>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe Ligi 2009/10 (Niemcy,Rosja,Francja,Grecja,liga Bałtycka,liga adriatycka...

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niby FF a nie ma co pisac. Kursy skandaliczne, w Baltyckiej po 1,05 na faworytow, w Adriatyckiej 1,15 i 1,25 - debilizm po prostu. Cztery najlepsze zespoly po rundzie zasadniczej a kursy jakby zawodowcy grali z amatorami. Cibona powinna na luzie wygrac ale handi nie do ruszenia, po prostu nie ma zadnej roznicy czy graja +2 czy plus +20 trzeba sily trzymac na final. Cibona gra w domu. Partizan powinien na luzie ograc Hemofarm, 1.25 lipa jedynie jako dodatek na jakies ako. Partizan nie musi sie zabijac o wygranie FF bo po 1 maja przed soba FF Euroligi a po 2 maja gwarancje gry w Eurolidze. Mimo to final powinni osiagnac bez problemu. Jesli chodzi o Baltycka to Lietuvos ma duzo trudniejszego rywala i tu nie ruszam ale Zalgiris powinien ponad 15 wygrać z bardzo salbym Ventspilsem, wiec tu ewentualnie Kowni -13,5 1,80 1/10 ale to naprawde micro stawka bo im tez zalezy na finale z Lietuvosem a ile bedzie w 1/2 to bez roznicy.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dijon-Chalon
typ: -4,5 Dijon
3.15
Bet365
Analiza:
Dziś w spotkaniu 28 kolejki francuskiej pro a dijon na wlasnym parkiecie zagra z chalon . Dijon zajmuje aktualnie przed tym spotkaniem ostatnie miejsce , z szansami jednak jeszcze na utrzymanie sie w lidze . Do konca rozgrywek rundy zasadniczej zostaly 3 kolejki , a Dijon ma tylko dwa punkty straty do bezpiecznego miejsca . chalon natomiast zajmuje aktualnie 12 pozycje i zapewnilo juz sobie utrzymanie w lidze , a szans na play offy nie ma . Druzyna Chalon wiec nie ma praktycznie o co walczyc w tym meczu i bedzie to dla nich spotkanie o przyslowiowa pietruszke . Dijon natomiast w przypadku zwyciestwa zachowa jeszcze szanse na utrzymanie sie w tym sezonie . Dijon na wlasnym parkiecie wygralo dwa ostatnie spotkania .
27/03-10 Francja Pro A, Mężczyźni Dijon vs. Strasbourg 86:86
97:95 (OT)
10/04-10 Francja Pro A, Mężczyźni Dijon vs. Poitiers Basket 86 86:76
W moim odczuciu ta druzyna moze dzis podtrzymac zwycieska passe spotkan na wlasnym terenie . Tym bardziej , ze Dijon ma o co walczyc w tym spotkaniu .
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Już w piątek FF Eurochallenge. Szczególowe typy przedstawie jutro, wyżej są kursy, linie, handi itd. Gottingen u siebie ale to aż taki bank nie jest jak buki sugerują. Roanne to malo wygodny rywal chociaz wiadomo, że teoretycznie Niemy powinni wygrać ale ostatnio ten zespól miał troche kłopotów. Co do meczu Samara - Scavolini to więce o tym w piątek bo jeszcze nie mam zagrane chociaż typ mam już w głowie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Scavolini - Samara 1,70 9/10 ⛔ 70-73



Co tu duzo pisac, duzo lepszy sklad Wlochow, Scavo olalo lige i graja o win w Eurochallenge. Sa faworytami dzis zdecydowanie, Samara to tylko Biggs, Flores i Bremer a reszta graczy przecietna, z tym, ze Biggs totalnie bez formy a Bremer gra w kratke. Sam Flores ostatnio im wygral mecz w Euro. Rzucil prawie 40 punktow i ledwie wygrali +1. Slaba druzyna i powinni z 10 dzis uwalic. Dawno nie czulem tak meczu kosza, sklad Scavo znakomity, Williams Hicks itd. Mecz za 20 minut wiec nie bede sie juz rozpisywac, dla mnie bank.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Paderborn Baskets - Phoenix Hagen 2.02 ✅
Pinnacle

Gospodarze już są pewni swojego ostatniego miejsca w tabeli. Phoenix jest 2 od końca, ale jeżeli dziś wygra to uratuje sie przed spadkiem. Paderborn ostatnio już nic nie gra, czy to u siebie, czy na wyjeździe. Myślę, że nie mają już za wiele motywacji jak już są pewni spadku. A goście coś próbują jeszcze grać, ratować ligowy byt, ostatnio mecze na styku z mocniejszymi rywalami, dziś ze słabym Paderborn nie powinni mieć problemu.
 
A 0

andzelika

Użytkownik
Paderborn Baskets - Phoenix Hagen 2.02
Pinnacle
Gospodarze już są pewni swojego ostatniego miejsca w tabeli. Phoenix jest 2 od końca, ale jeżeli dziś wygra to uratuje sie przed spadkiem. Paderborn ostatnio już nic nie gra, czy to u siebie, czy na wyjeździe. Myślę, że nie mają już za wiele motywacji jak już są pewni spadku. A goście coś próbują jeszcze grać, ratować ligowy byt, ostatnio mecze na styku z mocniejszymi rywalami, dziś ze słabym Paderborn nie powinni mieć problemu.
Olo,
co decyduje o kolejności w tabeli u naszych zachodnich sąsiadów?
- czy bezpośrednie mecze między nimi czy punkty z całego sezonu? bo jeśli to pierwsze, a tak sądzę, to goście grają o tzw. pietruchę, z racji tego, że wygrali 2x z Dusseldorfem w tym sezonie
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Olo,

co decyduje o kolejności w tabeli u naszych zachodnich sąsiadów?

- czy bezpośrednie mecze między nimi czy punkty z całego sezonu? bo jeśli to pierwsze, a tak sądzę, to goście grają o tzw. pietruchę, z racji tego, że wygrali 2x z Dusseldorfem w tym sezonie
Jeśli dobrze myślisz, to kursy byłyby uzasadnione. Ciężko uwierzyć, że w meczu, w którym tylko jeden zespół o coś gra (i to przecież o coś bardzo ważnego), nie jest on faworytem bukmacherów.
 
R 0

reyess

Użytkownik
Paderborn Baskets - Phoenix Hagen 2.02
Pinnacle

Gospodarze już są pewni swojego ostatniego miejsca w tabeli. Phoenix jest 2 od końca, ale jeżeli dziś wygra to uratuje sie przed spadkiem. Paderborn ostatnio już nic nie gra, czy to u siebie, czy na wyjeździe. Myślę, że nie mają już za wiele motywacji jak już są pewni spadku. A goście coś próbują jeszcze grać, ratować ligowy byt, ostatnio mecze na styku z mocniejszymi rywalami, dziś ze słabym Paderborn nie powinni mieć problemu.

Hagen tez juz o nic nie gra. Wygrali oba mecze z Dusseldorf.
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Spotkanie: Aris - Olympiakos
Typ: Aris +2.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: betsafe
Zacznę od tego że już dzisiaj w greckiej HEBA odbędą się drugie spotkanie ćwierćfinałowe. Na tej fazie rywalizacji gramy do 2 wygranych, czyli systemem best of 3. Moją uwagę zwróciła wyżej wymieniona para. Dlaczego? Otóż dziwi mnie fakt, że - co byśmy nie powiedzieli o różnicy klas pomiędzy oboma ekipami – dość istotne spotkanie decydujące o znalezienie się w najlepszej czwórce rozgrywek jest grane na zaledwie 4 dni przed najważniejszym turniejem w całym sezonie dla graczy Giannakisa. Już w piątek bowiem Olympiakos czeka nie lada wyzwanie, czyli półfinał Euroligi z belgradzkim Partizanem który do wygodnych rywali z pewnością nie należy. Myślę zatem, że częściej niż w Salonikach to gracze z portowego miasta będą już myślami w Paryżu i przy piątkowym meczu Final Four. Ciekawe jest także statystyka bezpośrednich starć tych ekip na parkiecie Arisu od 2006 roku, którą znaleźć można na stronie bah:
20/01-10 Puchar Grecji Aris vs. Olympiakos Piraeus 93:83
24/10-09 Grecja A1 Aris vs. Olympiakos Piraeus 78:85
21/01-09 Grecja A1 Aris vs. Olympiakos Piraeus 73:77
28/10-07 Grecja A1 Aris vs. Olympiakos Piraeus 75:82
02/06-07 Grecja A1 Playoffs Aris vs. Olympiakos Piraeus 75:83
27/05-07 Grecja A1 Playoffs Aris vs. Olympiakos Piraeus 81:71
20/05-07 Grecja A1 Playoffs Aris vs. Olympiakos Piraeus 78:76 [d]
18/03-07 Grecja A1 Aris vs. Olympiakos Piraeus 70:59
08/01-06 Grecja A1 Aris vs. Olympiakos Piraeus 70:64​
Widzimy zatem, że w Salonikach nigdy łatwo się graczom z Pireusu nie grało, mało tego już w tym roku Aris znalazł receptę na rywali wygrywając mecz w Pucharze Grecji. Może zatem dzisiaj powtórzy się ta historia….Dodając do tego oszczędzanie sił gości przed piątkowym meczem o wszystko może okaza ć się że koncentracja na dzisiejszym spotkaniu będzie niewielka.
GL!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zalgiris - Lietuvos 1,75 3/10 ✅



Ostatnie idzie mi fatalnie wiec gram za minimalna stawke, ocena typu 3/10. Świeta wojna na Litwie, oczywisty finał. O tych pojedynkach możnaby napisać grubą książke więc nie będe pisać szczegółow, skupie się tylko na tym PO konkretnie. Tym bardziej ze gram za grosze to szkoda czasu na długie rozpisywanie bo jeszcze dwa mecze dziś chce opisać.

Bilans 2:1 dla graczy z Wilna.

Co ciekawe dwa razy wygrywali goście w tej rywalizacji a to jest dla mnie sporym szokiem. Największym atutem powinna być właśna hala i kibice bo te kluby znają się doskonale. Mecze w lidze, mecze w Bałtyckiej, od wielu lat ta sama wojna tylko zmieniają się gracze. Ostatnie dwa mecze wygrała drużyna z Wilna a nie sądze aby w tak zaciętej rywalizacji jakaś drużyna wygrała 3 mecze z rzędu. To są równe zespoły, często decydują końcówki, dobra dyspozycja rzutowa danego dnia.

Wyniki:

Lietuvos - Zalgiris 77:90
Zalgiris - Lietuvos 64:75
Lietuvos - Zalgiris 83:81

Wszystkie mecze były zacięte chociaż tylko ten ostatni rozgrywał się do samego końca. Nie chce mi się wierzyć aby ekipa z Kowna nie wygrała meczu na własnym parkiecie. Pokazali na wyjeżdzie, że Lietuvos jest do ogrania, potem -2 tylko na kolejnym wyjeżdzie, czas wygrać w domu. W bardzo dobrej formie jest Brown, szkoda, że tak mało gra Capin ale to się może zmieni dziś. Wyjątkowo uważam, że to nie obrona będzie kluczem do wygranej a dyspozycja rzutowa. W ostatnim meczu Zalgiris oddał zaledwie 27 rzutów za dwa punkty z czego trafili tylko 13. To jest koszmar i przyczyna porażki. Więcej pod kosz chociaż Lietuvos statystyki miał podobne ale trafili dwa rzuty więcej i trzy trójki więcej także przy takim wyniku to zdecydowało. Tym bardziej jeśli jest mocna obrona to czasem lepiej starać się penetrować, możliwość faulu duża a same trójki to troche marne rozwiązanie. 27 rzutów za 2 a tylko jeden mniej za 3. Raczej nie tędy droga i jeśli Butautas pójdzie po rozum do głowy to powinni wygrać.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
M.Netanya - Maccabi Haifa 1,67 3/10 ✅



Ciekawa sytuacja w PO ligi izraelskiej. Krótko bo i tak tej ligi nie oglądam więc opieram się tylko na statsach a jeszcze czeka mnie analiza meczu z niemieckiej także przechodze do konkretów.

Bilans 2:1 dla Maccabi Netanya

W sezonie regularnym podobny bilans, gospodarze 13:9 a goście 14:8. Moim zdaniem troche lepszy skład ma Netanya. W 10 najlepszyc strzelców ligi jest aż trzech graczy z tej drużyny a to jest naprawde ciężka liga w tej chwili. Problemem MN jest brak ławki ale w Haifie nie wygląda to lepiej.

Wyniki:

Haifa - Netanya 76:88
Netanya - Haifa 73:75
Haifa - Netanya 75:77

Znów dziwne wyniki, niby dwa mecze bardzo zacięte ale to dzisiejsi gospodarze wygrali aż dwa wyjazdy a przegrali w domu. Tak jak w przypadku Zalgirisu nie chce mi sie wierzyć, że nie wygrają ani jednego meczu w domu w PO. W jakims sensie odebrali parkiet ekpie z Haify i jeśli dziś wtopią to ostatni mecz na wyjeżdzie, trzeci raz tam wygrają? Chyba mało realne, albo dziś awansują albo raczej pożegnają się z rozgrywkami. Sklad jest bardzo dobry z Pinnockiem, Washamem i Killingsworthem na czele. Haifa personalnie troszke odstaje, no i wyjazd.
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
LIGA ROSYJSKA PLAY OFF
Spotkanie: Krasnye Krylya Samara - CSKA Moskwa
Typ: 1
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Jest to ostania szansa by gospodarze powalczyli o półfinał. 3 spotkanie w serii 2-0 dla CSKA. Jak do tej pory CSKA nie zachwyca w tym play off -&gt; 7 pkt przewagi w 1 meczu ledwo co ledwo w 2 meczu w 4 kwarcie odskoczyli - Gospodarze postawią wszystko na jedną kartę i wygrają. Nie mają wyjścia -&gt; stoją pod ścianą. WYGRAJĄ - z drugiej strony Cska nie musi i nie wygra! 6 grudnia 17 maja :smile:

GRAĆ GRUBO bo taka okazja się długo nie zdarzy !!!
WYNIK Krasnye Krylya 47 - 61 CSKA Moscow
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Kuban-Dynamo Moskwa
typ: 2/2
5.50
Bet365
Analiza:
Dziś w czwartym spotkaniu cwiercfinalowym playoff rosyjskiej superligi w koszykowce lokomotiv kuban na wlasnym parkiecie podejmie zespol dynama moskwa . Jak do tej pory po trzech spotkaniach Dynamo prowadzi 2-1 i brakuje mu tylko jednego zwyciestwa do awansu do czolowej czworki . Dynamo bedzie dzis bardzo zdeterminowane by nie pozwolic kubanowi na powrot rywalizacji do moskwy . Druzyna Dynama po rundzie zasadniczej zajmowala 4 miejsce . Trudno uwierzyc by ktoras z tych druzyn mogla wskoczyc na podium i zepchnac ktorys z trojki wielkich zespolow w rosji - kazan,cska czy khimki , lecz 4 miejsce jest w zasiegu reki . Blizej tego miejsca sa zawodnicy ze stolicy Rosji . W moim odczuciu Dynamo posiada wiekszy potencjal od Lokomotivu . Koszykarze z Moskwy sa w stanie dzis zakonczyl rywalizacji cwiercfinalowa z kubanem .
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Le Mans Sarthe Basket - Paris Levallois
Typ : Le Mans Sarthe Basket (-14,5)
Kurs : 3,00
Bukmacher : bet365
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 20.45 rozpocznie się spotkanie fazy Play Off we francuskiej lidze koszykówki a zagrają ze sobą drużyny Le Mans i Paris Lavallois czyli drugiej i siódmej drużyny sezonu zasadniczego. Zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy jednak ja dzisiaj zdecydowałem się na duże ujemne handi. Le Mans w tym sezonie wygrało wyjazdowe spotkanie z Paris i przegrało mecz na własnym parkiecie co było ogromną sensacją. Jednak w tym sezonie drużyna Le Mans już kilkakrotnie pokazywała swoim rywalom ogromną wyższość. Miało to miejsce między innymi w spotkaniu w Dijon (106:57) czy z Roanne (73:58). Paris gra bardzo słabiutko na wyjazdach i często dostaje dość pokaźne baty od rywali - 93:80 z Gravelines, 71:53 z Ja Vichy czy 89:64 z Nancy. Jest to zespół słabiutki w defensywie i jeśli tylko zagrają tak jak zwykle to dzisiaj dostaną pokaźną lekcję koszykówki od swoich rywali którzy na pewno są też rozdrażnieni porażką we własnej hali z sezonu zasadniczego. Warto dodać że Le Mans jest trzecim najlepiej punktującym zespołem spośród wszystkich pozostałych w Play Offach drużyn, oraz mają oni drugą obronę, zaś ich rywale są czwartą atakującą siłą ale też najgorszą obroną. Polecam
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
Spotkanie : Panathinaikos Ateny - Olimpiakos Pireus ⛔ (wynik 73-54)
Typ: Olimpiakos +6.5
Kurs: 1.90
Buk: Betgun

Już jutro, 26.05 o 20:45 pierwszy mecz serii finałowej o mistrzostwo Grecji w koszykówce mężczyzn. Wedle wszelkich przewidywań, na przeciwko siebie staną drużyny Panathinaikosu Ateny i Olimpiakosu Pireus.

Panathinaikos, jako najlepsza drużyna po sezonie regularnym ma przewagę własnego parkietu i pierwszy mecz rozegrany będzie właśnie w ich hali, gdzie szóstym zawodnikiem z pewnością będą niesamowici kibice, moim zdaniem jedni z najlepszych w Europie jeśli chodzi o koszykówkę. Ponadto, w sezonie regularnym Panathinaikos ani razu nie przegrał u siebie, co więcej w tej fazie rozgrywek przegrał tylko raz. Po dośc niespodziewanym odpadnięciu w fazie TOP16 Euroligii, gdzie dwukrotnie przegrywali u siebie 59-64 z Partizanem Belgrad i 67-70 z Barceloną gracze ze stolicy Grecji za główny cel obrali sobie mistrzostwo Grecji. Dotychczas w fazie playoff radzili sobie znakomicie:

Runda 1
Panathinaikos 92-57 Panionios
Panionios 59-107 Panathinaikos

Runda 2
Panathinaikos 88-58 Panellinios
Panellinios 73-75 Panathinaikos
Panathinaikos 75-65 Panellinios

Podczas fazy playoff jak widac, grach &quot;u siebie&quot; rywale nie zbliżyli się na mniej niż 10 punktów.

Po drugiej stronie drużyna Olimpiakosu Pireus. Tegoroczny finalista Euroligi ma w swoim składzie zawodników posiadających spore doświadczenie gry za oceanem (Linas Kleiza, Josh Childress) co z pewnością nie będzie bez znaczenia. Ich grę prowadzi tegoroczny MVP Euroligii Milos Teodosic, który w perspektywie całego roku, od ME we wrześniu znacznie się rozwiną i nabrał doświadczenia. Olimpiakos także bez porażki dotarł do finału

Runda 1
Olimpiakos 75-63 Aris
Aris 75-85 Olimpiakos

Runda 2
Olimpiakos 69-53 Marousi BC
Marousi BC 72-73 Olimpiakos
Olimpiakos 89-77 Marousi BC

Podczas sezonu drużyny mają bilans remisowy. Jedyną ligową porażkę zawodnicy Panathinaikosu odnieśli właśnie w Pireusie

Olimpiakos 87-76 Panathinaikos

W rundzie rewanżowej triumfował już zespół z Aten.

Panathinaikos 98-90 Olimpiakos

Obydwa zespoły zagrały jeszcze w finale pucharu gdzie lepsi okazali się gracze Olimpiakosu 68-64.

Mecz jak i cała seria z pewnością będą zacięte. Ja stawiam tutaj jednak na Olimpiakos, który ma moim zdaniem trochę bardziej szerszy skład i nawet jeśli nie uda im się wyrwac tutaj zwycięstwa, to nie sądze aby przegrali w Atenach większą ilością punktów.

Przewidywanie pierwsze piątki:
Panathinaikos Ateny: PG-Sarunas Jasikievicius, SG-Andrew Nicholas, SF-Stratos Perperoglu, PF-Antonis Fotsis, C-Mike Batistie

Olimpiakos Pireus: PG-Milos Teodosic, SG-Josh Childress,SF-Linas Kleiza,PF-Nikola Vujcic,C-Ioanis Bourousis


Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To co sie dzieje w tym sezonie w PO w lidze niemieckiej to kabaret jakich malo. Chiba moznaby napisac o tym prace dyplomowa. W play off 1-8 w 1/2 graja druzyny 5,6,7 i 8 !!!!!!!!

Czegos takiego jeszcze chyba nie bylo, odpadla ALBA, euroligowy Oldenburg i mocny Gottingen. Nie do uwierzenia naprawde i granie tych PO chyba nie ma juz wiekszego sensu. Dzis ostatnia proba bo na placu boju to ogolnie zostaja dwie mocne druzyny: Brose i Frankfurt (poniekad tez ekipa Machowskiego ale to juz inna para kaloszy).

Najslabsza druzyna wydaje sie Eisbaren a to oni wlasnie prowadza ze Skyliners 1:0 i wygrali wysoko pierwszy mecz. Kolejny szok, jesli dzis SF nie wygraja bo to bedzie sensacja 0:2 ale to samo bylło w Italii i sie pokonczylo nawet 3:0 takze mnie juz nic nie dziwi. Sklad Frankfurtu lepszy o klase.

Frankfurt 1,43 3/10
 
D 0

dzamal

Użytkownik
OLYMPIAKOS - PANATHINAIKOS
Szukam kogoś z kim mógłbym pokonwersować o tym typie. Skąd tak wysoki kurs na &quot;koniczynki&quot; czyżby własny parkiet dla Olympiakosu byłby aż takim handicapem ?? Pytam bo chcę się utwierdzić co do gry na Panate... Sam zagrałem Panata +6,5 i zamyka mi to zakład kombinacyjny na naprawdę sporo kasy z ako 13,66. Panata to niewątpliwie faworyt tej rywalizacji ale czy jutro dadzą rade pokryć ten handicap i wygrać ? kurs znakomity a moje +6,5 miało byś na podbitke dla mojego wariata z kosza i co sie okazało dzisiaj wszystko wleciało a że do wyjęcia jest sporo kasy stąd moje zainteresowanie tym meczem. Zastanawiam się nad puszczeniem kontry ale sam typ w sobie wydaje się solidny przecież to Panata u siebie wręcz zdemolowała Olympiakos czy na wyjeździe zagra równie skutecznie ? do meczu jeszcze 2dni stąd wywiązała się moja dyskusja na temat tego typu choć betsafe ma pokazane że mecz jest 29 ale jest to błędna informacja. Zapraszam do dyskusji na temat tego spotkania niewątpliwie ciekawy i łakomy kąsek gra &quot;Koniczynek&quot; po tak wysokim kursie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Moim zdaniem mecz nie do gry. Wydaje sie, ze Panata ma kryzys za soba, ostatni wygrali wysoko ale ten sezon dla PAO to jedna wielka katastofa. Nie wyjsc z grupy Euroligi z takim skladem i budzetem? Wielka kompromitacja koszykarskiej potegi. Oprocz tego rowniez zawalili puhcar Grecji (tu i tu duzo lepszy zespol z Pireusu, w Elidze finale w pucharze wygrana). Z jednej strony Panata ma wielka mobilizacje bo juz wszystko inne zawalili i tylko mistrz pozostaje, z drugiej strony ewidentnie widac, ze OLY jest lepszym zespolem w tym roku. Typowy mecz do ogladania, gorzej z wytypowaniem wyniku. Cos czuje, ze Panata powalczy ale rozum podpowiada, ze to Pireus jest lepszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom