>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Poważne kupony - poważne wygrane

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
STOP!
Ludzie, czy wyście powariowali?
Dział Kupony to nie miejsce na urządzanie sobie idiotycznego czata.
Chcecie o coś zapytać autora? Napiszcie do niego prywatną wiadomość!
Chcecie podziękować? Kliknijcie dzięki...
A jeśli już koniecznie musicie uprawiać kretyńskie dyskusje to róbcie to w temacie Dyskusje na Tematy Bukmacherskie
Usunąłem stąd ponad 200 postów. Pokazałem Wam kilka kartek ale nikt nie dostał bana. Jeszcze!
Jeśli nie zobaczę poprawy to będę kontynuował karanie.
bazna - Ty kartki nie dostałeś żadnej mimo że bałagan powstał z Twojej inicjatywy.
Na przyszłość radzę się bardziej pilnować i nauczyć się do czego służy opcja edytuj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 12

bazna

Użytkownik
Hehe, z mojej strony żadnej poprawy nie uświadczysz nigdy !!! , bo nie mam sobie nic do zarzucenia, to raz. Możesz sobie karać kogo i ile chcesz, dawać te Swoje kretyńskie kartki, mam to gdzieś, a łaski mi nie robisz, że nie dałeś, to dwa. Więc proponuję, żebyś od razu założył bana, bo nie mam zamiaru uczestniczyć w tym forum, w którym zabrania się i daje kary za rozmowy w temacie ( w moim temacie !!! ) I nie życzę sobie, żeby ktoś taki oceniał mnie, ani dyskusje, które są w moim temacie prowadzone, czy one są kretyńskie, czy nie, to nie Tobie kolego oceniać. Możecie sobie rządzić na forum, mam Was w głębokim poważaniu ???? Żegnam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Hehe, z mojej strony żadnej poprawy nie uświadczysz nigdy !!!
W takim razie nie mamy o czym rozmawiać.
Możesz sobie karać kogo i ile chcesz
Wiem :]
Więc proponuję, żebyś od razu założył bana, bo nie mam zamiaru uczestniczyć w tym forum, w którym zabrania się i daje kary za rozmowy w temacie ( w moim temacie !!! )
Temat jest Twój ale forum chyba nie?
Każdego obowiązują zasady, niezależnie od tego czy jest userem czy moderatorem. Tak jak w żadnym dziale nie akceptujemy promowania płatnych typów tak też żaden dział, nie będzie służył nabijaniu postów o wyjątkowo niskiej wartości merytorycznej.
I nie życzę sobie, żeby ktoś taki oceniał mnie, ani dyskusje, które są w moim temacie prowadzone, czy one są kretyńskie, czy nie, to nie Tobie kolego oceniać. Możecie sobie rządzić na forum, mam Was w głębokim poważaniu:smile: Żegnam
Nie życzysz sobie ale ja nadal będę to robił bo to moje zadanie.
Widać, że łatwiej Ci odejść (swoją drogą bardzo łatwo się zrażasz skoro to drugi raz w ciągu dwóch dni) niż dostosować się do zasad.
Ja Cię zatrzymywać nie będę - żegnam
 
B 12

bazna

Użytkownik
Nie przypominam sobie, żebym promował kiedykolwiek jakieś płatne typy, ani próbował &quot;nabijać&quot; posty o &quot;znikomej wartości merytorycznej&quot; - w ocenie kukla. Skoro tak twardo stoisz na straży porządku tego forum, to trzeba było usunąć wszystko z mojego tematu.
Cieszę się niezmiernie, że nie będziesz mnie zatrzymywał, bo mnie także nic tutaj nie trzyma ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zwracam się z prośbą o usunięcie całego mojego tematu ????
Tematów z typami nie usuwamy z forum.
Biorąc pod uwagę, że stado dzieciaków zrobiło tu taki burdel, że pół dnia musiałem przeznaczyć na sprzątanie, czas z tym skończyć.
Tym którzy NADAL na to nie wpadli podpowiadam, że można wysyłać prywatne wiadomości - to nie boli.
Resztę ostrzegam przed podobnymi wybrykami w przyszłości

EOT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom