>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
komaro 0

komaro

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć co to jest dokładnie numer ID? Czy jeżeli np. zakładam konto u dwóch buków, to na obu mam taki sam adres ID?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć co to jest dokładnie numer ID? Czy jeżeli np. zakładam konto u dwóch buków, to na obu mam taki sam adres ID?
ID to coś takiego jak Twój dowód osobisty(tak też określany jest w Wielkiej Brytanii) u każdego buka dostajesz inny ID czyli numer który identyfikuje Cie u niego, czasem musisz podać imię nazwisko i numer ID czyli przypisany tylko Tobie numer.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Witam! Czy grał ktoś w betsafe ? Widzę iż mają ciekawą ofertę, dość dobre kursy, dobrą ofertę bonusową i mam zamiar wpłacić tam pieniądze, tylko nie znam opinii o tym buku. Czy są problemy z wypłatami ?
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
prezent świąteczny
Witam ! ;)

Zbliżają się święta i trzeba pomyśleć nad prezentami ???? Co macie zamiar kupić swojej dziewczynie ???? ? ja sie zastanawiam nad jakąś biżuterią (kolczyki itp)

piszcie ;) mam nadzieje że temat szybko nie spadnie na dalsze strony hp ;)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no wlasnie dorzuce sie do pytania bo tez mam z tym problem i nie tylko dziewczynie ale ogolnie co kupic chocby rodzinie. Kto ma jakies pomysly??
moze burza mozgów...byle madrze ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Panowie potrzebuje na biegu prostej stronki internetowej rozionej w notatniku o tematyce sportowej ???? z góry dzięki za pomoc ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zdecydowanie biżuteria. Zależy, która jaką lubi.... złote, srebrne, białe złoto etc. A jak już ma dużo tych błyoskotek to.... nie wiem co kupić :;/:
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Zdecydowanie biżuteria. Zależy, która jaką lubi.... złote, srebrne, białe złoto etc. A jak już ma dużo tych błyoskotek to.... nie wiem co kupić :;/:
wtedy najlepszy jakis stylowy kuferek na bizuterie.... tak na chlopski rozum ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Panowie poproszę kogoś na PW kto jest na czasie z laptopami. Chodzi mi o opinię na temat kilku egzemplarzy.

z góry dzięki
 
L 0

lili

Użytkownik
Numer Referyncyjny Pomocy
moj problem polega na tym,ze niebardzo wiem czym jest numer referencyjny a potrzebuje go wpisac w temacie maila, nie wiem czy to moze byc cos takiego :
(nr. ref. PB/Wrocław), czy tez istnieje mozliwosc,ze bedzie to numer ogloszenia ktore mnie interesuje? prosze o jak najszybsza odpowiedz
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Czy można zmienić język systemu w Viscie Home Premium ? (laptop)
to zależy jaka to vista, ja np. mam taką z polskim językiem, a jeżeli nie miałeś do wyboru przy instalce, lub samo ci go nie wybrało, to nie mam pojęcia czy akurat do systemu można wgrać spolszczenie !
 
V 0

voltii

Użytkownik
Laptop do 2500zł.
Elo. Mam zamiar kupić lapka do 2500zł z dobrymi parametrami. Jaki polecacie ;) ? Wrzucajcie linki etc. Pozdro !
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Poszukuje napisow do filmu &quot;Ostatni Brzeg&quot; ale z roku 2000. Napiprojekt mi ich nie wykrywa, na stronkach z napisami takze nie znalazlem. Moze wy znacie jakas stronke gdzie beda te napisy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom