>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomoc przy checi grania na bet365

19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Jak w temacie
Jestem na forum 15lat
Najchętniej odkupię od kogoś konto
Albo proszę o pomoc na priv gdzie takie cos ogarnąć( jestem za stary jak widać żeby sam znaleźć)
 
berserk 218,1K

berserk

Użytkownik
Żart a nie bukmacher . Weryfikujesz konto a oni blokują możliwość wpłacenia środków mówiąc że potrzeba rozmowy telefonicznej . Umawiasz rozmowę i czekasz tydzień (jak nie więcej , dam znać kiedy zadzwonią) . W międzyczasie koleś na czacie tłumaczy się tym ze maja dużo telefonów do wykonania …
Z czatem połączysz się w minute a dzwonic nie ma kto … to może by tak odblokować możliwość depozytu a zadzwonić wtedy kiedy ktoś będzie wolny ? Kompromitacja już na samym starcie . Nie wiem czy chce w ogóle tam coś wpłacać . Dodam tylko ze znajomy dwa dni przede mną otwierał konto i wpłacił środki bez jakiejkolwiek weryfikacji a co dopiero mówić o jakiejś telefonicznej rozmowie ….
Żenada , dno i kilo mułu ten bukmacher . skoro na starcie już mają jakieś ale to pewnie później przy każdej wypłacie będą jakieś śmieszne komplikacje …
 
F 0

fufu7k

Użytkownik
Mamy tam do wypłaty 300 euro,ale nie mam jak, ponieważ z racji tego że mieszkamy w PL nie ma możliwości rejestracji
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Mamy tam do wypłaty 300 euro,ale nie mam jak, ponieważ z racji tego że mieszkamy w PL nie ma możliwości rejestracji
Masz na mysli chyba logowania, bo zarejestrowany go musiales byc skoro cos wygrales i masz do wyplaty 300 euro. Jeslu chodzi o logowanie to tylko przez vpn i to tez nie kazdy pr,echodzi w bet365.
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Żart a nie bukmacher . Weryfikujesz konto a oni blokują możliwość wpłacenia środków mówiąc że potrzeba rozmowy telefonicznej . Umawiasz rozmowę i czekasz tydzień (jak nie więcej , dam znać kiedy zadzwonią) . W międzyczasie koleś na czacie tłumaczy się tym ze maja dużo telefonów do wykonania …
Z czatem połączysz się w minute a dzwonic nie ma kto … to może by tak odblokować możliwość depozytu a zadzwonić wtedy kiedy ktoś będzie wolny ? Kompromitacja już na samym starcie . Nie wiem czy chce w ogóle tam coś wpłacać . Dodam tylko ze znajomy dwa dni przede mną otwierał konto i wpłacił środki bez jakiejkolwiek weryfikacji a co dopiero mówić o jakiejś telefonicznej rozmowie ….
Żenada , dno i kilo mułu ten bukmacher . skoro na starcie już mają jakieś ale to pewnie później przy każdej wypłacie będą jakieś śmieszne komplikacje …
Jeden z najbardziej poważnych buków. Nie ma żadnych problemów z wypłatą. Wiadomo, że jak ktoś tam ugra zbyt dużo to dostanie limit, jak wszędzie.
 
R 0

R24B

Użytkownik
Czy zna ktoś innego bukmachera który ma podobną ofertę do Bet365 na rzuty rożne? pozdrawiam
Post automatycznie złączony:

dlaczego w Holandii na bet365 nie ma rzutów rożnych czy ktoś z Was wie?
 
S 0

sosnowagrk

Użytkownik
Siemka ludzie, podłącze się do tematu bo też interesuje mnie granie w bet365.

Mam znajomego, który jest w stanie założyć konto i zweryfikować je w Anglii. Moje pytanie jest następujące. Czy po zweryfikowaniu konta wystarczy mi dobry VPN do wchodzenia na stronę i obstawianie zakładów?
 
L 388

lelit

Użytkownik
Nie mieszkam w Polsce i obecnie korzystam z protonvpn by oglądać Wimbledon. Gdy vpn jest włączony nie mogę otworzyć strony bet365. To jest pewnie jakieś zabezpieczenie buka, podejrzewam.
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Pewnie korzystasz z darmowego protonvpn. Bukmacherzy mogą mieć nr IP którymi posługują się popularne serwisy - VPN stąd mogą wiedzieć, że coś kombinujesz.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Oczywiście, ze place za vpn. Wszystko co darmowe to zawracanie głowy, doswiadczylem :) Wyłączając vpn mam dostęp do bet365 bez problemu.
 
L 0

litvin4ik

Użytkownik
Dzień dobry, przepraszam za mój kiepski polski, właśnie przeprowadziłem się do Polski, niewiele o sobie wiem, obstawiam od około 7 lat, tenis i Cybersport, proszę powiedz mi, czy naprawdę można założyć konto w bet365? Albo powiedz mi coś podobnego
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Na kompa z linuksem mogę podać na priv kontakt pod którym można bezpłatnie otrzymać dostęp do VPN z indywidualnym i stałym numerem IP :)
 
Do góry Bottom