>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
rostek_93 0

rostek_93

Użytkownik
Mam numer komórkowy do kolegi, który jest w Kanadzie, ale gdy dzwonię słyszę &quot;wybrany numer jest nieprawidłowy...&quot; - ma tylko 7 cyfr może dlatego?
Jakiś kierunkowy przed muszę wpisać, jaki?
E: Dla jasności to jakiś operator kanadyjski
 
porky 104

porky

Użytkownik
Z pewnością musisz podać najpierw kierunkowy do danego kraju, z tego co pokazuje ta stronka, to kierunkowy do Kanady to 1. Więc jak będziesz dzwonił to wpisz najpierw +1 a następnie numer telefonu i wszystko powinno być ok.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
zna ktos jakas dobra stronke w necie do mierzenie % tłuszczu ? najlepiej po polsku ????
Nie znam żadnej stronki ale zanm prosty chłopski sposob jak sprawdzić kiedy tłuszczu jest za dużo. Wystarczy spojrzeć na dół na swoje &quot;przyrodzenie&quot; i:
1 faza nie widzisz jak Ci lezy
2 faza nie widzisz jak Ci stoi
3 faza nie widzisz kto Ci robi loda
;D
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Panowie ma ktoś może sposób na otwarcie zamarzniętych drzwi w samochodzie??? W żaden sposób nie dają sie oderwać :;/:
 
rostek_93 0

rostek_93

Użytkownik
Z pewnością musisz podać najpierw kierunkowy do danego kraju, z tego co pokazuje ta stronka, to kierunkowy do Kanady to 1. Więc jak będziesz dzwonił to wpisz najpierw +1 a następnie numer telefonu i wszystko powinno być ok.
Tak zrobiłem i słyszę: &quot;Numer jest nieprawidłowy...&quot;
A jak dzwonie z innego telefonu to jest &quot;proszę o zasilenie konta, połączenia wychodzące i ble ble są zablokowane&quot; - a na koncie 8zł :p
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
zaczynam cwiczyc a6w, chcialbym tez jakas diete zaczac tylko ze nie wiem jak szukac, chodzi mi co jest na sniadanie obiad i kolacje takie tam ;p
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
zaczynam cwiczyc a6w, chcialbym tez jakas diete zaczac tylko ze nie wiem jak szukac, chodzi mi co jest na sniadanie obiad i kolacje takie tam ;p
przecież jest dużo for o tej tematyce i innych kulturystycznych, zapytaj tam, tam są fachowcy.
 
S 0

stolti

Użytkownik
Tak zrobiłem i słyszę: &quot;Numer jest nieprawidłowy...&quot;
A jak dzwonie z innego telefonu to jest &quot;proszę o zasilenie konta, połączenia wychodzące i ble ble są zablokowane&quot; - a na koncie 8zł :p
zamiast + przed kierunkowym kraju mozesz spróbować 00
co do tego &quot;proszę o zasilenie konta&quot; to sprawdz u operatora czy nie ma np. wymogu, że stan konta musi odpowiadać np. stawce za kilka minut połączenia przed jego realizacją (dla międzynarodowych oczywiscie)
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
przecież jest dużo for o tej tematyce i innych kulturystycznych, zapytaj tam, tam są fachowcy.
Jemu raczej nie chodzi o to zebyś rozpisał mu profesjonlna diete itd tylko pomógł poszukać własnie taki for lub polecic jakies strony www od siebie.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Panowie ma ktoś może sposób na otwarcie zamarzniętych drzwi w samochodzie??? W żaden sposób nie dają sie oderwać :;/:
spróbuj polać gorącą wodą. powinno pomóc ;)
bynajmniej w moim pomogło ostatnio;p

teraz ja mam prośbę. pilnie potrzebuje Autocad&#39;a 2006 ponieważ muszę &#39;przemalować&#39; plik rastrowy na zajęcia. prosiłbym bardzo o jakiś link do ściągnięcia, tylko nie na rapidzie.. będę dozgonnie wzięczny.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pilnie potrzebuję książki Hazard w sieci do prezentacji. Jeśli jest ktoś w stanie podesłać jakąś księgarnie internetową w której jest na pewno taka możliwość albo jak ktoś sam chce sprzedać proszę się ze mną kontaktować na PW :!:
E: Dzwoniłem wszędzie tylko nie do empiku.... ???? ???? ???? Akcja nieważna ;)
 
travism 190

travism

Forum VIP
Jestem użytkowniekiem liveboxa (niezbyt zadowolonym) i mam z nim na codzień sporo kłopotów. Pomijając ze cały czas przerywa mi połączenie, zawiesza sie sprzęt, ale nie przyszedlem tu narzekać.
Mam internet podłączony do kompa nie poprzez kable prowadzone od samego urządzenia do komputera tylko poprzez bezprzewodowy adapter Wi-Fi SAGEM.
No a lubie sobie pograć w fife, lecz nie moge wcale hostować, nawet przez hamachi mam problemy (wtajemniczeni wiedza co to jest).
Wiem że można zrobić tak aby przez liveboxa można było hostować tylko sęk w tym ze nie wiem jak. Szukałem juz nawet przez google ale pomocy bezpośrednio dla fify nie znalazłem (było m.in. na CS-a).

Moze ktos z Was akurat pogrywa w fife i tez ma liveboxa ???? help meeeeeeee ! ;)
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Też mam liveboxa przez wi-fi i miałem spore lagi podczas gry w PESa 10 po necie. Kumpel ma też liveboxa 1mb i kompa słabszego od mojego i wszystko mu płynnie chodzi. Tylko, ze ma podłączonego neta przez kable. Spróbuj tak podłączyć i zobacz czy jest to samo
 
travism 190

travism

Forum VIP
Sęk w tym ze kompa mam piętro wyżej niż liveboxa, wiec raczej nie ma takiej opcji. A nie wiesz moze czy mozna z nimi umowe rozwiązać przed jej końcem bez zadnych problemów ?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Nie można. Też miałem problem z liveboxem, zeby wszystko grało. Ja prz swoim PC miałem liveboxa i podłączony kablem ethernet, a brat na lapku miał wi-fi i miał samą kaszanę z tym netem ;/ ... nie wiem, czy to błędna konfiguracja czy coś, ale jedynym rozwiązaniem jest chyba kabel .... kup sobie skrętkę na 30m i na pewno podłączysz ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
zakup dobrego routera powinien pomóc. przynajmniej z tego co mi wiadomo, kolega w pracy miał podobny problem, z zasięgiem przez ściany pomogło, lecz nie pamiętam już jak było z lagami podczas grania.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Nie można. Też miałem problem z liveboxem, zeby wszystko grało. Ja prz swoim PC miałem liveboxa i podłączony kablem ethernet, a brat na lapku miał wi-fi i miał samą kaszanę z tym netem ;/ ... nie wiem, czy to błędna konfiguracja czy coś, ale jedynym rozwiązaniem jest chyba kabel .... kup sobie skrętkę na 30m i na pewno podłączysz ????
zakup dobrego routera powinien pomóc. przynajmniej z tego co mi wiadomo, kolega w pracy miał podobny problem, z zasięgiem przez ściany pomogło, lecz nie pamiętam już jak było z lagami podczas grania.
nie moze byc blędna konfiguracja bo wzywałem specjalistę aby mi to wszystko poskładał do kupy, dodam nawet ze grzebał coś w kompie i na poczatku było elegancko, tylko ostatnio cos sie wszystko chrzanić zaczęło. Livebox sie zawiesza net wyłącza i takie tam pierdoly, ale najważniejsze jest dla mnie hostowanie.
A nie wiecie jak z tą umową zrobić ? Da się ją spokojnie rozwiązać czy jakiś zwrot pieniędzy będą za to wołać ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom