>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe Ligi 2010/11 (Niemcy,Rosja,Francja,Grecja,Włochy,Turcja...

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
EnBW Ludwigsburg - Brose Basket

Mecz lidera tabeli Brose Basket z EnBW Ludwigsburg którzy zajmują miejsce 11. Goście są zdecydowanym faworytem tego meczu.
Jak do tej pory Brose wygrali wszystkie 15 spotkań, zaś EnBW Ludwigsburg ma bilans 8 wygranych - 8 przegranych.
Gopsodarze u siebie wygrali 4 mecze, przegrali 3. W tych trzech spotkaniach przegrywali odpowiedni 15,6 i 13 punktami. Brose Basket deklasuję w ostatnim czasie rywali, w dwóch ostatnich meczach wygrywali róźnicą 35 i 51 punktów! Oba te dwa mecze Brose grało z zespołami, które są wyżej w tabeli Ludwigsburg. W tym meczu nie widzę innej mozliwości, jak wysoka wygrana gości, którzy rządzą i dzielą w lidze niemieckiej.
Gospodarze to żaden klasowy zespół, po prostu przeciętniak, a przęciętniak w starciu z Brose nie ma szans.
Brose Basket -8,5 | 1,85 ✅ wynik: 63:101
edit: wszystko zgodnie z moimi przewidywaniami ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Hiszpania

Bilbao-Barcelona hc 1/2 -3,5 Barca 1,85
Wrocil Navarro i Barca od razu gra o wiele lepiej. W lidze 2 pogromy z Juventutem oraz Realem i w eurolidze wygrana ze Siena. Bilbao to dosc cieżki teren, jest to ekipa własnego parkietu. WOle zagrac hc do przerwy niz na caly mecz -6.

Juventut-Unicaja 1 1,75
Gospodarze sa po trzech porażkach z rzędu jednak dwie z nich to porazki z mocnymi rywalami na wyjezdzie. Bedą chcieli za wszelką cene te złą passe przełamac.

Pamesa Valencia-Cajasol 1 hc 1/2 -4,5
Gospodarze ostatnnio w wielkiej formie. 7 wygranych z rzędu w lidze i awans w eurolidze do top 16. Cajasol to solidna ekipa jednak na miarę jedynie walki o ostatnie miejsce do play off. Na wyjezdzie ma bilans 1-5 i mysle, ze Pamesa ten mecz spokojnie wygra i do przerwy będzie to min. 5pkt


Niemcy

Bayreuth-Brose Baskets hc -15 1,9
Goście leją kazdego jak cchcą i mysle, ze nie zwolnią tempa w meczu z przed ostatnią drużyną tabeli.Ostatnio w Niemczech tempo rozgrywek jest wysokie jednak Brose ma szeroką kadre takze licze na kolejny pogrom.

Turcja

Besiktas-Galatasaray 1 2,4
Mimo, ze to goscie są faworytem to stawiam odwrotnie. Galata to przede wszystkim kapitalna ekipa jezeli chodzi o mecze u siebie. Besiktas ma 4pkt mniej i jezeli chce walczyc o pierwsza czworke tabeli to musi ten mecz wygrac. Ten kurs mnie bardzo ciekawi i zaryzykuje.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Turcja

Besiktas-Galatasaray 1 2,4
Mimo, ze to goscie są faworytem to stawiam odwrotnie. Galata to przede wszystkim kapitalna ekipa jezeli chodzi o mecze u siebie. Besiktas ma 4pkt mniej i jezeli chce walczyc o pierwsza czworke tabeli to musi ten mecz wygrac. Ten kurs mnie bardzo ciekawi i zaryzykuje.
Oj... możesz się przejechać na tym typie...

W zespole Gospodarzy nie wystąpi prawdopodobnie Fedor Likholitov, który nie grał również w poprzednim spotkaniu z Tofas [powód: kontuzja, średnie: 11,2pkt i 6,5zb] oraz Mire Chatman [powód: wyleciał ze składu bo nie pojawił się na ostatnich treningach, średnie: 16,3pkt, 5,7zb]

Dodatkowo warto zauważyć, że w ostatnim spotkaniu z Tofas gracze Besiktasu strajkowali (chyba nawet nie chcieli wyjść na drugą połowę) ponieważ klub ma zaległości finansowe wobec większości (oprócz Iversona chyba). Spotkanie to Besiktas przegrał 22pkt!!!

Więc lepiej się jeszcze zastanów czy chcesz na &#39;1&#39; grać tutaj ;) Wg mnie dobrze wygląda w tym spotkaniu under 160,5. Galata gra świetnie w obronie i nie powinna forsować tempa a w Besiktasie braki kadrowe też zrobią swoje.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Undertaker nigdy nie graj tylko i wyłacznie kierując sie statami... w Besiktasie jest totalny burdel.Klub jak co roku nie wypłaca graczom pensji,ich polityka od kilkunastu lat jest równa 0.Na cholere kupowali Iversona skoro nie mają za co opłacić reszty ekipy.Nic dziwnego że Chatman pokazał focha.Dzisiaj spodziewać sie można kolejny raz,że gracze Besiktasu podejdą do tego spotkania olewająco.Dla mnie galata wygra ten mecz beaz wiekszych problemów.
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy:BBL
Spotkanie: BBC Bayreuth-Brose Baskets
Typ: Brose Baskets -21.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn o całkiem innej sytuacji.BBC Bayreuth to beniaminek ligi słabo prezentujący się w tym sezonie.Na 16 spotkań wygrali zaledwie 4 a w pozostałych 12 ponieśli porażkę.Jest to trzecia drużyna która straciła w tym sezonie najwięcej punktów co pokazuje że w grze defensywnej, nie co lepiej prezentują się w ataku.Na własnym parkiecie rozegrali dotychczas 7 spotkań,3 z nich wygrywając,a w 4 schodzili z parkietu pokonani.Co do drużyny Brose można naprawdę dużo pisać.Zdominowali obecne rozgrywki BBL wygrywając wszystkie 16 spotkań.Ich bilans punktowy wynosi 1304:1028.Grają w lidze najlepiej w obronie i w ataku.Prezentowała się w Eurolidze całkiem dobrze nie będąc chłopcami do bicia co często nie udawało się niemieckim zespołom.Wydaje mi się że dzisiejsze spotkanie powinni bez trudu wygrać co najmniej 22 punktami.Oto ich ostatnie 5 meczów:
Ludwigsburg-Brose 63-101 +38
Brose-Oldenburg 101-66 +25
Brose-Alba 103-52 +51
Trier-Brose 56-69 +13
Brose-Hagen 94-68 +26

Widzimy więc że drużyna gości tylko z Trierem nie pokryła dzisiejszego handicapu,choć grali z drużynami o klasę lepszymi niż ich dzisiejsi rywale.Według mnie taki kurs to prezent od Bet365 i trzeba z niego skorzystać bo ich przewaga będzie oscylowała w granicy 40 punktów.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Uważam podobnie jak kolega wyżej, ale z HC jednak bym nie szalał i proponuje mniejszy ????

Dyscyplina: Koszykówka --&gt; Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: BBC Bayreuth - Brose Baskets (HC +12/-12) ✅✅✅
Typ: 2 - Brose Baskets
Kurs: 1,61
Buk: Bet365

Dziś o godzinie 17:00 dojdzie do spotkania BBC Bayreuth z Brose Baskets. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście - Brose Baskets. Porażka Brose byłaby mega sensacją. Jak dla mnie jedyną niewiadomą jest rozmiar wygranej drużyny gości. Drużyna gospodarzy zajmuje na obecną chwilę przedostatnie miejsce w tabeli niemieckiej Bundesligi. Na 16 spotkań odniosła tylko 4 zwycięstwa. Brose natomiast jest zdecydowanym liderem. Na 16 spotkań odniósł 16 wygranych. W lidze niemieckiej nie ma na nich mocnych. Gromią każdego. Dla przykładu ostatnie 3 spotkania jeszcze w starym roku w grudniu:

= Ludwigsburg - Brose 63 - 101
= Brose - Oldenburg 101 - 66
= Brose - Alba 103 - 52

Brose po prostu gromi swoich przeciwników w większości spotkań. Nawet w Eurolidze, gdzie byli skazywani na pożarcie odnieśli zwycięstwa z teoretycznie mocniejszymi drużynami. Jedyną rzeczą o którą można się obawiać to podejście zawodników z Brose do tego spotkania. Jeśli będą skoncentrowani przez pełne 40 minut pokrycie HC 12 pkt nie powinno być żadnym problemem. Wg mnie goście - lider rozgrywek bez ani jednej porażki - powinni spokojnie pokonać gospodarzy - przed ostatnią drużynę w tabeli - różnicą 15-20 pkt.
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
???? Iraklis Saloniki (-2,5) - AEK Ateny @ 1.91 stanjames 10/10

AEK mają duże kłopoty. Czołowi zawodnicy: najlepszy strzelec i najlepiej asystujący - Anthony Grundy (16.0 PPG, 32.8 MIN, 3.3 AST) oraz drugi najlepiej asystujący - Terell Castle (7.9 PKT, 26.4 MIN, 2.3 AST) - przebywają obecnie w Stanach i nie przylecą do Aten dopóki klub nie zapłaci im należnych pensji.
Nie zapłacono jeszcze większości koszykarzom. Wywierana jest presja. Zarząd klubu woli bowiem spłacać długi, niż płacić koszykarzom. Sytuacja w drużynie nie jest więc dobra, a wręcz opłakana. AEK nie będzie prezentować w meczu nic poza nazwy. To najstarszy klub grecki i uznana marka ale na stan dzisiejszy to wszystko, czym mogą straszyć.

Otwiera się wielka szansa dla gospodarzy, którzy nie wygrali od 6-ciu spotkań i przy wykorzystaniu własnej hali, która jest w koszykówce ogromnym atutem, powinni przełamać się i zacząć odbijać się wreszcie od strefy spadkowej. Polecam.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Lobe Huesca - Lleida(-2,5) 2 2,0✅
8/10
Hiszpańska liga LEB basketu, mecz drużyny z Huesci która prezentuje się w ostatnimi czasy tragicznie z zespołem środka tabeli. 5 ostatnich meczy w wykonaniu gospodarzy to sromotne porażki z drużynami zarówno środka jak i dołu tabeli. Zespół Lleidy dobre mecze przeplata słabszymi, ostatnio przegrali z murowanym faworytem do awansu z Obradorio. Dziś mają idealną szansę na rekompensatę.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy, BBL ⛔
Spotkanie: Giants Dusseldorf - Brose Baskets
Typ: Brose Baskets -17,5 punktów
Kurs: 1,47
Buk: Bet365

Analiza: Na koszu znam się średnio, więc wybaczcie jeśli napiszę farmazony :wink: Spośród wielu linii dodatkowego handicapu na Bet365 postanowiłem wybrać do typu jedną z najbezpieczniejszych, czyli -17,5 punktów po kursie 1,47. Drużyna Brose ma w składzie kilku Amerykanów i co najważniejsze żaden w tym sezonie nie zawodzi. Jest też bardzo dobry Słowak Anton Gavel, doświadczony Serb Predrag Suput czy choćby zdolny niemiecki center Tibor Pleiss. Widziałem jakiś czas temu mecz Bambergu w Eurolidze u siebie z Realem. Trzeba przyznać, że niemiecki klub w końcówce świetnie trzymał przewagę; wielu zawodników swobodnie wchodziło pod kosz. Myślę, że jest zespół, który w kolejnych latach namiesza w Europie. Mam nawet taką swoją koncepcję co do Bambergu, że jest to Prokom sprzed pięciu lat, gdzie wtedy polski klub zaczynał coś tam właśnie mieszać w Eurolidze, z roku na rok wzmacniał skład i w sezonie 2009/2010 nastąpił wielki boom. Była niezła paka w zeszłym sezonie w Gdyni. Po tym boomie w tym sezonie jest lekki upadek. Jeśli Bamberg zamierza pójść drogą polskiego hegemona, to musi trzymać za wszelką cenę najlepszych graczy (nie tak jak u nas wypuszczono Woodsa czy Logana, chociaż przyznam się, że kulis nie znam; może sami chcieli odejść). Jeśli chodzi o rozgrywki ligowe to Bamberg dzieli i rządzi. Drużyna Dusseldorfu to natomiast kompletne dno tej ligi. Mam nadzieję, że zespół gości po ostatnich kilku świetnych meczach nie rozpręży się w spotkaniu z takimi cieniasami jak Dusseldorf. Linie handi są potwornie wysokie (chyba buki trochę przesadziły - nawet na Panathinaikos, Olympiakos czy Sienę jak grają w swoich ligach na wyjeździe z outsiderami to nie ma tak wysokich linii). No ale skoro Bamberg potrafił zniszczyć u siebie Oldenburg czy na wyjeździe Ludwigsburg czy pewnie wygrać z przeciętnym Bayreuthem (a jeszcze wcześnie wygrana z Malagą - chociaż mecz był raczej o pietruchę, zdemolowanie Alby, czy wspomniana przeze mnie wygrana z Realem) ,to dlaczego nie miałby zniszczyć słabiaków z Dusseldorfu. Podsumowując, liczę, że Bamberg zagra tak jak w ostatnich meczach i potwierdzi hegemonię na niemieckich parkietach.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka 1.liga niemiecka
Spotkanie:
ALBA Berlin - Mitteldeutscher BC
Typ: ALBA Berlin over 80,5
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bwin

Dziś o 20.00 w niemieckiej bundeslidze koszykówki rozpocznie się spotkanie pomiedzy
ALBĄ Berlin i Mitteldeutscher. Zdecydowanym faworytem meczu wydają się byc gospodarze którzy z bilansem 10-5 zajmują obecnie 4 miejsce w ligowej tabeli (mają 2 mecze mniej niż pozostałe drużyny z czołówki). Goście to zespół dolnej części ligi który w 16 rozegranych meczach zdołał zwyciężyc 5 razy. W poprzednim sezonie drużyny spotkały się dwukrotnie i w obu meczach górą byli ich gospodarze: ALBA wygrała 86-65, zaś na wyjeździe minimalnie przegrała 69-71. Gospodarze dzisiejszego meczu w tym sezonie w meczach u siebie doznali tylko jednej porażki a w pozostałych siedmiu meczach aż 5 razy przekraczali granicę 80 punktów. Mitteldeutscher zaś w meczach na wyjeździe radzi sobie bardzo słabo: na 8 zwyciężył tylko jeden i to dopiero po dogrywce z inną słabą drużyną Walter Tigers. Myślę że klub ze stolicy Niemiec łatwo poradzi sobie z jedną ze słabszych drużyn BBL i spokojnie przekroczy granicę 80 punktów w meczu.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Australia, NBL
Spotkanie: PERTH WILDCATS @ MELBOURNE TIGERS
Typ : PERTH WILDCATS z handicapem - (minus) 5.5 pkt
Kurs: 1.49 EDIT⛔
Bukmacher: Centrebet
Analiza
Mecz NBA - 07.01-2011 godz. 12.00


Perth 10-4 (Road: 5-3)
Melbourne 4-9 (Home: 2-5)

Wilkim znawcą ligi australijskiej nie jestem, ale od około 3 tygodni obserwuję tamtą lige. Pojedynek obecnie lidera tabeli Perth z 8 - przedostatnim zespołem w lidze (Tigers). Perth doskonale spisują się lidze, szczególnie u siebie. Na wyjazdach mają 5-3, ale ostatnio mają 3 wygrane wyjazdowe z rzędu. Teraz nie przewiduję porażki ze słabym zespołem Tigers. Tygrysy mają tylko 2 wygrane na własnym boisku na 7 rozegranych spotkań. Może niech dodatkowyma atutem za Wildacts niech będzie info iż 19.11.2010 roku (a więc w tym sezonie) pokonali właśnie na wyjeździe Tigers 93-84. Różnica 9 pkt dokładnie odzwierciedla poziom tych zespołów. Ja dla bezpieczeństwa proponuję tylko 6 pkt różnicy.
Dla zainteresowanych link do strony www NBL w Australii.
http://www.nbl.com.au/

Pozatym ciekawy kurs jest na sobotnie spotkanie pomiędzy Sydney vs TOWNSVILLE CROCODILES. Sydney to ostatnia drużyna w tabeli (1-13 bilans), Krokodyle mają bilans 8-7. Kurs jest wysoki jak na takie spotkanie ponieważ Townsville mają tylko 2-6 na wyjazdach, ale warto zagrać bo Sydney to czerwona latarnia i ogólnie słabizna. Kurs @ 1,65. W sumie cała ta kolejka jest dość ciekawa pod względem typów. Edit: ✅
w niedzielę można zaryzykować i po kursie @2,33 zagrać na Wollongong (2 pozycja, 9-5 bilans) z drużyną Gold Coast (5-8 bilans). Wollongong niedawno przegrali u siebie z Gold Coast 2 punktami, podejrzewam iż będą chcieli się zrewanżować za porażkę.
Edit: Wollongong przegrali po dogrywce, jeżeli ktoś czytał typy dnia na 9.1.2010 to widział iż dałem hc +3,5 na Wollong. Zmieścili się w tym hc.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Lyon-Villeurbanne - Roanne
Na koszykówce znam się niesamowicie mało, ale zaciekawiły mnie kursy na dzisiejszy mecz w lidze francuskiej Lyon-Villeurbanne - Roanne. Zespół gości to lider rozgrywek, który od 2 miesięcy nie zaznał goryczy porażki. I dziwią mnie kursy wystawione przez Bwina.
Typ:1-&gt;1.35
Typ:2-&gt;2.55
Czy wiadomo coś o jakiś nieobecnościach, bądź to kontuzjach w zespole gości?? Bo myślę, że to nie jest raczej pomyłka buka.
Tak czy inaczej, nawet w razie porażki gości, ciekawy wydaje się typ na over punktowy dla Roanne. Roanne średnio zdobywa prawie 85 pkt/mecz. Prób jest bardzo niski - 73,5 pkt.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik

ASVEL LYON-V CHORALE ROANNE

TYP: Asvel -5,5
Kurs: 1,91✅✅✅
Pinnacle


Tips to win:

- Tutaj krótko, drużyna Roanne wystąpiła dziś z oficjalną prośbą do władz ligi o przełożenie meczu. Powodem jest nieobecność, aż sześciu koszykarzy Roanne, których dopadła grypa żołądkowa. Niestety dla nich mecz odbędzie się planowo.

Nieobecni:

Pape Philippe Amagou, KC Rivers - najlepiej punktujący
Souleyman Diabate - najwięcej asyst
Alex Gordon
Philippe Braud
Jean Michel Mipoka​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Buduncost - Partizan
typ : 1
kurs : 2.40
buk - Bet365
godz. 17.00

analiza : warto dziś postawić na gospodarzy tego spotkania. Dlaczego? Otóż Partizan troszke po macoszemu traktuje rozgrywki NLB. Jest obecnie na 7 pozycji z bilansem 7-6. Buduncost natomiast zajmuje 3 miejsce z bilansem 9-4. Na papierze lepiej prezentuje się Partizan, lecz doświadczenie z grania Ligi Adriatyckiej nauczyło mnie, że gospodarze sa po prostu ewidentnie do przodu, gdyż publicznosć na tych meczach to coś niesamowitego. Partizan w Pionirze jest w stanie wygrac z każdym, natomiast na wyjazdach sytuacja nie jest już taka kolorowa. Buduncost to solidna ekipa. Myślę że dziś są w stanie utrzeć nosa ekipie ze stolicy Serbii i wygrać to spotkanie. Kurs zachęca.

należy pamiętać, że z Budocnostu odszedł najlepszy zawodnik Dragicevic do Besiktasu.
Baqu


to co zrobił Buduncost w 2 połowie to jakieś kpiny...no ale cóż, to jest koszykówka, tu sie dzieją takie rzeczy ????

to co zrobił Partizan w 1Q to była jakaś pomyłka ;-) a Dragicevic jednak zagrał....
Baqu
 
fab 48

fab

Użytkownik
Pau Orthez - Le Havre
Pau Orthez poniżej 78.5 pts @ 1.8
Le Havre z DSbD na poziomie 74pts. Tyle samo ma Vichy - 76pts rzuciło Pau, i Nancy - również 76pts Pau. W domu Pau dużo rzucają, aż 89ppg średnia, a ogółem @ Le Havre 84ppg. Avg wychodzi 83ppg, ale na stronie gospodarzy piszą, że nie wszyscy gotowi do gry, więc te kilka pts można odjąć. Dodatkowo, Vichy i Nancy tracą na wyjazdach kolejno 76ppg i 73ppg, a Le Havre tylko 69ppg. Wychodzi under.
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Bayreuth - Braunschweig-4
1,66
Stawka: 50j


Parę słów:
W zespole gospodarzy zebraknie 3 dośc ważnych zawodników są to:
Reiner
Osvaldo
Archibong


2 znich to zawodnicy pierwszej piątki,Rainer(17 występów),Archibong(16 występów),Osvaldo jeden z lepszych zmienników zaliczył 12 występów średnia pkt na mecz to 9,9.Najbardziej chyba bedzie odczuwalny brak Rainera który zdobywa średnio 13,5 pkt i 8 zbiórek na mecz,losy tego zawodnika czy zagra w dziejszym meczu rozpatrywały wczoraj władze ligi,niestety decyzja nie była miła dla gospodarzy,Rainer nie będzie mógł zagrac dziś.Na poczyniania swoich kolegów z boku będą też musieli patrzec Osvaldo i Archibong,którzy w pierwszym meczu przeciwko Braunschweig byli najlepszymi zawodnikami,odpowiednio Osvaldo Jeanty (16 punktów) i Koko Archibong (13pkt).Pierwszy mecz 68-61 dla dzisiejszych gości,myślę że wariant -4 pkt jest najlepszym na ten mecz i można parę groszy postawic.Można dodac że drużyna gości w gazie w ostatnich 6 spotkaniach tylko 1 porażka.

✅82-93✅
Mam nadzieje że ktoś skorzystał z tego typu,jak tak to kliknij dzięki,bedzie to zachętą do napisania kolejnej analizy.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Italia, Lega A
Spotkanie: Enel Brindisi vs Angelico Biella
Typ : Angelico Biella z handicapem +1.5
Kurs: 1.952
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza
Mecz 10.01-2011 godz. 20.15


Enel Brindisi 3-10 (Dom: 3-3)
Angelico Biella 7-6 (Wyjazd: 3-3)

Zainteresował mnie ten mecz i jego kurs. W tabeli Biella jest na 5 pozycji. Enel zajmuje ostatnie 16 miejsce (zespół ten jest beniaminkiem w lidze) . Kurs wydaje się być dość atrakcyjny.
Przejrzałem strony www klubów i jakoś nie widziałem informacji o ważnych kontuzjach. Nie ma historii bezpośrednich spotkań w przeszłości, więc typ na podstawie aktualnych dokonań i formy. Enel punkty u siebie: 423:440. Te 3 wygrane u siebie to mecze z dość mocnymi (bilans ok 50%): Scavolini Pesaro +14, Montegranaro +2 oraz na początku sezonu z Bologna +3.
Biella punkty na wyjazdach: 456:495 Wygrane Bielli to mecze z Varese +2, Benetton +1 oraz Caserta + 4. Są to zespoły mocniejsze niż aktualny rywal Angelico (przynajmnej tak to wygląda na podstawie tabeli).
Forma w last 5:
Enel Brindisi: P-Z-P-P-P Ostatnie 5 spotkań u siebie: 2-3 (Z-P-Z-P-P)
Angelico Biella: Z-Z-P-P-Z . Ostatnie 5 spotkań wyjazd: 2-3 (Z-Z-P-P-P)
jak widać ostatnie 2 mecze na wyjzadach to wygrane, a jeżeli Biella chce o cos walczyć w tym sezonie to mecze z najsłabszą ekipą powinna wygrywać.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Enel - Biella

Biella +1,5 pkt
1,92 1/10



Nie ma watpliwosci ze Biella to lepszy zespol z szerszym skladem, buki strasznie zanizaja kursy na gospodarzy w niektorych ligach. Problem z Biella jest taki, ze nie ma tam wielkich postaci, nie ma jednego gracza ktory pociagnie gre w trudnym momencie. Punkty rozkladaja sie na kilku podobnie, czasem to atut czasem nie dziala to korzystnie kiedy jest zacieta koncowka lub ciagle mecz na styl. W Enelu podobna sytuacja ale naziwska na papierze ciekawsze tylko, że mniej liczne. Punkty rozkladaja sie podobnie, nic nie gra Giovacchini a Maresci trudno sie jakos szczegolnie obawiac. W takeij sytuacji zostaje 5 graczy na jakims pozimie ale Bobby Dixon wielkim koszykarzem nie jest a Lang na centrze nie gwarantuje niczego dobrego. Toure i Diawara w formie sredniej ale moga zaskoczyc w kazdym momencie, Robinson zajmuje sie glownie odpalaniem trojek. Kiedy 4-5 graczy ma dobry dzien to Enel jest bardzo grozna druzyna u siebie ale oporcz tego potrzebna jest jeszcze solidna obrona a z tym bywaja kłopoty. Biella to zespol nieobliczalny. Chcialam ich grac u siebie z Roma i Cantu (oba mecze przegrane -2 i -1). Kolejke pozniej chcialam wiec dac przeciw w Varese, cale szczescie, ze mecz byl wczesnie i sie spoznilam bo jak na zlosc teraz oczywiscie wygrali momo ze wyjazd i mocny rywal. Ciezko wiec ocenic mi zespol ktory sam siebie zaskakuje co mecz. Albo wyjdzie albo nie wyjdzie a gdzie tu jakas rozsadna taktyka na mecz? Mimo wszystko sa lepsi, 8 graczy dobra piatka, ma kto wejsc z lawki, Sosa Slaughter i Viggiano nie zawodza, jest Salyers ktory potrafi trafiac raz za razem (poki co tego nie pokazuje), jest Soragna, Jurak, Chessa i Suton. Szalu nie ma po za liderami ale to samo mozna powiedziec o rywalach. Minimalnym faworytem sa goscie, jesli ktos ma zagrac dobry mecz to raczej Biella.

Dobra ja sobie daje spokoj z tym analizowaniem kolega ponizej ma racje. Nie ma to zadnego sensu. to byla ostatnia proba. Jesli matoly prowadza z -10 i koncowke oddaja za darmo no to prosze wybaczyc ale to nie ma sensu. ⛔
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Ze swojego doświadczenie wiem, że granie lig: Turcja, Grecja, Hiszpania, Niemcy, Włochy po samych analizach jest bardzo ciężkie. Ligi bardzo nieprzewidywalne. Można powiedzieć, w sumie - jak każda. Specyfika tych lig jednak przy stawianiu za pieniądze i tak wychodzi na wierzch. Dlatego odradzam granie takich meczy po samym gołych statystykach.
Oczywiście powodzenia i oby wasze typy były na zielono ????

GL

Tak jak napisałem wyżej. Trzeba uważać na te ligi, które wymieniłem i głównie włoską, grając tylko po statystykach. Gospodarze wygrali, to spotkanie 91:82.
Bardzo ciężka liga.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, GRECJA: A
Spotkanie: Kavala vs Panellinios
Typ : kavala
Kurs: 1.599 EDIT: ✅ (81-70)
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza
Mecz 12.01-2011 godz. 16.00
Kavala 6-5 (Dom: 5-1)
Panellinios 4-7 (Wyjazd: 3-3)

Kavala po 2 porażkach z rzędu zmierzy się z zespołem który wygrał 2 ostatnie spotkania. Za postawieniem na Kavale: grają u siebie gdzie mają świetny bilans 5-1. Ostatni mecz u siebie przegrali 3 punktami z Ikarosem, który ma ciut lepszy bulans niż aktualny przeciwnik.
Zespół gości na wyjazdach spisuje się dośc dobrze, ale potrafią wygrać z rywalem mocniejszym by zaraz wtopić na przecwiniku, którego mogliby raczej pokonać. Myślę iż gospodarze po 2 porażkach będą dość zmobilizowani aby to wygrać, do tego grają u siebie, co daje im duży plus w tym meczu.
Ostatnie spotkanie w hali Kavali pomiędzy nimi wygrali wygrali gospodarze.
Forma w last 5:
Kavala P-P-Z-Z-P Ostatnie 5 spotkań u siebie: 4-1 (P-Z-Z-Z-Z)
Panellinios Z-Z-P-P-P . Ostatnie 5 spotkań wyjazd: 2-3 (Z-P-P(OT)-P-Z)

Ze swojego doświadczenie wiem, że granie lig: Turcja, Grecja, Hiszpania, Niemcy, Włochy po samych analizach jest bardzo ciężkie. Ligi bardzo nieprzewidywalne. Można powiedzieć, w sumie - jak każda. Specyfika tych lig jednak przy stawianiu za pieniądze i tak wychodzi na wierzch. Dlatego odradzam granie takich meczy po samym gołych statystykach.
Oczywiście powodzenia i oby wasze typy były na zielono
Wiadomo iż granie po samych statach jest ciężkie, ale gdzieś trzeba próbować coś ugrać. No i mam nadzieję iż będzie zielono.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom