>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Portugalia (Portuguese Liga | Liga De Honra) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jeszcze szybki bet na Sporting z mojej strony. Estádio Antonio Coimbra da Mota nie jest jakimś wybitnie trudnym terenem do zdobycia, ostatnio wygrywały tutaj przeciętne Setubal czy Guimaraes, dla Sportingu idealna okazja na łatwe punkty tym bardziej, że jutro Benfica mierzy się z Porto i ktoś tutaj na pewno zgubi punkty. Siła Estoril to kontry, faktycznie jeśli przychodzi grać z najlepszy ta taktyka doskonale się sprawdza za sprawą szybkich skrzydłowych, którzy zazwyczaj ustawiają się zaraz pod napastnikiem. Dużo szumu robi Seba, przebojowy, niezły technicznie i z dużą fantazją. Tyle że dziś gry z kontry nie będzie. Sporting na wyjazdach nie forsuje tempa, spokojnie daje się wyszumieć rywalowi grając swoje. Mając w składzie takich zawodników jak Capel, Carrillo, Montero czy Martins to się doskonale sprawdza, bo cierpliwością wyszli na szczyt tabeli. I dziś będzie podobnie, Estoril będzie zmuszony pozycyjnie budować ataki a oni tego nie potrafią, natomiast Sporting dzięki temu powinien zdominować środek pola uprzykrzając grę Evandro. Jesli skutecznie wyłączą z gry mózg drużyny gospodarze nie będą mieli nic do powiedzenia. Rojo czy Soares już dopilnują żeby tak było. Z poważniejszych braków to widzę absencję Jeffersona u gości. W mojej opinii Sporting ma dziś większe szanse na zwycięstwo a niżeli pokazują to kursy.
Sporting 2,30 ⛔ 0:0
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Porto II - Portimonense SC / 2.20 @ eXpekt
vs

Analiza: Druga drużyna Porto podejmuje u siebie lidera. Są już widoczne spadki kursów
także nie czekam do jutra i gram to już dziś. Porto niepokonane od 5 spotkań na
własnej murawie. W bezpośrednich starciach obu drużyn jeszcze Portimonense
nie wygrało z nimi.
Dla gości nie zagrają pierwszy bramkarz Marcio Ramos 23/0, pomocnik Zambujo 23/4,
pomocnik Fabricio 12/3, napastnik Dyego Sousa 9/3, napastnik Renatinho 2/0, oraz
pomocnik Bruno González 5/0.
Myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i braki w kadrze gości !

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yurand 230

yurand

Użytkownik
Benfica - FC Porto 2:0 ⛔
TYPY:
BTS - KURS: 1,68
Połowa lub koniec remis - KURS: 1,65
Over 2,5 - KURS: 1,85
Benfica +1,5 gola - KURS: 2,10
BUK: MILENIUM

Trudno, wczoraj nie wyszło... Zawiodłem się na Sportingu szczególnie. Przejdźmy do prawidłowego meczu na dzisiaj.
Spotykają się liderzy tabeli. To spotkanie zawsze było bardzo ciekawym widowiskiem, szczególnie w samej Portugalii, gdzie obie drużyny od lat toczą bój o zwycięstwo w lidze. Przez ostatnie lata bez problemu Porto radziło sobie z tym zadaniem. W tamtym sezonie już nie było tak łatwo i walka toczyła się do samego końca. Teraz Benfica ma szansę uciec Porto, ponieważ Porto jest w dołku w tym sezonie, a klęska w LM tylko to potwierdza. Benfica po niemrawym starcie w końcu chyba stanęła na nogi i chce się powiedziec, że gra podobnie jak w zeszłym sezonie. BTS w tym meczu wydaje się najbardziej prawdopodobny, ponieważ obie drużyny bardzo ofensywne. Ostatnie 7 meczów pomiędzy tymi drużynami to wyniki BTS-owe. Mam nadzieję, że dzisiaj również przejdzie ten typ. Polecam szczególnie to i połowa lub koniec remis.
Powodzenia!
 
R 1

reptile19

Użytkownik
Spotkanie: Braga - Ferreira 1:1 ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Betway


Witam, o godz. 18:00 Sporting Braga podejmie ostatnią ekipę Liga Sagres, zespół FC Paços de Ferreira. Zdecydowanym faworytem będzie tutaj Sporting który znajduje się na siódmej pozycji z 22 pkt. po 15 kolejkach. Ich stosunek meczów u siebie to 5-0-3, natomiast zespół Ferreiry na wyjeździe spisuje się fatalnie 1-1-6. Ostatnie mecze tylko potwierdzają fatalną dyspozycję drużyny FC Paços de Ferreira która w pięciu poprzednich kolejkach zdobyła tylko jeden pkt. remisując w meczu u siebie z drużyną Rio Ave i zajmuje ostatnie miejsce z dziewięcioma punktami po 15-tej rundzie, jedynie z dwoma zwycięstwami i trzema remisami, oraz dziesięcioma porażkami na koncie. Bilans ostatnich pięciu spotkań Sportingu Braga to porażka z FC Porto na wyjeździe, remis z Maritimo na wyjeździe oraz trzy bardzo pewne zwycięstwa w meczach u siebie. W poprzednim bezpośrednim pojedynku tych drużyn w tym sezonie padł wynik 0:2 dla Sportingu Braga. Tym razem nie będzie inaczej i Braga pewnie wygra, kontynuując tym samym walkę o europejskie puchary. Po obu stronach bez większych absencji i obie ekipy powinny wystąpić w najsilniejszych składach. Typ w sam raz na podbicie. Polecam również grę AH -1.5, po kursie 2.33.
Życzę powodzenia.
Pozdrawiam.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Academica - Barcelos / 2.00 WilliamHill
vs

Analiza: krótko i na temat bo to już mój ostatni typ na dziś, już mnie palce od klawiatury
bolą. Mianowicie goście dziś bez Martins 15/2, Luan 15/1, Keita 2/0, Peixoto 11/2,
Moraes 7/2. Drużyna Barcelos czy też jak inne buki podają Gil Vicente w ostatnich
6 ligowych spotkaniach ukocili tylko 1 pkt.
Jedynym brakiem dla Academici jest zawodnik Lopes 0/0 (jest to nowy ich transfer).
Swojego występu nie jest pewny pomocnik Alexandre 10/2, ale jak zapewnia
trener na oficjalnej stronie klubu, to ten zawodnik powinien zagrać.

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Nacional - Estoril BTS TAK / 1.91 @ WilliamHill
vs

Analiza: Przyglądam się temu spotkaniu i wyciągnąłem pewne wnioski. Jakie ?
mianowicie drużyna Estoril na wyjeździe ma bilans 5/1/1 i faktycznie bardzo
dobrze im gra na wyjeździe :
* w ramach Taca de Portugal z Leixões Matosinhos
1 - 5 GD Estoril Praia
* remis w meczu ligowym ze słabszym OS Belenenses Lizbona
0 - 0 GD Estoril Praia
* wygrana ze słabszym Paços de Ferreira
0 - 3 GD Estoril Praia
* w fazie grupowej UEFA remis z Sevilla
1 - 1 GD Estoril Praia
* wygrana z Rio Ave FC Vila de Conde
0 - 2 GD Estoril Praia
* wygrana z Marítimo
1 - 3 GD Estoril Praia
* w fazie grupwej UEFA remis z SC Freiburg
1 - 1 GD Estoril Praia
* w ramach Taca de Portugal z Moreirense FC
0 - 2 GD Estoril Praia
Ogółem od 9 spotkań grając na wyjeździe nie doznali porażki. Przejdźmy teraz
do drużyny Nacional.. drużyna ta grając w roli gospodarza ma bilans 4/3/1. Nie robi
to dla mnie jakiegoś specjalnego szału lecz patrząc po ostatnich 8 spotkaniach
tylko dali ciała Benfice w ramach Taca de Portugal. Drużyna gości wiem że coś ustrzeli
w tym spotkaniu, w koncu statystyki mówią same za siebie. Licze w tym meczu
na remis i BTS. Dodatkowo załączam absencje w tym meczu.


 
Otrzymane punkty reputacji: +22
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Academico Viseu FC - SC Covilha DNB / @ 1.67 WilliamHill
Analiza: &quot; Academico without central defenders Lanca 15/0, Rosa 16/0 and Goncalves 21/0.
Covillha without Taborda 17/0 and Forbes 23/11. Lopes 20/1 left club &quot;
Ostatnie spotkania drużyn. Academico u siebie / Covilha na wyjeździe :


 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Porto - Maritimo / II połowa handicap -1 / @ 2.20 WilliamHill
vs

Analiza: Goście bez dwóch napastników Derley 16/8, Heldon 16/9. To jest mecz
pucharowy w lidze portugalskiej. Znalazłem info że na ten mecz Trener drużyny
Porto zrobi dość finezyjną rotacje w składzie na to spotkanie. Mam nadzieje
że przełoży się to na mój typ z racji tego że jak spoglądam na mecze Porto
w roli gospodarza na własnym obiekcie, to wygrywają do 0, ale ponad to przeważnie
handi -1 lub -2 wchodzi im na drugą połowę, taki też typ wybrałem z oferty
tego spotkania na dziś. To że Porto wygra, to nie podlega dyskusji lecz doszukuje
się tu wyższego kursu.

 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Moreirense - FC Porto B / Gospodarze wygrają !
Kursy: http://www.betexplorer.com/soccer/portugal/segunda-liga/moreirense-fc-porto-b/4YQiRCoB/
Liga: Portugalia / Liga Vitallis
vs

Analiza: Lider ligi, podejmuje na własnym podwórku drugą drużyne Porto z 3 miejsca.
&quot;..and the A-team has a very important match this Saturday in Madeira which will
make it unlikely that coach Fonseca would risk any injury..&quot; Jak wyczytałem
w sieci trener Portowców oszczędza swoich grajków dla pierwszej drużyny i zrobi dużą
rotacje na dzisiejszy mecz z Moreirense. Na pewno nie zagra D. Reyes 15/1 który
jest obecnie na zgrupowaniu reprezentacji. W drużynie gospodarzy powroty
do składu. Bramkarz Marafona jest zawieszony ale zastąpi go Ricardo Silva. Pomocnik
Luis Aurelio wraca, oraz Elizio.

 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Academico ₋ Farense / Gospodarze wygrają !
Kursy: http://www.betexplorer.com/soccer/portugal/segunda-liga/academico-viseu-sc-farense/O0jJCDWH/
Liga: Portugalia / Liga Vitalis / Start: 15:00 UK
Analiza: Academico w ciągu ostatnich 9 spotkań rozgrywanych przed własną publicznością
przegrali tylko 2 razy, pomimo tak niskiego miejsca w tabeli. Jest to zdecydowanie drużyna
która lubi gre na własnym podwórku. Przegrali z z pierwszym w tabeli Moreirense FC, oraz z
drugą drużyną Porto. Dla gospodarzy nie zagrają Lança 15/0, Rosa 16/0, Gonçalves 21/0, oraz
Brou 1/0, są to długoterminowe kontuzje. Nowy ich nabytek jakim jest Tiago Costa, zebrał
dobre noty od sprawozdawców meczu z drużyną Covilha. Dla gości nie zagrają Diogo Silva
21/0, oraz Gualter Bilro 20/1. Mimo mniej dotkliwej absencji gości, to jestem skłonny zagrać
w stronę gospodarzy widząc ich wyniki na własnym podwórku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yurand 230

yurand

Użytkownik
Estoril - Arouca
TYP: Estoril zdobędzie minimum dwie bramki - KURS: 1,62 ⛔ 1-1 (1-0)
BUK: MILENIUM

Jedna z moich lokat jeśli chodzi o dzisiejszy dzień... Nie rozumiem dlaczego rosną kursy na Estoril, skoro jest w stabilnej formie oraz zagra dzisiaj podstawowym składem... W drużynie gości zabraknie dzisiaj dwóch defensorów (kontuzja - Mika, za kartki - Tinoco). Estoril potrafił już namieszac w tym sezonie u siebie (remis 2-2 z Porto czy minimalna porażka z Benficą 1-2). Ostatnio gospodarze dużo bramek strzelają. Warto też wspomniec, że obie drużyny grały już w tym sezonie tyle że gospodarzem była Arouca. Wtedy padł wynik 1-2. Przy ostatniej formie Estoril i brakach w defensywie gości myślę, że 1,62 na to zdarzenie to w 80% lokata. Polecam!
I znowu mnie nęka fatum czerwonych kartek dla drużyn, które mają strzelic bramkę... Echh, skąd ja to znam... &quot;Taki mamy klimat&quot;...
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Setubal bez gola od 2 meczy, jakoś pod wiatr im idzie ostatnio. Dzisiaj mają niewygodnego rywala, a więc szału goli dzisiaj nie spodziewam się, szczególnie po stronie Setubal. Im bardziej chyba zależy na jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Bo ich sytuacja robi się mało ciekawa. Remis w obecnej sytuacji będzie cenny. Rio Ave ostatnimi czasy nieco lepiej pogrywa i to oni są faworytem w tym meczu. Są wyżej w tabeli, na wyjeździe nie przegrali od 7 meczy! To raczej oni beda tutaj dyktować warunki. Mecz trudny do typowania. Jeżeli już to można pokusić sie o bramki dla gości, którzy mogą sprawić kolejną niespodziankę. Jeżeli mecz ułoży się pod dyktando gości to stać ich na strzelenie bramki w obydwu połowach. Na uwagę zasługuje dziurawa jak sito obrona gospodarzy, który stracili już 28 bramek w lidze. To trzeci najgorszy wynik w lidze.. gorsze jest tylko Maritimo i ostatnia w tabeli Ferreira. A Rio Ave po wygranej może wskoczyć na 6 pozycję w lidze i przeskoczyć tym samym Bragę. Zobaczymy po meczu czy się opłacało, stawka w związku tym niewielka.

Vitoria Setubal ₋ Rio Ave 2:0

Typ: Rio Ave strzeli gola - Tak
Kurs: 1.36


Typ: Rio Ave strzeli gola w obydwu połowach

Kurs: 4.33

 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Maritimo II - Oliveirense / Goście wygrają DNB / 2.25 @ WilliamHill !
Liga: Portugalia / Liga Vitalis
Analiza: Gospodarze bez Nuno Rocha 18/2 ,Pana 12/0 , Jorge Chula 25/2, Kukula 16/4,
Joao Diogo 7/0, Bauer 18/1. Są to gracze powołani do pierwszej drużyny Maritimo,
natomiast dodatkowo dwóch jest zawieszonych: Ricardo Alves 24/1 i Alex Soares 4/0.
- miedzy tymi drużynami doszło do 7 spotkań z czego 4 zakończyły się remisem,
a 3 wygrała drużyna
Oliveirense. To dla nich szansa by wykorzystać braki gospodarzy
i podgonić rywali w tabeli. obie ekipy są słabe dla tego można tu spróbować
dla gości X2, ale jak już ryzykować to większy kurs ???? !

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Benfica v Sporting Lisbon / Gospodarze wygrają ! / 1.65 @ WilliamHill !
Liga: Portugalia / Super liga
vs

Analiza: Derby Lisbony.. Lider podejmuje u siebie zaledwie 2 oczka niżej oddalony
Sporting. Goście osłabieni w Jefferson 14/0, William 17/2. Poziom obu drużyn
jeśli chodzi o h2h to bardzo zbliżony jest..

lecz ta delikatna absencja sprawia że jestem skłonny bardziej zagrać w stronę
gospodarzy. W dodatku Benfica u siebie 6/2/0, lecz Sporting miasta nie opuszcza
lecz swój obiekt także ciężko się tu opowiedzieć gospodarz/goście.

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Spotkanie: Benfica v Sporting Lisbon / Gospodarze wygrają ! / 1.65 @ WilliamHill !
Liga: Portugalia / Super liga

Analiza: Derby Lisbony.. Lider podejmuje u siebie zaledwie 2 oczka niżej oddalony
Sporting. Goście osłabieni w Jefferson 14/0, William 17/2. Poziom obu drużyn
jeśli chodzi o h2h to bardzo zbliżony jest..

lecz ta delikatna absencja sprawia że jestem skłonny bardziej zagrać w stronę
gospodarzy. W dodatku Benfica u siebie 6/2/0, lecz Sporting miasta nie opuszcza
lecz swój obiekt także ciężko się tu opowiedzieć gospodarz/goście.
Koleś jak już kopiujesz jakiś opis i tłumaczysz go przez translator, to chociaż popraw to lekko, bo drugi paragraf jest po &quot;polskiemu&quot;: lecz Sporting miasta nie opuszcza
lecz swój obiekt także ciężko się tu opowiedzieć gospodarz/goście


Kali jeść, kali pić.

Żeby nie było off-topu, ja ze swojej strony, polecam dziś spróbować coś w stronę gości. Kurs 5,20 w Marathonbet zachęca.

Dlaczego ? Mecz jest z gatunku tych &quot;medialnych&quot;, a wiadomo że takie mecze mają większą tendencję do niespodzianek.

Po drugie, są to derby, gdzie również, niespodzianki trafiają się częściej.

Po trzecie, obie ekipy w tabeli dzieli raptem 2 miejsca i 2 punkty. Wiem że stadion będzie sprzyjał gospodarzom - Benfice, ale to są jednak derby Lizbony i myślę że Sporting grając ten mecz na wyjeździe, będzie mocno zdeterminowany aby ten mecz wygrać.

Kurs 5,20 uznaje za lekkie value i próbuje w stronę Sportingu.

Sporting Lizbona @ 5,20 Marathonbet

Dla mniej odważnych: Sporting Lizbona lub remis @ 2,15 bet365
 
makaveli23 199,2K

makaveli23

Typer Miesiaca
Rio Ave - Sporting Braga (Puchar)

under 2.00
2.10
Pinnacle

DW: 0-0 - HT
2.60
Unibet


Rio Ave ma sposob na Sporting Brage szczegolnie u siebie. Nie przegrali z nimi juz od 2005 roku! Ostatnio nawet wygrali na wyjeździe 0-1. Patrzac na statystyki z tego meczu widac ze zagrali typowy mecz underdoga jak West ham z Chelsea, czyli cofneli sie do defensywy i dali gospodarzom inicjatywe (64 % pos. pilki Bragi 14 niecelnych strzałów) i kiedy trzeba pykneli bramke domniemywam z kontry. Ostatnio Braga miala problemy w pucharze z Aves i wygrali dopiero w dogrywce 3-1(1-1 RT). Ostatnio na wyjazdach spisuja sie fatalnie bo wygrali tylko jeden mecz z Estoril w pucharze ktory z kolei rowniez lubi kreowac gre i grac passingiem utrzymujac sie wieksza czesc meczu przy pilce wiec widac ze dobrze to im sie gra tylko z druzynami majacymi inicjatywe, a jak sami maja ja przejac to sie niestety gubia. Tak bedzie ten mecz wygladal i mysle ze padnie max. jedna bramka. Tym bardziej ze gospodarze maja dobra defensywe a ofensywna gre gosciom utrudniac bedzie dodatkowo grząskie boisko bo najprawdopodobniej bedzie padal lekki deszcz, z tego co sprawdzalem pogode (tak bylo w przedostatnim meczu Rio Ave u siebie, kiedy wykorzystali te warunki na swoja korzysc wygrywajac 1-0) W ostatnim meczu nie utrzymali 1-0 do konca tracac bramke w 90 minucie meczu. Jak pokazuja mecze w Rio Ave miedzy tymi druzynami wszystkie w ost 10 latach koncza sie underem 2.5 no i jak juz mowilem Braga ma tu ciężko. Ja ide w jeszcze mniejszą linie 2 bo mysle ze bardzo dlugo bedzie sie tu utrzymywal remis 0-0. Jest to puchar ale nadal mysle ze gospodarze zagrają ostrożnie i będą czekać na kontry, kusi kurs na jedynke (&gt;3.9 gdzie niegdzie) ale jak juz szukac jedynki to lepiej DW 1-0 za drobne. Polecam
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Maritimo - Vitoria Setubal
Liga: Portugalia / Liga Sagres
Typ:
X2 remis lub Vitoria
Kurs:
1.85 / WilliamHill
vs

Analiza: Ostatnie dwa spotkania w wykonaniu drużyny Vitorii w dobrym świetle :
01/02/14 LIS Vitoria Setubal 2 - 0 Rio Ave FC Vil…
08/02/14 LIS Vitoria Setubal 3 - 2 Vitoria Guimaraes
Drużyny które się dziś ze sobą zmierzą, są kolegami w tabeli ligowej gdzie kolejno
zajmują 10 i 11 miejsce. W tym meczu gospodarze bez kontuzjowanych obrońców
Rossi 12/1, Briguel 6/0, pomocników Diogo 10/0, Brigido 4/0. Kluczowy pomocnik
Pereira 18/1 jest zawieszony za kartoniki. Typ ryzykowny, z racji tego że obie ekipy
nie błyszczą niczym specjalnym a Vitoria na wyjeździe na radzi sobie zbytnio.
Maritimo już ma uzbierane 6 remisów.. tak więc zapobiegawczo przy dobrym
kursie można tak pograć.. ewentualnie DNB przy kursie zbliżonym do 3.00.

 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Arouca - Nacional Funchal
Liga: Portugalia / Liga Sagres
Typ:
Nacional
Kurs:
2.45 / WilliamHill
vs

Analiza: Goście z trzeciego miejsca na wyjeździe podejmują trzynastą w tabeli drużyne
Arouca. Goście od sześciu spotkań bez porażki :
12/01/14 LIS Nacional Funchal 2 - 0 Barcelos
15/01/14 PUL Nacional Funchal 2 - 2 Barcelo
20/01/14 LIS Nacional Funchal 2 - 2 GD Estoril Praia
26/01/14 PUL Leixões Matosinhos 0 - 2 Nacional Funchal
03/02/14 LIS Vitoria Guimaraes 1 - 2 Nacional Funchal
08/02/14 LIS Nacional Funchal 2 - 0 OS Belenenses
W tym meczu gospodarze bez wsparcia kluczowych pomocników Amaro 18/3,
oraz Coelho 16/0 którzy są zawieszeni. Obrońca Mika 12/0 jest kontuzjowany.
Arouca bilans u siebie 2/1/6.. na własnej płycie boiska taki dramat ? mam nadzieje że
wykorzystają to goście !

 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Estoril Praia - Sporting Braga 2:1

Typ: BTS - TAK
Kurs: 1.75


Estoril zaskakuje w tym sezonie swoją postawą. Obecnie 5 miejsce premiowane awansem do Ligi Europejskiej jest bardzo dobrym wynikiem. Na 9 ostatnich meczy ekipa gospodarzy przegrała tylko 2 razy. Z Porto i właśnie z Braga (mecz pucharowy). Poza tym notowali same remisy i zwycięstwa. Kibice są rozpieszczani i sami nie dowierzają w rezultaty swojej drużyny. Braga obniżyła loty. Dopiero 7 miejsce jest małym zaskoczeniem. Wielu widziało ich w pierwszej trójce na koniec sezonu, a tu nagle trzeba zdecydowanie obniżyć swoje oczekiwania. Choć mimo to, piłkarze i działacze Bragi nadal celują w walkę o europejskie puchary. Potencjał jest, zaplecze także, tylko brakuje wyników. Patrząc na statystyki w 12 ostatnich meczach Braga zawsze przynajmniej 1 raz zdobywała bramkę w meczu. Więc problem ze zdobywaniem goli ich nie dotyczy. Zresztą to samo można powiedzieć o Estoril Praia. Dla porównania gospodarze tego meczu w 12 meczach aż 10-krotnie trafiali przynajmniej raz do bramki. To pozwala wnioskować, że i dzisiaj będziemy świadkami bramek, dla jednej i dla drugiej drużyny. Obydwa zespoły ofensywnie nastawione, mają o co walczyć, bowiem zwycięstwo gospodarzy sprawi, że awansują na 4 pozycję w tabeli wyprzedzając przy tym Nacional, natomiast Braga zrówna się punktami z zajmującą 6 miejsce drużyną Guimaraes. Szanse powodzenia osobiście uważam za dość spore, a kurs na BTS jak na ligę Portugalską zawsze zawyżony...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Tondela - Farense / Tondela wygra / 2.05 @ William
vs

Analiza:
Goście bez takich graczy jak Lameirao 15/0 (przeszedł do innego klubu
jeszcze w tym tygodniu), zawieszony Nikola 12/0 oraz Luzardo 25/3, Hugo Luz 29/0,
Felicio 23/0. Farense na wyjeździe bilans 2/4/9 także szału nie ma. Z resztą ostatnie
spotkania na wyjeździe wam to udokumentują :
11/12/13 CD Trofense 1 - 0 SC Farense
08/01/14 FC Penafiel 3 - 1 SC Farense
18/01/14 Desportivo Aves 2 - 0 SC Farense
29/01/14 Academico Viseu FC 3 - 0 SC Farense
10/02/14 Sporting Braga II 3 - 0 SC Farense
- żadnej bramki nawet nie zdobyli na wyjeździe ! Tondela szału swoimi wynikami spotkań
nie robi ale jest wyżej w tabeli o 5 oczek i wydaje mi sie goście bardzo dotkliwie osłabieni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom