>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Portugalia - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Moreirense Futebol Clube @6.40

HCP na +1.25 czyli Braga wygra jednym tez wchodzi, ale ja wietrzę niespodziankę. Braga nie przekonała z Famalicao, nie przekonała z Chaves, a jednak goście to półka wyżej w tym sezonie. Ponad to w ostatnich 6 domowych meczach coś do sieci Bragi wpadlo, a jeśli zrobią to goście jako pierwsi, to nie będzie im tak łatwo oddebrać przewagę w tym meczu. Goście @4.00 to jeszcze rozumiem, ale powyżej 6.00 to nieporozumienie. Braga potem ma Sporting na rozkładzie i tu będzie ciekawie.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Casa Pia - Boavista
Typ: Poniżej 2.5 gola
@1.78 Fortuna

Oczami wyobraźni widzę to spotkanie jako niespecjalnie ciekawe dla oka przeciętnego kibica. Casa Pia jeśli chodzi o mecze domowe jest najsłabszą ekipą w lidze i jednocześnie najbardziej underową. W tym sezonie padało tam średnio 1,56 bramki na mecz. Potwierdza to wzajemna rywalizacja w ostatnich latach. Obie drużyny w ubiegłym roku grały ze sobą dwukrotnie, i za każdym razem był remis - 1:1 i 0:0. Rok wcześniej gospodarze wygrali 2:0. Boavista na wyjeździe ma lepsze notowania, a mimo to nie są faworytem wg kursów bukmacherów. To niejako pozwala mi przekonać się do tego, że nie zobaczymy zbyt wielu goli w tym meczu i stąd mój typ na under 2.5 bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1044
B 10,1K

brusiak

Użytkownik
Braga-Farense
Typ: x2
@3 superbet

Analiza: Spotkanie w Portugalskiej pierwszej lidze. Grająca na dwa fronty 5 siła ligi BRAGA zagra dzisiaj u siebie z dosyć dobrym średniakiem. Gram tutaj na gośći z remisem ponieważ podobają mi się dwa aspekty. Pierwsze najważniejsze, Braga grała w czwartek bardzo ciekawy mecz z drużyną z Azerbejdżanu który o dziwo przegrała i to aż 2-4 grając u siebie. Na pewno kosztował ich ten mecz bardzo dużo wysiłku goniąc cały czas za wynikiem. Bramki na szczęście nie liczą się podwójnie więc Braga ma do odrobienia 2 gole do dogrywki, gdzie muszą wybrać się aż do Baku, Azerbejdżan. Mecz już w następny Czwartek. W lidze idzie nadal liczą się o europejskie puchary więc jeden mecz może uciec. Sądzę dlatego że ten mecz potraktują ulgowo. Jeżeli patrząc na gości to średniak. Bilans bramek 29/29 czyli zero. Jeżeli chodzi o h2h i tu widze kolejny plus tego beta, Ostatnio u siebie drużyna Farense pokonało piłkarzy Bragi 3-1 więc jak to mówię, mają na nich sposób i pewnie jeszcze raz go powtórzą. Farense 5 kolejek temu również na wyjeździe udało się ukraść punkty liderowi Benfice. 1-1. Dlatego sądzę ze biorąc te aspekty gry szanse są zdecydowanie na zaliczenie tego beta. GL
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia
Godzina 21:15
Spotkanie: Moreirense - Sporting
Typ: powyżej 4,5 kartki
Kurs: 1,65
Bukmacher: Etoto
Post w dziale:
Analiza:
Brak fajnych propozycji na koszykówkę to wracamy do typowania piłki nożnej i zakładów na kartki. W Portugalii bywa gorąco i sędziowie potrafią pokazać sporo kartek. W meczach miedzy Moreirense i Sportingiem w ostatnich spotkaniach był o powyżej 4,5 kartki. Ostatnio 6Ż + CZ, 7Ż, 8Ż, 5Ż. Dzisiaj linia ustawiona na stosunkowo niskim poziomie, chyba przez ostatnie mecze obu drużyn, gdzie nie było pokazywanych zbyt dużo kartek. Moreirense w ich spotkaniach 5Ż, 3Ż, 5Ż, 3Ż, 5Ż, Sporting w jego meczach na krajowym podwórku: 0Ż, 7Ż, 2Ż, 3Ż, 4Ż. Liczę jednak na sędziego tego meczu Pana Fabio Verrismo, który w lidze w 9 meczach pokazał 52 karki, więc blisko 6 w meczu.
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Portugalia 1 liga
Godzina 21:15
Spotkanie: Familicao- Boavista
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 4.40
Bukmacher: Superbet
Post w dziale :
Analiza:


Wczoraj trochę dałem ciała grając kartki we Włoszech bo plan na typ początkowo był inny ( kartka Kounde w meczu Barcelony, ale odstraszyło mnie, że jeszcze nie kartkowa w tym sezonie).
Dziś natomiast mamy nowy dzień i może dziś się uda trafić wysoki kurs. Oferta dziś nie rozpieszcza i szczerze to ciężko mi było coś wybrać, ale najsensowniejsze z dużym kursem jest to.
Dla mnie za overem przemawia kilka rzeczy. Po pierwsze h2h, na 5 bezpośrednich spotkań 3 kończyły się pokrycie tej linii, a w 2 pozostałych meczach było po 3 bramki. Widać więc, że gdy te 2 ekipy spotykają się że sobą to lubią sobie postrzelać.
Po drugie myślę, że mecz będzie otwarty. Boavista przy zwycięstwie wyprzedza dzisiejszych gospodarzy w tabeli, bo sąsiadują w niej. O to zwycięstwo będą musieli powalczyć bo spodziewam się, że mogą stracić bramkę a nawet 2 bo trochę tych bramek tracą, a Familicao u siebie ostatnio bramki strzela.
Uważam, że tutaj pierwsza bramka padnie szybko, a jeśli tak się stanie to worek z bramkami się rozwiąże.
Kurs moim zdaniem jest ruraj wyśmienity jak na taką linie i na Portugalie, aż przecierałem oczy.
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia
Godzina: 21:45
Spotkanie: Estrela Amadora - Casa Pia
Typ: X2
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Witam, mój typ na piątek 8 marca pochodzi z ligi portugalskiej, gdzie tego dnia zostaną rozegrane 2 spotkania. O 19:45 Portimonense zagra z Porto, a o 21:45 Estrela Amadora z Casa Pia. W drugim meczu typuję remis bądź wygraną gości. Swój typ opieram głównie na tym, że goście po bolesnej porażce 0:8 ze Sportingiem Lizbona zaczęli naprawdę prezentować się nieźle. Ostatnie 3 mecze to 7 zdobytych punktów i żadnego straconego gola. Potrafili między innymi pokonać na wyjeździe Vitorię Guimaraes. Casa Pia jest wyżej w tabeli, Estrela Amadora ma w ostatnim czasie duże problemy z wygrywaniem meczy, od połowy grudnia rozegrali 11 meczy ligowych, z których tylko raz wyszli zwycięsko. Liczę na gości, typuję X2.
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia Liga 2
Godzina 21:15
Spotkanie: AVS - Feirense
Typ: 1X i powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 1,45
Bukmacher: Betfan Betbulider
Analiza:
Trochę trzeba było poszukać, żeby wybrać „pewniaczka” na poniedziałek. W oko wpadło mi spotkanie wicelidera w tabeli drużyny AVS z Feirense, które jest 14 i ma tylko punkt przewagi nad strefa spadkową. Różnica poziomów jest widoczna, a obie ekipy potrzebują punktów. Dlatego odpuszczam czysta jedynkę i gram zwycięstwo gospodarzy, podpierając to remisem. Dokładam over 1,5 gola w meczu. Takie statystyki bramkowe gospodarze osiągnęli w 9 na ostatnich 10 spotkań. W H2H w październiku 2023 AVS wygrali 2:1.
 
Ostatnia edycja:
S 48,8K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, 1. Portugalia
Spotkanie: Braga - Gil Vicente
Godzina: 19:00
Typ: Wygrana Braga
Kurs: 1,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz pomiędzy 4 i 8 zespołem w tabeli i szczególnie dla Bragi będzie miał ogromne znaczenie dla końcowego układu tabeli. Braga walczy o europejskie puchary i choć Liga mistrzów wydaje się być poza zasięgiem to już utrzymanie obecnej pozycji wydaje się być zadaniem możliwym do zrealizowania. Braga w niezłej formie co przekłada się na serię 5 meczy bez przegranej a w 3 ostatnich meczach nie stracili bramki. Rywale na 8 miejscu w tabeli ale 21 z 28 punktów jakie mają na koncie zdobyli w meczach na własnym stadionie. Na wyjazdach zdobyli tylko 7 punktów i jest to 15 wynik w lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1282
S 48,8K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, 1. Portugalia
Spotkanie: Portimonense - Braga
Godzina: 21:15
Typ: Wygrana Braga
Kurs: 1,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nowy miesiąc zaczynam w Portugalii rywalizacja pomiędzy 16 i 4 zespołem w tabeli Liga Portugal. Moim faworytem do zwycięstwa zespół gości, który walczy o udział w europejskich pucharach w kolejnym sezonie jednak aby było to możliwe 4 miejsce muszą utrzymać a zadanie nie będzie łatwe ponieważ Guimaraes ma tylko 3 punkty straty. Braga w dobrej formie z serią 6 meczy bez przegranej z których 4 wygrali a w 5 ostatnich meczach ligowych zdobyli 13 punktów.
 
Do góry Bottom