>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Szwecja, MME U-21 [poniedziałek, 19.06.2017, godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21
Spotkanie: Polska - Szwecja
Godzina: 20:45
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
To już będzie inny mecz obu zespołów aniżeli ten z 1 kolejki. Tutaj już nie ma czasu na cofanie się i granie na remis. Obie ekipy potrzebują 3 punktów, tylko i wyłącznie 3 punktów bo widzimy, że do awansu z 2 miejsce nawet 6 punktów może nie wystarczyć.

Każdy kto zna się i interesuję tymi mistrzostwami doskonale wie jak oba zespoły zagrały. Polska rozczarowanie a Szwecja... hm .. dla wielu remis z Anglią był dobrym wynikiem. Dla mnie ten zespół nie pokazał też nic szczególnego. Ktoś powie rzut karny, poprzeczka.. ok ale nawet karnego nie potrafili wykorzystać a po 2 ten karny był przez głupotę Angielskiego obrońcy bo nie było zagrożenia dużego. Jeden strzał w poprzeczkę na 90 minut? Trochę za mało.

U nas zapewne będzie kilka zmian, już teraz wiemy, że Kapustka nie zagra bo ma kontuzje. Kownacki wróci do pierwszego składu.

Ja osobiście zmienił bym bramkarza na Drągowskiego bo Wrąbel jest słaby.

Dawidowicza posadziłbym na ławkę a w jego miejsce Murawski i zmiana z przodu musi być bo prócz bramki Lipski nie pokazał nic, może Piątek? Niezgoda?

Nie ma czego bronić. A w obronie nie jesteśmy jakoś wybitni to i Szwedzi pewnie coś strzelą.



Powodzenia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - Szwecja
Typy:
Szwecja @ 2.45
Szwecja DNB @ 1.79
Szwecja z remisem @ 1.43
buk: unibet


Balonik, który został mocno nadmuchany przed samymi mistrzostwami bardzo szybko pękł po pierwszym spotkaniu. Polska ekipa tak naprawdę stoi pod kreską w tym spotkaniu, bo przegrana może pozbawić ich awansu. Jednak nic nie przemawia za tym żeby zagrać na naszych graczy. W spotkaniu z Słowacją wyglądało to bardzo słabo. Nie wiem czy to presja zjadła naszych zawodników czy po prostu jesteśmy tak źle przygotowani do tych małych mistrzostw. Brakuje mi argumentów aby zagrać ku naszej drużynie, dlatego idę w stronę Szwecji. Dziś w składzie Polski zapewne zobaczymy sporo zmian. Od pierwszych minut powinni zagrać Kownacki, Moneta, Dragowski. Jednak czy zmiennicy są na tyle w formie żeby coś dziś ugrać z reprezentacją Szwecji. Goście bo tak można nazwać ekipę Szwedów bardzo dobrze spisali się w spotkaniu z Anglią. Szwedzi częściej strzelali celnie na bramkę Anglików, ale nie byli w stanie strzelić im gola i zremisowali 0:0. Skandynawowie mieli w tym meczu najlepsza okazję do strzelania gola, ale w 81 minucie Linus Wahlqvist nie potrafił pokonać z rzutu karnego Jordana Pickforda. Szwedzi to klasowa drużyna, której również będzie zależało na zwycięstwie, a wygrana w dzisiejszym spotkaniu może ich bardzo przybliżyć do awansu. Ich gra na pewno wygląda lepiej niż nasza, dlatego też idę w ich kierunku. Ktoś przed ME pisał, że Słowacja to najsłabsza drużyna naszej grupy, to co dzisiaj zrobią Szwedzi?. Pogrom?. Ja się nie spodziewam pogromu, ale po raz kolejny po słabej grze przegramy to spotkanie. Nie oszukujmy się, ale skoro przez 2 lata nie potrafiliśmy przygotować ekipy na te mistrzostwa, to przez 3/4 dni na pewno wiele się nie zmieniło.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Polska U21 - Szwecja U21 2 @2.5 Unibet
Czekałem specjalnie do składów, czy Dorna ma jeszcze trochę oleju w głowie. Jak widać chłop jest przyspawany do nazwisk i za taki pierwszy mecz Dawidowicz znowu w pierwszym składzie? Śmiech na sali. Stroną Jaroszyńskiego będą nas ładować ile wlezie, nie ma opcji żebyśmy wywalczyli tu choćby punkt. Wahlqvist - gość który zasłynął w pierwszym meczu ze śmiesznej panenki. Ale to jest gość który gra w Norrkoping i gra tam na przyzwoitym poziomie. Dzisiaj coś czuje, że wrzuci Jaroszyńskiego na lekką karuzele.
U nas Kownacki wraca, może coś zdziałają ze Stępińskim - także BTS także do grania, z resztą koledzy wyżej wspominali. To tyle, za godzine mecz i dowiemy się co z tego wyjdzie, ale moim zdaniem Szwedzi są za mocni żebyśmy mogli urwać jakieś punkty.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Remis na farcie urwaliśmy znowu strzelając jako pierwsi bramkę i znowu w pewnym momencie się cofając, Pan Dawidowicz to śmiech na sali i tragedia tych mistrzostw aż dziw bierze że on jeszcze gra i pewnie zagra też w ostatnim meczu przecież ten gościu się nie nadaje na ten moment, fakt lepiej żeby Dorna po mistrzostwach się podał do dymisji bo dysponując nawet osłabionym składem bez Zielińskiego i Milika to prowadząc w 2 meczach z rzędu powinni chociaż te 3 oczka wygryźć z murawy.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Podejrzewam, że wielu osobom , nie tylko mi ten mecz zepsuł kupony.. Powiem szczerze - bardziej debilnego karnego nie widziałem dawno.. 90 minuta , Polak tyłem do bramki, piłka do której nawet by nie doszedł, 3 obrońców obok a ten idiota go ściąga na glebę.. Ręce opadają.
 
sorokin 5

sorokin

Użytkownik
Miejcie świadomość, że pewne boiskowe zachowania wiążą się z regularną grą, doświadczeniem w ważnych meczach. Turniej młodzieżowy to też nie powinno dziwić coś takiego. Dawidowicza wystarczająco opisał wczoraj naczelny król memów. Ja byłem przerażony wykopami Wrąbla, które wgl nie dochodziły do partnerów. Chyba już najwyższa pora na wyciągnięcie tego Bielika i odmrożenie ławki bo nic innego nie pozostało.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dorna do dymisji a Boniek i Dorna publicznie powinni przeprosić Bielika i dać mu zagrać z Anglią od początku. Już wiadomo że w najgorszej jedenastce mistrzostw będą Jach,Bednarek i Dawidowicz. Ilość błędów jakie ta trójka popełniła w ciągu dwóch meczy można na kilka meczy rozłożyć. Lech liczył że na mistrzostwach się wypromuja ich piłkarze a tu taki ch** Bednarek to chyba do drugiej Bundesligi do Bochum,niech się uczy grać z Dawidowiczem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom