>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe Ligi Europejskie kobiet i mężczyzn 2023/2024

D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Verona +6,5 @ 1,67

Lube -9,5 @ 1,62

Ja wybrałem te dwa spotkania z Włoch. Verona dzisiaj jedzie do Monzy. Spotkanie sąsiadów tabeli i drużyn z podobnym potencjałem kadrowym. Myślę jednak, że sufit wyżej posiada Verona tylko problemem jest młodość i chimerycznosc jednak zawodnicy są tam z bardzo dużym potencjałem. Na pewno trochę pewności dodało zwycięstwo z Lube tydzień temu. Myślę, se na to spotkanie kursy powinny być 50-50 a są gdzieś 55-45 60-40 więc uważam , se jest value w graniu na gości.

W drugim spotkaniu pójdę w kierunku Lube które musi się w końcu przełamać i wygrać pierwszy raz od swiąt. Handicapy punktowe tutaj o wiele bardziej rozsądną opcja niż wchodzenie w 3-0 lub 3-1 po 1,45.
Verona ma problem ze swoim podstawowym atakującym Sapożkowem, zastępuje go majacy już ogromny potencjał a mówiło się o nim, że to będzie nawet nowy Leon czyli Malijczyk Noumory Keita. Jednak to przyjmujący a z problemów wynikających ze stracenia podstawowego bombardiera na prawym skrzydle - właśnie tam upychają Keite. Narazie nie wychodzi to źle, ale jak wyjdzie z nieźle poukładaną Monzą, która też oczywiście kadrowo jest przeciętna to się dziś własnie okaże. Moim zdaniem Sapożkow to tam trzymał połowe gry, jeśli chodzi o Verone i bez niego w podstawowym skłądzie raczej bym się powstrzymywał od grania czegokolwiek w strone gości aczkolwiek Monza tak jak mówiłem to drużyna przeciętna do bólu i każdy wynik więc tutaj jest możliwy ;)
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Milano - Padova
Hcs (-1,5) Milano 1,50 Forbet
Milan walczy o play-offy, dlatego potrzebują 3 pkt w rywalizacji z Padova. Aczkolwiek Padova w styczniu trochę się odbudowała i też walczą o utrzymanie.

Taranto - Trentino
Hcp (+16,5) Taranto 1,57 Forbet
Taranto walczy o utrzymanie, toteż uważam że Trentino czeka ciężka przeprawa dzisiaj. W ostatnim meczu postawili się Piacenzie, pomimo iż przegrywali 0:2 doprowadzili do tie-breaka
 
Ostatnia edycja:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Lube Civitanova -11.5 (1.89) fortuna

Ja jeszcze spróbuje coś takiego. Cisterna to dostarczyciel punktów w tym sezonie Lega Pallavolo, Lube wpadło w jakiś dołek bo fajnym początku i dziwne porażki im się wkradły do repertuaru, aczkolwiek moc w tej drużynie dalej jest - wybitny przecież rozgrywający Luciano De Cecco, który będzie sypadł dużo środka siatki, oraz ma na skrzydłach Bottolo i Zajcewa na ataku, ewentualnie Garcia może zagrać za Zajcewa ale to jeden poziom. Głębia składu Lube jest i w końcu to rezultaty przyniesie.

Taranto +16.5 (1.54) fortuna Trentino dziś bez werwy, nie ma podjazdu do robienia takich handi z takim podejściem

Trochę się boje tego betu, bo Trentino lubi zrobić rzeź i masakrować swoich rywali. Aczkolwiek mają Lige Mistrzów przed sobą, więc nie wykluczone że dadzą pograć kilku rezerwowym składem, skład mają młody i Lavia czy Michelletto to już jest poziom światowy, aczkolwiek Matey Kaziyski powinien dostać trochę wolnego bo 20 czy już nawet 30 lat niestety nie ma, z całym szacunem do poziomu jaki utrzymuje w tym wieku - to był lider Bułgarii z którą graliśmy półfinał MŚ w 2006 roku i gdzie jest teraz Wlazły który wtedy szalał a gdzie Matey... widać różnice i szacun dla Kaziyskiego za tak długą gre, przypomina mi oczywiście Rosjanina Tietiuchina który potrafił na Igrzyskach Olimpijskich w wieku 40 lat szaleć jeszcze i potem w Biełgorodzie grać pierwsze skrzypce. Wracając do meczu, handi jest potężne, gospodarze to obronią jak zagrają na pełnej spinie i tyle ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Oj nie ublizaj Wlazlemu ;) Myślę, że Matej w tym wieku jest gdzie jest dlatego, że od 2013do początku obecnej dekady zdecydowaną większość czasu spędził w egzotycznych miejscach gdzie nie trzeba grać w takiej ilości oraz intensywności jak w czołowych klubach europejskich i jego organizm się mniej wyeksplatował a Wlazły przez te kilkanaście lat zawsze w tej Skrze w szóstce musiał zasuwać mając lub nie mając odpowiedniego wsparcia.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Oj nie ublizaj Wlazlemu ;) Myślę, że Matej w tym wieku jest gdzie jest dlatego, że od 2013do początku obecnej dekady zdecydowaną większość czasu spędził w egzotycznych miejscach gdzie nie trzeba grać w takiej ilości oraz intensywności jak w czołowych klubach europejskich i jego organizm się mniej wyeksplatował a Wlazły przez te kilkanaście lat zawsze w tej Skrze w szóstce musiał zasuwać mając lub nie mając odpowiedniego wsparcia.
Wlazły miał wypominane całą kariere, że nie miał jaj aby iść do Włoch czy Rosji tylko grał na swoim ukochanym podwórku i ja się też do tego zdania przykładam. Jak Świderski był najlepszym graczem włoskiej A1 to Wlazły mógł już grac na najwyższych szczeblach włoskich czy ruskich klubów, ale cóż wybrał całą kariere w skrze a potem przenosiny do Gdańska które absolutnie sportowo nic mu nie gwarantowały. Więc na własne życzenie, nie skonczył tej kariery na wysokim szczeblu tak jak kończyli Tietiuchin czy własnie Matey a grzeje ławe w gdańsku

Ja mu broń boże nie ubliżam, bo to mój ukochany przecież gracz sprzed lat i ja jako wieloletni fan skry doceniam co zrobił dla tego klubu, nawet grał na przyjęciu takie eksperymenty były i się na to godził - jednak zawsze zostanie mu łatka gościa co nie poszedł za granice i po prostu bał się przenosin do klubu który zapewniałby mu większe warunki finansowe oraz sportowe niestety, bo Skra poza kilkoma sezonami i Lidze mistrzów gdzie sami siebie zrobili gospodarzem finałów i tam grali z Zenitem, przekręcając ewidentnie Alekne i spółke w ostatnim punkcie - jeszcze wtedy nie było Varu i to całe klubowe osiągnięcia Wlazłego

a że wrócił wreszcie do kadry na mundial w 2014 roku, to własnie się o to kłóciłem tutaj m.in z Tadzinem że potrzebny jest Wlazły, że jako jedyni nie mamy atakującego na światowym poziomie a gra Bartman i wtedy miałem racje, Wlazły wrócił i wygrał nam ten mundial z nie małą pomocą Miki przecież i zupełnie bez Kurka - piękne lata ale już nie wrócą jeśli chodzi o Mariusza.
 
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Cisterna vs Monza over 185,5@ 1,85 sts
Tie break w meczu? Tak @3 sts

Bardzo ważne spotkanie być może ono zdecyduje o tym która z tych drużyn awansuje do PO. Monza ma 24 pkt i zajmuje 8 miejsce a Cisterna 23 i jest miejsce niżej. Wytypować tutaj zwycięzcę można prędzej chyba rzucając moneta więc ja tutaj pójdę w over punktowy który przy tak zbliżonym potencjale tych ekip za pewne zostanie pokryty jeśli tylko będą cztery sety. Nazwiska po stronie Monzy jednak już bardziej u schyłku kariery. Cisterna na papierze ma być może najsłabsza kadrę i to oni przed rozgrywkami byli typowani jako największy kandydat do spadku jednak zaskoczyli i walczą o ósme miejsce. W pierwszym spotkaniu tych ekip było pięć setów i teraz też liczę na co najmniej cztery zacięte.

Trentino- Perugia dw 1-3 @ 3,5 sts

W niedzielę będzie święto siatkówki i mecz dwóch najsilniejszych ekip świata. Wiemy o jak historyczna rzecz gra Perugia a ten mecz to praktycznie ostatnia ciężka przeszkoda. Bardzo często lubią stracić secika zwłaszcza na początku a później włączają szósty bieg który mało która drużyna na świecie ma. Anastasi jak traci seta to lubi włączyć opcję leworęcznych bandytów i rywal nawet taki jak Trentino ma kłopot. Jest to trochę typ życzeniowy na czujkę ale zagram sobie go w jakimś dublu.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 450,4K

Pablito91

Użytkownik
Luk Lublin - Trefl
Będzie 4 set - Tak @1.42 0 walki u siebie...

Bardzo wyrównany mecz. Luk cały czas ma szansę i liczy się w walce o czołową ósemkę. Mimo, że ostatnio przegrali na wyjeździe z Nysą to pomijając ten mecz mieli bardzo fajną serię dzięki której ciągle mają szansę na to 8 miejsce w lidze. Potrafili pokonać zakse i JSW po 3:2. Trefl bardzo pewne 7 miejsce. Mają sporą przewagę i jeszcze mecze zaległe. Zastanawiałem się co zagrać w tym meczu i ten typ wydaje się najrozsądniejszy. Nie wydaje mi się by mecz potoczył się jednostronnie dla którejś z ekip.

Mulhouse - Nantes.
Będzie 4 set - tak @1.45 na luzie

Jest to mecz w 1 lidze francuskiej kobiet. Nantes dominatorki w tym sezonie. Na 18 meczy przegrały tylko 2. W tym jedno właśnie z Mulhouse u siebie 0:3. Myślę, że ponowny wynik nie wydaje się prawdopodobny. Siatkarki Mulhouse grają praktycznie co 3 dni. Zmęczenie może o sobie dać znać. Co prawda skończyła się już ich przygoda z LM i teraz będą brały się za odrabianie strat w lidze gdzie plasują się na 4 miejscu.Według bukmacherów to siatkarki Mulhouse są lekkim faworytem i owszem zgadzam się z tym, ale nie wezmą tego meczu ponownie 3:0.

Cisterna - Monza
Handicap setowy (+1.5) 1 @1.40 piękny sabotaż... Frajersko przegrane 3 sety ...

Cisterna jest bardzo walecznym zespołem. Co prawda ostatnio kilka porażek, ale nie mieli łatwych przeciwnikow. Lube, Modena, Siena i Trentino z którymi potrafili wygrać 3:2. Jest to mecz o 8 miejsce w tabeli. Bezpośrednio to Monza ostatnio wygrała 3:2 a dwa wcześniejsze mecze Cisterna dość gładko. Cisterna nie ma mocnego składu, ale walczy co udowadnia wynikami. Nie ma opcji by Latina nie ugrała u siebie 2 setów patrząc na wagę tego spotkania.

Luneburg - BR Volleys
Handicap (+15.5) 1 @1.55 kurs 5.0 przed meczem a oni to wzięli 3:0 :)
Jest to mecz w rozgrywkach zwycięzców w lidze Niemieckiej a więc pomiędzy 4 najlepszymi drużynami w sezonie. Zastanawiałem się czy zagrać seta Luneburga czy handicap. Wybrałem to 2 chociaż set też był kuszący gdyż w ostatnich 4 bezpośrednich spotkaniach ugrywali conajmniej seta. Bardzo fajnie zaprezentowali się w Cev Cupie gdzie grali praktycznie grali jak równy z równym z Modeną. BR Volleys mają za 4 dni bardzo ważny mecz z Ziraatem o pozostanie w lidze mistrzów. Możliwe że będą trochę rotować składem. Luneburg powalczy u siebie. Jestem tego pewien.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Trentino - Perugia
Perugia [-1,5] typ na Trentino 1,83

Mecz na szczycie ligi włoskiej. Trentino to może jedna z 2,3 drużyn, która jest w stanie wygrać z Perugia. Zapowiada się świetny mecz, uważam że może być tu dziś tie-break.

Piacenza - Milano
Typ powyżej 3,5 seta TAK 1,40 Forbet

Ciekawe jak podejdzie do tego meczu Piacenza mając z tyłu głowy rewanż w Pucharze Cev po przegranym 1 meczu. Tak jak wcześniej analizowałem Piacenza gra nierówno, stąd ten typ.

Modena - Taranto
Taranto wygra seta Tak 1,83 Forbet
Hcp 16,5 pkt typ Taranto 1,58 Forbet

Modena lubi w tym sezonie tracić sety, a Taranto walczy o utrzymanie. Po przyjściu Lawaniego ich ostatnie mecze są wyrownane (2:3 z Piacenza, 0:3 z Trento do 24,26,22)

Znowu ładnie weszła włoska liga 🙂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1171
Pablito91 450,4K

Pablito91

Użytkownik
Taranto - Siena 2 @2.70 Ahh szkoda. Mało brakowało. Tak jak kazdy przypuszczał. Mecz na żyletki. Najbardziej szkoda 3 seta gdzie Siena miała 17:13 i wypuściła seta. To mogło być kluczowe w tym spotkaniu.

Jutro o godzinie 18 mecz o wszystko, o być albo nie być w najbliższej klasie rozgrywkowej we Włoszech. Starcie ostatniej z przedostatnią drużyną. Wydaje mi się, że kursy powinny być bardziej wyrównane. Chyba tylko, że Taranto gra u siebie i jest ostatnie w tabeli działa na ich korzyść przy zestawieniu kursów. Ostatnie spotkania pokazują kto jest w lepszej dyspozycji. To właśnie Siena spięła się na koniec i dzięki kilku zwycięstwom są w trochę lepszej sytuacji, bo wyglądają lepiej, zwycięstwa dają pewność siebie i mają jeden mecz więcej do rozegrania. Ich ostatni mecz z Lube został przełożony, więc mieli 2 tygodnie by przygotować się do tego spotkania. Uważam, że jest to mocny argument w ich kierunku. Co ciekawe oba zespoły swoje ostatnie spotkania rozegrały z Modeną. I tutaj też lepiej zaprezentowała się Siena, gdzie grała 2 sety na przewagi. Do Sieny dołączył niedawno nasz Zbyszek Bartman by pomóc im w utrzymaniu. Ja w tym meczu idę w zwycięstwo Sieny. Dla mniej odważnych jakiś handicap punktowy bądź setowy w ich stronę. Z fartem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Taranto - Siena
Typ Taranto 1,49 Forbet
Powyżej 3,5 seta 1,50 Forbet

U mnie typy idą na gospodarzy, którzy w ostatnich meczach mieli naprawdę ciężki terminarz a grali całkiem przyzwoicie szczególnie po przyjściu Lawaniego (2:3 z Piacenza, 0:3 z Trentino ale prawie każdy set na przewagi, 1:3 z Modena). Goście z kolei grają w kratkę, choć skład na papierze wygląda ciekawie (1:3 z Modena, 3:2 z Padova ale było już 0:2 w plecy, wygraną 3:1 z Cisterna). Uważam, że mecz będzie zacięty że względu na jego wagę - walka o utrzymanie, jednak dużym handi wg mnie bd granie na własnym parkiecie przez Taranto.

Ps. Lawani 29 pkt w meczu, Bartman 20
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +895
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Taranto- Siena over 181,5@ 1,85 sts

No cóż to będzie mecz na noże. Każdy punkt na wagę złota. Ciężko oczekiwać, że w pozostałych spotkaniach do końca sezonu któraś z drużyn zdobędzie jakieś pkt chociaż tutaj na to szansę dawalbym prędzej Sienie gdyż będą mieli Verone u siebie czy Monze na wyjeździe podczas gdy Taranto Perugie u siebie i Milano na wyjeździe. Jakbym miał zagrać na win to postawił bym na gospodarzy ale wolę tutaj pójść w over punktowy który przy czterech setach i zbliżonym potencjale ekip powinien zostać pokryty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +474
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Tours- Cabrai +19,5@ 1,6 sts na farcie

Spotkanie lidera z czerwoną latarnia ligi. Tours jest po ciężkim boju w LM przeciwko VFB gdzie już mieli 2-0 jednak wypuścili z rąk walkę o złotego seta. Trochę sił jednak to spotkanie w środę musiało kosztować. Nie mają oni szerokiego składu i grają praktycznie z jedna zmiana więc pewnie czuć będzie trochę zmęczenie. Do tego statystycznie patrząc ekipa gości przegrała ogólnie najwyżej w tym sezonie -16. Nawet jak przegrywali 3-0 czy 3-1 to potrafili się w jakimś secie postawić lub go wygrać pewnie. Na jesień Tours wygrało 3-1 i punktowo +9. Jakby to były kobiety to bym nie ruszał ale tak to spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1131
Pablito91 450,4K

Pablito91

Użytkownik
Monza - Padova
typ: handicap (-2.5) 2 @1.60

Typuje w tym meczu przynajmniej seta przyjezdnych. Padova to jedna z 3 zagrożonych drużyn. Mają obecnie 16 pkt czyli tyle ile Taranto i o jeden pkt więcej od Sieny. Padova ma ciężki terminarz poza tym meczem bowiem zagrają jeszcze z Trentino u siebie i z Piacenza na wyjeździe. Jak zapunktować to dzisiaj. Każdy punkt może być na wagę złota. Osobiście zagram za drobniej zwycięstwo Padovy a na drugim kuponie, że wygrają przynajmniej 2 sety,ale tutaj podaje bezpieczniejszy typ a więc przynajmniej ich seta po kursie 1.6

BR Volleys - Friedrichshafen
Typ: będzie 4 set?: Tak @1.57

Oba zespoły są po ciężkich tiebrekach w tygodniu w lidze mistrzów. Oba zespoły wygrały te mecze. Jedni i drudzy mogą już być zmęczeni sezonem. Liga niemiecka też już jest w zaawansowanym stopniu. Jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie zwycięzców. Uważam, że kurs na BR Volleys jest przesadzony. Obstawiam, że będzie walka i przynajmniej 4 sety. W ostatnim ich spotkaniu przyjezdni wygrali po TB.

Busto Arsizio - Bergamo
Typ: będzie 4 set? Tak @1.47

Siatkarki z Bergamo świetnie sobie radzą. Bardzo dobrze weszły w ten nowy rok. Mają obecnie 3 zwycięstwa z rzędu. W zeszłym tygodniu pokonały u siebie dość pewnie Faworyzowana Novare. Busto Arsizio są po meczu w Cev Cupie gdzie gładko przegrały w dwumeczu z tureckim THY 0-6 rozgrywając u siebie oba spotkania ze względu na sytuację w Turcji. Ostatnie 3 spotkania pomiędzy tymi zespołami to przynajmniej 4 sety i obstawiam że tak i będzie tym razem. Busto Arsizio będą chciały coś wygrać w końcu u siebie po tych porażkach z turczynkami a z drugiej strony siatkarki Bergamo są w dobrej formie, więc seta powinny ugrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
BR Volleys - Friedrichshafen (-12,5) 2 STS 1,67

W mojej ocenie tak znaczne faworyzowanie gospodarzy jest mocno przesadzone. Chyba że mamy jakieś kontuzje w zespole gości? W innym przypadku są to drużyny na zbliżonym poziomie, więc handi powinno spokojnie wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Perugia - Latina
Hcp - 12,5 Perugia 1,38 Forbet 1 pkt🙃

O Perugii chyba wszystko zostało powiedziane, totalny hegemon, nie spodziewam się innego wyniku jak wygraną podopiecznych Anastsiego. Linia spokojna do pokrycia.

Verona - Modena
Powyżej 3,5 seta 1,40 Forbet
Verona wygra 2,26 Forbet

Obie drużyny w serii zwycięstw. Podopieczni Stojczewa zdecydowanie poprawili grę i napewno mają argumenty żeby przeciwstawić się drużynie Rezende, Ngapeth i Lagumdzili. Modena to taka drużyna, w której mocno zależy od Ngapetha, jak strzeli focha to ciężko im się gra. A że Erwinowi nie po drodze z trenerem Stojczewem to może być gorąco.

Lube - Piacenza
Piacenza wygra 1,67 Forbet Piacenza prowadziła 2:0 i przegrywa 3:2 🙈

Lube w tym sezonie kompletnie nie przekonuje, młody skład z ogromnym potencjałem ale jeszcze bez dużego doświadczenia. A w Piacenzie 3 byłych graczy Lube: Simon, Leal i Lucarelli, Ci dwaj ostatni już wrócili do treningów i gry po kontuzjach, dlatego uważam że Piacenza będzie szła w górę ze swoim poziomem gry i powinna pokonać dziś Lube.

Milano - Trentino
Trentino wygra 1,32 Forbet
Powyżej 3,5 seta 1,50 Forbet

Spokojny typ na wygraną Trentino. Milan u siebie powinien powalczyć, na rozkładzie mają np wygraną z Modena 3:1. Trento jednak w ostatnim czasie bardzo mocne, powalczyli z Perugia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Dubelek

Lube-Piacenza
Verona- Modena będą czwarte sety @1,42 sts

Sorki że bez analizy ale nie jestem w stanie ale potencjał każdej z ekip na to wskazuje :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +474
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
BR Volleys - Friedrichshafen
Typ: będzie 4 set?: Tak @1.57
Współczuję tego meczu. Ten mecz był moim największym oprócz Lube- Piacenza faworytem na over punktowy lub setowy jednak zapomniałem o nim na szczęście :)

We Włoszech tylko jedno spotkanie w całej kolejki bez TB. Można się było obłowić grając oprócz meczu Perugii chociażby na każdy mecz ze będzie 4 set bo dawno nie było takiego układu spotkań ze grały albo ekipy wyrównane albo faworyt na wyjeździe u solidnego rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Montpellier - Tours (10,5) 1 STS 1,62 Analiza słuszna, mecz, poza drugim setem, wyrównany. Zabrakło dwóch punktów. Cóż, bywa i tak.

Gospodarze na własnym terenie potrafią postawić się znacznie wyżej notowanym zespołom ( np. wygrana z Piacenzą). W meczach z Jastrzębiem też nie wyglądali źle, choć w rodzimej lidze wjedzie im się średnio. Tours odpadł ostatnio z Friedrichshafen w LM. Stawiam na wyrównany pojedynek i pokrycie handi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +607
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Le Cannet - Rzeszów

będzie 4 set? Tak 1.55
Powyżej 175.5 1.85

będzie 5 set? Tak 3.50
DW: 2:3 5.75

Moim zdaniem 1.33 na Rzeszowianki to zdecydowanie za niski kurs i spodziewam się tutaj trudnego meczu, który ciężko będzie zamknąć w trzech partiach. Rywal najsłabszy ze wszystkich patrząc na to z kim przychodzi mierzyć się w tej fazie polskim zespołom ale Le Cannet potrafiły wygrać u siebie z Monzą, we Włoszech też urwały seta także na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Kursy z STS.
 
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Perugia- Piacenza będzie czwarty set @1,7 sts
Trentino- Monza -9,5 1,62 sts

Jutro finał pucharu Włoch i ja już dzisiaj sobie tego dubla upatrzyłem za mocniejsza stawkę. Wiadomo kto jest faworytem w tych spotkaniach jednak kursy kursom nie równe patrząc na potencjał wszystkich ekip. Piacenza spokojnie może się tutaj postawić i wygrać seta lub dwa. Wiemy jak funkcjonuje Perugia. Nie raz lubią przespać początek jak Rychlickiemu czy Semeniukowi albo Olkowi nie idzie i następują rotację a później kończy się to jak zwykle. Piacenza na papierze to z Trentino druga siła ligi i jak się ktoś nie połamie to nie wierzę że seta nie ugrają. W drugim spotkaniu Trentino powinno to spokojnie ugrac. Co prawda w niedzielę w ligowym spotkaniu wygrali 3-2 z Milano na wyjeździe ale tam raz że grali właśnie na wyjeździe a dwa że nie mają takiej mega spiny na walkę o miejsca 2-3 bo to dużo raczej nie zmienia. Trentino pewnie pragnie kolejnego meczu o duża stawkę z Perugia i pewnie go dostanie tym bardziej że grają później i pewnie nie uśmiecha im się dłuższa mordęga w półfinale.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom