>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pomoc przy checi grania na bet365

zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Karta z uk? Nie żadna lyca uk? Nie wiem jakim cudem w takim razie, karty ee przywiezione z uk, odpalone tam na miejscu śmigają bez problemu od lat. o2 też hula, ale wg mnie zasięg słabszy, często gubi i ogólnie wolniejsze się wydaje. Ee top

A co znaczy że po zalogowaniu masz bloka? Może chodzi o to że logujesz się z uk ip na konto bet, które jest na inny kraj jak uk? Wtedy mogą wjechać bloki.
 
Ostatnia edycja:
H 92,5K

hagi84

Użytkownik
vodafone z tych wszystkich co testowalem u mnie topka
Nie mam pojecia czy cos sie zmienilo w regulacjach prawnych w uk czy nie, ale od jakiegos czasu nie moge juz doladowywac nielimitowany net za 30 funtow, teraz bodajze 7 funtow na tydzien - 3 GB
Nie wiem czy mnie w ch... robia czy nie - nie chcialo mi sie sprawdzac .
 
rondani 164,8K

rondani

Użytkownik
jak jestes za granica to normalne ze nie laxczysz sie z internetem prez maszt w Londynie czy tam Brighton tylko przez tp sa albo orange wiec normalne ze jest zablokowane

nie wiem bo nie jezdze ale na logike bukmacher widzi ze jakas idea albo simplus chce sie zalogowac...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja mieszkam w NL i jak gram poza granicami na b365 mam oczywiscie bloka.
Na holenderskim numerze tel z internetem mozna sie logowac i grac, ale trzeba wylaczyc lokalizacje w tel i ustawic pakiet danych od operatora. Wylaczyc wszystkie wifi itp.
Zresetuj tez przegladarke, mozesz zrestartowac tel, albo wyczyscic cookies na stronie buka jak juz probowales wejsc i zablokowalo polaczenie.
 
H 92,5K

hagi84

Użytkownik
jak jestes za granica to normalne ze nie laxczysz sie z internetem prez maszt w Londynie czy tam Brighton tylko przez tp sa albo orange wiec normalne ze jest zablokowane

nie wiem bo nie jezdze ale na logike bukmacher widzi ze jakas idea albo simplus chce sie zalogowac...
Na fixach się nie znasz, na telefonach i internetach także, skup się konkretnie na ulotkach, na dobre Ci to wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +142
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Mam ID mobile, czyli Three, bo ich sieci używają. Wcześniej miałem O2 i jak się logowałem w Polsce na wakacjach to zawsze blok. Jako, że w wakacje i tam mam małe ciśnienie na granie to nie grzebałem w tym wszystkim. Wydaje mi się, że app znajduje lokalizację.
 
rondani 164,8K

rondani

Użytkownik
Oczywiscie ze tak, przeciez nie laczy sie przez nadajniki angielskiej tylko pod Ostroleka czy Lomza I jak ma nie widziec
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Nie wiem co by się stało gdybym połączył za pomocą strony www i dodatkowo przeglądarce nie dawał dostępu np. do lokalizacji. Stawiam jednak na to, że oni jak chcą to wiedzą. Dlatego wszyscy którzy kombinują nie mają nigdy konta zbyt długo.

Próbowałem odwrotnie i w UK granie u polskich buków jest łatwe, tyle że oni nie mają szans zainteresować kogoś kto ma dostęp do oferty brytyjskiego rynku.
 
rondani 164,8K

rondani

Użytkownik
tylko jaki jest sens zeby blokowali sobie klienta, ktory pojedzie np na wakacje do Hiszpanii? skoro ma konto bez restrykcji to po co go karac, ze pojechal na wakacje
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
nabucho nabucho
Na prawdę nie wiem w takim razie o co chodzi, coś musisz mieć nie tak. U mnie nawet jak włączę lokalizację (a czasami zdarza mi się włączyć) to żadnego bloku nie mam, nie mówiąc już o zmianie strefy czasowej na uk, bo to też żadnej różnicy nie robi.
Konto na uk adres? Metoda wpłaty to karta bankowa? Nie pytam o to czy roaming włączony bo to byłoby za proste 😀Nie wiem co jeszcze może robić różnicę że Tobie blokują a mi przez xxx kont nie zdarzyła się ani razu taka sytuacja. Może kilka dobrych lat temu coś było ale to klasyczna acsta, więc nie mam pewności że to było przez to.

Edit : już wiem. Chyba.
Piszesz że działasz przez apke. Polecam przeglądarkę brave czy duck duck i po problemie. A przed jakimkolwiek nowymi działaniami na danym urządzeniu z którego miałeś już bloki - najlepiej powrót do ustawień fabrycznych. I wyrzucenie aplikacji b365.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom