>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
nie ma zadnego osadu:p
No ja jak bym był bliżej podjechał bym ale trochę km jest do ciebie. Poszukaj jakiegoś mechanika co podjedzie, dużo rzeczy może być przyczyną. Ale licz się z mechanikiem bo na pewno będzie chciał zabrać auto na warsztat. Ja podpowiedziałem ale ty odpisujesz że osadu nie ma, a filtr zdejmowałeś ? próbowałeś odpalać bez?
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Mam taki problem od jakiegoś czasu (tydzień, półtora) na stronie tomciotv nie działa mi Sopcast, mam odpowiednią wersję, niezły internet (5 MB downl, 2.5 upl w każdym razie nie zmieniło się w nim nic) a przed tygodniem działało wszystko bez problemu, teraz wyświetla się connecting i buferuje się na poziomie 1-2% po czym wyświetla can not retrieve data. Czym to może być spowodowane? Myślałem że może net coś mi się chrzani ale wszystko jest w porządku, wysłałem też ten link i pomiary internetu.
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
No ja jak bym był bliżej podjechał bym ale trochę km jest do ciebie. Poszukaj jakiegoś mechanika co podjedzie, dużo rzeczy może być przyczyną. Ale licz się z mechanikiem bo na pewno będzie chciał zabrać auto na warsztat. Ja podpowiedziałem ale ty odpisujesz że osadu nie ma, a filtr zdejmowałeś ? próbowałeś odpalać bez?
niee, ja mam samochod od paru miesiecy i nie bardzo sie znam wiec sam wole nie kombinowac, narazie nie mam czasu ale jak rozwiaze problem to powiem ci co bylo, tymczasem dzieki za pomoc.
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Wiecie może kto zdobył ostatnie punkty w meczu Euroligi pomiędzy BC Khimki - Olympiakos w 3 kwarcie (zespół, autor kosza, ilość punktów)?
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Chłopaki.
Mam w telefonie opere mini 4.1 . Jak włączam to pisze mi error i jest podana jakaś strona. Zrobią mi to w komisie z telefonami ?
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Szukam programu Power Point tylko chciał bym aby był do ściągnięcia oddzielnie...to znaczy nie w całym office ponieważ mam wolnego neta i za długo by mi sie zeszło z tym...mam nadzieję ze ktoś poratuje. Może być wersja testowa
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
w jakim programie otworzę plik .docx ? proszę o szybką odpowiedź
http://www.dobreprogramy.pl/Word-Viewer,Program,Windows,12113.html
tym programem otworzysz plik .dosx jednak wprowadzanie zmian będzie najprawdopodobniej niemożliwe.
jeżeli masz zainstalowany pakiet office 2003 to spróbuj zainstalować ten dodatek:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&amp;amp;FamilyID=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466
jest to pakiet pozwalający otworzyć pliki nowych formatów programów Word, Excel i PowerPoint 2007.
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Szukam programu Power Point tylko chciał bym aby był do ściągnięcia oddzielnie...to znaczy nie w całym office ponieważ mam wolnego neta i za długo by mi sie zeszło z tym...mam nadzieję ze ktoś poratuje. Może być wersja testowa
Power Point 2003 wersja portable / waga 48 MB, czyli mniejszego już nie znajdziesz a na dodatek wersja portable, czyli nie musisz jej instalować tylko korzystasz kiedy i gdzie chcesz ;) Link na PW wysłałem tutaj chyba nie wolno podawać ;)

Panowie, czym ściągacie nowe filmy, bo od dawna nie jestem w temacie?
wykupujesz konto premium (ostatnio bardzo popularny hotfile), szukasz linków do filmu, wrzucasz je następnie do programu jdownloader na noc i rano wstajesz i wszystko pobrane a komputer wyłączy się sam ;) pozdr
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
@boberek34
Coś za coś ;p za &#39;&#39;free&#39;&#39; masz p2p,torrenty,p2m i możliwość pobierania z serwisów typu rapidshare,hotfile,megaupload (tylko teraz troszeczkę się pozmieniało w tym sektorze,jak sam pisałes dawno nie pobierałeś i za free to mozesz sobie 1 film pobierac przez cały dzień ;p np. rapidhsare i czekanie na wolne sloty + ograniczanie prędkości do maximum ;) jak kto lubi ;p ). place 1 zeta na 15 dni i mam spokój, leci całą przepustowością, wznawialne pobieranie a na dodatek hotfile stał się bardzo popularny i wszystkie nowości bez najmnijeszgo problemu można znaleźć ???? Nikogo nie namawiam do kupna kont ale wyrażam swoją opinię na temat pobierania czegokolwiek obecnie z sieci. peace
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom