>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Post konkursowy

Status
Zamknięty.
successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Każdy uczestnik odpowiada na poniższe pytanie (swoje odpowiedzi można wstawić najpóźniej do wtorku 27 sierpnia 2024 r. godz. 23:59):


Dlaczego właśnie Ty miałbyś otrzymać kod Pay Per View na galę?


Najbardziej kreatywne odpowiedzi wygrywają.

Powodzenia!​
 
K 4K

Kamillo07

Użytkownik
Dlaczego to ja powinienem wygrać PPV na galę FAME MMA 22? Przede wszystkim dlatego, że jestem wielkim fanem freakfightów, a same gale pod szyldem FAME oglądam już od pierwszych edycji. Ponadto będzie to okazja, żeby spotkać się ze znajomymi i spędzić ze sobą trochę więcej czasu. Zaoszczędzone pieniążki z pewnością przeznaczę na jakiś kuponik, który dodatkowo spotęguje emocje tego wieczora 🤪
Sobotnia gala zapowiada się naprawdę ciekawie, głównie ze względu, że stoczony zostanie podczas niej turniej w klatce rzymskiej. Myślę, że jest to nielada gratka dla widzów, która przyniesie wiele zaskoczeń i zwrotów akcji. W turnieju tym biorą udział najważniejsi zawodnicy dla federacji (poza Taazym), którzy tworzyli ją od pierwszych edycji, a swoimi kolejnymi starciami przyciągali publikę przed ekrany oraz na największe areny widowiskowe w Polsce. Poza turniejem będziemy świadkami również innych ciekawych starć w tym pojedynek Don Kasjo z legendarnym Tomaszem Adamkiem. Gala FAME 22 zapowiada się cudownie, a ja mam nadzieję, że uda mi się wygrać kod ppv w Państwa konkursie i być świadkiem tego wspaniałego widowiska. Pozdrawiam serdecznie
 
L 1,8M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dlaczego właśnie Ty miałbyś otrzymać kod Pay Per View na galę?

Typuję już z wami długie lata i wręcz etatowo biorę udział w prawie każdym konkursie. Ewentualne otrzymanie kodu PPV zmotywowało by mnie do przeanalizowania każdego z pojedynków. Moim celem jest oczywiście wygrywanie, więc liczę na to że pozostali typerzy skorzystają na tym w pełni. Oczywiście ewentualny brak wygranej tutaj nie sprawi że nie obejrzę gali, ale dusza cebulaka ukazuje się każdorazowo gdy można dostać coś za darmo 👑
 
C 90K

CrossType

Użytkownik
Jadę z kolegami robić boot camp na weekend, mamy po 30 lat+. W między czasie będziemy grać w lola i oglądać fame. Plan jest zeby zrobic stream 72h. Jak wygram kod PPV to zyskam od kolegów szacun na mieście. I w nazwie strima damy. Sponsorzy: Forumbukmacherskie. Więc zróbcie to dla zasięgów, na pewno będzie z 1-3 widzów bo już moja dziewczyna powiedziała, że wbije i rzuci donejty.
 
versa 403,9K

versa

Typer
Dlaczego właśnie Ty miałbyś otrzymać kod Pay Per View na galę?

Przede wszystkim dlatego, że oglądam zdecydowaną większość gal freakfightowych, znam wszystkie postacie które na nich występują i przy każdej okazji jakies kuponiki są stawiane.
Choć ostatnie gale FAME mniej mnie grzały ta zapowiada się naprawdę interesująco dla mnie i moich przyjaciół, z którymi mamy tradycje widywać się przy delikatnej alkoholizacji właśnie podczas tych gal, z racji na to, że czasu zawsze każdy ma mało jest o to ciężko, jednak jak pojawia się FAME to każdy znajdzie czas jak i butelkę wolną 😀
Odkąd jestem na tym forum w zasadzie praktycznie wszystkie konkursy o darmowe ppv kończyły się dla mnie pozytywnie, a moi bliscy byli zadowoleni, że wkoncu się do czegoś przydałem, a jak pytają "skąd ty znowu masz te kody" odpowiadam, że są jeszcze dobre fora na tym świecie.
Dobrym argumentem przekonującym jest również fakt, że jestem w trakcie wykańczania całego piętra mieszkalnego, specjalnie ku temu pojechałem do Gebelsow na robotę, by podgonic trochę grosza i mam wrażenie, że wsadzam w to pierdyliardy złotych, bo ledwo wróciłem i nic nie zostało 🫠 Fajnie byłoby zaoszczędzić przysłowiowe 5 dyszek na kuponik, który pozwolilby mi pomnożyć oszczędności na jakieś pierdoły do mieszkania, a że tradycja musi zostać tradycją to właśnie darmowe ppv pozwoliłoby mi na takie ruchy i piękny ostatni dzień dzień lata.
Zważywszy na fakt, że jest to inny konkurs od poprzednich, który nie wymaga żadnych analiz, znajomości piłki nożnej itd ja chcąc pokazać, że zasługuje na ten kodzik i jestem wdzięczny forumbukmacherskie.com stworzę w odpowiednim miejscu odpowiednią analizę WSZYSTKICH pojedynków na gali, która odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Pozdrawiam całą załogę.
 
D 33,4K

daayvit

Użytkownik
Dlaczego właśnie Ty miałbyś otrzymać kod Pay Per View na galę?

Zamierzam wykupić PPV na te gale, jednak jeżeli jest taka opcja jak ten konkurs, to zamiast przelewać pieniądze na konto Fame, środki trafią na jakaś zbiórkę związaną ze zwierzętami, lub zawiozę karmę do schroniska w swoim mieście (Gdynia - schronisko Ciapkowo). Potwierdzenie akcji, zostanie przesłane do opiekuna, Pana Successful.

Proszę nie czuć się zobowiązanym z moim pomysłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +181
F 4K

funers

Użytkownik
Jestem ogromnym fanem freakfightów i nie opuściłem żadnej z dotychczasowych gal FAME – oglądam je z pasją od samego początku. Już w tę sobotę planuję domówkę z okazji moich urodzin, gdzie razem ze znajomymi zamierzamy wspólnie przeżywać emocje związane z kolejną galą FAME. Zdobycie kodu PPV na to wydarzenie byłoby idealnym dopełnieniem moich urodzinowych planów i świetną niespodzianką dla moich gości. Co więcej, zaoszczędzone 50 zł, jeśli uda mi się wygrać ten konkurs, przeznaczę na pewniaki na Betlicu, co tylko doda wieczorowi dodatkowych emocji. To byłby prawdziwy prezent, który połączy moją pasję do freakfightów i doda smaczku moim urodzinowym zakładom
 
chowirex 152K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Jestem prawdziwym pasjonatem sportów walki i każda gala to dla mnie coś więcej niż tylko rozrywka. Analizuję techniki zawodników, ich strategie, i czerpię z tego ogromną wiedzę oraz inspirację. Otrzymanie kodu Pay Per View na galę pozwoliłoby mi nie tylko śledzić ulubione walki na żywo, ale także dzielić się moimi spostrzeżeniami i przemyśleniami z innymi fanami tu na forum.
 
B 0

bananek97

Użytkownik
Powinienem otrzymać kod PPV na galę Fame MMA, ponieważ jestem ogromnym fanem tego wydarzenia i zawsze z zaangażowaniem śledzę każdą galę, od początku istnienia . Fame MMA to dla mnie nie tylko sport i rozrywka, ale również możliwość obserwowania rozwoju zawodników, ich pasji i determinacji, które wkładają w przygotowania do walk.

Oglądanie gali na żywo w TV pozwoliłoby mi doświadczyć emocji w czasie rzeczywistym i stać się częścią tej wyjątkowej atmosfery Stadionu Narodowego . Co więcej, bardzo będę kibicował całej organizacji Fame MMA aby zrobili taką imprezę freak, aby cały świat mógł zobaczyć i pozazdrościć rozmachu jaki ma właśnie FAME.
 
maarcin14 1M

maarcin14

Użytkownik
Ogólnie mam mieszane odczucia co do gal Freak Fightowych, bo uważam że jest to robienie głupich ludzi sławnymi i w dodatku zarabiają naprawdę bardzo poważne pieniądze a prawdziwi sportowcy którzy całe swoje życie poświęcają treningom i mają mnóstwo wyrzeczeń często ledwo wiążą koniec z końcem i muszą dokładać do tego interesu.. Ale z drugiej strony takie gale to ciekawa opcja na spotkanie ze znajomymi i fajne spędzenie czasu w piątkowe czy sobotnie wieczory, jak to bywa w moim przypadku. Moja dziewczyna ogląda więcej tych wszystkich filmów na youtube, tik toków streamów itp itd i często rzuci mi jakimiś pewniaczkami, więc stawiamy wspólny kupon i jest więcej emocji i adrenaliny podczas oglądania gali. Poziom sportowy każdej gali rośnie, więc ogląda się to coraz lepiej, ta gala odbędzie się na stadionie narodowym więc to jeszcze bardziej podnosi rangę tego wydarzenia, jestem stałym użytkownikiem forum, mam konto od 2013 roku a więc ponad już 10 lat, myślę że zasługuje by otrzymać ten kodzik, na pewno się nie zmarnuje i wspólnie ze znajomymi obejrzymy tę galę i fajnie spędzimy czas, powodzonka wszystkim i pozdrawiam ! :)
 
kudel 290,8K

kudel

Znawca - Tenis
Jeśli otrzymam od was kod, to pieniądze które miałbym przeznaczyć na kupno PPV, przeznaczę na LOS na loterii FAME, w której do wygrania jest walka na jednej z gal. Następnie po udanym losowaniu wejdę do octagonu z reklamą na plecach forum.bukmacherskie.com
Myślę, że to dobry deal 😄
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom