>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
jamajca 0

jamajca

Użytkownik
Sprawa wygląda tak ???? mam lapka dosyc dobrego ale ostatnio cos sie z elektryka powalilo i zamiast obrazu mialem rozowe paski na ekranie. Zawiozlem do serwisu to gosciu mnie skroil na 500 zl (i tak myslalem, ze bedzie drozej). Lapek podzialal 2 tygodnie i dzisiaj znow sie zepsul. I teraz moja prosba ???? Zdecydowalem, ze nie warto go znowu naprawiac bo szkoda kasy jak sie ma psuc 2 razy w miesiacu. Moze mi ktos bardziej zorientowany polecic jakiegos w miare dobrego laptopa (moze byc 15-stka) za przystepna cene?
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
jeśli ktoś ma info na temat Juventusu Turyn prosze pisać!!!
Interesuje mnie głównie:
-Kontuzje
-Ambicja drużyny (w sensie czy chce im ise grac o najwyższe cele)
powód:
-postawiłem że wyjdą z grupy w LM z 1 miejsca a do tego potrzebują wygranej na wyjeździe z Bordeaux i wygranej u siebie z Bayernem. Bo Macabi Haifa chyba nie wygra z Bordeaux.
Jakieś info??
PISAĆ! ???? ????
PzDr
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Potrzebuję pomocy. Macie link może do bezpłatnych podkładów muzycznych do filmików, prezentacji multimedialnych, itp.? Sporo ludzi tworzy swoje filmy więc ktoś z Was pewnie będzie miał.
Z góry dzięki.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Po dodaniu zakładki do ulubionych (firefox), nie widać obok niej loga, wie ktoś dlaczego ?
dodam, ze robiłem wczoraj format kompa, a wcześniej wszystkie loga się wyświetlały ...
Próbowałem zmieniać w ustawieniach, ale nic z tego nie wynikło ....
z góry dzięki.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Potrzebuję pomocy. Macie link może do bezpłatnych podkładów muzycznych do filmików, prezentacji multimedialnych, itp.? Sporo ludzi tworzy swoje filmy więc ktoś z Was pewnie będzie miał.
Z góry dzięki.
Niestety sporo się naszukałem i nie znalazłem nic. Naprawdę nikt z Was nie ma w swoich zasobach linków do takich utworów?
 
pk96 0

pk96

Użytkownik
prosze o pomoc .. sterowniki od głosu
poszukję steronikow do karty graficzniej ...
Asrock ASRock 4CoreDual-VSTA Audio Driver
a dokladnie sterownikow od głosu .
z gody dzieki
 
w3st 0

w3st

Użytkownik
zastanawiam sie nad kupnem takich glosnikow:
http://www.allegro.pl/item811551851_potega_basu_w_aucie_bez_tuby_boschmann_500w.html
lub
http://www.allegro.pl/item817131838_boschmann_6x9_pr_6988ngr_elipsy_550w_nowe_gwa.html
tylko ze ja sie nie znam, moze ktos cos powiedziec o tej firmie czy dobra itp.? a jak nie to poradzic inne w podobnej cenie?
Niee ! Tylko nie boszmany ! Boszmany i inne tego typu wynalazki to chińskie podróby, które więcej szumią niż grają.

Jeśli chcesz kupić normalne głośniki do samochodu, a widzę, że mają one być na tył to zainteresuj się firmami takimi jak : JBL, HERTZ czy HELIX. Uwierz mi, lepiej dozbierać brakującą kasę i kupić coś dobrego niż później żałować.

Z tego co widzę to chcesz kupić głośniki na tył. Masz już przednie jakieś? W ogóle to jaki model samochodu i jaką masz średnicę na głośniki?
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
bmw e36 compact, z przodu sa jakies ale nawet nie wiem jaka firma, co do srednicy to wlasnie takie jakie podalem wczesniej
 
w3st 0

w3st

Użytkownik
bmw e36 compact, z przodu sa jakies ale nawet nie wiem jaka firma, co do srednicy to wlasnie takie jakie podalem wczesniej
Słuchaj. W CA jest taka zasada. Zaczynaj od przodu ;) Nie ma sensu ładować głośników na tył jeśli nie masz czegoś z przodu. Tych na tyle będziesz słyszał ok 60% dźwięków, które wydają z siebie. Wydajesz pieniądze na audio więc chcesz się cieszyć lepszym dźwiękiem. Zaczyna się od przodu, a tył jest ostatni.

Co do głośników to z mojej strony mogę Ci polecić wszystkim siedzącym w temacie CA znane HELIXY - http://allegro.pl/item813751855_helix_dark_blue_62_1_wys_kurier_24h_0zl_dyst_mdf.html . W tej kategorii cenowej nie kupisz lepszych głośników za taką cenę. Komplet jest na prawdę bardzo fajny. Do tego potrzebne są do Twojego autka dystanse z tego co się orientuje. Ty masz 130mm, a to są głośniki 165mm. Dystanse to cena 20-30zł. Jeśli chcesz się cieszyć na prawdę fajnym dźwiękiem to uzbieraj jeszcze trochę kasy i kup coś dobrego niż męczyć się z jakimiś podróbami za 100zł ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom