>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Urugwaj, mecz towarzyski [piątek, 10.11.2017, godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Urugwaj więcej rożnych @2.55 Unibet

Jakiś czas temu stawiałem na rożne na Polaków w meczach z Armenią i Czarnogórą. Oba mecze wygrane, a rożnych mniej. Myślę, że Urugwaj może być stroną przeważającą i będzie miał więcej rożnych.
W tamtych meczach graliśmy w innym ustawieniu więc za czym zagrasz poczekaj na oficjalny skład. Przegląd Sportowy ma wtyki więc skład wyjdzie identyczny jak podałem wcześniej.
Patrząc na ustawienie naszego zespołu to będziemy grać dużo skrzydłami bo Rybus+Grosicki czy Bereszyński+Błaszczykowski na to pozwalają. W środku za to dwóch defensorów wyprowadzających piłkę z obrony więc będą pewnie tylko rozdawać piłki na lewo i prawo. Spodziewam się sporej ilości dośrodkowań na Wilczka, który akurat głową grać potrafi. Samo takie ustawienie pozwala rozumieć, ze Polska trochę rogów może nabić w tym meczu.
Będzie nietypowa niespodzianka dla Artura od kolegòw. grajcie karny w meczu, więcej nic nie mówie.
Oglądałem dziś wywiad z Kubą Kwiatkowskim (rzecznik PZPNu) i dostał on pytanie o Boruca i ewentualnego karnego. Odpowiedź dla mnie była jasna. Mimo, że Artur strzela dobrze jedenastki to decyzję kto będzie strzelał karnego pod nieobecność Lewego ma tylko trener. Nawałka poważnie podchodzi do rywalizacji, a taki pomysł to spekulacje mediów.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Skład Polski:
Boruc - Jach, Glik, Cionek - Rybus, Krychowiak, Góralski, Bereszyński - Grosicki, Wilczek, Błaszczykowski
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Urugwaj bez Godina i Stuaniego, w ogóle nie ma w kadrze na dziś jak dobrze widzę.
Doświadczeni Rodriguez, Alvaro Gonzalez, Maxi Pereira czy nawet Loderio na ławce.
Debiuty aż trzech zawodników, innych dwóch też z mniej niż 10 występami.
Ciekawie się robi.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ano właśnie. Przez brak &quot;Lewego&quot; zrobiła się masówka na Urusów, a czy ktoś porównał skład Urugwaju z ostatniego meczu eliminacji MŚ z tym dzisiejszym? Gra 3 zawodników z podstawowego ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Generalnie Urugwaj to na towarzyskie ma wyje...e. Miałem coś pograć na Urugwaj, ale się wstrzymałem. Niby te overy jak piszecie są do gry, ale może też być tak, że nikomu specjalnie nie będzie się chciało... No bet
To już są mecze towarzyskie przygotowujące do Mistrzostw wiec watpie aby im sie nie chciało . Kazdy zawodnik chce pokazac sie z jak najlepszyej strony w kazdym meczu .
Trafna uwaga. Tym bardziej, że są to sparingi przed największą piłkarską imprezą na świecie i wątpię, aby zawodnicy mieli między pośladkami takie mecze. Mogę się założyć, że kadra Urugwaju nie jest już zamknięta.
A jednak... &quot;mieli między pośladkami&quot;. Zero emocji, zero gry z obu stron, zero betu... Dobrze mi się zasypiało z myślą jak nie wtopiłem na overach i 2 ????
Z punktu widzenia bukmacherskiego także nic przydatnego bo w żadnym meczu o stawkę takim składem nie będzie grać ani Polska ani Urugwaj, ba może nawet być tak, że z dzisiejszego zestawienia będzie grało z 3,4 grajków...
I wyszło jak pisałem czyli:

Generalnie Urugwaj to na towarzyskie ma wyje...e. Miałem coś pograć na Urugwaj, ale się wstrzymałem. Niby te overy jak piszecie są do gry, ale może też być tak, że nikomu specjalnie nie będzie się chciało... No bet
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
No to nastawialiście się overów, gradu goli i otwartego meczu ???? Wiadomo było po składach że to będzie mecz o nic na odwal się dla obu drużyn. Teraz tylko czekać jaki skład przyśle Meksyk. Nie najlepszy, to obstawiamy brak bbts i -2,5 gola, -1,5 gola a nawet dokładnie 0:0.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Ja dałem sobie spokój z graniem tego spotkania nie mniej jednak rozczarowany jestem tym meczem pod katem &quot;testu&quot; naszej reprezentacji. Mam wrażenie że reprezentacji Urugwaju nie chciało się grać tego wieczoru , mieli bardzo duży respekt dla naszych zawodników, powiedziałbym że za duży bo ich składnych akcji było jak na lekarstwo. Spotkanie raczej z tych nudnych i na dobrą sprawę nie wiadomo czy nasi zawodnicy potrafiliby zagrać w tej formacji w meczu o stawkę gdzie przeciwnik zagrałby bardziej agresywnie. Rozumiem też że i Urugwaj wyszedł w eksperymentalnym składzie i wielu zawodników którzy do tej pory nie odgrywali większej roli w drużynie narodowej dostali szansę ale drużyny z Ameryki Południowej nie grają w ten sposób w meczach o stawkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom