>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe Ligi 2009/10 (Niemcy,Rosja,Francja,Grecja,liga Bałtycka,liga adriatycka...

Status
Zamknięty.
P 0

pierre

Użytkownik

Spotkanie : Orleans - Le Havre
Typ : 151.5 Under
Kurs : 1.87 @ Tobet
Orleans czołowa drużyna Francji ale nie w tym sezonie i to wszystko przez Euroligę w której też nie grają dobrze skupili się na pucharze a zapomnieli o lidze.Mimo dobrego startu od trzech spotkań nie potrafią wygrać meczu i to dość pokazne przegrane ; Entente Orleanaise 45 80-88 Hyeres Toulon Va , SAOS Chorale Roanne 75-61 i ostatni mecz to katastrofa z Le Mans Sarthe Basket 55-89.Dzisiaj przychodzi im się zmierzyć z słabszym rywalem , można powiedzieć z kolegą z tabeli - STB Le Havre którzy też grają słabo i znów taka sama historia dobry początek ale też nie potrafią wygrać od trzech meczy.Le Havre w historii tych drużyn wygrało czy dzisiaj mogą powtórzyć ten wyczyn ? wszystko możliwe.Liczę dzisiaj na under ponieważ oba zespoły ostatnio nie błyszczą skutecznością.​
 
P 0

pierre

Użytkownik
Spotkanie : Dynamo Moscow - CSKA Moscow
Typ : Dynamo Moscow @ 6.20
BuK : bet-at-home.com
Hit siódmej kolejki Super Ligi czyli najlepszej ligi w rosji koszykówce mężczyzn , faworytem tego spotkania jest drużyna gości CSKA która jak narazie idzie jak tornado , pięć meczy i wszystkie wygrane natomiast Dynamo radzi słobie bardzo słabo , przedostatnie miejsce w lidze i aż cztery przegrane przy jednej wygranej jest słabym bilansem jak na ten zespoł ale trzeba powiedzieć że wszystkie porażki to nie byle z kim bo z drużynami liczącymi się w górnej stawce.Kluczem do wygranej może się okazać własne boisko ponieważ grają na nim dobrze i zanotowali porażki z BC Khimki MO 71-83 oraz UNICS Kazan 70-78.Może czas na pierwszą niespodziankę i przerwanie dobrej serii CSKA.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Jakoś nie widzę niczego co by przemawiało za Dynamo. CSKA ostatnio w końcu zaczyna grać - i to pomimo wielkiej dziury pod koszem, potrafili ograć Caję Laboral na ich parkiecie, co jest nie lada wyczynem. Obwód jest u nich wręcz niesamowity, do tego w końcu na dobrym poziomie funkcjonuje obrona, więc jakoś nie widzę Dynama w tym starciu. Wszak zespół ten kompletnie w tym roku do mnie nie przemawia, brakuje tutaj wielkich nazwisk, lepszego zgrania, a szkoda, bo lubiłem ich oglądać w Eurolidze 06/07. Wtedy grali naprawdę ciekawie. CSKA jest jednak kilka kroków do przodu, i jeśli ktoś ma ich pokonać to Chimki, albo Unics - obaj jednak musieliby zagrać na świetnej skuteczności, tudzież CSKA musiało by przegrać z własnej winy.
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
wie ktoś jaki był wynik meczu Universitatea Cluj-Napoca - LMK Sepsi Sf. Gheorghe ? nigdzie nie mogę znaleźć i tobet mi od paru godzin też nie rozliczył ..
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
P.A.O.K. v Ilisiakos 18:00 13.12
Typ:p.A.O.K. (-11) ✅
Kurs:1,85 @ Bet365
Stawka:4/10

PAOK miał kilka bardzo dobrych gier do tej pory z Olympiakos, Panathinaikos , Marusi oraz bardzo ważne z Aris. Ilisiakos z drugiej strony jest na ostatnim miejscu, a zespół z Aten i Olimpii tylko pomogą drużynie spaść do A2. Paok ten mecz wygra nawet 30 pktami jeśli tylko uważnie podejdzie do tego spotkania.Ilisiakos to zespół który umie jedynie grać u siebie. Myślę że drużyna z obecną dyspozycją wiele nie zdziała na greckim parkiecie.Jeden z najlepszych graczy zespołu, Brent Petway nie może już grać do końca sezonu z powodu kontuzji. Carter oraz Hatzis - to jest jedyna obawa Paok - reszta graczy , dużo poniżej oczekiwań.

W drużynie gości w dobrej formie jest Heliwell , Gecevski ,Papadopoulos czy Drobniak. Nie ma wątpliwości kto dzisiaj będzie dominować i wygra zdecydowanie ten mecz. Warto spróbować
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Olympiakos Pireus - Aris Saloniki @ 2 [+16.5] @ 1.92 @ Pinnacle
Dawno już nie analizowałem europejskiej koszykówki, ostatnio podawałem typy głównie z siatkówki, biathlonu i czasami z NBA, ale już wczoraj w oko wpadł mi typ z greckiego basketu, a dokładniej z pucharu Grecji. Bardzo zdziwiły mnie kursy na mecz Olympiakosu Pireus z Arisem Saloniki i handicap na gości, który jest bardzo duży, moim zdaniem za duży. Olympiakos to znakomity zespół z wieloma gwiazdami w składzie. W Oly grają zawodnicy, którzy są jednymi z czołowych graczy w Europie. Gwiazdami Olympiakosu są na pewno tacy koszykarze jak Josh Childress, zawodnik z przeszłością w NBA, w tym sezonie rzuca prawie 16 punktów na mecz oraz notuje średnio 6 zbiórek w każdym spotkaniu. Następny lider to Linas Kleiza, reprezentant Litwy również bardzo dobrze się spisuje i podobnie jak Josh ma średnio 16 punktów i 5 zbiórek w każdym meczu. Ostatni z wielkiej trójki to Milos Teodosić. Serb na Eurobaskecie grał fantastycznie i w Grecji również nie zawodzi. Rzuca średnio 11 punktów na mecz i jest najlepszym asystentem ligi, średnio w każdym starciu 5 razy dokładnie dogrywa piłkę swoim kolegom z zespołu. Aris w tym sezonie spisuje się zaskakująco słabo, ale to ciągle jest czołówka w greckiej koszykówce, zespół z Salonik po prostu musi zacząć wygrywać, a w ostatniej kolejce mieli olbrzymiego pecha w starciu z AEK, które przegrali jednym punktem. Aris to przecież 10. krotny mistrz kraju, 8. krotny zdobywca krajowego pucharu. W zespole z Salonik są dwaj wyróżniający się zawodnicy. Grek Michael Kakiouzis, który średnio zdobywa 8 puntków oraz 6 zbiórek w meczu, a ostatnio jest w bardzo dobrej formie, z AEK zdobył 18 punktów i 11 zbiórek. Drugi wyróżniający się gracz pochodzi z USA, Juan Dixon, bo o ,niego mi właśnie chodzi to rozgrywający, który notuje 13 punktów, 2 zbiórki i tyle samo asyst na mecz, ale z AEK&#39;iem zagrał po prostu fenomenalnie. Zdobył 31 punktów, zaliczył też 2 zbiórki, 3 asysty oraz 2 przechwyty. Dixon w tym meczu kapitalnie rzucał za 3 punkty, na 9 oddanych rzutów, aż 6 było celnych. Kakiouzis i Dixon to liderzy zespołu, którzy ostatnio grają bardzo dobrze, a jeśli ich partnerzy z drużyny również zagrają dobrze to Aris może powalczyć z Oly, a nawet jeśli Olympiakos wygra zdecydowanie to moim zdaniem handicap 16.5 i tak jest za duży i Aris nie przegra tak dużą różnicą punktów.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Spotkanie: Xion Dukes Klosterneuburg - Macabido Gunners Oberwart (+6,5)
Typ: 2
Kurs: 1,85
Buk: Bah
Widząc w bet-at-home podstawowy kurs na te spotkanie wynoszący 1,35 - 2,9 uznałem, że buki dość mocno faworyzują drużynę gospodarzy. Moim zdaniem powinno to być dość wyrównane spotkanie, grają bowiem 4 i 6 ekipa w lidze.
Klosterneuburg spisuje się bardzo dobrze we własnej hali i może dlatego kurs jest taki a nie inny. 5 zwycięstw i tylko 1 porażka to aktualny bilans gospodarzy u siebie, stawia ich to w roli faworyta dzisiejszego spotkania... Jeśli chodzi o koszykarzy z Oberwartu ich dotychczasowy bilans wygląda tak samo w spotkaniach u siebie jak i na wyjeździe. 4 wygrane i 3 porażki dają w sumie bilans 8-6. Można zatem stwierdzić, że zdecydowanym faworytem powinni być gospodarze. Przeglądając statystyki natknąłem się na wyniki H2H obu drużyn w spotkaniach między sobą. No i muszę przyznać, że Oberwart chyba ma sposób na gospodarzy wygrywając na ich terenie pięciokrotnie w sześciu spotkaniach:
08/02-09 Klosterneuburg vs. Oberwart 79:76
13/02-08 Klosterneuburg vs. Oberwart 87:93
01/11-07 Klosterneuburg vs. Oberwart 63:83
02/03-07 Klosterneuburg vs. Oberwart 73:91
19/11-06 Klosterneuburg vs. Oberwart 61:88
15/01-06 Klosterneuburg vs. Oberwart 69:78
Dodając jeszcze linię handicapu, mamy 6 wygranych spotkań ekipy Gunners. Jest to jakiś sensowny argument za takim typem. Z pewnością nie ma co porównywać drużyny Klosterneuburga kilka sezonów temu, gdzie ich siła była zdecydowanie mniejsza a gra przebiegała o inne cele. Nie mniej jednak sądzę, że goście są w stanie powalczyć i jeśli już przegrać, to mniej niż 7 punktami.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
VS.

Cibona Zagreb - Partizan Belgrad
Cibona Zagreb(-2) 1.91 6/10 ✅
Bukmacher: Pinnacle
Na początku wachałem sie czy nie zagrać Partizanu ale nie odważe sie.Po pierwsze Partizan zdecydoanie gorzej radzi sobie na wyjazdach gdzie nie mają handicapu w postaci fantastycznych kibiców i własnej hali.Kolejną rzeczą która zdecydowanie skłania mnie do grania na Cibone jest absencja Marica który nabawił sie kontuzji w meczu z Lietuvosem i prawdopodobnie nie zagra przez najbliższe 3 tygodnie.Maric to genialny zawodnik który ostatnio seryjnie zaliczał double double i został nawet MVP w jednej z kolejek euroligi.Do Ciibony wrócił wkoncu Gordon,prawdopodobnie zagra już Vukusic.Partizan ostatnio imponuje ale wszystkie fakty które wymieniłem wcześniej skłaniają mnie do zagrania Cibony tym bardziej że bilans spotkań z Partizanem na własnym parkiecie mają świetny.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
VS.

Zagreb CO - FMP
FMP(+7.5) 1.92 6/10 ⛔
Bukmacher: Pinnacle
O ile jestem zwolennikiem ekipy Bajramovica z Tomicem w składzie o tyle bez niego ten zespół traci bardzo dużo na wartości.Jutro legenda KK Zagreb i gwiazda ligi adriatyckiej już na dobre stanie sie graczem Realu Madryt.Dominator i wschodząca gwiazda,na zakończenie swojego pobytu w Zagrzebiu zaprezentował sie kapitalnie w ostatnim spotkaniu z Crveną(26pkt 5zb).Nie mam wątpliwości do tego,że Zagreb straci ogromną mase punktów w pomalowanym.Straci też moc na tablicach która dawał Tomic.Ucierpi defensywa co cechowało ekipe z Zagrebia z Tomicem w składzie.Teraz więcej czasu dostanie podstarzały Prkacin ale to nie to samo.Zespół musi sie przestawić na nową grę i z pewnością jutro zauważymy brak tego świetnego zawodnika.FMP to stara serbska szkoła z wieloma młodymi i utalentowanymi zawodnikami.Nie wiedzie im sie w tegorocznych rozgrywkach ale ten zespół ma naprawde spory potencjał i w każdej chwili mogą zaskoczyć i zagrać świetne spotkanie.W poprzedniej kolejce wręcz znokautowali silną Cibone w stosunku 95:71 - dodatkowy impuls na spotkanie w Zagrebiu.Handi jest dosyć bezpieczne,FMP z pewnością bedzie chciało wykorzystać brak podstawowego ogniwa KK Zagreb i raczej szykuje sie wyrównane spotkanie.
FMP od końcówki III kwarty zaprezentowała antybasket godny pożałowania.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Željko Lukajić został nowym trenerem Hemofarmu Stada,przypomne że w 2005 roku to właśnie z Lukajićem Hemofarm triumfował w rozgrywkach ligi adriatyckiej i
doszedł do półfinału pucharu Uleb.

Partizan zakontraktował w miejsce kontuzjowanego Maricia Stevana Miloševića.Milošević ma załatać dziure na pozycji centra w ekipie Partizanu.


Te dwa newsy mogą być kluczowe przy typowaniu dzisiejszego szlagieru Hemofarm - Partizan;)
 
R 0

reyess

Użytkownik


Trier – Bremerhaven 1 @2.95 pinnacle

Największe zaskoczenie przy oglądaniu weekendowych kursów. Oddsmakerzy chyba sugerowali się miejscem w tabeli… Pomiędzy drużynami nie ma takiej przepaści jak to wygląda po kursach. Trier zaliczyło 6 porażek z rzędu. 4 razy byli zdziesiątkowani przez grypę, 2 razy rywal był poza zasięgiem ( Alba i Brose Basket ). Bremerhaven ostatnio 6 zwycięstw z rzędu. Mają w tym sezonie niebywałe szczęści bo rywale zazwyczaj mają kłopoty ze składem, nagłe kontuzje itd. Dzisiaj grają z przeciwnikiem który ma do dyspozycji pełny skład. Bremerhaven w ostatnim czasie opuścił ich najlepszy zawodnik – Rodney Buford. Skład jest teraz bardzo wąski. Do dyspozycji trenera 7-8 zawodników.

Trier nie jest w pełnym składzie. Kontrakt rozwiązany z rozgrywającym Brownem, na jego miejsce sprowadzono Drew Neitzela, ale nie wiadomo czy będzie już grał. Pod znakiem zapytania wystep Gillinghama. Z tym zdziesiątkowaniem w 4 meczach to przesadziłeś, bo tylko w spotkaniu z Ulm z początku grudnia mieli cienką sytację kadrową. Późniejsze porażki były przy normalnym składzie. TBB nie ma szerokiego składu, więc to może być odczuwalne. A Eisbaren nie zapominajmy, że jest drużyną, która najlepiej spisuje się w Bundeslidze na wyjeździe. Do tego dziś zadebiutuje Drevo, który wzmocni zarówno obwód jak i strefę podkoszową. Bez Buforda grają już od jakiegoś czasu i spisują się znakomicie (a dokładnie 5 spotkań). Trier nie dysponuje szerszym składem od Eisbaren, a graczy lepszych ma zespół gości. Złapałem Eisbaren (-4,5) wczoraj i jestem z tego zadowolony ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Trier nie jest w pełnym składzie. Kontrakt rozwiązany z rozgrywającym Brownem, na jego miejsce sprowadzono Drew Neitzela, ale nie wiadomo czy będzie już grał. Pod znakiem zapytania wystep Gillinghama.
Skoro rozwiązano z nim kontrakt to nie jest to osłabienie i można napisać, że grają w pełnym składzie.Tym bardziej, że wspomniany Brian Brown nie wnosił nic wielkiego do gry.8.3 punkta oraz 2.2 asysty średnio na mecz to trochę mało w 24 minuty gry.

Dodam tylko,że w meczu wystąpili Drew Neitzel i James Gillingham.

Bez Buforda grają już od jakiegoś czasu i spisują się znakomicie (a dokładnie 5 spotkań).
Każda passa się kiedyś kończy.To nie jest Prokom z PLK, który będzie wszystko wygrywał ????

Trier nie dysponuje szerszym składem od Eisbaren, a graczy lepszych ma zespół gości
To, że ma lepszy skład i grają lepiej wiadomo już po samych kursach.Tym bardziej, że rozgrywają mecz na wyjeździe a mimo to są sporym faworytem buków.

Złapałem Eisbaren (-4,5) wczoraj i jestem z tego zadowolony
Nie powiedział bym ???? Trier-Eisbaren 85:86 .Dodam tylko,że dzięki rzutowi za 3 równo z końcową syreną Andrew Drevo.Szkoda zarówno dla mnie kursu 2.95 oraz dla ciebie.Ale nie dziwię się,że zagrałeś handi bo kursu 1.40 na mecz nie opłacało się grać.U mnie i tak dzionek bardzo udany bo z samego basketu 3/4. ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Zadar wraca na swoje śmieci po 2 nieudanych spotkaniach wyjazdowych.Przegrali z Hemofarmem i Partizanem,mnie osobiście porażki nie dziwią bo Zadar nie potrafi grać na wyjazdach.Tym bardziej mało realne było wygranie z mocnym Hemfarmem czy podjęcie jakiejkolwiek walki na parkiecie w Belgradzie.Dzisiaj powrót do własnej hali gdzie czują sie jak i grają najlepiej.W składzie nie ma żadnych poważniejszych absencji,za to w Cibonie cały czas brakuje Rozica.Ten brak jest od kilku spotkań wyraznie widoczny,Cibona posypała sie mentalnie.Rozic to zarówno świetny defensor jak i mózg zespołu.Człowiek który sprawia że reszta ekipy czuje sie przy nim pewniejsza.Dzisiaj głównym atutem będzie hala,miejsce w którym Zadar czuje sie niezwykle pewnie.Biore też oczywiście pod uwage brak Rozica i to że Cibona rozgrywała pojedynek euroligowy w tygodniu.

KK Zadar - Cibona Zagreb
KK Zadar(-3.5) 1.90 6/10 ⛔


Cholerna IV kwarta..damn????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Buki mnie dzisiaj solidnie zaskoczyły oferujac taki kurs na smoki.Dzisiaj jest świetna okazja na przerwanie fatalnej ostatnio passy wyjazdów,przegranych dziwnie bo wszystkie mecze kończyły sie minimalna porażka.Artland musi teraz dawać z siebie 100% w każdym spotkaniu,nikt w klubie nie wyobraża sobie by zabrakło ich w play off.Dysponuja solidnym składem z ogranymi już w bundeslidze amerykanami.Bailey,Ross czy Peavy to solidna mieszanka i aż dziwie sie ilości wpadek jakie zanotował ten zespół w obecnych rozgrywkach.Aby wzmocnić ekipe przed PO został sprowadzony do zespołu dobrze znany z wystepów m.in w Milano Hollis Price.Na poczatku byłem troche zdziwiony że Hollis zdecydował sie na gre w smokach,zdecydowanie stać go na gre w lepszych klubach.Tak czy siak wzmocnienie ogromne.Hagen jeszcze na poczatku stać było na walke w pojedyńczych spotkaniach,im dalej w las tym bardziej widać,że amunicja sie kończy.

Artland Dragons 1.40 8/10 ✅
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Siroki cały czas walczy o pozostanie w lidze dlatego każde zwyciestwo jest na wage złota.Maja solidny i dobrze poukładany team gdzie dominatorem i głównym strzelcem jest trzeci zbierający ligi Chester Mason.Siroki bardzo dobrze czuje sie na własnym parkiecie gdzie potrafia zaskoczyć każdego_Ostatnio grają świetnie,gromiąc na własnym parkiecie Crvene a następnie odnosząc wyjazdowe zwyciestwo nad KK Zagrzeb.Dzisiaj jest idealna sytuacja na dopisanie kolejnych punktów.Rywalem będzie Ljubljana która do tej pory nie pokazuje nic z tego czego spodziewałem sie po nich na poczatku sezonu.Dodatkowo znowu maja kłopoty finansowe co pomału staje sie frustrujace bo ta sytuacja powtarza sie co jakiś czas.Zespół opuścił już najlepszy strzelec Walsch(Aris),Slokar(Siena) i Golubovic(prawdopodobnie Sevilla).Siroki jest więc przed ogromna szansą pokonania osłabionej ekipy Zdovca.

Siroki(+3.5) 1.83 5/10 ✅
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Koszykówka - Rosja
Dynamo M. vs. St.Petersburg +10,5
Typ: 2
Kurs: 1,52
Bukmacher: Betsafe
Stawka: 7/10
Dynamo M. vs. St.Petersburg
Typ: 2
Kurs: 3,22
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 1/10
Jako, że piątek to początek koszykarskiego weekendu w różnorakich ligach. Moje oczy jutro będą skierowane na Rosję. Upatruję spore value na gości. Kurs 3,22 na ich zwycięstwo to lekka przesada! A wiemy wszyscy doskonale, że w Rosji lubią dziać się różne dziwne rzeczy. Tym bardziej, że jutro piątek. Do playoff zostało już tylko pięć kolejek. To ostatni dzwonek dla Petersburga! Okupują oni ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 15pkt tyle samo co przed ostatnia drużyna. To była by dość duża niespodzianka gdyby tej drużyny zabrakło w decydujących meczach sezonu. Tym bardziej, że rok temu właśnie z Dynamo walczyli o medale i wyeliminowali gospodarzy wygrywając 0:2. Grali w Pucharze Uleb i szło im bardzo dobrze. Do awansu zabrakło naprawdę nie wiele. Została im tylko liga i trzeba powalczyć o playoff. Do rozegrania zostały im tylko dwa mecze z Samara i Kazaniem. Obydwa grają u siebie, ale o wygraną będzie trudno, ale jeden mecz powinni wygrać tylko to nie wystarczy, dlatego trzeba powalczyć z Dynamo, wtedy awans będzie bliżej. Czy gospodarze się podłożą? W Rosji wszystko możliwe, a kursy bardzo atrakcyjne i nie mam pojęcia dlaczego tak wysokie, ale trzeba korzystać! Goście mają patent na gospodarzy i gra im się z nimi dobrze. Mają w swoich szeregach takich graczy jak: Milovan Rakovich - pod koszem radzi sobie znakomicie, ale trudno się dziwić 208cm wzrostu 121kg wagi robi swoje. Doskonale zbudowany i jeśli się rozpędzi to bardzo trudno jest go zatrzymać! Zachar Paszutin - niegdyś gracz CSKA Moskwa! Doskonały obrońca i ma spore doświadczenie na parkietach Europejskich. Są też dwaj amerykanie, którzy także wprowadzają sporo do gry swojego zespołu. Mianowicie James White i Levance Obszary. Ten drugi rozgrywający, dość niski, bo tylko 178, ale niesamowicie szybki i ciężko jest go zatrzymać. Na placu widzi dużo i świetnie prowadzi grę swojego zespołu. Liczę bardzo na jego szybkość, że będzie ściągał na siebie obrońców i doskonale asystował swoim kolegom z drużyny.
Dynamo na rozkładzie ma dwa dość łatwe mecze, a więc z awansem nie powinni mieć problemów. Na pewno nie położą się na parkiecie, bo w pamięci mają rok 2009, gdzie to właśnie goście ich wyeliminowali. Teraz to oni mają przewagę i to oni mogą im utrudnić drogę do playoff. Nie liczyłbym na to jednak, bo Peteresburg ma solidną ekipę, zawalili ligę, ale wydaje mi się, że to ze względu na Uleb Cup, bo tam grali naprawdę dobrze. Teraz ostatni dzwonek i trzeba zagrać skoncentrowanym przez całe spotkanie i odnieść jakże ważne zwycięstwo!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Larissa-Aek Ateny
typ: -9,5 pkt AEK
3,4
Bet365
Analiza:
Jutro w spotkaniu greckiej ligi koszykarskiej Larissa na wlasnym parkiecie podejmie AEK Ateny . Larissa jest ostatnio w slabszej dyspozycji . Przegrala 3 ostatnie spotkania i jest aktualnie na ostatnim miejscu w ligowej tabeli . Aek tez ostatnio nie zachwyca . Zespol AEK gra ostatnio w kratke , z ostatnich 4 spotkan , wygral tylko dwa . Na niekorzysc Larissy przemawia rowniez fakt , ze zespol ma ogromne problemy finansowe . Wiec ta niekorzystna informacja moze tez wplywac na forme zawodnikow Larissy . W najblizszym spotkaniu z Aek nie zagraja rowniez trzej podstawowi zawodnicy larissy : Batler,Massy oraz Kommatos . Zawodnicy larissy napewno nie zagraja w najblizszym spotkaniu na 100% swoich mozliwosci . Tu upatruje szansy na zwyciestwo Aek . Mysle , ze zawodnicy ze stolicy grecji sa w stanie pokonac ostatni , borykajacy sie z finansowymi problemami zespol .
 
pretender 111

pretender

Over 1 kwarta.
Spotkanie:N.Jicin-Pardubice
Typ:handicap 1 (-12.5)
Kurs:1,87
Bukmacher:Expekt
Analiza:Spotkanie w czeskiej lidze koszykówki mężczyzn lidera ligi z czwartym zespołem rozgrywek.N.Jicin na 34 spotkania wygrał 30,a 4 przegrał.Pardubice na 35 spotkań wygrał 24 i 11 porażek.Bilans spotkań drużyn w tym sezonie to:
Pardubice-Novy Jicin 71:102 20.01.2010
Novy Jicin-Pardubice 83: 82 15.11.2009
Pardubice-Novy Jicin 77: 80 07.10.2009
Mój typ na handicap biorę z założenia że Pardubice przechodzi ostatnio chyba kryzys w meczach na wyjazdach.Na 4 mecze 2 wygrał z niżej notowanymi drużynami Brno i Vyšehrad ale z drużynami wyżej notowanymi Nymburk i Prostejov ponosił wysokie porażki.Różnica wyniosła 43 i 19 punktów.Po porażce w we własnej hali z liderem z Novego Jicina różnicą 31 punktów w meczu na terenie rywala nie wyobrażam sobie innego wyniku jak wysokie zwycięstwo gospodarzy.
✅ 96-78 [18] ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom