>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polskie morze

sawas 27

sawas

Użytkownik
Planuję pod koniec sierpnia mniej więcej tygodniowy pobyt nad morzem. Na 99% Bałtyckim.
Czy macie jakieś miłe/niemiłe wspomnienia z konkretnych miejscowości? Może nawet konkretnych ośrodków?
Budżet mam ograniczony, ale nie aż tak bardzo. Nie wiem dlatego, co wybrać. Czy jest jakaś alternatywa dla domków letniskowych? Chyba dla 2 osób to zbyt duży wydatek.. Wolałbym np. jakiś pokój w takim niby domu gościnnym. Ale czy to dużo droższe? Czy w ogóle droższe?
I jakie miejscowości przede wszystkim polecacie? Ma być i spokój, i rozrywka, i piękna plaża, jednym słowem: wszystko. Nie uśmiecha mi się zanudzać w jakiejś malutkiej wiosce przez cały tydzień. Chciałbym odpocząć w spokoju, ale też mieć blisko typowo miejskie atrakcje. Dlatego raczej skłaniałbym się ku większym miejscowościom, ale niekoniecznie, jeśli będzie coś ciekawszego niedużego.
Z góry dziękuję za propozycje i wskazówki ;)
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
Ja polecam Kuźnicę, niewielką miejscowość pomiędzy Chałupami i Jastarnią.
Byłem tam 3 lata temu mało ludzi, a do Helu na rzut beretem ;) (pociągi są ;) )
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja polecam Ci Pobierowo(jeśli dobrze pamiętam nazwę:-D) lub Niechorze. W Niechorzu rok temu byłem z kumplem poszaleć i było super. Trafiliśmy na finały Mistrzostw Polski w beachsocerze, ogólnie dobra miejscowość na odpoczynek i przesiadkę na plaży. Do Kołobrzegu niecałe 50 km, gdzie codziennie jeżdzą autobusy i minibusy. Pobierowo - tam to jest pełno młodzieży, oczywiściej takiej starszej powyżej 18 lat i nawet starsi. Bardzo dużo lasek i balang:-D Nie wiem czy sam tam nie uderze porezrwać się! Wszyscy tak polecają ciepłe kraje, a u nas też da się zabawić i wypocząć...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
hmm... wydasz 2000 zl np a za 1500 zl koniec sierpnia poczatek wrzesnia tunezja samolot all inclusive pozdro.
Tak, wiedziałem, że pojawią się takie głosy, ale raczej zależy mi na Bałtyku.
Kuźnica niezbyt mi się podoba :p
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Łeba, Mielno, Władysławowo, Dźwirzyno. O szczegółach później jak czas bede miał to się rozpisze...
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
POBIEROWO jest najlepsze.......byłem tam 6 razy... jest po prosu zajebiście ????

Gorąco polecam...a główną zaletą tej miejscowości jest zajebisty deptak i pełno sklepików, smażalni, budek z lodami itd itp ???? .

Pozdro
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pobierowo popieram ???? Ja jeszcze lubię Rewal (bardzo miłe wspomnienia.... ). Pobierowo super, ale czasami nie da się dojść do plaży ???? Z resztą jak w większości popularnych miejsc nad morzem jak jest pogoda :|
Świnoujście i Kołobrzeg :zoltakartka:
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
ja zdecydowanie proponuje wypad za granice. nie ma zadnego porownania. nad baltykiem nawet pogoda nie pewna. a jesli juz sie tak uparles to ja mimo wszystko polecam mielnio ile ja tam pieknych chwil przezylem to sie nie miesci w glowie. ale od znajomych slyszalem ze w pobierowie tez fajnie
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tyle, że te wszystkie miejscowości to jednak niewiele wspólnego ze spokojem mają...
Tak to już jest nad Baltic Sea, że gdy jest złą pogoda to miejsca w barze nie znajdziesz. Gdy, z kolei wyjdzie słońce to na plaży masz m2 miejsca a do morza to musisz stać w kolejce ;)
Nie ma już chyba nigdzie takiego klimatu, jaki był w Jastrzębiej Górze i jaki nadal jest nad morzem ale w okolicach kwietnia a potem października.
Dlatego ja w lecie to polecam na coś takiego się zdecydować:
http://www.splywy.pl/krutynia/krutyn.html
lub ogólnie na Mazury=żeglowanie
A jak już komuś bardoz na imprezie od czasu do czaus zależy to może pływać tam i spowrotem koło Mikołajek ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
ale czemu nie za gramanica ?:p
Dałem sobie ten 1% niepewności, czy Bałtyk, czy jednak coś innego, ale raczej to musi być Polska, bo musimy przerwać te wakacje na jedno/dwudniowy wypad do Poznania.
A mi właśnie bardziej niż na spokoju zależy na atrakcyjności takiego miejsca, dlatego wybrałem sobie trzy nieco większe miasta - Sopot, Ustka i ewentualnie Łeba. Podobają mi się też Międzyzdroje i Rewal - byłem tam i mam miłe wspomnienia, ale lokalizacja niezbyt mi pasuje - najlepiej, jeśli to byłaby miejscowość na wschód od Kołobrzegu.
Pobierowo nie. Jestem prawie pewien, że wybiorę między Sopotem a Ustką. Trochę drogo, ale wydaje mi się, że warto. I wcale nie przestraszają mnie te tłumy ????
maciekpoland - a co konkretnie polecasz z zagranicy? Daj linka.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
bo ja wiem czy Międzyzdroje... fakt faktem do morza masz niedaleko, ale atrakcyjność taka sobie jak na mój gust.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
bo ja wiem czy Międzyzdroje... fakt faktem do morza masz niedaleko, ale atrakcyjność taka sobie jak na mój gust.
Jest sporo imprez towarzyszących, festiwal, oceanarium, itp. Byłem kilka razy, dość dawno temu i bardzo mi się podobało. Ale fakt, że z czasem coraz trudniej znaleźć tam coś ciekawego.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Dałem sobie ten 1% niepewności, czy Bałtyk, czy jednak coś innego, ale raczej to musi być Polska, bo musimy przerwać te wakacje na jedno/dwudniowy wypad do Poznania.

A mi właśnie bardziej niż na spokoju zależy na atrakcyjności takiego miejsca, dlatego wybrałem sobie trzy nieco większe miasta - Sopot, Ustka i ewentualnie Łeba. Podobają mi się też Międzyzdroje i Rewal - byłem tam i mam miłe wspomnienia, ale lokalizacja niezbyt mi pasuje - najlepiej, jeśli to byłaby miejscowość na wschód od Kołobrzegu.

Pobierowo nie. Jestem prawie pewien, że wybiorę między Sopotem a Ustką. Trochę drogo, ale wydaje mi się, że warto. I wcale nie przestraszają mnie te tłumy ????

maciekpoland - a co konkretnie polecasz z zagranicy? Daj linka.
Incekum- Avsalaar czy jakos tak Turcja siec hoteli na wybrzezu 3 hotele roznej klasy. jednak wszystkie bardzo czyste i ladne, okolica wspaniala, all inclusive jedzenie kozackie driny non stop :
http://www.wakacje.pl/hotele/turcja/hotel-alara-8157.html

Hammamet Tunezja . tanio nawet bardzo all inclusive, jedzenie dobre, driny tez calkiem calkiem mili ludzie ekipa w porzadku bylem przypadkowo zreszta ale we wrzesniu super ekipa z francji. warunki porzadne i powtarzam bardzo tanio. jednak lepszy standard w turcji ale drozej. niedaleko mozna podjechac taxi za drobne i jest stare miasto tzw Medina. tez polecam oraz wiele innych miejsc. zalezy za jaka cene
http://www.alfastar.com.pl/Tunezja,kraj/kurort,/hotel,Sultan+Beach

te 2 hoteliki polecam jak najbardziej natomiast cos dla zaawansowanych rozkosza:
http://www.travelplanet.pl/wczasy/seszele/praslin/lemuria-resort,1621241.html

to juz na grubsza kase ale bez porownania ;) natomiast tam ze znajomymi to spoko samolot zreszta w cenie i co najwazniejsze ALL INCLUSIVE wszystkie driny napoje dodatkowe jedzenie gratis od 6-24 zaleznie od hotelu. pozdro! ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A ja polecam trzy fajne miejscowości:
Ustka - może i sporo ludzi, drogo - ale drugiej, tak zajebistej miejscówki nie ma :]
Władysławowo - jak najbardziej na plus. Raczej niedrogo, byłem tam dwa razy i nie narzekam.
Jantar - ładna plaża, niedrogo . Bardzo dobre miejsce do wypoczynku. Jestem tam co roku i muszę przyznac, że zawsze mile tam wracam ????

PS. Jeszcze Kąty Rybackie: http://www.katyrybackie.nadmorzem.net/
 
Do góry Bottom