>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2015/2016, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
P 0

pavlinho

Gość
Mój pierwszy typ w dziale siatkówki, oby był trafiony. Na tapetę biorę spotkanie w lidze włoskiej kobiet pomiedzy mistrzyniami kraju zespołem Pomi Casalmaggiore a drużyna z dolnych rejonów tabeli czyli Bolzano. W tym meczu biorę under punktowy w meczu 162,5 po kursie 1,85. Jak dla mnie to duże value. Zespół Pomi w tym sezonie w lidze u siebie wygrał 3/3 mecze nie tracąc seta i to z nie byle kim bo grały z Viecenzą, Montichiari i przedewszystkim z v-ce mistrzyniami Novarą. Jedyny mecz który przegrały to z Chemikiem w LM. Dodatkowo w tejże LM orały zespół Prostejova również 3:0. Co do ich rywalek to spisują się słabo. Wygrały 2/5 spotkań w lidze z czego na wyjeździe bilans 0/2 ugrywając 1 seta z Scandicci. Dlatego w tym meczu nie przewiduję innego wyniku niż szybkie 3:0 dla gospodyń. Wolałem wziąć kurs z sumy punktów gdyż na 3:0 jest tylko 1,6-1,65.
Pomi Casalmaggiore - Bolzano
suma punktów under 162,5 kurs 1,85 Totomix/STS
Typu nie neguję ale:
na -2.5 seta na bet365 masz 1.83 i to bez podatku.
Na linię 162.5 pkt również masz 1.83 i to bez podatku.
Nigdy nie rozkminiałem grania tej linii +/- 160 pkt w siatce, przy czterech setach under jest nie do pokrycia.
Grając to w STS/Totomix prawdziwy kurs po odliczeniu podatku to 1.628
I po podobnym kursie można zagrać w necie bardziej bezpieczną linię gdzie są dużo większe szanse pokrycia undera 173.5 po 1.55 lub 178.5 po 1.40. I osobiście wybrałbym ostatnią opcję.
I tak btw. w ogóle widziałeś obie drużyny w akcji czy typujesz po statach? ;)
Zero info o zawodniczkach.
Pozdro.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
No skoro kurs taki sam to lepiej zagrać under 162.5 niż -2.5 no jednak jakieś iluzoryczne szansę są ma pokrycie przy 4 setach
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Typu nie neguję ale:
na -2.5 seta na bet365 masz 1.83 i to bez podatku.
Na linię 162.5 pkt również masz 1.83 i to bez podatku.
Nigdy nie rozkminiałem grania tej linii +/- 160 pkt w siatce, przy czterech setach under jest nie do pokrycia.
Grając to w STS/Totomix prawdziwy kurs po odliczeniu podatku to 1.628
I po podobnym kursie można zagrać w necie bardziej bezpieczną linię gdzie są dużo większe szanse pokrycia undera 173.5 po 1.55 lub 178.5 po 1.40. I osobiście wybrałbym ostatnią opcję.
I tak btw. w ogóle widziałeś obie drużyny w akcji czy typujesz po statach? ;)
Zero info o zawodniczkach.
Pozdro.
Zawsze możey być 0:3 lub nawet w 4 setach. A podałem tych bukmacherów bo w bet mam limity i za duzo bym nie pograł. Co do składów to pewnie 3/4 osób zerkających na damską siatkówke nie bardzo kojarzy zawodniczki więc to sobie odpuściłem.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
2. liga mężczyzn (grupa 2)
WKS Sobieski Arena Żagań - Gwardia Wrocław
Żagań po sześciu wygranych z rzędu na początku sezonu dopadł kryzys. Trzy ostatnie mecze to trzy porażki i tylko jeden zdobyty punkt. Mało tego, Radio Zachód informuje: &quot;Gorąca sytuacja w zespole II-ligowych siatkarzy Sobieskiego Żagań. Po kilku porażkach w żagańskim zespole zawrzało. W Sobieskim nie zagra już dotychczasowy lider - Marek Wawrzyniak, a Jędrzej Śląski nie jest już kapitanem drużyny.&quot;
We Wrocławiu nastroje zgoła odmienne. Po bardzo słabym początku sezonu, Gwardziści wyraźnie podnoszą się z kolan i pną w górę tabeli o czym świadczą ich ostatnie wyniki, w których to zdobyli komplet dziewięciu punktów.
Liczyłem na kurs na Gwardię w okolicach 2.05-2.52, a tu taka niespodzianka od bukmacherów STS-u (zresztą nie po raz pierwszy, tydzień temu wrocławianie jechali do Głogowa, kurs na zwycięstwo przyjezdnych 2.52, wynik 0:3 (12:25, 23:25, 21:25)) na Mikołaja w postaci kursu 3.60, w którym to widzę spore value.
Gwardia Wrocław 3.60 STS ⛔
prowadzili w tiebreaku 5:3, później 12:11, ostatecznie przegrali 12:15
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Zamieszczam tutaj kupon z fortuny zagrany za 205 zł
Bielsko Biała-Radom -8,5 handi 2 kurs 1,5 ⛔
Niespodziewam się łatwej przeprawy dla Radomian aczkolwiek gdybym miał obstawiać dokładny wynik meczu to 3:1 dla czarnych. Przed najtrudniejszymi meczami czarni mogą startować z pozycji lidera!!! Jest o co grać a i sama gra jest ustabilizowana ..

Sopotu-Piła + 24,5 handi 2 kurs 1,54 ✅
Idę znowu w kierunku Pilanek że niedostaną łomotu pkt..
postawiły się zawodniczką z Polic a i tu nie są na straconej pozycji żeby ugrać honorowego seta.. Linia warta gry!!

Spergau-SCC Berlin -16,5 handi 2 kurs 1,53⛔
Ten mecz to formalnosc pytanie tylko czy pokryją handi.. Moim zdaniem spokojnie napewno jeden set zakręci się do np. 15. Z tym składem nie mają równego konkurenta w lidze
zabrakło 1pkt

Nowgorod-Ufa Ural -7,5 handi 2 kurs 1,48⛔
drużyna z Uralu dała już zarobić w tym sezonie i kolejny raz idę w ich stronę... W dziale superligi opisałem drużynę w kilku zdaniach.. Drużyna gości powinna ogarnąć ten mecz za 3pkt

Liga kobiet :
Aachen-Hamburg -21,5 handi 2 kurs 1,52 ✅
może i drużyna z Aachen wygra ten mecz ale pobieram taką linię.. Dla przykładu linia w marathonbet wynosi -13,5 po 1,8 no to mamy jeszcze dodatkowo 8pkt handicapu jak dla mnie super linia:)

Całkowity Kurs po odjeciu podatku 7⛔
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Mam pytanie jeśli chodzi o dzisiejszy mecz pucharu Niemiec.
BR Volleys grają z zespołem z niższej ligi a kurs na 3:0 jest ok 2.00. Takiego kursu nie ma nawet na ich spotkania ligowe. Czy ktoś wie w jakim składzie mają zagrać? Coś o rywalu?
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Mam pytanie jeśli chodzi o dzisiejszy mecz pucharu Niemiec.

BR Volleys grają z zespołem z niższej ligi a kurs na 3:0 jest ok 2.00. Takiego kursu nie ma nawet na ich spotkania ligowe. Czy ktoś wie w jakim składzie mają zagrać? Coś o rywalu?
Grają z wiceliderem Bundesligi Russelsheim. Na flashscore jest to opisane jako Rhein-main Volley i też początkowo mnie to zmyliło.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
dzięki wielkie ???? w tym sezonie Berlin pokonał ich już 3:0 na wyjeździe, do tego goście to beniaminek więc szansa na 3-0 po dobrym kursie całkiem duża
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
dzięki wielkie ???? w tym sezonie Berlin pokonał ich już 3:0 na wyjeździe, do tego goście to beniaminek więc szansa na 3-0 po dobrym kursie całkiem duża
2.18 w marathonie. Troche ponad 1.29 na każdego seta.
Ja takich nie grywam i zazwyczaj patrzę w kierunku +2.5 seta przy takich kursach, ale powodzenia.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
w tym sezonie Berlin pokonał ich już 3:0 na wyjeździe, do tego goście to beniaminek więc szansa na 3-0 po dobrym kursie całkiem duża
Nie grali ze sobą jeszcze w tym sezonie.
Rhein-Main przegrał u siebie w tym sezonie raz, w październiku z Friedrichshafen.
Poza tym zmontowali jak na niemieckie warunki całkiem solidny skład, połączyli doświadczenie (Dunnes, Bauer) z młodością (Klobucar, Zimmermann, Reichert), uzupełnili całość dobrym trenerem i efekty są widoczne.
Berlin jest oczywiście drużyną mocniejszą kadrowo, nie będzie niespodzianką ich zwycięstwo 3-0, ale raczej nie ma value w tym kursie.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta rozgrywki AFECAVOL panów w Nikaragua, gdzie można było łapać świetnie kursy. Teraz grają to samo tylko laski. Limity śmieszne na nisze ale mimo to można wyhaczyć perełki.
http://www.fotosik.pl/zdjecie/708dc63e7f7bcd74
Śledzę na bieżąco te gówniane rozgrywki i na nockę fajny bet.
Nikaraguau20 - Belize u20
typ: 1 @2,25 bet365
Nie mam czasu na jakieś analizy i bet tylko i wyłącznie brany pod uwagę na podstawie obserwacji ale kursy z dupy. Belize ok warunkami sporo lepsze ale kultura gry po stronie gospodyń. Głupie granie na trzy wychodzi im dużo lepiej niż rywalkom a kursy wystawiłbym na odwrót. Wydaje się to śmieszne ale nie da się tutaj nic więcej napisać. Odsyłam do typów z u20 panów tam też podobnie śmiesznie to brzmiało.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Wszystko się zgadza Nikaragua powinna byc tutaj nawet sporym faworytem , tak jak napisał patced tylko warunki po stronie Belize . Duże problemy z grą na 3 i dużo prostych błędów po stronie Belize . Nikaragua całkiem nieźle sobie radzi w ataku, grają u siebie . Potrafiły urwać sety Hondurasowi czy też Gwatemali . Kursy powinny być odwrotnie.
Jakby ktoś miał ochotę pooglądać to widowisko to proszę bardzo link :
http://original.livestream.com/fnvb
WIELKI ⛔ warunki fizyczne jednak w zupełności wystarczyły ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 418

maat

Użytkownik
Panowie. Wie ktoś jak w tym roku będą rozwiązane play-offy w męskiej lidze tureckiej?
Pytałeś wczoraj w HP o play-off w lidze rosyjskiej. Wrzuciłem wczoraj link do dokumentu ze strony federacji, dziś go przejrzałem i trafiłem na taki punkt:
&quot;Чемпион России и призеры определяются по результатам основного этапа&quot;
Tak więc w Rosji bez Play-Offów, mistrz wyłoniony po zasadniczej fazie. Ostatnia drużyna spada z Superligi.
Pytałeś też o ligę włoską: nie mogę znaleźć żadnej informacji jedynie na podstawie tej tabeli http://www.overtheblock.it/classifica-serie-a1-a2 i zaznaczeniu pierwszych 8 drużyn do fazy Play-Off wnioskuję, że system rozgrywek Play-Off będzie podobny jak w zeszłym sezonie (1-8, 2-7 itd.)
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Zenit Kazań - Resovia Rzeszów +1.5 seta @ 1.5 / bet365 ✅
Zenit ma małe tourne po Polsce. Najpierw przegrali z Reską 3-1 na Podpromiu w dniu wczorajszym, znów porażka tym razem z Warszawską Politechniką 3-0. Co prawda nie ma pewnych trzonów drużyny, ale wyniki nie są obiecujące. Dziś grają trzeci mecz z rzędu tym razem w Krośnie. Podróż na pewno się na nich odbije Rzeszów --&gt; Warszawa --&gt; Krosno łącznie około 650km autokarem w 3 dni + dwa mecze rozegrane i trzeci przed nimi. Szczerze mówiąc nie mają powodu żeby się dziś spinać i wygrywać za wszelką cenę. W moim przekonaniu zobaczymy tie-break, będzie to dobre widowisko dla kibiców.
@ EDIT Dobra troszkę namieszałem ???? dobrze że mnie poprawiliście, wczorajszy mecz z Politechniką odbył się w Krośnie także podróż nie ma tutaj żadnego znaczenia z Rzeszowa do Krosna ~60 km
Tak czy inaczej trzymam się typu, myślę że pykną ich po raz drugi ????
@ EDIT v2
Najgorsza analiza na świecie ale tie-break jak był planowany tak był zagrany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Witam, ja ze swojej strony polecam Legia Warszawa-BAS Białystok 2 1,8(1,58 po odjęciu podatku) 2 liga siatkówki. Kursiwo z STS.

BAS bez przerwy świątecznej, cały czas w treningu. Brak ubytków kadrowych.Wszyscy zdrowi i z tego co wiem w dobrej formie. W 1 meczu u siebie porażka po TB ale teraz to trochę inna drużyna, że tak to ujmę ???? W pierwszych kolejkach zespół nie był zgrany jeszcze tak ze sobą, były braki w komunikacji. Później ruszyło jak z koptya i obecnie są wiceliderami.Jest duża chęć rewanżu za porażkę w 1 spotkaniu.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Tiikerit - Team Lakkapaa Typ: Lakkapa +18.5 punkta @ 1.80 lub +2.5 seta @ 2.70 w bet365 ✅ ✅ 3-1 (27-25, 22-25, 25-19, 25-14)
Wszyscy żyją eliminacjami do IO w Berlinie. Ja też spróbuję wykorzystać turniej w Berlinie, żeby zarobić w Finlandii ;)

Tutaj mamy skład ekipy ze Skandynawii podczas ostatniego meczu z Francją. Tommi Siirilä, Antti Ropponen, Olli-Pekka Ojansivu jak widać wystąpili w tym meczu, a są to zawodnicy Tikeritu. Co oczywiste dzisiaj zabraknie ich w ligowym meczu. Nie twierdzę, żę Tikerit tego meczu nie wygra, ale na pewno będzie musiał się znacznie bardziej napocić niż gdyby miał do dyspozycji trójkę swoich internacjonałów. Bez nich Tiikerit był bliski pierwszej ligowej porażki z Isku (wygrana w tie-breaku na przewagi). W pierwszym spotkaniu między tymi zespołami wygrał Tiikerit 1-3 (25:21, 24:26, 22:25, 23:25), ale wówczas zagrali oni pełnym składem. Dziś spróbuję pograć coś w stronę gości, tym bardziej, że wyniki gospodarzy nie są już tak imponujące jak na początku sezonu (6 kolejnych zwycięstw bez straty seta, a w ostatnich 4 grach stracili 5 setów).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
verti 3,4K

verti

Forum VIP
RV Berlin - SVG Luneburg Typ: Luneburg +17.5 @ 1.92 oraz handi +2.5 seta @ 2.80 1xbet/Unibet ✅ ✅ 3-1 (27-25, 25-16, 18-25, 25-22)

Bei den Berlinern fallen gegen Lüneburg Robert Kromm und Arpad Baroti aus. Auch Tomas Kmet ist angeschlagen.
Kromm i Baroti wypadają na 100%. Obecność Kmeta stoi pod znakiem zapytania, prawdopodobnie jednak zostanie oszczędzany na ważniejsze potyczki chociażby w lidze mistrzów. Spróbuję pograć coś w stronę Luneburga.
E/w 1xbet lepszy kurs niż w betano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom