>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomóżmy dla Leo wybrać kadre na EURO 08

mateja33 0

mateja33

Użytkownik
no właśnie tak jak w temacie podajemy tu 24-ro osobową kadrę złożoną z:
3 bramkarzy, 7 obrońców, 9 pomocników, 5 napastników

Bramkarze: Boruc, Fabiański, Malarz
Obrońcy:Wasilewski, Bąk, Żewłakow, Radomski, Bronowicki, Kokoszka, Jop
Pomocnicy:Dudka, Łobo, Błaszczykowski, Lewandowski, Zieńczuk/Krzynówek, Roger, Garguła, Grosicki
Napastnicy: Smolarek, Saganowski, Piszczek, Żurawski, Matusiak
 
E 0

esq

Użytkownik
Bramkarze: Boruc Kuszczak Fabiański
Obrońcy; Golański, Żewłakow, Kokoszka, Kuś, Wasilewski, Bąk, Jop
Pomocnicy; Lewandowski, Smolarek, Krzynówek, Dudka, Błaszczykowski, Grosicki, Majewski, Garguła, Goliński
Napastnicy; Żurawski, Matusiak, Sikora, Janczyk
Teraz bedzie tyylko problem kto ma zagrac jako cofniety NP, Zurawski w klubie gra jako wysuniety wiec w reprezentacji powinien grac na tej pozycji. Chyba, ze chcemy aby zagram na ME tak jak w meczu z USA? Matusiak cofniety?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Bramkarze: Boruc, Kuszczak, Fabiański
Obrońcy: Bąk, Żewłakow, Radomski, Kokoszka, Golański, Bronowicki, Wasilewski
Pomocnicy: Lewandowski, Dudka, Majewski, Kaźmierczak/Łobodziński, Błaszczykowski, Krzynówek, Zieńczuk, Majewski, Grosicki,
Napastnicy: Smolarek,
Żurawski, Matusiak, Brożek
Nieporozumieniem dla mnie będzie zabranie na Euro: Garguły, Murawskiego, Golińskiego, Kowalewskiego oraz graczy kompletnie w kadrze nie sprawdzanych typu Janczyk, Malarz, itp.
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Bramkarze: Boruc, Kuszczak, Fabiański
Obrońcy: Bąk, Żewłakow, Radomski, Kokoszka, Golański, Bronowicki, Wasilewski
Pomocnicy: Lewandowski, Dudka, Majewski, Kaźmierczak/Łobodziński, Błaszczykowski, Krzynówek, Zieńczuk, Majewski, Grosicki,
Napastnicy: Smolarek,
Żurawski, Matusiak, Brożek
Nieporozumieniem dla mnie będzie zabranie na Euro: Garguły, Murawskiego, Golińskiego, Kowalewskiego oraz graczy kompletnie w kadrze nie sprawdzanych typu Janczyk, Malarz, itp.
No i co jak Malarz broni o wiele lepiej od Kuszczaka i występuje chyba regularnie Panathinaikosie
PS: podawajcie kadry też :p
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
A to moja autorska kadra
Bramkarze: Boruc, Kuszczak, Fabiański
Obrońcy: Golański, Baszczyński, Bąk, Bronowicki, Głowacki, Żewłakow, Lisowski/Wawrzyniak
Pomocnicy: Lewandowski, Dudka, Krzynówek, Błaszczykowski, Murawski, Zając, Kaźmierczak,
Jeleń, Obraniak - jako jedyny z tych wszystkich, którzy mieliby dostać obywatelstwo
Napastnicy: Smolarek, Żurawski, Sikora, Wichniarek, Zahorski
;)
Z kolei dla mnie nieporozumieniem będzie przede wszystkim Matusiak. Generalnie nikt mi nie będzie przeszkadzał za bardzo jeśli pojedzie, ale akurat ten człowiek będzie stratą jednego miejsca w kadrze i jeśli nie daj Bóg będzie grał to biada...
 
P 0

pavlinho

Gość
Jestem za zabraniem na ME Majewskiego zamiast Garguły i Grosickiego zamiast Matusiaka :]
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Może jestem tępakiem ale w/g mnie przydał by się JELEŃ
Według mnie Jelen jestwartosciowym piłkarzem i nadaje sie do gry w kadrze tylko ze teraz ma problemy z kontuzjami i regularna grą w klubie i to go troche przekresla
 
snajp 557,3K

snajp

Użytkownik
Według mnie Jelen jestwartosciowym piłkarzem i nadaje sie do gry w kadrze tylko ze teraz ma problemy z kontuzjami i regularna grą w klubie i to go troche przekresla
Tak masz rację ale jak chłopaka wpuścić na boisko to da z Siebie wszystko i potrafi poderwać drużynę do BOJU
 
E 0

esq

Użytkownik
No i co jak Malarz broni o wiele lepiej od Kuszczaka i występuje chyba regularnie Panathinaikosie

PS: podawajcie kadry też :p
Malarz gra regularnie ;o? pierwsze slysze, co chwile czytam o Polakach na sport.pl i praktycznie od miesiaca pisze ze Malarz na lawce siedzie. Chyba teraz ma problemy z wywalczeniem sobie miejsca w podstawowej jedenastce.


Z kolei dla mnie nieporozumieniem będzie przede wszystkim Matusiak. Generalnie nikt mi nie będzie przeszkadzał za bardzo jeśli pojedzie, ale akurat ten człowiek będzie stratą jednego miejsca w kadrze i jeśli nie daj Bóg będzie grał to biada...
bardzo pracowity NP, umie podac, ciezko mu odebrac pilke jezeli jest w dobrej formie, gdyby nie kontuzje zapewne mialby wiecej bramek na koncie, ostatnio strzelił. Mysle ze przydalby sie jako cofniety NP, a Maciek na szpicy. Ewentualnie jesli tak bardzo go nie lubicie to mozna Zahorskiego za niego

Nieporozumieniem dla mnie będzie zabranie na Euro: Garguły, Murawskiego, Golińskiego, Kowalewskiego oraz graczy kompletnie w kadrze nie sprawdzanych typu Janczyk, Malarz, itp.
Kiedy Leo dawal Golinskiemu szanse bardzo dobrze sobie radzil, ma swietny strzal z dystansu, dobry przeglad pola czeog chciec wiecej od zmiennika? Co do Garguły swietnie wspolpracuje z Matusiakiem, szuka go swoimi podaniami czasami nawet na pamiec. Mysle ze taki duet moglby sie przydac. A co do Janczyka lubie mlodych zawodnikow ktorzy robia wieksza konkurencje. Brozek a Janczyka? W OE dobrze gra, a w rep. Polski nie moze sie przelamac, dostawal juz wystarczajaca duzo szans od Leo. Nie wszyscy nadaja sie do rep.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Kiedy Leo dawal Golinskiemu szanse bardzo dobrze sobie radzil, ma swietny strzal z dystansu, dobry przeglad pola czeog chciec wiecej od zmiennika? Co do Garguły swietnie wspolpracuje z Matusiakiem, szuka go swoimi podaniami czasami nawet na pamiec. Mysle ze taki duet moglby sie przydac. A co do Janczyka lubie mlodych zawodnikow ktorzy robia wieksza konkurencje. Brozek a Janczyka? W OE dobrze gra, a w rep. Polski nie moze sie przelamac, dostawal juz wystarczajaca duzo szans od Leo. Nie wszyscy nadaja sie do rep.
Golina to tylko solidny ligowiec, a na pozycji, którą zajmuje nie ma miejsca dla takich grajków.. Mówię o reprezentacji. To samo Garguła - przebłyski, ale 1 mecz udany na 3 sknocone - jak dla mnie out.
Szczerze mówiąc Brożka wklepałem w akcie desperacji - nie mam innego gracza regularnie strzelającego bramki o cechach podobnych do Brozia. Bo swój atak ułożyłem tak, by się uzupełniał - opanowany, doświadczony Żuraw, zwinny, czyhający na okazję Smolarek (coś a la Frankowski), wysoki, silny Matusiak (a la Heskey, Crouch). Brakowało mi szybkiego zawodnika typu Szewczenko, Eto&#39;o - chciałem wstawić Niedzielana, ale wiem że to raczej niemożliwe :p A Brożek :kwasny4565: Niech jedzie :p
No i co jak Malarz broni o wiele lepiej od Kuszczaka i występuje chyba regularnie Panathinaikosie
PS: podawajcie kadry też :p
Nie widziałem Malarza od czasów polskiej ligi. Jedynie jakieś skróty czy coś, więc głównie dlatego go ominąłem. Druga sprawa - jaki by ten Kuszczak nie był - gra w ManU, więc jedzie automatycznie..
 
E 0

esq

Użytkownik
Z napadem to ammy duzy problem, ale jeszcze wiekszy z obrona. Leo nie chce stawiac na Golanskiego ktory jest ostatnio w wysmienitej formie, gra regualrnie w klubie, zbiera pochwaly. Wasilewski bez formy, Bronowicki z USA zagral tragicznie, w srodku tez nie mamy bogactwa, Bak kttory strzela ladne samobuje, Radomski do ktorego nie mam przekonania i Jop ktory jest wielka niewiadoma :/ Gra w destrukcji nie wychodzi nam najlepiej oc zym przekoanlismy sie o tym ostatnio. Najbardziej walsnie obawiam sie o ten aspekt gry. Miejmy nadzieje, ze pikarze ,,zlapia&quot; dobra forme na ME 08 ????

Leo zaskoczy nas w srode?


ps
sawas- wedlug mnie Łobo to tez ligowy sredniak, kiedy ogladalem mecze z jego udzialem niczym mnie nie zachwycal 1/10 dosrodkowan trafialo do napastnika. W przeciagu dwoch lat nie ogladnalem meczu zz Czechami. Moze tam was wszystkich zachwycil, strzellil bramke, udal mu sie mecz i wszyscy go widza w kadrze;p ? Dla mnie ligowy sredniak tak jak dla ciebie Gargula ;)
Oczywiscie to tylko moje skromne zdanie
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
A może weźmie Tomka Kłosa? ????
Gościu gra w ŁKSie ze spokojem dużo lepiej niż trzepaki Jop i Radomski...A może jeszcze jakąś bramkę z głowy pociągnie:p
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
chociaż sam średnio lubie Kuszczaka i nie mam zamiaru go tu faworyzować bo gra w MU ale czy Fabiański ostatnio cokolwiek pokazuje? Kuszczak chociaż Ferguson daje szansę zagrania w pierwszym zespole...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bramkarze : Boruc, Kuszczak, Fabianski
Obroncy : Wasilewski, Baszczynski, Bronowicki, Wawrzyniak, Bak,Zewlakow, Kokoszka,Jop
Pomocnicy : Blaszczykowski, Jelen, Krzynowek, Zienczuk, Dudka,Lewandowski, Majewski,Kazmierczak,Piszczek
Napastnicy : Zurawski,Smolarek, Brozek,ZAhorski,Matusiak

Dla mnie nieporozumieniem bedzie jak na Euro pojedzie ROGER!!! Przeciez on jest slaby. Nie ma zgrania z pilkarzami. Gargule widzialbym w kadrze ale obecnie w lepszej formie jest mlody Majewski wiec to on powinien dostac powolanie. Gargula sie marnuje w Belchatowie. Matusiak sie napewno przyda kadrze. Piszczek takze perspektywiczny wiec pojedzie po nauke i pewnie dostanei jakies ogony do grania a jest dobrze wyszkolony technicznie wiec przytzryma pilke itp ;)
 
Do góry Bottom