>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe Ligi Europejskie kobiet i mężczyzn 2023/2024

N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
okej - rozumiem wszystko co napisałeś, ale tracenie 4 punktów z rzedu na zawołanie będąc drużyną już patrząc czysto na statystyki i kursy po 1.13 na mecz to jest kompletna anomalia i to się zdarzy raz na 100 pojedynków, mi to już wisiało bo kupon wcześniej poszedł do kosza, ale nie dzieją się takie wyniki na codzień dlatego tak zareagowałem, realnie widziałem żeby tak mocarna drużyna położyła handicap i to 4 punktami z rzedu będąc klase lepszymi i grając podstawowym teamem.. Milano ma skład, ale to nie o to chodzi ale o stracenie czterech punktów na zawołanie co jest u bukmacherów przy takiej Perugii notowane na 1.001 i nie jest to żadne zdziwienie tylko normalka naprawdę. Nie płacżę nie zarzekam, ale się człowiek denerwuje bo ktoś mógł skorzystać i się po prostu mógł zdziwić i złapać za głowe jak sobie wyszedł na kawe przy 24:17 a NAJLEPSZA DRUZYNA ŚWIATA PRZEGRYWA 4 pkt z rzędu na zawołanie.

To jest niebywałe i tak jak mówie pamiętam, jak bodajże Modena straciła mi kiedyś 3 pkt z rzędu czyli z 24:18 na 24:21 i już to było notowane na 1.01 (pamiętam też gruby typ który kończył na 8 koła który też coś takiego odwalił, ale to przez 15 lat gry) więc naprawde tutaj to jest coś co warto zapamiętać i naprawdę nie moja wina bije się w pierś, typ był dobry, Perugia w lidze nie odpier..a jaj i gra na poważnie, był poważny skład ale po prostu stało się coś niesamowitego i tylko to chciałem podkreślić gruuubą kreską bo to co sie stało było dosłownie grube, tu nie grała bielsko biała tylko Perugia. Rozumiem Cię, każdy team może odstawić cos takiego, ale raz na jaki czas? to jest dosłownie raz na 100 meczów a bukmacherzy już na takie coś albo wystawiają 1.0001 albo nie wystawiają kursów, na punkt przy przyjęciu Perugii marathonbet wystawia 1.13 policz sobie ile by było jakby ktoś obstawił 4x z rzedu na przeciwność :oops::oops:. Niebywałe anomalia jak Mars widoczny gołym okiem na niebie nocną pora, raz od 2002 roku hahaha (to rzecz jasna z dystansem, wiadomo że nie aż takie zjawisko haha tylko humorystyczne zakończenie tego posta jakby coś :) )
Nie podniecaj się tak, typy nie były dobre o czym świadczy ich rozliczenie na minus. Nikt trzeźwo patrzący na bukmacherke nie skorzystałby z takich typów. Nie gra się wysokich hc gdy gra faworyt po kursie 1,13. Raczej szuka się seta drużyny przeciwnej lub dodatnie hc. Perugia mogła to wygrać - 20 i równie dobrze - 8. Dla nich liczy się zwycięstwo. A takie sytuacje zdarzają się zdecydowanie częściej niż raz na 100 meczów.

Taki z Ciebie zawodowy typer, a podstawowych zasad nie ogarniasz. Piszesz jakieś bzdurne analizy, że faworyt powinien ogarnąć typ z palcem w d...e, i nie pisz nigdzie więcej na forum, że grasz taśmy, bo fortuna Ci na to pozwala. Pół forum się z Ciebie śmieje. Ja się nie chwalę, że mi Unibet pozwala grać single.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Nie obchodzi mnie śmianie się ze mnie trolli, równie dobrze można napisać że pół forum korzysta z moich analiz i dziś dostałem też dzieki i dzięki, reputacje za typy z plusligi, typy z lig zagranicznych nie poszły, Perugia bez Semeniuka a z Płotnyckim w dzisiejszym meczu i może też ten wynik jak widać nasz zawodnik wpływa bardzo na jakość gry, jednak treneiro Perugii nam dobrze przecież wszystkim znany lubi czasem dać zagrać Ukraińcowi, który również zawodnikiem jest nieprzeciętnym.

Pół forum się ze mnie śmieje? mówisz o trollach z czatu? człowieku wyluzuj majty i nie słuchaj się bzdur z głupkowatego czatu, gdzie jeden prześciguje drugiego w bzdurach a sami nic nie wnoszą na forum, bzdurne analizy? hahahaa ja tu pisałem analizy już 10 lat temu chłopie, wstyd coś takiego pisać co jest zwykłą nic nie wnosżącą prowokacją, nic Twój post nie wniósł znów jest tutaj prowokowanie i pisanie o jakimś śmianiu sie ze mnie połowy forum? gdzie Ty takie rewelacje znajdujesz oprócz czatu na którym 90 procent ludzi to po prostu trolle które śmieją się z czyjejś porażki - mój temat nie jest na minus, chcesz kalkulator bierz i licz i na bank ogólnie wyjdzie ci plus, wiec o czym Ty bredzisz? nie pisz o połowie forum gdzie ja w dwa miesiące nabijam 25k reputacji prawie i maaase osób czyta i korzysta z moich analiz. Teraz poszło gorzej, naprawdę przez pecha i niuanse i koszmarne jaja jak wypuszczanie przewagi 24:17 co w męskiej siatkowce sie nie zdarza, nie u takich drużyn jak Perugia.


Pouczaj kogo chcesz, ale nie mnie bo siatkówkę mam opanowaną od jakiś ponad 10 lat a oglądam ją od małego dziecka jak i śledze gdzie jeszcze Liga Narodów była prestiżową Ligą Światowową. Więc co wolno wojewodzie to naprawde.....dalej nie chce konczyć odnosząc sie nie już do Twojego bzdurnego posta tylko do trolli z czatu, jak nie wiesz że value nie liczy sie po przegranej/wygranej na koniec tylko PRZED TYPEM odsyłam do bukmacherskiego abecadła- pozdrawiam chcesz pisać - pisz, ale z sensem i logiką. Moje analizy świecą na tym forum od lat, dostałem tysiące punktów reputacji również za DawidaBarcy gdzie range nie dostaje się za byle trollowanie na czacie całymi dniami i życzenie ludziom porażki, stawianie kłód pod nogi.Nie masz o czymś pojęcia, nie wypowiadaj sie, a jak masz to bierz kalkulator w łapy i licz moje typy z działu siatkówki, tenis (moich sportów) i z mojego tematu :D ciao bambino

PS: - "nikt nie ma 100% czy nawet 90 tak sądze" = tako rzecze moderator tego forum czyli zibi u ktorego w temacie jest regularne czerwo i u niego szukaj zaczepki nie u mnie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Serie a

Cisterna- Modena o3,5 seta @1,4
Verona-Lube o 3,5 seta @ 1,52
Siena- Padova 1 @ 1,85 sts

Ja na jutro proponuje takie coś. Nie chce mi się wierzyć, że będą to spotkania po 3-0. Verona ma solidny skład z nazwiskami takimi jak Mozic, Perrin czy Grozdanov. Będą na pewno walczyć o wejście do PO. Lube jak wiemy to już cień drużyny z ostatnich lat. Doświadczeni Zaytsev i De Cecco plus młoda i mieszanka wybuchowa. W pierwszej fazie sezonu wyglądało to jeszcze nieźle i wydawało się, że ta drużyna powinna tylko i wyłącznie iść w górę nabierając doświadczenia jednak tak się nie dzieje. W lidze nie wygrali od 26grudnia. W tygodniu 5 setów z Roselare. Są faworytem spotkania z Veroną ale jest to 55-45 więc najlepiej iść tutaj w jakiś over.

Kursy na Modene trochę przegięcie. 1,30 na wyjeździe z solidną Cisterna , która ma kilku doświadczonych na wysokim poziomie zawodników też skłaniają żeby zagrać jakiś over. Ogólnie w tym sezonie Modena tylko raz wygrała do zera na wyjeździe.

Na koniec bardzo ważny mecz drużyn z dołu tabeli. Siena jest ostatnia i ma dwa pkt mniej od Padovy. Taranto które jest przed Siena o pkt jutro gra w Piacenzy i raczej punktów nie wywiezie więc jest okazja wyskoczyć z ostatniego miejsca tym bardziej, że później dwa mecze gdzie o pkt będzie ciężko- z Modeną i Lube. Jeśli przegrają z Padovą to będą już trochę jedną nogą ligę niżej. Na papierze są dla mnie lepsi od Padovy a i nie tylko i dziwi mnie ich pozycja w tabeli. Petric, Ricci, Van Garderen, Mazzone to znani zawodnicy którzy grywali w druzynach takich jak Perugia,Modena czy Belgorod jeszcze rok czy dwa lata temu i dziwię się co robią w tym miejscu tabeli. Ostatnio jednak dwa zwycięstwa z rzędu i trzeba iść za ciosem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Serie a

Cisterna- Modena o3,5 seta @1,4
Verona-Lube o 3,5 seta @ 1,52
Siena- Padova 1 @ 1,85 sts

Ja na jutro proponuje takie coś. Nie chce mi się wierzyć, że będą to spotkania po 3-0. Verona ma solidny skład z nazwiskami takimi jak Mozic, Perrin czy Grozdanov. Będą na pewno walczyć o wejście do PO. Lube jak wiemy to już cień drużyny z ostatnich lat. Doświadczeni Zaytsev i De Cecco plus młoda i mieszanka wybuchowa. W pierwszej fazie sezonu wyglądało to jeszcze nieźle i wydawało się, że ta drużyna powinna tylko i wyłącznie iść w górę nabierając doświadczenia jednak tak się nie dzieje. W lidze nie wygrali od 26grudnia. W tygodniu 5 setów z Roselare. Są faworytem spotkania z Veroną ale jest to 55-45 więc najlepiej iść tutaj w jakiś over.

Kursy na Modene trochę przegięcie. 1,30 na wyjeździe z solidną Cisterna , która ma kilku doświadczonych na wysokim poziomie zawodników też skłaniają żeby zagrać jakiś over. Ogólnie w tym sezonie Modena tylko raz wygrała do zera na wyjeździe.

Na koniec bardzo ważny mecz drużyn z dołu tabeli. Siena jest ostatnia i ma dwa pkt mniej od Padovy. Taranto które jest przed Siena o pkt jutro gra w Piacenzy i raczej punktów nie wywiezie więc jest okazja wyskoczyć z ostatniego miejsca tym bardziej, że później dwa mecze gdzie o pkt będzie ciężko- z Modeną i Lube. Jeśli przegrają z Padovą to będą już trochę jedną nogą ligę niżej. Na papierze są dla mnie lepsi od Padovy a i nie tylko i dziwi mnie ich pozycja w tabeli. Petric, Ricci, Van Garderen, Mazzone to znani zawodnicy którzy grywali w druzynach takich jak Perugia,Modena czy Belgorod jeszcze rok czy dwa lata temu i dziwię się co robią w tym miejscu tabeli. Ostatnio jednak dwa zwycięstwa z rzędu i trzeba iść za ciosem.
Co do Sienny to miałbym spore obawy bo ich nominalny atakujący Pinali w ostatnim meczu doznał poważnego urazu po zagrywce - złamanie kostki. Na zastępstwo będzie grał Polak rodak Zbigniew Bartman.
Verona - Lube hmm, pojedynek młodości z młodością na skrzydłach, zgadzam się że Lube nie przekonuje kompletnie. 4 sety zgodziłbym się z tym że dla mnie faworytem tego meczu bd Verona. Fajny pojedynek trenerski Stojczew-Blengini🤔
 
Ostatnia edycja:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Trentino -10.5 (1.88) fortuna pozamiatali, są mega mocni, Monza kulawa jak mówiłem nie ta liga

Bardzo mała linia jak no różnice klas między tymi drużynami. Monza może wygrała ostatnio z Lube i idzie im nieźle, jednak kadrowo jest to drużyna przeciętna a nawet słaba, Grozer już nie wiem czy tam grywa w ogole w podstawowej szóstce ostatnio go zupełnie nie widziałem. Trentino to mega mocna paka z Lavią i Micheletto na przyjęciu, dalej twierdze, że nie jest to Perugia która ma kosmiczny zespół i tylko jak oddaje punkty rywalom swoim lenistwem i brakiem przykładania się do uderzeń to jakieś tam wyrównane mecze się pojawiają. Trentino lubi się przejechać po rywalu z gorzej półki i tutaj spokojnie ja myśle, że ta linia zostaje pokryta, myślę że to najlepszy tyo z moich dzisiejszych - reszta też nie będzie zła ;)

Ziraat Bankasi -15.5 (1.88) fortuna ostatni raz te kebaby, to bezsens, te ligi są zbyt nieprzewidywalne, jeszcze babki okej czasami, ale te ziraaty to patologia jakich mało

Ziraat wzmocniony Juantoreną co na warunki Tureckie powinno dawać profity i to duże(, pożegnali się z Ligą Mistrzów w słabym stylu, E: mój błąd myślałem że ich zlali ta Ach Lublana bez punktu a jednak wyciągneli ten mecz, nie istotne) będą chcieli to odegrać w meczu ligowym, jest świetny (moim zdaniem) rozgrywający Eksi mający przygody nawet w Novosibirsku który wtedy był paką ostrą i nie ściąga się sypaczy do takich lig jeśli nie są naprawdę świetnymi graczami. Jest atakujący Maat Holender nie daje d...y w najważniejszych momentach, przynajmniej jeśli chodzi o lige zawsze jest pewnym punktem zespołu. Polecam linie, zobaczymy czy uda się ją pokryć.

Conegliano (1.26) fortuna
- to już tak na podbitke, Monza nie gra dobrej siatkówki w tym sezonie, czesto zdarzały jej się gorsze mecze czy wtopy, liczyłem ostatnio na over i rozluźnienie Conegliano jednak Haak to jest niebywale świetna atakująca, moim zdaniem najlepsza na świecie co pisałem już dawno temu - wygrały Klubowe MŚ też nie za darmo, to mocna druzyna - Monza na jej parkiecie nie ruszy Conegliano
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Co do Sienny to miałbym spore obawy bo ich nominalny atakujący Pinali w ostatnim meczu doznał poważnego urazu po zagrywce - złamanie kostki. Na zastępstwo będzie grał Polak rodak Zbigniew Bartman.
Verona - Lube hmm, pojedynek młodości z młodością na skrzydłach, zgadzam się że Lube nie przekonuje kompletnie. 4 sety zgodziłbym się z tym że dla mnie faworytem tego meczu bd Verona. Fajny pojedynek trenerski Stojczew-Blengini🤔
Nie wiem skąd mogłem zapomnieć o tym Batmanie, człowiek miał to info przecież przed oczami ale dobrze że wspomniałeś :)
 
Pablito91 474,8K

Pablito91

Użytkownik
Ziraat Bankasi -15.5 (1.88) fortuna

Ziraat wzmocniony Juantoreną co na warunki Tureckie powinno dawać profity i to duże, pożegnali się z Ligą Mistrzów w słabym stylu, będą chcieli to odegrać w meczu ligowym, jest świetny (moim zdaniem) rozgrywający Eksi mający przygody nawet w Novosibirsku który wtedy był paką ostrą i nie ściąga się sypaczy do takich lig jeśli nie są naprawdę świetnymi graczami. Jest atakujący Maat Holender nie daje d...y w najważniejszych momentach, przynajmniej jeśli chodzi o lige zawsze jest pewnym punktem zespołu. Polecam linie, zobaczymy czy uda się ją pokryć.
Typu nie oceniam, ale chociaż jak piszesz analizę to sprawdź dokładnie informacje. Ziraat akurat gra dalej w LM :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Typu nie oceniam, ale chociaż jak piszesz analizę to sprawdź dokładnie informacje. Ziraat akurat gra dalej w LM :)
a nie patrzyłem na to widziałem, ze ich Ach Lublana leje ostro myślałem, że po prostu skonczyli ten mecz bez punktu tak mi się przewidziało a nie sprawdziłem tego, tak czy siak kompromitacji z ich strony grać równy mecz z czerwoną latarnią z Lublany. Dzisiaj mają jednak amatorów z Tureckiej ligi a tam lubią się wyżyć na rywalu ;)
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Piacenza [-2,5] Taranto 1,80 STS

Moja propozycja z ligi włoskiej, że Taranto urwie seta Piacenzie. W Piacenzie nadal nie gra Leal* i Lucarelli - obaj dopiero wrócili do treningów wnioskując z insta klubowego. Taranto pozyskało młodego atakującego z Francji Ibrahima Lawaniego - widziałem tego zawodnika na własne oczy na ME U23 w Tarnowie, zresztą otrzymał wyróżnienie, niesamowita dynamikę ma ten gracz. Taranto też się broni przed spadkiem więc myślę że będą walczyć w tym meczu.
*szybko jeszcze sobie zweryfikowałem, Leal, jednak wrócił bo w tygodniu zagrał 4 seta w Pucharze Cev i zdobył 2 pkt
Świetny debiut Lawaniego - 28 pkt w meczu, 64% w ataku
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +474
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Trentino -10.5 (1.88) fortuna

Bardzo mała linia jak no różnice klas między tymi drużynami. Monza może wygrała ostatnio z Lube i idzie im nieźle, jednak kadrowo jest to drużyna przeciętna a nawet słaba, Grozer już nie wiem czy tam grywa w ogole w podstawowej szóstce ostatnio go zupełnie nie widziałem. Trentino to mega mocna paka z Lavią i Micheletto na przyjęciu, dalej twierdze, że nie jest to Perugia która ma kosmiczny zespół i tylko jak oddaje punkty rywalom swoim lenistwem i brakiem przykładania się do uderzeń to jakieś tam wyrównane mecze się pojawiają. Trentino lubi się przejechać po rywalu z gorzej półki i tutaj spokojnie ja myśle, że ta linia zostaje pokryta, myślę że to najlepszy tyo z moich dzisiejszych - reszta też nie będzie zła ;)

Ziraat Bankasi -15.5 (1.88) fortuna

Ziraat wzmocniony Juantoreną co na warunki Tureckie powinno dawać profity i to duże(, pożegnali się z Ligą Mistrzów w słabym stylu, E: mój błąd myślałem że ich zlali ta Ach Lublana bez punktu a jednak wyciągneli ten mecz, nie istotne) będą chcieli to odegrać w meczu ligowym, jest świetny (moim zdaniem) rozgrywający Eksi mający przygody nawet w Novosibirsku który wtedy był paką ostrą i nie ściąga się sypaczy do takich lig jeśli nie są naprawdę świetnymi graczami. Jest atakujący Maat Holender nie daje d...y w najważniejszych momentach, przynajmniej jeśli chodzi o lige zawsze jest pewnym punktem zespołu. Polecam linie, zobaczymy czy uda się ją pokryć.

Conegliano (1.26) fortuna
- to już tak na podbitke, Monza nie gra dobrej siatkówki w tym sezonie, czesto zdarzały jej się gorsze mecze czy wtopy, liczyłem ostatnio na over i rozluźnienie Conegliano jednak Haak to jest niebywale świetna atakująca, moim zdaniem najlepsza na świecie co pisałem już dawno temu - wygrały Klubowe MŚ też nie za darmo, to mocna druzyna - Monza na jej parkiecie nie ruszy Conegliano
Może już lepiej daj sobie spokój z tymi ujemnymi hc zwłaszcza w kebabowych ligach gdzie tydzień temu może być -23 pokryte a dzisiaj -3
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Może już lepiej daj sobie spokój z tymi ujemnymi hc zwłaszcza w kebabowych ligach gdzie tydzień temu może być -23 pokryte a dzisiaj -3
tak, lepiej grać na Siene gdzie mecz to 55 do 45 dla gości tak naprawde bo siena ma jakieś tam braki kadrowe - może zajmij się swoimi typami, rzeczywiście kebabowe nie wchodzą mi dobrze, ale warto się starać a Twoje typy to zwykła strzelanka over 3.5 to można zagrać w każdym wyrównanym meczu po 1.30 i co za typ? ja jednak jego nie komentuje. zajmij się swoimi będzie dobrze, a ja jeszcze proponuje jednak:

Lube Civitanova -5.5 (2.05) fortuna 5 setów, ale jednak Verona, no cóż melodia przyszłości obie druzyny

To co gra ostatnio Verona to blamaż, kompletna padaka, to samo można powiedzieć o Lube ale ja tam potencjału widze dużo więcej. Przede wszystkim przyjmujący młodego pokolenia Bottolo, warto zwrocic uwage na tego chłopaka, bo zdziwie się jak nie dostanie powołania na kolejny turniej do kadry Włoch, gra na prawde super siatkówke szczególnie w ataku bryluje w tym sezonie w Lube, do tego Kubański przyjmujący, oraz Bułgar młodego pokolenia i znani i lubiani De Cecco oraz Zajcew, chociaż co do Zajcewa to nie byłbym pewny czy zagra, dużo częsciej ostatnio w meczach o coś innego niz pietrucha szanse dostaje młodszy i bardziej perspektywiczny Garcia, który jednak nie zachwyca mnie swoją grą. W każdym razie Verona w takim dolku że może dostać baty i to grube od każdego, a taki De Cecco jest wstanie naprawdę zrobić rożnice w takim meczu. Typ nie za miliony ale polecam w każdym razie zły nie jest

Conegliano -12.5 (1.86)fortuna Conegliano hiper mocne - będzie im się chciało to to zrobią spokojnie, różnica klas między zespołami jest w tym sezonie duża mimo że nazwika w Monzy też złe nie są, taka Haak nie zdarza się na codzień i nie gra w każdym klubie, a jest to zawodniczka która przechyla szale zwycięstw oraz handicapów na strone Conegliano często i gęsto ;)

Typy trochę na siłę, ale nie są złe można próbować za płaskie stawki na single ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
a nie patrzyłem na to widziałem, ze ich Ach Lublana leje ostro myślałem, że po prostu skonczyli ten mecz bez punktu tak mi się przewidziało a nie sprawdziłem tego, tak czy siak kompromitacji z ich strony grać równy mecz z czerwoną latarnią z Lublany. Dzisiaj mają jednak amatorów z Tureckiej ligi a tam lubią się wyżyć na rywalu ;)
Juantorena dopiero dziś przyleciał do Turcji :) Jaeshke dochodzi do Halkbanku Ankara wzmocnienie na LM
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Juantorena dopiero dziś przyleciał do Turcji :) Jaeshke dochodzi do Halkbanku Ankara wzmocnienie na LM
ooo no to będzie opcja na lewy atak, razem z Nimirem będą bardzo groźni w tej LM, u siebie turasy piekiełko potrafią robić naprawde i ogarniać dobre zespoły nawet. Zobaczymy, kobieca siatkówka ma potęgi na tureckiej siacie a mężczyźni od lat, albo baty albo męczą, albo tworzą twory pokroju Halkbanku który już nie pierwszy raz przecież się wzmacnia bardzo by zaistnieć w LM. Jednak jak trafią na mocny zespół, dla mnie mimo wszystko - może i powalczą, ale odpadną - nawet z takim Lube, ale zobaczymy ja jeszcze nie patrzyłem na tą drabinke LM - to melodia przyszłości, niedalekiej ale jest na to czas jeszcze

Trentino mówiłem to najlepszy typ z dzisiejszych, pchanie się w turecką siate nie wychodzi mi na zdrowie, ale cóż kobiet nie idzie nie grać, mężczyzn w lidze odpuszczam już na pewno, oni sie skupiają na Lidze Mistrzów mam wrażenie najbardziej to ich cel ultimum i maksimum.

Swoją drogą ciekawe co taki Maksim Michajłow robi - przecież wciąż to był jeden z najlepszych siatkarzy świata, dalej w tym zenicie zamierza skończyć i się zestarzeć nie spróbować nic innego nawet patrząc na sytuacje w jego kraju? chce skończyć jak Wlazły chyba, do końca życia mu będą wytykali że w szczycie formy został w tej skrze i uja ugrał w klubowej siatkówce, chciały go potęgi z Włoch został w Bełchatowie - z jednej strony szacun bo legenda ale też tym transferem do Gdańska zrobił głupote po co to - nie przystoi mistrzowi tak kończyć naprawde....
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Perugia - Piacenza
4 set Tak 1,75

Hit w lidze włoskiej. Na papierze obie ekipy z potencjałem na mistrza Włoch, jednakże przez kontuzje przyjmujacych Piacenza mocno się męczy w tym sezonie. Uważam jednak że Simon, Romano i spółka są w stanie postawić się gospodarzom.

Arkas - Halkbank
4 set Tak 1,57 2 sety na przewagi 27:29🤷‍♂️ z czego w 1 secie 24:22 😪

Gospodarze, to 3 drużyna w tabeli, która dziś podejmuje lidera. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie. Patrząc na historię ich wspólnych spotkań często mecze trwały dłużej niż 3 sety.
 
Ostatnia edycja:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Perugia - Piacenza
4 set Tak 1,75

Hit w lidze włoskiej. Na papierze obie ekipy z potencjałem na mistrza Włoch, jednakże przez kontuzje przyjmujacych Piacenza mocno się męczy w tym sezonie. Uważam jednak że Simon, Romano i spółka są w stanie postawić się gospodarzom.

Arkas - Halkbank
4 set Tak 1,57

Gospodarze, to 3 drużyna w tabeli, która dziś podejmuje lidera. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie. Patrząc na historię ich wspólnych spotkań często mecze trwały dłużej niż 3 sety.
Ojj bałbym się tej Piacenzy. Romano kapitalnie, ale jak nie zagra Lucarelli a nie zagra, a zagrają parą dwóch rezerwowych przyjmujacych może być problem. Wszystko zależy od podejścia Perugii ostatnio rotują sobie składem i raz gra Kubańczyk na ataku (i tak powinno zostać moim zdaniem) a raz Luksemburczyk także nie wiadomo nawet czy wystawią Leona może zagra w końcu para Semeniuk Płotnycki - dlatego typu nie neguje. Aczkolwiek jak Perugia zagra na maksymalnej spinie nie odda seta Piacenzie która ma takie problemy kadrowe, Leal dopiero wraca po kontuzji, powrotu Lucarellego się jeszcze nikt nie spodziewa, Brizard rozgrywa przeciętnie jak na swój potencjał, Romano to wiadomo nowa gwiazda Włoch i złoty medalista i razem z Simonem tego seta mogą urwać, aczkolwiek w porażki Perugii nie wierze, wiedzą że mogą wygrać wszystkie mecze w sezonie a to jednak prestiż ogromny, w każdym razie ja ten mecz odpuściłem ale jakbym miał grać wybrałbym jednak gospodarzy na 3:0 bardziej niż +2.5 na Piacenze, ale to tylko luźna myśl a Tobie życzę oczywiście aby weszły oba typy :) jednak oferta z siatkówki dziś nie powala i rozumiem Cie, że chcesz podać jakis typ i popieram to bo dział żyje - ale typy są mega ryzykowne bo Halkbank coraz bardziej się wzmacnia przed kluczowymi meczami sezonu a od Piacenzy tutaj wiele zależało nie będzie, raczej od Anastasiego i jego podejścia do tego meczu, bo hala w Perugii za sprawą ich diabełków i kibiców którzy są moim zdaniem najlepsi w lidze potrafi być gorąca ;)
 
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Co do rotacji Perugii na ataku to myślę, że Herrera bardziej pasuje na gracza wchodzącego z kwadratu gdy Rychlickiemu nie idzie. Rywal wtedy ma ciężka sprawę przestawić się na takiego atakującego który jest zupełnie inny jak Rychlicki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zobaczymy jak potoczą sie dzisiejsze mecze po namyśle zagram jednak w stronę Perugii a raczej

Perugia under 172.5 pkt (1.92) fortuna - Perugia gra bez Leona, Piacenza już z Lealem i wchodzącym z ławki Lucarellim więc nie będzie undera :/ Anastasi oszczędza swoją gwiazde na PO Ligi Mistrzów wyraźnie, które już niebawem i nie chce jakiś niepotrzebnych urazów i pewnie dobrze robi :) typ oczywiście tak jak pisałem opierał się na tym czy wyjdzie podstawa Perugii czy nie, ale przewidziałem w poprzednim poście że może wyjść Semeniuk z Płotnyckim i tak się stało :)
Coś mi się wydaje, że na Piacenze Anastasi wystawi swoich najlepszych graczy i zmasakrują rywala, można powiedzieć że odwiecznego bo zawsze coś tam iskrzyło między tymi drużynami podobnie jak między Lube a Piacenzą. Jeśli wystąpi Leon i Semeniuk do tego Herrera na ataku to zmiotą Piacenze z dwoma rezerwowymi przyjmującymi z powierzchni ziemii tak jak lubią to robić w tym sezonie, grają o komplet zwycięstw w lidze więc nie będzie tutaj odpuszczania, w końcu to ogromny prestiż dla tej drużyny i Anastasi za takie coś zbierze na pewno mega laury od włodarzy klubu, jak potrafią odpuścić w LM z leszczami tak w lidze nie odpuszczają tylko regularnie sprawiają manto swoim rywalom

i dwa mecze z kobiecej włoskiej siatkówki

Novara -12.5 (1.66) fortuna

Busto Arsizio ma za sobą mecz z THY w Cev cupie i tam zebrały gładkie manto pokazując że jednak sam przeceniałem je jako drużyne, Novara zdecydowanie in plus w tym sezonie więc nie powinno być problemu ze zrobieniem tak niskiej linii w końcu to kobiety i takie coś to dwóch seriach z zagrywki czasem idzie zrobić. Novara pokazuje moc w LM gdzie tylko z Vakif przegrały mecz, a tak to grają jak z nut i myślę że dziś wygrają swój pojedynek .

Scandicci -6.5 (1.78) fortuna

Scandicci ma swoje gwiazdy czyli byłą mistrzynie Olimpijską i najlepszą siatkarkę globu Zhu, wiadomo że to już nie te lata ale na lige i Puchary jakoś tam wystarcza razem z pozostałymi zawodniczkami Scadicci które prezentują się świetnie w tegorocznej lidze i potrafiły ograć nawet drużyne Asi Wołosz i Haak, a to się nie udało wielu klubom w tym sezonie. Myślę, że Casalmaggiore nie sprawi im tutaj problemów, też przeceniałem tą drużyne przed sezonem, ale trochę zawodzą mnie swoją grą i idę w strone gości i ich Chinek bo dołączyła też Chińska rozgrywająca, która trzyma poziom conajmniej europejski jak nie światowy i słynie jak i wszystkie Chinki ze świetnego serwisu.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Vakifbank -7.5 pkt (1.85) fortuna tragicznie to wygląda, gdzie jest Gabi? gdzie jest Kubra? one olewają dosłownie każdy mecz tego sezonu... ehh nie wiem co Giuliani robi z tą drużyną bo zbieranie batów czy męki z przeciętnymi drużynami nie pozwalają zbudować morale drużyny i taka Egonu wyglądała jakby sobie grała jakiś mecz na piaskownicy o pietruszkę :unsure: :oops:

Vakifbank zawodzi w swojej postawie na robienie underów przeciwko dużo słabszym zespołom, jednak Novarze jak wyszły podstawowe zawodniczki nie dały żadnych szans. Dziś mają mecz z odwiecznym już można powiedzieć rywalem czyli Fenerbahce bo te drużyny na przestrzeni lat wymieniały się największymi nazwiskami w świecie kobiecej siatkówki, dziś mamy trochę emerytowaną Kubankę w drużynie Fenerbahce która jeszcze niedawno wchodziła jako młoda zawodniczka, czas jednak leci nieubłaganie i nie wpłynął też dobrze na nią, kiedyś to była siekiera nie do zatrzymania, teraz często gubi jednak koncentracje jest gdzies poza meczem i wbija się w bloki rywalek. Kolejny słaby punkt Fener to drewniane przyjęcie, przyjmujące są tutaj bardzo wysokie i super, parametry na blok ale nie na przyjmowanie lecących fajną parabolą piłek, które spadają wręcz pod nogi - kto jak kto ale Gabi, Egonu i reszta Tureckiej gromady gwiazd ten mecz wygra i moim zdaniem pewnie

Chieri 76 +13.5 pkt Fortuna


No grają z Conegliano, naszą Asią Wołosz i Haak, co czyni tą drużyną jedną z najlepszych na świecie, ale Chieri to również zespół który jeszcze w dodatku u siebie nie sprzeda skóry tanio i nie da się rozbić aż 14stoma punktami, linia jest za duża i ja ją próbuje w tym meczu bo Conegliano ma niedługo Lige mistrzów przed sobą, wczoraj widzieliśmy nie grał Leon w Perugii jakieś tam rotacje wchodzą zawsze w takich spotkaniach gdzie pozycja w lidze Conegliano jest niezagrożona zupełnie ;)

na dokładke Lube Civitanova (1.20) fortuna - drużyna musi sie w końcu trochę ocknąć bo ostatnio jest w dołku, teraz najlepsza okazja bo grają z Cisterną, czyli absolutnym dołem tabeli A1 więc nie powinno być tutaj problemów z przełamaniem, licze na De Cecco oraz środkowych których uruchamia bardzo czesto, nie zapominam również o świetnym zawodniku młodego pokolenia Bottolo, który jeszcze ma czas żeby się rozwijać a już teraz gra świetny volley.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Pablito91 474,8K

Pablito91

Użytkownik
Cuneo - Bergamo 2 @2.10 sts

Siatkarki z Bergamo zdecydowanie lepiej weszły w nowy rok. Udało im się dojść do półfinału pucharu Włoch co jest fajnym osiągnięciem . Pokonały mocne Scandicci. Wygrały również w lidze z bardzo dobrą Monzą. Cuneo bez zwycięstwa w tym roku. Bardzo słabo zagrały ostatnio z Conegliano przegrywając 2 sety do 12. Patrząc na obecną dyspozycję to siatkarki z Bergamo wyglądają o wiele lepiej. Wyższy kurs jest tylko i wyłącznie dlatego, że grają na wyjeździe.

Fenerbahce - Vakifbank
Będzie 4 set - tak @1,50 STS Vakifbank tyle setowych, 16:10 i nie wygrały. Cienkie są, bardzo cienkie.

Na takie spotkanie to chyba najrozsądniej obstawic, że będzie 4 set. Wątpię by sprawa rozstrzygnęła się w jedną albo drugą stronę w 3 setach. Vakifbank jest faworytem, ale Fenerbahce gra u siebie, więc tego seta przynajmniej ugrają a i nie wyobrażam sobie by Vakifbank przegrał 3:0.

Suwałki - Skra
Będzie 4 set - tak @1.45 STS Ehh.. mieli swoje szanse... Zaprzepaścili końcówkę drugiego seta.

Tutaj również idę w przynajmniej 4 sety. Suwałki ostatnie 2 mecze zagrali tragicznie. Mocno skomplikowali sobie sytuację gdy przegrali z lubinem po TB a przynajmniej powinni wygrać za 3 pkt tamto spotkanie. Ale wciąż sa w grze o czołowa 8 w lidze. Po drugiej stronie Skra, która gra tragiczną siatkówkę. Nie pamiętam kiedy ostatni raz Skra była tak nisko w tabeli. W klubie jest kryzys. Przyszedł nowy trener, a więc Andrea Gardini tylko czy będą w stanie odrazu zacząc wygrywać? Kto wie. Chcą się odbić od dna. Może i wygrają dzisiaj, ale raczej nie 3:0.
 
Ostatnia edycja:
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Verona +6,5 @ 1,67

Lube -9,5 @ 1,62

Ja wybrałem te dwa spotkania z Włoch. Verona dzisiaj jedzie do Monzy. Spotkanie sąsiadów tabeli i drużyn z podobnym potencjałem kadrowym. Myślę jednak, że sufit wyżej posiada Verona tylko problemem jest młodość i chimerycznosc jednak zawodnicy są tam z bardzo dużym potencjałem. Na pewno trochę pewności dodało zwycięstwo z Lube tydzień temu. Myślę, se na to spotkanie kursy powinny być 50-50 a są gdzieś 55-45 60-40 więc uważam , se jest value w graniu na gości.

W drugim spotkaniu pójdę w kierunku Lube które musi się w końcu przełamać i wygrać pierwszy raz od swiąt. Handicapy punktowe tutaj o wiele bardziej rozsądną opcja niż wchodzenie w 3-0 lub 3-1 po 1,45.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Do góry Bottom