>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Portugalia (Portuguese Liga | Liga De Honra) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
P 73

phamrol

Użytkownik
Spotkanie: Sporting Lizbona B - Moreirense 3:2 ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sportingbet

Moreirense na obecną chwilę jest liderem w II lidze portugalskiej, mając na koncie 20 pkt na rozegranych 9 meczy. Bilans bramek 18:6. Na wyjeździe radzą sobie dość dobrze, na 4 mecze zdobyli 8 pkt, stosunek bramek 5:3. Sporting obecnie zajmuje 14 miejsce z 12 pkt na koncie po 9 spotkaniach, bilans w bramkach 9:13. U siebie radzą sobie na równym poziomie co Moreirense, mają 9 pkt na 4 mecze, stosunek bramek 7:4. Patrząc na formę z 5 ostatnich spotkań, Moreirense 5 msc- 10pkt, Sporting 13 miejsce- 6pkt.
Tyle z statystyk, które coś są w stanie powiedzieć, ale jak wiadomo, one nie grają.
Co mnie skusiło żeby postawić? 15.10.2013r młodzieżowa reprezentacja Portugali u-21 gra trudny mecz na wyjeździe z Azerbejdżanem. Do składu młodzieżówki powołanych jest 3 zawodników z rezerw Sportingu, którzy patrząc po statystykach wydają się dość ważnymi ogniwami. Jao Mario (P. 9/1), Ricardo Esgaio (N. 8/1), Betinho (N. 5/2). Jak widać ucieka im niemalże 50% strzelonych bramek. Dodatkowo w kadrze nie ma podstawowego bramkarza Luis Ribeiro (Br. 8/0) Z pierwszej drużyny schodzi tylko dwóch zawodników, którzy nie odegrali znaczącej roli w drużynie w tym sezonie. Bramkarz Marcelo Boek który bronił w tym sezonie ostatni raz 18.09 wpuszczając dwie bramki i napastnik Carlos Mane mający na swoim koncie 7 minut w pierwszej drużynie.
Oto reszta kadry:
Bramkarze: Marcelo Boeck 1/0 i Mickael Meira 0/0.
Obrońcy: Mauro Riquicho 2/0, Hugo Sousa 1/0, Ruben Semedo 4/0, Samba i Nuno Reis 6/0.
Pomocnicy: Victor Gerson Magrão 1/0, Luka Stojanovic 2/0, Kikas 9/1, Edelino Aye 6/0, Wallyson Mallmann 0/0 i Filipe Chaby 5/0.
Napastnicy: Yuri Medeiros 9/1, Cisse 5/3, Alexandre Guedes 1/0 i Mane Carlos 1/0.
Jak widać kadra nie za silna, pod względem ilości gier wygląda to różnie, a dodatkowo dochodzą absencje 4 podstawowych zawodników.
Kadra Moreirense:
Bramkarze: Carlos i Ricardo Silva
Obrońcy: Paulinho, Sandro, Anilton, Ricardo Nascimento i Florent
Pomocnicy: Idris, Filipe Melo, Aurelio Luis, Diogo Cunha, Marcio Madeira i Tarcisio
Napastnicy: James Borges, Rui Miguel, Edgar Costa, Mendy i Wagner
Kadra jest silna. Podstawowy bramkarz, podstawowi obrońcy i pomocnicy. Jedyna strata jest ataku, gdzie nie zagra najlepszy strzelec Pires (N. 8/4). Jest to napastnik, który w pierwszych 4 spotkaniach zdobył 3 bramki, później niestety gdzieś się zaciął. Strzelanie bramek rozkłada się na wielu zawodników, o czym świadczy 2 najlepsza ofensywa w Liga De Honra. Rozegrali bez niego dwa spotkania i te dwa okazały się zwycięskie.
Cele przed sezonem zgoła inne w obu ekipach. Sporting chce ogrywać młodzież i liczy na utrzymanie, natomiast Moreirense liczy na szybki powrót do Liga Sagres. Jak grają ciężko mi powiedzieć, nie widziałem żadnej z ekip, ale po tej analizie, wydaje mi się, że warto postawić ten zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: FC Porto - Sporting Lizbona 3:1 ⛔
Typ: Sporting lub remis
Kurs: 2,40
Bukmacher: bet365

vs.
Bukmacherzy za mocno faworyzują gospodarzy. Jak można dawać tak niski kurs na tak słabe FC Porto? Być może przemawiają za nimi wyniki, ale tylko w lidze. Zresztą nawet w lidze nie zachwycają - oglądałem ich spotkanie, które miało miejsce miesiąc temu - z Guimaraes (wygrana 1-0) i zaprezentowali się w nim wręcz żałośnie. Pamiętam, że kiedyś Porto słynęło z nieustających ataków (zwłaszcza u siebie) i efektownej piłki. Teraz grają strasznie wyrachowany futbol, nie wiem co jest tego przyczyną, ale tak właśnie to widzę. W Lidze Mistrzów z poważnymi rywalami odnieśli zwycięstwo i dwie porażki. A z poważnym rywalem przyjdzie zmierzyć się jutro drużynie z Porto. Sporting Lizbona wydaje się, że odrodził się po latach posuchy. W lidze bez porażki i z bilansem bramkowym 19-4. Strzelają bardzo dużo bramek, grają ofensywnie, będą ciężkim przeciwnikiem dla Porto. Nie widziałem niestety ich meczu w tym sezonie, ale po takim kursie ich pogram bardzo chętnie, wiedząc jak słabe jest Porto w tej kampanii, bo widzę tu duże value.
 
J 67

ja83

Użytkownik
Benfica B - Tondela 2:2 ✅
Dziś o godz. 16 mecz drugiej ligi portugalskiej. Gram tutaj na over 2.5 gola. Gospodarze w pięciu dotychczasowych spotkaniach u siebie pokrywali ten typ pięciokrotnie. Goście legitymują się trzykrotną skutecznością (dwa razy nie wyszło). Nie wiem nic o absencjach, kontuzjach itp, kurs czysto tabelkowy. Zatem:
Over 2.5 @ 1.85 Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yurand 230

yurand

Użytkownik
Sporting - Maritimo
TYP: Gosp. +1,5 gola - KURS: 1,55 ✅
BUK: MILENIUM


Sporting walczy o mistrza i nie będzie odpuszczania. Maritimo ostatnio słabe, dostało 3 bramki u siebie od Estorilu czy tam Ferreiry z tego co pamiętam, dlatego myślę, że tutaj spokojnie Sporting strzeli dwie bramki. Nie ma co się rozpisywac, Benfica wczoraj wygrała, trzeba gonic Porto, bo dzisiaj może się potknąc... Dlatego będzie zwycięstwo Sportingu. Stawiam na 3-1. Powodzenia!
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Nacional - Olhanense 0:0 ⛔
Typ: Nacional
Kurs:
1.65
Bukmacher: William Hill

Analiza: Dziś o godzinie 17:00 na stadionie Estadio da Madeira w ramach 9 kolejki portugalskiej pierwszej ligi obędzie się mecz w/w drużyn ! Gospodarze plasują się na miejscu 6, a ich rywale na miejscu 11 ze strata 5 oczek. Goście w meczu tym bez takich zawodników dziś jak obrońca Luis Filipe 5/0, pomocnik Rui Duarte 8/1, napastnik Agon Mehmeti 8/1, oraz Kone (lecz o tym zawodniku nie mogę znaleźć żadnych informacji niestety, prócz tego że jest z rocznika &#39;90 tak więc młody zawodnik). W składzie gospodarzy nie zagra tylko dwóch takich graczy jak pomocnik Edgar Abreu, który do tej pory jeszcze 1 minuty dla Nacional Funchal nie rozegrał, oraz Jaime który również jak jego poprzednik ani razu nie zagrał dla swojej drużyny prócz tego że raz wzięto go na mecz jako zawodnik rezerwowy, ale to taka ciekawostka. Jeśli chodzi o gospodarzy to nie popisali się w Pucharze Portugalii ulegając jakiejś podrzędnej drużynie 0:1, no a potem to już w lidze trafili na Benfice gdzie ulegli im 0:2. Przed tymi meczami mieli znakomita passe 3 zwycięstw z rzędu 1:0 z Academica, 3:0 z Rio Ave, oraz 3:0 ze Sportingiem.
Przejdźmy do gości.. pomijając fakt że zepsuli mi 5 dni temu kupon to im wybaczę, ale dziś życzę im wysokiej przegranej. Licząc aż 19 kolejek wstecz drużyny Olhanense to wygrali na wyjeździe w ramach ligi tylko 2 razy. Wyjątkowo słabo idzie im grając na terenie przeciwnika. H2h obu drużyn to 3 ostatnie spotkania obu drużyn to wygrane Nacional (3:1, 2:1, 1:0,). Mały kurs, lecz można jakieś AKO skleić tu / Powodzenia !
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Spotkanie : Trofense - Tondela
Typ: Drużyna gości strzeli gola (gol już w 29 minucie) ????
Kurs: 1,42
Bukmacher: Expekt

Analiza: Znalazłem bardzo ciekawą propozycję w drugiej lidze portugalskiej. Dziś o godzinie 16 ostatnie w tabeli Trofense podejmie mocnego średniaka Tondele. Gospodarze zajmują po 13. kolejkach wyraźnie ostatnie miejsce w tabeli, nie wygrali jeszcze spotkania i mają tylko 6 pkt (bilans 8-20). Ich rywalem niezła drużyna Tondela, która strzela całkiem dużo goli i plasuje się na wysokim 8 miejscu z dorobkiem 21 pkt z bilansem (20-17). Na wyjeździe strzelali w 5 z 6 spotkań. Myślę, że ostatniej drużynie ligi, która nic jeszcze nie wygrała spokojnie strzelą przynajmniej jednego gola, a kurs całkiem spoko 1,42. W bezpośrednich pojedynkach im zawsze strzelali.
Obstawiam, żę goście wygrają to 2:1 lub 3:1 i obstawiam pewnie, że strzelą bramkę tej 3 ligowej(tak chyba można mówić już) drużynie.
POLECAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Sc Olhanense - Academica De Coimbra 0:1
Typ: 1
Kurs: 3.10
Betclick

Myślę, że w końcu nadszedł czas na przełamanie beznadziejnej postawy dla Sc Olhanense. Grają w końcu kuźwa z najgorszą drużyną ligi Academica De Coimbra. Jak nie wygrają teraz to kiedy? Jest szansa na odskoczenie w tabeli i odbicie sie od strefy spadkowej. Pierwszy krok już zrobili. Po zwycięstwie 1:0 nad Arouca, zapaliło się zielone światło dla drużyny Sc Olhanense. Nie licząc ostatniego meczu pucharowego przegranego z Braga 1:3, to Sc Olhanense ciągnie passę 4 meczy bez porażki. Widać małą poprawę w stosunku do tego jak zaczęli sezon. Patrząc w historię H2H to 2 ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami zakończyły się wynikami 0:0. Under dzisiaj także powinien siąść dla tych, co chcą spróbować nieco bezpieczniejszego rozwiązania na to spotkanie. Ja pokuszę się o zwycięstwo gospodarzy. Zapowiada się znowu skromnie 1:0 lub 2:0, ale to powinno wystarczyć na Academice. W meczach Home zespół Sc Olhanense 2-0-2, a więc tragedii nie ma. Goście natomiast na wyjazdach 1-1-2 i tylko 2 strzelone gole. Patrząc na ostatnią dyspozycję zespołu Academica De Coimbra i ich męczarnie:
  • wygrana dopiero w rzutach karnych po tragicznym meczu z drużyną Academico Viseu &quot;czerwona latarnia 2 ligi portugalskiej&quot;
  • a potem remis z innym drugoligowcem 0:0 ekipą Penafiel..

Jakoś nie widzę perspektyw przed tym meczem. Jeśli Academica dzisiaj wygra ten mecz, albo urwie jakikolwiek punkt rozpędzającej się drużynie Olhanense będę w szoku.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Marítimo II - Santa Clara / expekt @ 2.20
vs

Nie będę się wielce rozpisywał. Ostatnie kolejki dla obu ekip to porażki lecz po statystykach widze że Martimo II w roli gospodarza jest w stanie wyciągnąć 3 pkt przed własną publicznością i to jest ich jedyny atut. O co chodzi w tym meczu ? a no już tłumacze, ale zacznijmy od absencji w obu drużynach.
Maritimo II: Žildžović (pomocnik 11/1), Luís Miguel (pomocnik 9/0), Pena (12/0), Kukula (napastnik 13/4)
Santa Clara: Paulo Arantes (obrońca 12/1), Paulo Henrique (1/0), Hugo Santos (pomocnik 14/2), Lucas Souza (napastnik 6/0), drugi bramkarz Joao Botelho oraz Vitor Hugo (0/0)
Nie wyhaczyłem tego typu sam, lecz z pomocą znajomego typera od którego takie informacje mam. Cały myk tego spotkania polega na tym że w drużynie Maritimo II zagrają José Sá, Luís Olim, Fábio Santos, Nuno Rocha, oraz Rúben Brígido a są to zawodnicy grający na co dzień w pierwszej drużynie Maritimo !
✅ siadło !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Sporting Braga II - Leixoes Matoshinhos / expekt @ 3.00
vs

Gospodarze z problemami w składzie : Sporting Braga II : Kappel 15/3, Osuchukwu 9/2, Welthon 9/2, Hebert 5/0, Thales 5/0, Coelho 11/0, Cristiano 3/0, Kritsyuk 7/0
Można zagrać za drobne z racji tego że obie drużyny szału w lidze nie robią.. wiem że biedna analiza,ale może ktoś z was skorzysta z tej absencji i zagra na gości. Nie mam ochoty kolorować tego żeby było bogate w dużą ilość zdań.
Jak dla mnie to 5/10.. pozdrawiam !

✅ siadło !
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Sporting Braga B - FC Porto B
typ: oba zespoły strzelą gola
Kurs: 1,9 (betclic)
Analiza:
Moim zdaniem całkiem ciekawy typ na dzień dzisiejszy. Druga liga, gdzie spotkają się rezerwy dwóch dobrych zespołów portugalskich. Braga B podejmie Porto B i celuję tu w typ, że oba zespoły załadują po przynajmniej jednym golu. Gospodarze w tym sezonie u siebie dużo tracą i dużo strzelają, w dziesięciu spotkaniach bilans 16:18. To jedna z najgorszych defensyw na własnych śmieciach, więc o gol dla Porto B można być raczej spokojnym. Natomiast Braga B też potrafi strzelać u siebie patrząc na niektóre wyniki: 2:4,1:3, 4:3,3:2.
FC Porto B to jedna z lepszych ekip drugiej ligi portugalskiej. Jednak bramki w delegacji też traci. Oglądałem ich ostatnie dwa spotkania i defensywa nie jest za mocna, głupie błędy się zdarzają i dziś powinni przynajmniej raz dać się zaskoczyć.
W poprzednim sezonie oba zespoły remisowały ze sobą i padały gole(dwa razy 1:1).
Uważam, że taki kurs (1,9) na opcję, że obie ekipy strzelą gola jest przesadzony. Myślę, że warto to dać ????
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Trofense-Farense X2 @1,5 Bet365 ⛔
Trofense jest jednym z najgorszych zespołów w lidze jeżeli chodzi o spotkania u siebie (1-7-2). Cały sezon okupują dolne rejony tabeli. W poprzedniej kolejce wygrali ważne spotkanie w kontekście utrzymania z Oliveirense. Po 19 kolejkach wygrali zaledwie 3 spotkania i co ciekawe 2 zwycięstwa odnieśli na wyjeździe. Dodatkowo będą osłabieni brakiem dwóch ważnych defensorów: Zouaina (15 meczy) i Marcio (12 meczy).
Farense z kolei to jeden z najlepszych zespołów w lidze w ostatnim czasie. Są obecnie na 10 miejscu, ale ich bilans w ostatnich 10 kolejkach to 6 zwycięstw i 4 remisy. Wyraźnie widać, że są w bardzo dobrej formie. W ostatnim spotkaniu z Benficą B po 30 minutach prowadzili już 2-0. Mają dobrych napastników Rambe i Adelaja, którzy cechują się dobrą szybkością i walecznością. Jeżeli patrzeć na ich bilans wyjadowych meczy to nie jest to nic spektakularnego (2-4-4), ale jak spojrzymy już na 5 ostatnich wyjazdów to bilans wygląda ciekawie (2-3-0). Po stronie gości nie wystąpią zawieszeni Neca i Bilro.
W tym spotkaniu nie widzę porażki zespołu Farense, widać że są w formie i pną się krok po kroku w górę tabeli i dzisiaj na pewno dopiszą kolejne punkty na swoje konto.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jest na tym forum ktos madry kto mi wytlumaczy kursy na dwa sobotnie mecze w lidze Portugalskiej?
Zajmujacy 1 miejsce w lidze Sporting podejmuje u siebie 13 w lidze Beleneses. Kursy 1,33 - 4,75 - 8
Wszystko przemawia za druzyna gospodarzy. Wlasny stadion, forma (4-0-1 i 12pkt oraz 11:5 w golach) umiejetnosci itd. kurs 1,3 da sie zrozumiec bo goscie potrafia sie dobrze bronic.
A teraz drugi mecz tego dnia...
Zajmujaca 11 miejsce Braga podejmuje 10 zespol Setubal i kursy sa dokladnie takie same 1,33 - 4,75 - 10 (nawet dycha)
Patrzac jednak w forme obu ekip wyglada to z gola odmiennie. Setubal na 5 spotkan
11 pkt 6:2 w bramkach i 3 miejsce a Braga 3 pkt 4:6 i 15 miejsce...Czemu buki wystawily tak duze kursy na gosci? Jesli ktos wie to niech zarzuci wyjasnienie, moze pol skladu wypadlo z gry za kartki albo grypa zoladkowa dopadla caly klub, sztab szkoleniowy, medyczny, sprzataczke, kierowce autokaru i ksiegowa?
Gdzie jest tutaj logika?
Jesli gra na Setubal po kursie @ 10 nie jest value to ja nie wiem co nim jest...
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jest na tym forum ktos madry kto mi wytlumaczy kursy na dwa sobotnie mecze w lidze Portugalskiej?
Zajmujacy 1 miejsce w lidze Sporting podejmuje u siebie 13 w lidze Beleneses. Kursy 1,33 - 4,75 - 8
Wszystko przemawia za druzyna gospodarzy. Wlasny stadion, forma (4-0-1 i 12pkt oraz 11:5 w golach) umiejetnosci itd. kurs 1,3 da sie zrozumiec bo goscie potrafia sie dobrze bronic.
A teraz drugi mecz tego dnia...
Zajmujaca 11 miejsce Braga podejmuje 10 zespol Setubal i kursy sa dokladnie takie same 1,33 - 4,75 - 10 (nawet dycha)
Patrzac jednak w forme obu ekip wyglada to z gola odmiennie. Setubal na 5 spotkan
11 pkt 6:2 w bramkach i 3 miejsce a Braga 3 pkt 4:6 i 15 miejsce...Czemu buki wystawily tak duze kursy na gosci? Jesli ktos wie to niech zarzuci wyjasnienie, moze pol skladu wypadlo z gry za kartki albo grypa zoladkowa dopadla caly klub, sztab szkoleniowy, medyczny, sprzataczke, kierowce autokaru i ksiegowa?
Gdzie jest tutaj logika?
Jesli gra na Setubal po kursie @ 10 nie jest value to ja nie wiem co nim jest...
Z tymi kursami rzeczywiście jest coś nie tak, na oficjalnej stronie Setubalu nic nie pisze o tym że mają zagrać gracze rezerwowi. Piszą natomiast że zależy im aby jutrzejszy mecz wygrać, trener chwali się nowym napastnikiem Ricardo Horta który w ostatnim meczu zadebiutował. Po wczorajszym treningu trener stwierdził że drużyna Setubalu jest dobrze przygotowana na mecz ale obawia się agresywnej gry Bragi. Braga widać że w kryzysie na ostatnie 5 meczów w lidze w czterech ani jednego gola nie strzelili. Grać czystą 2 trochę się obawiam ale handicap +1.5 po kursie 1.89 postawię.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
kto mi wytlumaczy kursy na dwa sobotnie mecze w lidze Portugalskiej?
Podobnie jak w poprzednich sezonach Porto, Benfica, Sporting, Braga stawiane są jako faworyci zarówno przez graczy rekreacyjnych, jak i bukmacherów wykorzystujących powyższy fakt. Wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon, gdy na tułający się w środku tabeli Sporting były wystawiane niskie kursy. Braga w poprzednim sezonie zdobyła 4 miejsce, od 3 sezonów (o ile pamiętam) znajduje się w czołówce ligowej. W ciemno można wskazać 2 faworytów i 3 mocne drużyny, które na koniec sezonu zwykle zajmują miejsca 1-6 w tej lidze. Dodatkowy fakt - Braga to jedno z 5 największych miast Portugalii, jedno z najstarszych w kraju. Duże miasta przyciągają kibiców, co więcej kibice lubią stawiać na swoją drużynę. Istotnie kurs na V. Setubal to Value i niezależnie od składów lepiej zainwestować w gości, niż przejechać się na &quot;faworycie&quot;
PS. To jest moja opinia można się z nią nie zgodzić. :&gt;
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Podobnie jak w poprzednich sezonach Porto, Benfica, Sporting, Braga stawiane są jako faworyci zarówno przez graczy rekreacyjnych, jak i bukmacherów wykorzystujących powyższy fakt. Wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon, gdy na tułający się w środku tabeli Sporting były wystawiane niskie kursy. Braga w poprzednim sezonie zdobyła 4 miejsce, od 3 sezonów (o ile pamiętam) znajduje się w czołówce ligowej. W ciemno można wskazać 2 faworytów i 3 mocne drużyny, które na koniec sezonu zwykle zajmują miejsca 1-6 w tej lidze. Dodatkowy fakt - Braga to jedno z 5 największych miast Portugalii, jedno z najstarszych w kraju. Duże miasta przyciągają kibiców, co więcej kibice lubią stawiać na swoją drużynę. Istotnie kurs na V. Setubal to Value i niezależnie od składów lepiej zainwestować w gości, niż przejechać się na &quot;faworycie&quot;
PS. To jest moja opinia można się z nią nie zgodzić. :&gt;
W pełni się zgadzam z twoją opinią ta liga jest zdominowana w ostatnich latach przez 4 kluby: Porto, Benfica, Sporting, Braga. Sporting w poprzednim sezonie rzeczywiście słabo wypadł, Braga aktualnie jest w takiej sytuacji jak Sporting w poprzednich rozgrywkach. To że 4 drużyny dominują ligę to nie znaczy że zawsze będą zajmować cztery najwyższe miejsca w tabeli. Według mnie Braga w tym sezonie nie będzie w TOP 5.
Sporting Braga - Vitoria Setubal (H+1.5) Typ 2 Marathonbet kurs 1.74 stawka 8/10
wynik 2:0 ⛔⛔⛔
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Setubal - Benfica (-1,5) HA 2,05✅✅✅0:2

Benfica ma przerwe juz od pucharów wiec ostro pewnie sie zabierze za lige . Ostatnie spotkan ia na wyjezdzie Benfiki na wyjezdzie to 5 zwyciestw . Setubal u siebie rowniez groznie bo 5 ostatnich meczy to 4 zwyciestwa i jeden remis . H2H po stronie dzisiejszych goiśći . Nie bede sie rozwodzil o skladach bo kazdy zna sile obydwu zespolow . gram handi na Benfice . pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Setubal - Benfica (-1,5) HA 2,05
Benfica ma przerwe juz od pucharów wiec ostro pewnie sie zabierze za lige . Ostatnie spotkan ia na wyjezdzie Benfiki na wyjezdzie to 5 zwyciestw . Setubal u siebie rowniez groznie bo 5 ostatnich meczy to 4 zwyciestwa i jeden remis . H2H po stronie dzisiejszych goiśći . Nie bede sie rozwodzil o skladach bo kazdy zna sile obydwu zespolow . gram handi na Benfice . pozdrawiam
Ja bym był bardzo ostrożny z tym handicapem, Benfica w tym sezonie zarówno sporo bramek strzela jak i traci zwłaszcza w ostatnich meczach w tym sezonie dlatego stawiam BTS.
Setubal - Benfica BTS 1.89 Marathonbet stawka 5/10 wynik 0:2 ⛔⛔⛔
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Sporting Lizbona - FC Porto ✅✅✅ 0:0
1 albo X @ 1.61 // bet365


Dzisiaj na koniec dnia bardzo ciekawe spotkanie w Pucharze Portugalii, obie drużyny w lidze idą łeb w łeb i po 14 kolejkach zgromadziły 33 punkty, jednak to Sporting jest pierwszy w tabeli dzięki lepszemu bilansowi goli. Na konferencji prasowej szkoleniowiec Sportingu powiedział, że liczą się dla nich rozgrywki ligowe, jednak w meczu z Porto nie będą odpuszczać, mają wielkie ambicje i zagrają o pełną pulę. Gospodarze wyjdą w najmocniejszym składzie, goście do Lizbony przyjechali bez swojego bramkarza Heltona oraz kolumbijskiego pomocnika Quintero. W bramce Porto zagra prawdopodobnie Fabiano, który godnie zastępował swojego starszego rodaka i w siedmiu meczach które zagrał w tym sezonie miał pięć czystych kont i puścił zaledwie dwa gole.

Czas na parę statystyk. Drużyna Sportingu bardzo dobrze gra na Estadio Jose Alvalade przegrywając ostatnie spotkanie blisko rok temu ( w oficjalnym spotkaniu ) z Maritimo. Przez cały ten rok drużyna prowadzona przez Leonardo Jardima zrobiła ze swojego stadionu twierdzę prawie nie do zdobycia. Porto na wyjazdach gra dosyć przeciętnie, nie pokazuje swojego prawdziwego potencjału. Póki grają ze słabiakami w lidze wszystko jest dobrze, jednak jeżeli dostają cięższego przeciwnika to gra im niezbyt wychodzi.

Uważam, że spotkanie na Estadio Jose Alvalade będzie bardzo interesujące, jednak mecz skończy się na korzyść Sportingu, przewaga boiska, w ostatnim czasie lepsza forma, a na pewno gospodarze będą chcieli zrewanżować się na ostatnią porażkę w lidze na Estadio do Dragao 3:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
H 9

hob

Użytkownik
O Belem jesli chca marzyc o wyjsciu z grupy musza dzis wygrac z Beira-Mar. Kazdy inny wynik to praktycznie pogrzebanie swoich szans, ktore i tak nie sa wcale takie duze jak sie w grupie ma Estoril i Sporting Braga. Mimo wszystko dzis gospodarze powinni swoje zrobic. Kurs jednak na kolana nie powala. Live po kilku minutach powinien byc ciekawszy.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Rio Ave - Maritimo
TYP: BTS - KURS: 1,70 1:1 ✅
BUK: MILENIUM

Na początku jak zobaczyłem to spotkanie to chciałem dac, że Maritimo strzeli dwie bramki, jednak się wycofałem, ponieważ w drużynie Maritimo nie gra dwóch podstawowych defensorów (Rosario i Ferreira), a w ekipie Rio Ave zabraknie jednego defensora, a mianowicie Edimara oraz pomocnika (Galvao). Maritimo z dziurawą obroną, Rio Ave też lekko osłabiona... W efekcie tego obum drużynom łatwiej będzie strzelic po golu. Warto wspomniec, że w Maritimo padł wynik 1-1. Ale Maritimo to naprawdę bardzo ofensywna drużyna i potrafi namieszac sporo, nawet jak gra na wyjeździe. Polecam!

Estoril - Sporting
TYPY:
BTS TAK - KURS: 1,65 ⛔
Sporting strzeli dwie bramki - KURS: 2,00 ⛔
BUK: MILENIUM

Bardzo ciekawe spotkanie czeka dzisiaj kibiców obydwu drużyn. Estoril podejmie u siebie lidera z Lizbony - Sporting. Pierwsze trzy miejsca okupują czołowe drużyny ligi portugalskiej czyli odpowiednio Sporting, Porto i Benfica (po 33 punktów). Jak widac , bardzo ciasno tam jest i ta kolejka jest o tyle ciekawa, że mamy do czynienia ze spotkaniami na szczycie (ten mecz oraz Benfica - Porto, o którym napiszę coś na pewno jutro). Estoril potrafi grac z mocnymi u siebie i jeśli przegrywa to nieznacznie. U siebie grali już z Benficą (1-2) oraz z Porto (2-2). Myślę, że bez problemu przejdzie ten typ, a Sporting jeśli chce wygrac mecz, to musi w takim razie strzelic dwie bramki, bo granie minimalistyczne na 0-1 może się źle skończyc. Ciekawe, że obie drużyny grały towarzysko w ubiegłym roku w lecie i spotkanie to skończyło się 3-3 (w rzutach karnych wygrał Sporting). Warto się pokusic zagrac to dzisiaj na podstawie, bo Sporting dosc dawno stracił bramkę. Pora więc, żeby nie zachowali czystego konta, bo rywal jest naprawdę dobrej klasy. Polecam i życzę powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom