie zapewne skutecznie zneutralizowana przez Souze i Saatkampa. Zresztą Souza notuje średnio 1 blok punktowy na set. Generalnie skład gości jest słaby, sukcesem jest i będzie środek tabeli.
Na zagrywce również przewaga gospodarzy i to duża. Sam Bruno zanotował w tym sezonie 10 asów serwisowych.
Mecz będzie oczywiście "do jednej bramki". Przegranie seta przez Funvic, to już będzie sensacja. Wydaje mi się też, że goście nie dotrzymają kroku. Nie dojdą w każdym secie do 20 punktów. Spodziewam się około 130 punktów w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Panowie jutro jest mecz można powiedzieć że na szczycie w Lidze Hiszpańskiej pomiędzy Almeria a Guaguas. Kurs na gospodarzy wisi 4.85 gdzie Almeria nie są jakimiś ogórkami jak na tą ligę. Może bym przeszedł obok tego meczu obojętnie lecz niestety nie mogę z racji tego że Guaguas w przeciągu 4 dni będą grać swój już 3 mecz a w 7 dni 4. Grali w tygodniu dwa mecze w pucharze CEV gdzie jedno wygrali 3:1 z Galatasaray a wczoraj ulegli 2-3 dla Noliko, mecz się skończył grubo po 23 więc muszą mieć go w nogach. Na stronie oficjalnej Almerii wszystko napisane na ten temat i jak bardzo im zależy na zwycięstwie w tym meczu a u przeciwników kilku byłych graczy co też dodaje smaczku do meczu. Wspomnę jeszcze tylko że Gaugas ma do pokonania prawie 1900km co też ma znaczenie w tak krótkim czasie co do regeneracji. Typ może być tylko jeden jak zwycięstwo Almerii i mysle że wart ryzyka moim zdaniem.
Pograne parę kuponów zobaczymy co się wydarzy. Pierwszy poszedł po 4.85 reszta już po spadku

Almeria - Guaguas - Typ 1 - kurs 4,85
Efortuna

info
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Panowie jutro jest mecz można powiedzieć że na szczycie w Lidze Hiszpańskiej pomiędzy Almeria a Guaguas. Kurs na gospodarzy wisi 4.85 gdzie Almeria nie są jakimiś ogórkami jak na tą ligę. Może bym przeszedł obok tego meczu obojętnie lecz niestety nie mogę z racji tego że Guaguas w przeciągu 4 dni będą grać swój już 3 mecz a w 7 dni 4. Grali w tygodniu dwa mecze w pucharze CEV gdzie jedno wygrali 3:1 z Galatasaray a wczoraj ulegli 2-3 dla Noliko, mecz się skończył grubo po 23 więc muszą mieć go w nogach. Na stronie oficjalnej Almerii wszystko napisane na ten temat i jak bardzo im zależy na zwycięstwie w tym meczu a u przeciwników kilku byłych graczy co też dodaje smaczku do meczu. Wspomnę jeszcze tylko że Gaugas ma do pokonania prawie 1900km co też ma znaczenie w tak krótkim czasie co do regeneracji. Typ może być tylko jeden jak zwycięstwo Almerii i mysle że wart ryzyka moim zdaniem.
Pograne parę kuponów zobaczymy co się wydarzy. Pierwszy poszedł po 4.85 reszta już po spadku

Almeria - Guaguas - Typ 1 - kurs 4,85
Efortuna

info

Rzeczywiście są zauważalne spadki odnośnie tego meczu i również myślę, że powinno to być zacięte spotkanie minimum 4 setowe.
Nadmienię, że kurs na gospodarzy w unibecie wynosi 5,25 jeżeli ktoś ma tam konto to spore value.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Rzeczywiście są zauważalne spadki odnośnie tego meczu i również myślę, że powinno to być zacięte spotkanie minimum 4 setowe.
Nadmienię, że kurs na gospodarzy w unibecie wynosi 5,25 jeżeli ktoś ma tam konto to spore value.
a jaki bys wystawil kurs na to spotkanie?

moze almeria to nie sa ogorki, ale w pazdzierniku dostali 3-0 do 21, 20 i 16. gaugas porazka tylko z teruel czyli lider oraz barcelona na wyjezdzie czyli przedostatnia druzyna w tabeli. nie wiem, czy jest value, kursy wydaja sie byc dobrze wystawione, bo gaugas i treuel sa chyba po za zasiegiem reszty.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
a jaki bys wystawil kurs na to spotkanie?

moze almeria to nie sa ogorki, ale w pazdzierniku dostali 3-0 do 21, 20 i 16. gaugas porazka tylko z teruel czyli lider oraz barcelona na wyjezdzie czyli przedostatnia druzyna w tabeli. nie wiem, czy jest value, kursy wydaja sie byc dobrze wystawione, bo gaugas i treuel sa chyba po za zasiegiem reszty.

Ze względu na napięty terminarz gości, rzeczywiście mogą trochę odczuwać ostatnie spotkania + podróże ale kurs ponad 5 to przesada to dam dobry przykład jak mieliśmy podobny kurs na Jastrzębski z Zaksą a równie dobrze każdy set mógł pójść w obie strony.

Osobiście na gospodarzy wystawiłbym 3,25 -3,5.
Szkoda, że uni nie ma opcji over setowe bo kurs byłby około 2 a to juz bym pogral grubiej, a tak stawka rekreacyjna dla zabawy za ponad 100 zagrałem.
 
Ostatnia edycja:
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
a jaki bys wystawil kurs na to spotkanie?

moze almeria to nie sa ogorki, ale w pazdzierniku dostali 3-0 do 21, 20 i 16. gaugas porazka tylko z teruel czyli lider oraz barcelona na wyjezdzie czyli przedostatnia druzyna w tabeli. nie wiem, czy jest value, kursy wydaja sie byc dobrze wystawione, bo gaugas i treuel sa chyba po za zasiegiem reszty.

To że Gauguas ma bardzo dobrą drużynę o niczym nie świadczy. Umiejętność umiejętnościami ale organizmu nie oszukasz i myślę że jeżeli są zajechani fizycznie a pewnie są tylko pytanie w jakim stopniu to widzę tu szansę Almeiry spore. Jeżeli ktoś kiedyś uprawiał sport wie co oznacza 4 mecze w tydzień i do tego podróże. Ale czas pokaże na jakim zmęczeniu wyjdą goście.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To że Gauguas ma bardzo dobrą drużynę o niczym nie świadczy. Umiejętność umiejętnościami ale organizmu nie oszukasz i myślę że jeżeli są zajechani fizycznie a pewnie są tylko pytanie w jakim stopniu to widzę tu szansę Almeiry spore. Jeżeli ktoś kiedyś uprawiał sport wie co oznacza 4 mecze w tydzień i do tego podróże. Ale czas pokaże na jakim zmęczeniu wyjdą goście.
sprawdzilem terminarz, oni regularnie graja takie mecze no i nikt nie sprawdzil jakim skladem grali ostatni ligowy...
 
BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Can Genclik Kalespor vs Kuzeyboru Genclik, typ: Kuzeyboru -8,5 pkt @1,76 - forBet

Kurs nędzny, ale wszystko działa na niekorzyść gospodyń. Can Genclik moim zdaniem spadnie. I to z hukiem. Z drużyny odeszła najlepsza zawodniczka, brazylijka Ana Paula Borgo, która wzmocniła Nilufer Belediye. Dzisiaj wyszły insidery, że do opuszczenia klubu szykują się dwie pozostałe brazylijki - Ellen Braga oraz Thais Souza. Jeżeli tak się stanie, to gospodynie będą totalnie bezradne. Jeżeli to jest nieprawda to musi być coś na rzeczy, że takie przecieki występują i zapewne atmosfera nie jest tam udana. Według informacji, do których dotarłem wychodzi na to, że klub ma duże problemy finansowe i nie ma kasy, żeby opłacić doświadczone, zagraniczne zawodniczki. Kuzeyboru najlepsze nie jest natomiast ma pewne punkty - Annie Mitchem oraz Dajane Boskovic. Nie będzie absolutnie problemu, żeby te dwie zawodniczki wypunktowaly Can Genclik. Zakładam wynik w okolicach 1:3 i przynajmniej jeden set wygrany do 16/17. Przyjezdne nie powinny mieć problemu z pokryciem niskiego handicapu.
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Te Kuzeyboru to juz wogole jakies totalne dno, od stanu 1-2 zostaly rozjechane jak walec, lekka zenada.
Oglądałem mecz, i muszę przyznać że dno to mało powiedziane. Lepiej by było jakby zeszły z boiska zero ataku w obronie jak kołki w betonie. Dramat gra Kuzeyboru nie wiem tylko skąd kolega taki typ wziął i czy oglądał jakiś mecz ich bo chyba słabo.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Raczej nie ogladal, suchy typ zapewne pod to, ze gospodynie slabe
Caly mecz ogladalem, sprawdzilem w tym czasie co pisza kibice o druzynie przyjezdnej i tam kazdy jeden pisal, ze druzyna kompletnie bez formy i bez zadnego zaangazowania graja
4 i 5 set to deklasacja, dziewczyny przyjezdnych nie mialy wogole pojecia jak sie w siatkowke gra, dawno takiego amatorskiego poziomu nie widzialem
 
BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Bardzo mi przykro panowie, że przegraliście. Nikt wam nie każe obstawiać wszystkiego co znajdziecie w internecie. Następnym razem zanim postawicie cokolwiek proponuję zrobić research. Kuzeyboru przestało grać w 4 i 5 secie i taki jest sport. Gdyby wszystko wchodziło zgodnie z naszymi przewidywaniami, to instytucja bukmachera nie miałaby sensu bytu. Zamiast pisać takie głupoty o tym co czytacie na czacie podczas meczu (swoją drogą, czat był po turecku i nie da się tego przetłumaczyć - sami tego nie zrobiliście, bo nie umiecie nawet zrobić researchu odnośnie jednego zakładu, a co dopiero kopiować każda wiadomość do translatora), to przestańcie obstawiać coś o czym nie macie pojęcia. Ja wszystko o tym meczu napisałem wyżej i postawiłbym to drugi raz, gdyż Genclik, to drużyna, która się rozpada.

Dubel @1,70 - 1xBet
Ankara Karayollari vs PTT Spor, typ: 2
Ilbank Ankara vs Sistem9 Yesilyurt, typ: 2

PTT Spor zaliczył w zeszłym tygodniu jackpot. Nie dość, że wygrał mecz na ciężkim terenie w Stambule, to jeszcze wyprzedził w tabeli Yesilyurt i zajmuje aktualnie 8. miejsce. Będą z pewnością chciały to utrzymać. Przyjezdne obcokrajowcami stoją. Ich najlepsze zawodniczki to bulgarki. I tak. Najlepszą zawodniczką bez dwóch zdań jest Emiliya Dimitrova, która notuje średnio 20,1 pkt/mecz. Jej dopełnieniem jest Hristina Vuchkova, która robi świetną robotę na siatce. Vuchkova jest najlepiej blokującą zawodniczką w lidze i zdobywa średnio 1,02 bloku na set.

Ankara Karayollari to ekipa słabsza. Nie jest to dużo niższy poziom, ale jednak na przestrzeni całego sezonu radzą sobie gorzej. Drużynę w ryzach trzyma młodziutka Tutku Burcu Yuzgenc. Turczynka zdobywa średnio 14,7 pkt/mecz, a ostatnio zaliczyła najlepszy występ w sezonie zdobywając 27 punktów na wyjeździe przeciwko Niluferowi.

Ankara to drużyna dobra przeciwko zespołom z dołu tabeli, które regularnie ogrywa. Jeśli chodzi o mecze z lepszymi ekipami, to już widać braki. PTT Spor nie należy do drużyn lepszych. Zaliczył bym je do tej samej klasy. Natomiast ich drużyna tworzy większy monolit, a wyniki zdecydowanie je napędzają. Ostatni raz obie ekipy grały przeciwko sobie w październiku i PTT Spor okazało się dużo lepsze wygrywając 3:1. Nie sądzę, że dzisiejszy mecz również będzie należał do tak łatwych, ale moim zdaniem przyjezdne są drużyną bardziej kompletną i powinny to udowodnić wychodząc z tego pojedynku z tarczą.

Jeżeli chodzi o Yesilyurt, to sprawa nie jest skomplikowana. Są trzy główne przesłanki za wygraną gości. Motywacja. Potencjał. Wyniki.

Cele na pozostałą część sezonu obie drużyny mają zupełnie, zupełnie inne. Zostało sześć kolejek, w których Yesilyurt musi zdobyć jak największą ilość punktów (sam to sobie zrobił). Uplasowanie się na 8. miejscu pozwoli im grać w play-out, czyli meczach o 5-8 miejsce w lidze. Przegrana z PTT niestety trochę to skomplikowała, ponieważ to właśnie drużyna z Ankary wyprzedziła je w tabeli i znalazła się na tym ostatnim, premiowanym miejscu. Yesilyurt nie musi teraz tylko wygrywać. Musi wygrywać przede wszystkim za trzy punkty i właśnie tego się dzisiaj spodziewam.

Jeżeli chodzi o dwa pozostałe punkty, to są one od siebie zależne. Yesilyurt ma większy potencjał, więc i lepsze wyniki. Zdecydowanymi liderkami w drużynie gości są niesamowita Alexia Carutasu oraz Derya Cebecioglu. Co ciekawe, rumunka ma 17 (!!!) lat i trzeba zwrócić na nią uwagę, bo będzie gwiazdą światowego formatu. Jej koleżanka z zespołu ma natomiast lat 20. I to one są najmocniejszymi punktami swojego zespołu. Alexia znajduje się również w czołówce ligowej pod względem punktów na mecz, a współczynnik wynosi dokładnie 20,4.

Po drugiej stronie siatki znajdą się zawodniczki z Ankary, które sezon już dawno spisały na straty. Są w fatalnej formie i gdyby nie dwie drużyny, które absolutnie nie nadają się na poziom pierwszej ligi, to zleciały by z hukiem. Znajdują się na 14. pozycji z bilansem 6-18. Najlepiej punktującą zawodniczką jest Erkek Yaprak, która notuje... 7,4 punktów na mecz. Natomiast pisałem przy ich ostatnim spotkaniu, że według mnie to nie jest najważniejsza zawodniczka Ilbanku. Najważniejsza jest pochodząca z Trynidadu Sinead Jack. Środkowa, która dostaje całkiem sporo piłek, a w dodatku czasami blokuje, dokładniej to 0,73 raza na set.

Uważam, że Yesilyurt musi ten mecz wygrać i wygra go stosunkowo gładko. Ilbank to nie ta liga, nie znajdą sposobu aby powstrzymać doskonale grającą młodzież ze Stambułu. Przyjezdne powinny być również mocno poddenerwowane ostatnimi przegranymi, które wyrzuciły je z top8, a to na pewno doda im pazura. Czysto sportowo, to Yesilyurt jest o klasę lepszy i jedyne co Ilbank będzie w stanie tutaj ugrać, to set. Stawiam na 1:3
 
Ostatnia edycja:
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Panie spusc z kija to Ci cisnienie zejdzie
Nikt tu nie pisal o jakichs tlumaczeniach czatu na yutube, jeszcze tak nudnego zycia nie mam by czat na youtube czytac.
Wystarczylo wejsc na strone domowa jak i na fejsbuku, jasno i wyraznie bylo napisane i nie tylko po meczu jak i przed, ze te Kuzeyboru jest slabe i bez formy takze odbij Panie

Powodzenia
 
BanksyGA 147,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Boavista vs AJM/FC Porto, typ: poniżej 125,5 pkt 111 pkt
LvBet @1,84
William Hill @1,83

Sprawa nie jest szczególnie skomplikowana. Mierzy się najgorsza z najlepszą drużyną w lidze. Linia dosyć wysoka, biorąc pod uwagę formę obu drużyn, z dwóch względów. Po pierwsze w FC Porto były spore ruchy transferowe. Po drugie, w pierwszym meczu liderki zagrały rezerwą i padło 128 punktów.
FC Porto w tym sezonie radzi sobie wyśmienicie. Aktualnie bilans wynosi 17-2 i aż 14 razy wygrywały 3:0. Nie mogą jednak odetchnąć bo jedną wygraną mniej mają Leixoes oraz Sporting. O sile składu przyjezdnych decydują brazylijki, które są wspomagane przez najlepsze portugalki w kraju.
Bardzo doświadczona rozgrywająca Jordane Tolentino grała w Minas i Fluminense. Zdecydowanie najlepsza Renata Colombo grała w Sesc RJ, Brasilia Volley, Barueri, Fluminense oraz Pinheiros. Druga bombardkierka Clarisse Peixoto występowała we Fluminense, Pinheiros, Osasco. Podpisana 4 dni temu Viviane Goes w Brasilii, Curitibie, Barueri. Tak więc brazylijki które są doświadczone i grały w najmocniejszej lidze poza Europą stanowią o silee każdej formacji.
Niestety drużynę opuściła Beatriz Santos, atakująca, która była jedną z najlepszych zawodniczek, przeniosła się do Istres. Dodatkowo z klubem pożegnała się młoda gwardia, która nie dostawała wielu szans: Ana Figueiras, Barbara Gomes, Ana Vale, Marlene Pereira.
Boavista to drużyna zdecydowanie najgorsza. Grała 19 meczów i zdołała wygrać zaledwie 9 setów. Z cała czołówką przegrywała do zera. O sile drużyny stanowią średniej klasy portugalki, nie ma więc co się dziwić, że wyniki są jakie są. Wszystkie przyjmujące i atakujące są młodziutkie, 1997-2002, więc nie mają również doświadczenia. Do drużyny dołączyła ostatnio Pully Klein, ale nie jest to wzmocnienie dające szansę na regularność.

Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy, że przyjezdne będą skupione. Mecz oczywiście wygrają, więc wyjdą na luzie. Wystarczy mało błędów, dobra zagrywka i Boavista sobie nie poradzi. Nie mają ani umiejętności, ani doświadczenia. Z każdym meczem presja narasta, bo bilans 1-18, to nic fajnego. Wydaje mi się jednak, że Boavista postawi się tylko w trzecim secie, natomiast dwa pierwsze gładko przegrają i da to wynik poniżej 125 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom