>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomyłki u bukmacherów

hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Trudno to nazwac systemem . Warunek obstawiane spotkan dwóch wynikowych. Tenis , MLB i jeszcze co znajdziecie 2 wynikowe . Polega ono na sledzeniu kursów spotkan u różnych bukmacherów i wyłapywaniu pomyłek (czyli duzych roznic)
Przykładowo
Betandwin
P. Suarez M. Sharapova 1.80 2.25
Bet-at-home
P. Suarez M. Sharapova 2,10 1,67
W takimprzypaku stawiamy u dwóch buków na kwote przykładowo 1000euro
Betandwin
STAWKA 1000 KURS 2.25 WYGRANA 2250
Bet-at-home
STAWKA 1000 KURS 2.10 WYGRANA 2100
Jesli wygra Suraez wygrywamy 100 uro jezeli Sharapowa 250 euro.
Wydaje sie to proste ale zapewniam zdazaja sie pomylki buków. System dobry ale trzeba miec spory kapital i duzo czasu spedzac na sledzenkiu kursów. Sa programy ktore wylapuja bledy buków
Pozro

PS Czytalem kiedys na ajkims forum ze takich okazji zdarza sie srednio po kilkanascie w tygodniu
 
pyth0n 0

pyth0n

Użytkownik
hubert .... a czy to co tu napisales nie jest czasem &quot;Siure Betem&quot; :p

Tak tylko ze przedstawiona w owiele prostrzy i bardziej chlopski sposob niz w tamtym temacie //Hubert_23
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Druga pomyłke buka jest tzw zdejmowanie blokad na łączone spotkania:

Przykład

Cracovia-Wisła dokladny wynik 0:2 kurs 6
Cracovia-Wisła 2
Crakowia-Wisla kto perwszy gola 2
Marcin Cabaj strz/niestrz 2

Wten sposob mozna stowrzyc dokladne wyniki 0:0 1:0 2:0 3:0 1:1 2:1 3:2 itp i strzozyc 20 kuponów czy wiecej i miec tzw pewna wygrana. Bo jezeli trafimy dokladny wynik reszta wejdzie napewnobo tak jes to skonstrulowane. Ale jak wszystkim wiadomo takie zaklady sa blokowane:] Slyszalem ( nigdy osobisie tego nie sprawdzilem) ze bolady sa zdejmowane z meczy 10min przed rozpoczenciem Typu dnia i jest to tylko mozliwe w Toto-Mixie .
INFORMUJE: Ze nigdy osobscie tego nie skoszowalem informacja ta jest tylko przekazem ktory mi sie udalo zdobyc/uslyszec. Pozdrawiam
 
W 0

wojtek

Użytkownik
hubert czy możesz podać kilka programów wyłapujących błędy buków? a przy okazji przecież ten system jest 100% i można na niego wygrywać regularnie bardzo duże pieniądze więc po co kombinować z innymi systemami które są zawsze w większym lub mniejszym stopniu oparte na przypadku?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
hubert czy możesz podać kilka programów wyłapujących błędy buków? a przy okazji przecież ten system jest 100% i można na niego wygrywać regularnie bardzo duże pieniądze więc po co kombinować z innymi systemami które są zawsze w większym lub mniejszym stopniu oparte na przypadku?
Tak tylko posiadasz odpowiednie fundusze by np wplacic do kilku byków po 10tys zł . 5 roznych buków to jest 50tys. ( podana kwota jest wystarczajaca do wyraznych zysków)
Po drugie potrzeba tutaj bardzo duzo czasu. Trzeba przeprowadzac tez duzo obliczen i wiedziec co ile kosztuje. Trzeba tez wziasc pod uwage takie rzeczy jak oplaty za przelew do zagranicznych buków itp.
Linków ci nie podam w tej chwili bo niejestem w domu
 
W 0

wojtek

Użytkownik
ok dzięki, ale powiedz bo myślałem że te programy działają tak że same wyszukują różnice między powiedzmy dwoma podanymi bukami jesli się całkiem myle to czy możesz mi w przybliżeniu napisać jak działają takie programy? i jeszcze jedno czytałem że w polsce są jakieś zakazy na gre w firmach nie sciągających 10% bo są nie zarejestrowane w polsce i żeby tam wpłacić większą sume to trzeba ją razłożyć na kilka rat, czy to tez dotyczy wypłat? i w ogóle o jakie sumy chodzi?
 
M 0

moose

Użytkownik
hubert czy możesz podać kilka programów wyłapujących błędy buków? a przy okazji przecież ten system jest 100% i można na niego wygrywać regularnie bardzo duże pieniądze więc po co kombinować z innymi systemami które są zawsze w większym lub mniejszym stopniu oparte na przypadku?
Jest to system Sure bets. do którego trzeba mieć co postawić. Za każdym razem się wygrywa i niema ryzyka.

Podam Ci link do strony, która wyszukuje róznice kursów ???? www.oddsexchange.com/servlet?cat=surebets

i drugi, aby policzyć ile na co postawić ???? www.mecz.com/index.php?dzial=kalkulator

Pozdrawiam.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
mam tu blad, nale na ktorym raczej nie da sie stracic, ale nie wiadomo czy sie zarobi, zaraz podam i bedzie wszytko jasne
Colorado - Nashville
powyżej/poniżej 6
expekt: ponizej - powyzej 1.75 - 2.00
baw : ponizej - powyzej 2.15 - 1.73

w ekspekcie stawiamy powyzej, a w baw ponizej i czekamy na to ze bedzie ponizej... ????

czy to o to chodzi? pozdro!
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Wynik Colorado - Nashville 3-0, czyli ponizej 6,5, no i wygralismy !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szkoda tylko ze tylko w jednym buku mam kase... :roll: :?

Ale mam nadzieje, ze ktos zagral za duza kase i sie ze mna wygrana podzieli :mrgreen:
:wink:

pozdro!
 
S 0

slowiang

Użytkownik
oto przyklad ze strony oddsexchange.com, czy moglby ktos wytlumaczyc na przykladzie oco chodzi ztym profitem.

Paris Saint-Germain FC vs Olympique de Marseille
profit 18.4%
1-Nike.sk 2.10 x-Unibet 4.25 2-Unibet 7.50

poza tym to nie jest taki calkiem sure bet, przy wygranej psg jest strata
 
janekjot 6

janekjot

Użytkownik
Ja w życiu zobaczyłem 4 pomyłki buków. Wszystkie w Expekt:

1. Kursy na wynik do przerwy w jakimś meczu ligi szkockiej były takie: na zwycięstwo gospodarzy nie było żadnego kursu, na remis coś ponad 5000, a na gości jakoś powyżej 7000. Dałem po 50gr, na remis i dwójkę. Wszedł remis, dostałem na konto ponad 2500zł i od razu zażądałem wypłaty. kasa z konta zniknęła, a potem anulowali zakład i miałem na koncie jakieś -2450 PLN :p Na szczęście anulowali tą wypłatę którą zażądałem, ale zablokowali konto na jakiś czas...

2. Na MŚ w Niemczech przed meczem Polska - Kostaryka były kursy w &quot;zakładach specjalnych&quot; Ile goli zdobędzie Kostaryka na Mundialu (under/over). Było już wtedy wiadomo że mecz z Polską jest ostatnim ich meczem w turnieju, a jeśli strzeliliby oni w nim bramkę to już wchodziłby over. W kursach na mecz Polska-Kostaryka był zakład &quot;Czy Kostaryka strzeli bramkę?&quot; I oczywiście mocno inne kursy niż w tamtym under/over ???? Był to więc surebet (ok. 3%) u jednego buka :p Postawiłem odpowiednie stawki na obie możliwości i normalnie wypłacili.

3. Pod koniec pierwszej połowy w meczu Zawisza-ŁKS Łomża gdy jedna z drużyn prowadziła, zakłady były nadal dostępne. Byłem pewien że i tak anulują więc dałem mało kasy, a potem się okazało że nic nie cofnęli i wypłacili wygraną :p

4. Podobnie jak 3.: Jakaś niższa liga angielska, mecz rozpoczynał się o 20.00 a zakłady na handicap azjatycki były dostępne do 20.15
 
B 0

buch

Użytkownik
witam, błędy u bukmacherów zdarzaja się bardzo często, mozna to sledzić na stronie betbrain.com, jest tego po kilka dziennie, czasami są naprawde smieszne sytauacje jak 2 tyg temu w lidze braylijskiej kiedy bukmacherzy (około 30%) dało stawki na odwrót, a 30 % wynikało to z tego że jedni spisują od drugich
 
S 0

sweter

Użytkownik
Betsson

Spotkanie Niemcy - Słowenia - mecz o 21:30

Bukmacher wystawił kurs na Słoweńców 1,55 - a w HC pomyliły im się strony i DODALI Słoweńcom 4 punkty i dali kurs 1.90

Miłego korzystania
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Pomyłki buków to także pomyłki traderów - którzy nieprawidłowo rozliczają rynki. Gram surebety od dawien dawna i pierwszy raz zdarzyło mi się zagrać nie tylko dość zyskownego na live (aż 11% [1,65 - 3.40]) przy dosyć wysokich stawkach - ale także zakład przegrywający został policzony jako &quot;wygrany&quot; - nie było skorygowania ani po kilku minutach ani po meczu.
A to bukmacher renomowany i wszystkim znany ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Mi jakiś miesiąc temu jeden buk internetowy (końcówka na Safe:-D)zaliczył przegrany kupon w hokeju tj w NHL,postawiłem za 50pln,przegrałem kupon,dopisali wygraną,za darmo 92pln.Zero problemów z wypłatą kasy na Moneybookers:spokodfhgfh:więc polecam każdemu tego buka
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Prezent od betsson, grałem Skre -2,5 seta, wygrali ale 3-1, myslałem ze kupon stracony a tu niespodzianka i prawie 500zł za darmo:
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
miałem ostatnio taką sytuację: wśród zakładów na koszykówkę przypadkiem znalazłem zakłąd na handi w którym na jedną drużyne był kurs 1,80 na drugą 190,00 (sto dziewiećdziesiat) - pewnie miało byc 1,90 ????
dla jaj postawiłem jakieś grosze.. bo przecież i tak myślałem że anulują i zwrócą. typ wszedł. rano patrze a wygrana na koncie a było tego ponad tysiąc.. i teraz - ja kase szybko wypłaciłem, najpierw przyjeli do realizacji i weryfikacji.. potem mail że zweryfikowano pomyślnie a kase w ciągu 10 dni dostane na konto. po 2 dniach kasa dotarła. po jakimś czasie zajrzałem w historię konta i operacji.. dzień po mojej wypłacie zczaili że było coś nie tak i anulowali zakład, odjęli wygraną, ale zaraz potem dodali tą samą kwotę z dopiskiem &quot;wyrównanie konta&quot; (wyrównali do zera) i jeszcze dodali stawkę postawioną więc jestem pare zł na plus... minęło już ponad tydzień i cisza, wygląda na to że nic się już nie będize działo.. w regulaminie piszą że w przypadku anulowania zakłądu zabierają wygraną, a w przypadku gdy już została wypłacona robią na koncie minus, który trzeba pokryć.. u mnie żadnego minusa, zakłąd był anulowany i ponownie rozliczony..jak gdyby nigdy nic.. tylko że wciąż nie wiem czy ruszać tą kasę, czy moge ją poprostu wydać..? ???? żeby sie nie okazało że za miesiąc każą mi oddawać ponad tysiąc a ja już nie będe nic z tego miał ????
może ktoś miał kiedyś chociaż trochę podobną sytuację..? czy buk może po jakimś tam czasie żądać oddania wygranej.. czy może choć czasem postępują honorowo - ich błąd - ich strata.. ?
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Pomyłką buka, konkretnie fortuny, był jeszcze wczoraj wystawiony kurs w ofercie na zwycięstwo St.Louisa w punktacji kanadyjskiej hokejowych mistrzostw świata (2,5). Dzisiaj, tj, w środę spadł do poziomu 1,06. Wczoraj na tym turnieju nie rozegrano żadnego meczu. Plusem buka naziemnego jest to, że on nic nie anuluje i czytającym uważnie ofertę wypłaci spore pieniązki.;) Dla tych którzy nie wiedzieć czemu wierzą bezgranicznie w mity o plusach gry u buków sieciowych radzę. by częsciej grali u naziemnych. Może zbyt dużo takich pomyłek nie ma, ale o value bety zwykle łatwiej niż u tych sieciowych.;)
 
Do góry Bottom