>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
borussia 12

borussia

Użytkownik
siema. mam taki problem. gdy chce ogladac cos na zywo w necie to gdy sie buforuje to nagle sie to buforowanie wylacza i nic nie chce dalej isc?? Czy cos musze pobrac z neta ??
 
L 237

lookash

Użytkownik
witam, mam pytanie czy można zainstalować system operacyjny symbian na nokie 5200? potrzebuję programu xlator na swój telefon...jeżeli ktoś ma pomysł jak to zrobić to z góry dziękuję...na telefonie mam jave.
 
piterach 0

piterach

Użytkownik
siema. mam taki problem. gdy chce ogladac cos na zywo w necie to gdy sie buforuje to nagle sie to buforowanie wylacza i nic nie chce dalej isc?? Czy cos musze pobrac z neta ??
Nie, pobierac nic nie musisz. Najprawdopodobniej masz zbyt wolny internet. Ja mam 1mb i czesto tak mam. Jezeli chce obejrzec cos bardzo pilnie to odswiezam ciagle strone az w koncu nachodzi.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Witam! Mam aparat cyfrowy Casio EX-Z110 , no i dzisiaj podczas robienia zdjęć nagle przy włączeniu aparatu wyskoczył błąd &quot;Lens Error&quot; totalnie nie wiem co się stało. Teraz przy każdym włączeniu mi sie to pojawia i od razu aparat się wyłącza. Ktoś może zna sie na tym ?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Szukam strony internetowej jakiegos taniego/dobrego sklepu w Anglii - typowo komputerowego ,zeby mozna bylo kupic Podzespoly itp ./
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
a może GENIUS SW-HF 5.1 5005 - ostatnio mój kumpel kupił, dobrze brzmią i bardzo ładnie się prezentują ,tyle że coś koło 330zł.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Potrzebuje pomocy w przetłumaczeniu , troche czaje sam ale nie wszystko, jeśli ktoś mógłby przetłumaczyć byłbym wdzięczny
The 04 CDI just utilizes one plug and is located on the front of the bike on the fairing stay.

The Pre-95, at least mine has 2 CDIs. The stock CDI that is on the fairing stay and the aftermarket POSH one. The wiring harness has 2 plugs that goes into the stock CDI that is on the front fairing stay. The 2nd plug then routes across the bike and into the tail section like in Jamie&#39;s pictures into the aftermarket CDI (&#39;ll have to double confirm and check my notes but I&#39;m pretty sure that 2nd plug leads directly to the aftermarket CDI unit).

So if I were to bet/guess, I would think that the 2004 CDI would work as it would replace both the stock CDI and the aftermarket CDI that is on the street legal NSRs.
 
matex 0

matex

Użytkownik
poszukuje osoby która ma dobrze opanowany j.angielski i mogłby sprawdzić moją krótką prace. jakby co PW ????

z góry dzięki ????

mam opisac postać z flimu Notting hill, która mi się spodobała :

I would like write about main character in film “Notting Hill”. William Thacker is the owner of a small bookstore in Notting Hill that specializes in travel writing. One day, Thacker meet world-famous Hollywood actress Anna Scott during her trip to London, when she enters his shop to purchase a book. Shortly after, the pair accidentally collide in the street, causing William to spill his orange juice on the both of them. He offers his house, which is just across the road, as a place for Anna to get changed. She accepts and they retire to his home. When she dressed up, she suddenly kiss William. At this moment their relationship was growing up. In my opinion as for his personality he is unique too. He always behaves in a very friendly manner. He is polite and funny. I think that William Thacker is the best character in “Notting Hill”
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Jak odzyskać ulubione w mozilli ?
Witam, mam pewien problem ponieważ mój program antywirusowy wykrył wirusa w zakładkach i wszystkie mi usunął, nie wiem jak je teraz przywrócić, czy jest jakiś sposób na to ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom