>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pomoc przy wypłacie środków - Uwaga: NAGRODA 250zł!!!!

B 0

barteko

Użytkownik
Witam!

Mam dość poważny problem .Jakiś czas temu zarejestrowałem moje konto Neteller na fikcyjne dane. W ciągu dwóch tygodni 100zł u jednego z internetowych bukmacherów pomnożyłem do 1300zł z hakiem, a następnie wypłaciłem je na moje konto Neteller. Teraz moje saldo konta wynosi ponad 330 EUR i mimo, że jest to sporo pieniędzy to niestety nie moge ich wypłacić... Nie możliwa jest certyfikacja konta gdyż podałem złe dane, na konto bankowe również nie przeleje pieniędzy.

I teraz uwaga: Dla osoby która pomoże mi wyciągnąć pieniądze z konta przewidziałem nagrode w wysokości 150zł + bon do bet24 na kwote 100zł. Osoba która zna sposób na wypłacenie środków proszona jest o wyłsanie do mnie PW lub napisanie posta w tym temacie.

Dziękuje i pozdrawiam
 
G 0

gropek

Użytkownik
Robisz tak ... bierzesz jakąś zaufaną osobe ( Ktora ma konta w neteller zweryfikowane i kase na tych kontach) wplacasz swoja kase do jakiegos pokera, siadacie na przy stoliku i przegrywasz z nia kase i ta osoba calosc wyplaca na swojego netellera po czym przesyla do ciebie srodki systemem member to member transfer i kasiorke masz na swoim koncie ???? Jakbys byl zainteresowany wspolpraca to napisz na gg 2625761 aha i nie dawaj komus bona do bet24 bo ona juz nie dzialaja ale 150 zetami nie pogardze ;) Metoda w 100% sprawdzona robilem tak niejeden raz ;p
 
B 0

barteko

Użytkownik
Do rangiz9 - Nie wpłace do BAW bo musiałbym im przesłać dowód a potrzebuje szybko kaske.

Gropek - sposób dobry, ale wcześniej ktoś podał mi inny, jeżeli ten nie zadziała wykorzystam Twój i napisze do Ciebie na GG w celu ustalenie numeru konta gdzie mam przelać 150zł.
 
B 0

barteko

Użytkownik
Próbowałem w GB już wcześniej ale wyskakuje komunikat, że &quot;konto nie gotowe&quot; - nie mam certyfikatu to dlatego.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
no i co z tego ja też nie mam, a bez problemu wpłacam do buków z netellera. a dlaczego nie wypłacałeś od buka nakonto w banku. Jak nadal ci się nie udało wypłacić to zagadaj do mnie na gg mam pewien pomysł. Numer gg 6695167. Pozdro
 
B 0

barteko

Użytkownik
Drogi siwyafc. Otworzyłem konto w sportingbet, przelałem kase i zleciłem wypłate na MB. Jeżeli wszystko pójdzie OK i kasa pojawi się na koncie jeszcze dziś będziesz miał u siebie 250zł. Odezwe się.
 
J 0

jterry

Użytkownik
Jeśli wpłaciłeś za pomocą MB do sportingbet, to nie można wypłacać za pomocą przelewu bankowego-przeczytaj sobie w regulaminie.
Jakbyś chciał wiedzieć jak to zrobić to pisz mi na maila [email protected]
pozdro
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
sposób wypłaty środków w sportingbet można wybrać dowolnie więc można sobie zlecić żeby wypłacili przelewem i będzie wszystko ok.Mi jakoś wszystko poszło ok.pozdrawiam i czekam na odpowiedź Bartek

Poprostu można rozkminić to tak że w momencie gdy juz kase bedziesz miał na sportingbet to zawrzyj tam z jeden jakis minimalny zaklad zeby niebylo podejrzane i gdy juz bedziesz miał tam hajs zlec wyplate przelewem na swoje konto tylko przy rejestracji w sportingbet mam nadzieje ze prawdziwe dane podales
 
Do góry Bottom