>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

poradzcie jaki buk wybrać??

matiks2 0

matiks2

Użytkownik
Witam szanownych użytkowników tego forum , zwracam sie do was szanowni forumowicze i gracze o rade lub naprowadzenie jakiego buka wybrac sposród tych polecacie bo ja jako pocztkujacy gracz( 3 miechy) chce wpłacić góra do dwóch buków 2tyś. zł i dlatego zwracam sie do was graczy o rade. I nteresuje mnie czy u nich nie bedzie problemu z wypłata powyzej 2tys. i czy nie robia wałków jak bwin????
Zastanawiam sie nad tymi: Sportingbet, Unibet, Partybets i BAH.
od razu dodam ze nie zalezy mi na bonusach tylko o wypłacalnosc i solidnosc i nie robiacych problemów przy duzych wypłatach.


P.S przepraszam ze zakładam ten temat ale opinie co do kazdego buka jakie wyczytałem sie róznia a chce zasiegnac opini graczy o wiekszym stażu
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
ostatnio bardzo duzo dobrego slyszalem o betfair (ale to gielda, nie wiem czy ci odpowiada), tam nie powinno byc problemow z wyplatami; rowniez bet365 cieszy sie uznaniem wielu, nie slyszalem o nim w sumie nic zlego
od siebie moge polecic unibet
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
witam,
najwięcej grałem na expekcie i unibecie , obie są ok w porównaniu z innymi np. bwin , unibet mi bardziej leży także z powodu oferty wiecej różnorodności np. w siatce, koszu , niespotkałem się przez rok aby był kłopot z wpłatami, wypłatami uznaniem lub nie reklamacji ( 2 sztuki ;) bardziej mi leży unibet , jak i expekt nie mam mu nic do zarzucenia ale nie jest w Twoim kręgu zainteresowan,
pozdrawiam
 
K 0

kucyk

Użytkownik
to moze rozbuduje pytanie z poczatku. w ktorych bukach nie jest wymagany przy wyplacie SWIFT, a wystarczy jedynie dopisac PL. moj bank (eurobank) nie ma SWIFTU, stad moj problem.
pozdrawiam
 
Do góry Bottom