>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Szwecja, MME U-21 [poniedziałek, 19.06.2017, godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Polska - Szwecja
2.75 -- 3.10 -- 2.45

bukmacher: forbet
Wpisz podczas rejestracji kod EURO21, a przy depozycie 100zł lub więcej otrzymasz 100% bonus + 50zł gratis!
W poniedziałek bardzo ważny mecz dla Polaków ze Szwedami. Tylko wygrana przedłuży nam szansę na awans z grupy. Damy radę? Osobiście po wczorajszym meczu w to wątpię. Graliśmy delikatnie mówiąc bezbarwnie, bez charyzmy. Dodatkowo po meczu piłkarze jak Piątek czy Bielik skrytykowali trenera m.in za metody treningowe. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Czy atmosfera w drużynie jest na tyle dobra, by po porażce podnieść się i zagrać jak klasowa drużyna? Kursy wyrównane.
Zapraszam do podawania swoich typów, analizowania oraz komentowania meczu Polska - Szwecja.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Oglądałem mecz Polski z Słowacją w TV, a na Szwedach z Anglią byłem w Kielcach. Szwedzi robią fajne wrażenie, nieźle grają, tylko za bardzo chcą wjechać do bramki, brakuje uderzenia zza pola karnego chociażby. Ale na tle Anglików wyglądali bardzo solidnie, mieli poprzeczkę, karnego - powinni ten mecz wygrać. Nie wiem, czy to Anglicy tacy słabi, czy Szwedzi tacy mocni. Poza tym, w Kielcach było mnóstwo Szwedów, całą trybunę za bramką mieli dla siebie i żywiołowo komentowali. W meczu z Polakami pewnie też tak będzie, zatem nie można powiedzieć, że będą się czuli &quot;osamotnieni&quot;, a doping będzie tylko dla Polaków. Polacy ze Słowacją zagrali słabo, brak pomysłu, długa laga na Stępińskiego i brak pomysłu na jakiekolwiek zagrania. Nie widzę tego przeciwko Szwecji, która fajnie operuje piłką, potrafi zagrać kombinacyjne akcje. W związku z tym, wydaje mi się, że opcja Szwecja DNB @1.70 w ForBet jest fajnym betem. Dla odważniejszych grałbym nawet czyste zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Anglicy też mieli poprzeczkę, plus kilka innych sytuacji, to był bardzo wyrównany mecz.

Wnioski po meczu ze Słowacją - zaczęło się dokładnie tak jak przewidziałem i jak najszybciej grajcie Szwecję. Ja wczoraj złapałem po 2.77. A Polska była jeszcze faworytem według buków (to nie żart!)
Oglądałem całe spotkanie Szwedów z Anglią, poza kilkoma pierwszymi minutami gdzie weszli zakręceni w mecz zagrali bardzo solidnie. Dobrze trzymali z tyłu, w drugiej połowie mieli więcej z gry. Fajnie chodził Cibicki, widać że jest w gazie. Podejrzewam, że gdyby od początku zagrał Standberg za niewidocznego Engvalla to wynik mógłby być lepszy.. To jest drużyna ograna w meczach o stawkę. Praktycznie każdy ze Szwedów ma na koncie kilka/kilkanaście meczów w LE lub LM. Potrafią grać w meczach o coś. A my? To że rok temu potrafiliśmy rozegrać dobre mecze TOWARZYSKIE o niczym nie świadczy. Na chwilę obecną jesteśmy dużo słabsi to kolejna kwestia. Sorry.. Ale jesteśmy tak nadmuchani jak cena Kapustki, który poza jednym meczem na EURO i wybiciem się w ekstraklasie jedynie z juniorkami sobie teraz kopie.*
Jesteśmy żywym trupem, niby mamy jeszcze szansę, ale już odpadliśmy z turnieju tak naprawdę. I nie sądzę, żeby presja wyniku pomogła tak niedoświadczonej ekipie jak my. Na chwilę obecną kurs jest źle wystawiony, korzystajcie.
 
nightbuk 3K

nightbuk

Użytkownik
Bukmacherzy w tym meczu nie bez powodu wystawili takie kursy. Słowacja nie jest jakimś kopciuszkiem, który będzie dostarczycielem punktów dla reszty stawki. Polacy w pierwszym meczu szybko zdobyli bramkę i cofneli się do obrony co było błędem naszych piłkarzy. Anglicy również nie weszli w ten turniej najlepiej i Szwedzi po słabym meczu uzyskali z nimi remis. Moim skromnym zdaniem mecz Polska - Szwecja również będzie oscylował wokół remisu jednak wierzę w naszą reprezentację i czuję iż wygrają ten mecz jednak postawię tutaj remis do pierwszej połowy po dość dobrym kursie.
Mój Bet: Polska - Szwecja
Typ: Remis HT
Ako: 2.00
Buk: Forbet
Stawka: Dowolna ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bielik wywołał burzę ostatnimi słowami po meczu ze Słowacją, jak myślicie co teraz wydarzy się w kadrze? Według mnie skoro tak powiedział to może coś w tym być, przynajmniej szczerze wyraził swoje zdanie, ale też z drugiej strony zasiał niepewność w zespole i co by teraz Dorna nie zrobił to wyjdzie źle... patowa sytuacja, trochę już przegrane mamy to Euro chyba.


Pod dyskusje chciałbym poddać to jaki skład na jutrzejszy mecz byście wystawili?

Ja bym zaczął od zmiany w bramce. Wiem, że Drągowski nie grał nic,ale Wrąbel nie zarpezentował się pewnie, elektryczny przy wyjściach do dośrodkowań i strzału w środek, co prawda z kozłem lae tez nie złapał. Drągowski w Jadze bronił kapitalnie, zna swój fach.
W obronie bym jednak nic nie zmieniał, ale w pomocy już Dawidowicza bym zastąpił Bielikiem, skoro taki kozak w gębie to niech pokaże to na murawie ;) Kapustka także do bazy, raz że kontuzja, a dwa nic nie pokazał przez te 60 min ktore grał, dwa poziomy nizej zaprezentował się niż na zeszłorocznym euro 2016. Frankowski niech zostanie, Stępiński też. Ale w miejsce Lipskiego i Kapustki bym dał Kownackiego i Niezgodę. Niezgoda na szpicę, Stępiński jako cofnięty albo niech razem obok siebie grają, a Kownacki jako lewe skrzydło, kreatywny gracz.
Moneta niby też bilon, ale jednak do Grosika mu brakuje ;) To nie ten poziom moim zdaniem, choć jako joker mógłby wejść i zrobić szum jak ze Słowacją.

Szwedzi ciekawie zagrali w 2 połowie z Anglią. Cibicki szalał, widać było zgranie i zespołowość.
Kusi spróbować coś na Szwedów, nawet w opcji DNB. A Wy jak widzicie jutrzejsze starcie? Zapraszam do dyskusji ;)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Moja 11-stka na ten mecz wyglądała by tak:
Drągowski - Kędziora, Bielik, Bednarek, Jaroszyński - Frankowski (Moneta), Murawski, Linetty, Kownacki - Piątek, Stępiński
W bramce zmiana jest potrzebna, nie ma czasu na błędy Wrąbla. Pisałem już o tym przed 1 meczem, że w bramce powinien stanąć Drągowski.
W obronie Kędziora jest nie do zmiany, w środku zmienił bym coś aby to jeszcze lepiej zadziałało. Bednarka bym nie ruszał natomiast Jacha bym zmienił na Bielika, który ostatni czas grał w obronie a nie na defensywnym pomocniku. Jaroszyński również nie do zmiany, tylko On z innego powodu - Nie ma zmiennika.
W środku pomocy zmiana MUSI być, Dawidowiczowi dziękujemy a w jego miejsce wstawiamy Murawskiego, Linetty także zagra nie ma opcji. Murawski człowiek z jajami potrzebny jest w środku pola.
Boki pomocy to powrót Kownackiego to pewne i teraz nie wiadomo co z Kapustką czy będzie w stanie grać. Druga sprawa to forma. Ja wystawił bym Frankowskiego. Jeżeli nie to Moneta wchodzi.
Z przodu Piątek i Stępiński. Nie ma czasu na bronienie się, musimy wyjść ofensywnie nie ma innej opcji. Niezgoda zapewne wyjdzie w 2 połowie.
Takie jest moje zdanie.
 
sorokin 5

sorokin

Użytkownik
Odnośnie składu na mecz ze Szwecją to w mojej opinii Dorna nie powinien robić zbyt wiele zmian . Tak na dobrą sprawę skład wystawiony w tym pierwszym spotkaniu ze Słowacją personalnie był prawie optymalny. Ze Szwecją już nie będzie takiego ciśnienia i zagrają to co faktycznie potrafią i na co ich stać. Zgodzę się, że ten pierwszy mecz w wykonaniu naszego bramkarza nie był dobry jednak osobiście jestem zdania, że powinien bronić ten który gra regularnie w klubie. Wrąbel w tym sezonie w Olimpii Grudziądz grał dużo. Po kontuzji w końcówce sezonu rozegrał 3 pełne spotkania, w całym sezonie 28. Drągowski miał cały sezon w plecy, a kiedy był zdrowy to siedział na ławce lub trybunach. Jedynie zagrał z Pescarą. Wrąbel jest w rytmie meczowym i choć spalił ten pierwszy mecz on powinien grać według mnie. Poza tym skoro na pierwszy mecz został wybrany do bramki to świadczyć może o lepszej dyspozycji. Jestem prawie pewien lepszej dyspozycji Frankowskiego ze Szwecją. Dawidowicz czy Bielik ? Szczerze powiedziawszy to miałbym tu problem bo jeśli chodzi o dyspozycję to poziom podobny na tą chwilę. Swoją wypowiedzią Bielik na pewno nie przybliżył się do występu w tym spotkaniu. Krystian jest jeszcze młody, ale dziwie się takiej wypowiedzi szczególnie, że w Birmingham w końcówce sezonu grał ale kiedy przyszło do najważniejszego meczu z Bristol City o utrzymanie to zaczął na ławce – dziwie się , że to nie dało mu do zrozumienia, że nie jest jeszcze gotowy na ważne mecze. Bielikowi brakuje pokory, Dawidowiczowi regularnych występów. Nie zdziwię się jak jeden zmieni drugiego w trakcie spotkania ze Szwecją. Pomysł z Kownackim na skrzydle ciekawy.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jest już kilka opinii na temat składu na mecz Polaków to i ja dodam od siebie coś. Przede wszystkim jak dla mnie to taktyka na mecz ze Słowacją już była błędna i nie została skorygowana w trakcie meczu. Zagraliśmy z Dawidowiczem jako mocno cofniętym pomocnikiem, który wyprowadzał piłki. Widać, że chłopak nie gra bo brakowało dokładności, choć potencjał ma spory. Problemem było, że między nim, a Linnetym i Lipskim była zbyt duża odległość. Przez to też Słowacy w środku pola wjeżdżali między naszych bez żadnych problemów. Tu przede wszystkim bym robił korekty. Zgadzam się z Robsonem odnośnie Bielika - bym go wpuścił za Dawidowicza i niech pokaże na boisku, jaka z niego gwiazda. Linetty to nie jest niestety typ piłkarza, który weźmie na siebie ciężar gry. Za Lipskiego widziałbym Murawskiego, żeby ten środek pomocy trochę wzmocnić. Frankowski zostaje, bo robił trochę wiatru na skrzydle. Kapustka czy zdrowy czy nie to powinien usiąść na ławce. Po nim od razu widać, czy gra regularnie. Za niego Kownacki. W ataku oczywiście Stępiński. Do tego zmiana w bramce, bo Wrąbel chyba psychicznie nie wytrzymał ciężaru spotkania.
Jeśli chodzi o Szwecję to widziałem drugą połówkę z Anglikami. Niby optycznie Anglia przeważała, ale to Szwedzi mieli ciekawsze sytuacje pod bramką rywali. I jeszcze ten karny w 81. minucie... Przecież to zbrodnia na zespole tak strzelać. Gdybym był trenerem to już nigdy w moim zespole by karnego nie dostał do wykonania ????
Słowacja z nami wielkiej piłki nie zagrała, raczej wykorzystała tylko nasze błędy w ustawieniu. W momentach, kiedy na nich mocniej siadaliśmy, to dość łatwo tracili piłkę.
Gdybym miał coś grać na mecz Polska - Szwecja to bardziej bym kierował się w stronę Szwedów.

W sprawie Bielika: może i ma racje, my tego nie mamy jak ocenić ale takie sprawy się załatwia wewnątrz zespołu, a nie w mediach. Jeśli dla niego są zbyt łatwe treningi to powinien na nich bez problemu wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie. Już przecież raz nie chciał jechać na U-18 bo walczył o miejsce w kadrze Arsenalu. Na razie nic jeszcze w piłce nie pokazał, a już dał znać, że ego rośnie dwa razy szybciej niż umiejętności. Oby trafił na trenera, który go ustawi do pionu.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Jak już wyżej zostało powiedziane atmosfera w ekipie nie jest najlepsza i nie oszukujmy się nie liczmy że się poprawi z dnia na dzień. Musimy koniecznie wygrać o humory powrócą chociaż na chwilę. Gramy mecz o wszystko, gramy o zwycięstwo, bo jedynie to nam może zapewnić walkę o czołową czwórkę. Koniecznie musimy zagrać dwójką w ataku, ja postawiłbym na Niezgodę i Stępińskiego. W pomocy zagrałbym bym Linettym, Lipskim, Monetą (dał dobrą zmianę w pierwszym meczu) i myślę że Kownacki powinien zagrać. Kapustka i Frankowski według mnie byli jednymi z najsłabszych graczy na boisku. W linii defensywnej nie mieszał bym, niech grają tak jak grają tylko za ich plecami powienien zagrać Drągowski, który wydaje mi się pewniejszym w swoich interwencjach co dałoby spokój całej drużynie.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Bielik to się nadaje to gry tak samo jak i Dawidowicz.
Media zrobiły z niego nie wiadomo jaki talent, bo to Arsenal, bo Wenger
a za dużo nie pograł w tym sezonie biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.
Po pierwsze po takiej wypowiedzi w mediach bym do wyrzucił z kadry, po drugie Ci którzy nie grają w klubach lub graja takie ochłapy nie powinni mieć miejsca w kadrze.
Taki Dawidowicz to mógłby grać tam gdzie trener do powołania ma tylko 11 ludzi do wyboru do
wystawienia i powołania, nawet na Wyspach Owczych czy Gibraltarze tylu by się znalazło.
Dla mnie będzie to underowe spotkania, Szwedzi dobrze się ustawiają w obronie,
jak na rogi będzie linia 9,5 czy over 10 to bym to zagrał.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
a teraz pytanie z innej beczki, czy ta Szwecja zagrała jakoś wybitnie z Anglią? Nie...
Dla mnie to był dużo słabszy mecz, karny przypadkowy bardzo, to nawet nie było zagrożenie pod bramką jakimś strzałem czy coś (głupota obrońcy Anglików). Poprzeczka Anglików bardzo przypadkowa...
Szwedzi prócz poprzeczki nie mieli żadnej sytuacji podbramkowej, nie zagrażali Anglikom.
Więc ja też bym aż tak z tej Szwecji takiego faworyta nie robił. To nie Hiszpania czy Włosi.
Mimo słabego meczu Polacy mają szanse wygrać to spotkanie. Ja tak uważam, jeżeli sztab przeanalizuje błędy.. dokona jakieś rotacje a piłkarze nie przejdą obok meczu to zobaczymy całkiem inną Polskę.
 
M 340

macvas

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale ja po tym co obejrzałem w piątek w wykonaniu Naszej młodej &quot;repry&quot; miałem traumę przez resztę weekendu. Nie ma co ukrywać, że sumarycznie byliśmy co najmniej o jedną (jeśli nie więcej) klasę gorsi od Słowacji. Ta długimi fragmentami pogrywała z Naszymi jak chciała mimo iż sam mecz to gdzieś poziomem jak licealiści vs. podstawówka na szkolnym boisku. Chociaż nie powiem kilku z obozu rywali mogło imponować, taki młody Lobotka czyścił niczym Góralski i nie było takiego miejsca na boisku w które by nie dobiegł. Kilku ich graczy pokazało serducho i papiery na grę w piłkę.

Tymczasem Nasza jedenastka przez 90minut nie przypominała zespołu. Ni ładu ni składu, chaos w środku, niemoc z przodu, brak zawodnika który wziąłby na siebie inicjatywę i kreowanie gry. Linetty zwyczajnie dał się stłamsić i bez wsparcia reszty zwyczajnie przepadł. Szybki gol z Naszej strony to wszystko co można zapisać na plus. Dalej mieliśmy tylko schody w dół.

Nie sądzę, aby jutro ten obraz miał się znacząco zmienić. Być może zagramy bardziej zachowawczo (z rozwagą i bez szarży na początek). Trener coś tam zmieni, ale z jakim skutkiem? Drużyna jest pod ścianą a presja wyniku urosła na tyle, że młode głowy mogą tego nie udźwignąć. Z drugiej natomiast strony medialne przecieki skłaniają do refleksji, że atmosfera w szatni na linii trener-zawodnicy nie jest idealna, a w turnieju tej rangi to ma znaczenie i odbija się na boisku. Boniek w stylu swoich poprzedników zamiata pod dywan i broni pozycji trenera, ale warto mieć to na uwadze, że ta maszyna nie trybi tak jak Kadra A.

Co do jutra:
Sercem jestem za Kadrą ale rozum podpowiada, że z dużym prawdopodobieństwem szykuje się Potop, a o ratunek nie będzie łatwo. Gdzie tam Kapustce do Kmicica. Szwedzi są mocną, turniejową ekipą, co pokazali w swoim meczu otwarcia przeciwko faworyzowanej Anglii. Na jutro pobieram w ich wykonaniu +1,5 gola po dobrym kursie 2,4 ✅ oraz nieco ryzykowniej ale nadal z dużą szansą powodzenia handi -1 po kursie 5,0 - obydwa w betclic. Powodzenia!
 
F 0

frankdrebin

Użytkownik
Ja znowu mam bardzo duże obawy o jutrzejszy wynik ...
I tak naprawde uważam że bez znaczenia jest to czy będa zmiany czy nie...
Troche bawi mnie przekonanie, że niby po strzeleniu bramki sie cofnęliśmy ... nie my sie cofnęliśmy tylko oni nas zepchnęli do defensywy ... to zupełnie co innego
Mamy słabych graczy zupełnie nie przystosowanych do gry na średnim europejskim poziomie - tyle ...
Brak dryblingu, techniki, kondycji ... przecież to podstawy ...

Trzymam za nich kciuki ale ... jaka liga taka reprezentacja
Nie ładujcie większej kasy w naszych ... moim zdaniem nie warto
 
areck 213

areck

Użytkownik
Polska - Szwecja 2
2,5 unibet
⛔⛔

Bezpieczna opcja: 2 DNB
1,83 unibet

ZWROT
Wiele zostało napisane o Polakach, zagraliśmy żenująco. A rezerwowi popisując się w mediach (Piątek, Bielik) tylko starali się dorównać piłkarzom pierwszej jedenastki. W meczu ze Słowacją zero pomysłu, maksymalne cofnięcie po strzelonej bramce, zero rozegrania przez środek, tylko lagowanie na Stępińskiego (gdzie WSZYSTKO czyścił Skriniar), bryndza w pełnym tego słowa znaczeniu. Gry nie ma, treningów porządnych nie ma (rozmawiajac z ludźmi ze środowiska, nie było przypadku w narzekaniach Bielika na treningi u Dorny), atmosfery w kadrze też nie ma.
Szwecja - Anglia rzucałem jednym okiem, mecz z gatunku typowego wejścia w turniej, byle nie przegrać, byle nie stracić, a nuż coś z przodu wpadnie. Ale niech to kunktatorstwo nie zmyli widzów - Szwedzi mają naprawdę mocną ekipę. Niech przemówią eliminacje: pierwsze miejsce w grupie, 7-3-0, przed Hiszpanią i Chorwacją! Bez porażki z tymi drużynami (a Hiszpanie wychodzili w normalnym składzie).
Gdyby nie to, że turniej rozgrywany u nas, to na Szwedów byłoby maks 2,0, a i ta dwójeczka byłaby ciekawą opcją do gry.
A co do samego Euro, pompowania balona, szans medalowych - już przed turniejem przewidywałem, że nie mamy czego szukać. Owszem, mamy, JAK NA NASZE WARUNKI, dość ciekawą kadrę, chłopaków ogranych w Ekstraklasie, ale, krótko:
- tacy Anglicy z naszej grupy skład ze Szwedami: 8 grających w Premier League + 2 z Championship (23+9 bramek) + gość z Chelsea grający w Vitesse
- Szwedzi - skład również ograny, tylko że w ligach skandynawskich
- Słowacy pokazali nam miejsce w szeregu, piłkarsko byli od nas 3 ligi wyżej.
Nie ma przypadku, że od dawna nie osiągnęliśmy nic w ostatnim roczniku przedseniorskim. Fajnie, że chłopaki grają, tylko że to wciąż jedynie Ekstraklasa, rankingowo nr 21 w Europie. Dlatego pograłem zarówno na Szwedów, jak i na Anglików (u ziemniaków 2,0 z podatkiem). I dlatego też grałem live na Słowaków widząc tę bryndzę ;)
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Typ: Wynik i obie drużyny strzelą - Szwecja U21 i NIE ⛔
Kurs: 3.40
Buk: lvbet



Dobry mecz Szwedów pod względem taktycznym z Anglikami. Co prawda w pierwszej połowie się bronili ale nie dopuścili nawet do celnego strzału na swoja bramke. W drugiej połowie w mojej ocenie byli lepsi od rywali - na długie momenty przejmowali kontrole, mieli też okazje po kontrach. Gdyby wykorzystali rzut karny skończyłoby sie kompletem punktów. W konfrontacji z tym co pokazała nasza reprezentacja uważam, że Szwedzi bez problemu nas wypunktują. Szczególnie jeżeli znowu w środku pomocy zobaczymy Dawidowicza... Zamysł trenera, aby uszczelinić defensywę takim graczem w pomocy (gra w powietrzu, odbiór) może i miała sens tylko co z tego jak prawie każde podanie po odbiorze było niecelne... Dziwie sie też, że nie został zdjęty już w przerwie bo w moich oczach było to mega osłabienie w rozegraniu ataku pozycyjnego.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
U21 Polska - U21 Szwecja

Polska Draw No Bet (spotkanie bez remisu)
Kurs: 2,04
Fortuna
-------------------------------------------------

Mecz o wszystko jak nie wygramy, to po EURO U21 a i tak mamy małe szanse na wyjście z grupy bo ostatni mecz gramy z Anglią, Mecz ze Słowakami nam nie wyszedł, dobrze się ułożył zaczelismy z wysokiego C, ale potem dwie bramki Słowaków, którzy zagrali kapitalny mecz, liczę na roszady, mam tu na myśli grą 2 napastników, bo osamotniony Stępiński sam z przodu nic nie zdziała, Linetty mnie trochę zawiódł to on mial kierowac grą, myślę że Dorna w ostrych slowach przemówi do młodej kadry U21, i chłopaki pokażą na co ich stać, i kibice im pomogą, bo jak to mówią pierwsze sliwki robaczywki. Nie możemy zagrać tak słabo drugiego spotkania jak ze Słowacją. Mam nadzieję że w pierwszym składzie zagra Piątek lub Kownacki i zagramy z dwójka z przodu, do Środka może Murawski, mamy zaplecze, ale wszystko w głowach i nogach. Szwedzi zagrali dobry mecz z Anglia, ale jakoś ich nie widzę aby powtórzyli wynik z ostatniego euro U21, według mnie Hiszpania wygra, mają mocny skład, Saul Niquez (Atletico) Asensio (Real), Williams (Bilbao) i można tak wymieniać. To jest turniej i każdy mecz jest inny, oby Dorna wyciągnął wnioski z pierwszego spotkania i przygotowal lepiej taktycznie na Szwecję,
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Nikt nie zwrócił uwagi na bardzo ważną w moim odczuciu rzecz. Szwedzi grają innym systemem niż większość Europy - ligę zaczęli w kwietniu. Więc są w środku sezonu, a nie po jego zakończeniu.(a praktycznie cała drużyna to goście z rodzinnej ligi) Już pomijając fakt, że połowa naszej to prawie w ogóle nie grała nigdzie w ostatnim czasie.
Druga - może mam krótką pamięć, ale.. Czy była jakaś duża impreza, gdzie po rozczarowującym początku podnieśliśmy się w meczu, który jeszcze coś znaczył? Nie ważne, czy grając z ogórkami, czy solidnym przeciwnikiem. Mam wrażenie, że w naszej mentalności i DNA jest zapisane, że jak było powiedziane nieprzyjemne A to za chwilę będzie B. ;)
 
sorokin 5

sorokin

Użytkownik
Kto sędziuje spotkanie naszych ze Szwecją ? Pytam bo w kontekście sytuacji turniejowej jawi mi się realnie over 3,5 kartki , ale pytanie kto gwiżdże ?
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Kto sędziuje spotkanie naszych ze Szwecją ? Pytam bo w kontekście sytuacji turniejowej jawi mi się realnie over 3,5 kartki , ale pytanie kto gwiżdże ?
No właśnie, dobry bet.
W sts jest over 2.5 po 1.75 (1.54 po podatku) i over 3.5 po 2.25 (1.98).
Całkiem przyjemnie. Jeśli naszym zostało choć trochę jaj to powinni gryźć trawę a wtedy 3-4 kartki powinny wpaść dość gładko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom