>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - PHL / 2015 - 2016

Status
Zamknięty.
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dzisiaj w Tychach mecz na szczycie jak i mecz &quot;przyjaźni&quot;. Co mnie dziwi to buki faworyta widzą w drużynie gospodarzy. Piątkowy mecz GKS wygrał na ciężkim terenie w Sanoku 4:1. Osłabienia wśród gospodarzy znaczące:Łukasz Sokół, Remigiusz Gazda, Bartłomiej Pociecha, Patryk Kogut, Kamil Kalinowski(?), Jakub Witecki i Michał Woźnica, do tego Kuzin . Postawiłem znak zapytania przy Kalinowskim, ponieważ być może zagra, ale od &quot;profesjonalnej&quot; spółki Tyski (nie)Sport ciężko o jakieś informacje. Kadra na piątkowy mecz już była bardzo okrojona. Drużyna Cracovii 10 zwycięstw z rzędu i myślę , że będzie 11 dzisiaj. Na dzisiaj w zasadzie w pełnym składzie, wraca do bramki Radziszewski. Zabraknie jedynie Dawida Maciejewskiego oraz Petera Novajky&#39;ego (nie wiem jak to odmienić :razz: )
Do poparcia typu; w przyszłym tygodniu GKS czeka Puchar Kontynentalny i chyba na tym skupią swoją uwagę i będą uważać, żeby nie złapać kolejnych kontuzji, na trybunach ostatnio też szału nie ma,więc jakiegoś kotła dzisiaj nie będzie.
Bez szaleństw ze stawkami.
Typ: Cracovia 2,6 óni ⛔ kary i Żigardy przesądziły, Pociecha jednak dzisiaj grał. Sory :?
Taka ciekawostka: mecz miał być rozegrany 13:30, ale drużyny... nie zgodziły się na tą porę co dla mnie jest parodią. Mecz by był transmitowany w tvp regionalnych , a tak pozostaje tylko tvp sport.
Ale takich absurdów w tym sporcie u nas nie brakuje np powołanie dla Dantona do Naszej kadry :-|
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jak dla mnie kurs na Podhale jest wzięty z kosmosu. Spory potencjał w zespole, dobra gra w ostatnim czasie choć nie równa. W Opolu prowadzenie 3:0 i w frajerski sposób oddany mecz, w Bytomiu na pkt zasłużyli, udało się w końcu chyba trochę niespodziewanie w Tychach. Tam mecz stał na fajnym poziomie, było dużo walki, szybkiej gry, kombinacyjnej co momentami trudno zobaczyć w naszej lidze, gdzie no umówmy się po za kilkoma zespołami reszcie krążek przeszkadza gdy jest w posiadaniu. Robi różnicę fiński zaciąg - Jokila, Tapio, Haverinen, do tego kilku solidnych Polaków - Gruszka, Zapała i przede wszystkim wychowanek Neupauer, w bramce solidny Raszka. Dziś rywalem Sanok, który gra w kratkę pogubione punkty z Toruniem, Opolem, gdzie liczono raczej na komplet pkt. Porażki z Cracovią czy Tychami raczej wkalkulowane. Co rzuca mi się w oczy Sanok gubi się przy szybkiej zdecydowanej grze, gubią krycie w prostych sytuacjach, dają się zaskoczyć prostopadłym podaniem. Puurula miał być chyba gwiazdą w bramce ale coś nie pykło, gra młody Skrabalak Gra opiera się głównie na Kanadyjczykach Dantonie i Breaulcie. Szczególnie Benjamin nakręca tę grę, gość ma dobry, niesygnalizowany strzał z nadgarstka czym potrafi zaskoczyć ale chyba tylko tych słabszych, mniej doświadczonych bramkarzy, na Raszkę to może już nie wystarczyć. Nie podoba mi się gra w osłabieniu, dużo chaosu, momentami panicznej obrony i nawet takie ogórki jak Janów wpakował bramkę w PP nie raz. A przy szybkich i zdecydowanych zawodnikach z Nowego targu okazji do gry w przewadze powinniśmy kilka widzieć. Sanok przeciętny w obronie, trafiają się babole, własna hala nie jest atutem co pokazuje tabela. A Podhale? no cóż, jeśli potrafili ograć Tychy na wyjeździe, dlaczego mieliby nie wygrać w zdecydowanie słabszym Sanoku?

Podhale Nowy Targ @ 2,12
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
V 1,1K

viren

Użytkownik
Rozumiem ze walka o &#39;szostke &#39;jest tylko na niby bo dwie z tych druzyn z dolnej grupy i tak dolacza do playoffow potem?
Wiec nie dostanie sie do &#39;szostki&#39; nie eliminuje druzyny ze zmagan o mistrzostwo?
A zespoly 7 i 8 i tak o klase odstaja od Sosnowcow, SMSow i Naprzodow wiec walka o czolowa szotske jest tylko udawana?
 
L 0

luki2942

Użytkownik
No tak, ale drużyny z miejsc 7,8 w pierwszej fazie trafiają na najlepsze drużyny w kraju, nie mówiąc już że przez 4 kolejne rundy będą grać ze słabszymi przeciwnikami, co znów wiąże się ze stratami i utratą kontaktu z czołówką.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dzisiaj bardzo ciekawy dzień w PHL. Walka o szóstkę w której pozostały dwa wolne miejsca, a chętnych jest czterech :grin:
Dzisiaj liczę szczególnie na Bytom, który gra u siebie z Jastrzębiem. Dlaczego stawiam na Bytom? Grają o awans, który JKH ma już zapewniony, grają w pełnym składzie przy osłabieniach w obronie rywali (5 nominalnych obrońców), mieli czas by popracować podczas przerwy na reprezentacje. Widzi mi się, że 3pkt zostają dzisiaj w Bytomiu.
Bytom 2,3
Suche typy :
Orlik Opole 2,1 chyba tylko dlatego, że chciałbym żeby w końcu Sanok nie był ciągnięty za uszy przez panów z PZHL-u
Szukając niespodzianki za minimalną stawkę : Unia Oświęcim 3,6 ;mieli czas podczas przerwy na repre, by spokojnie się przygotować do dwóch meczów przed podziałem.
Sory, że tak oględnie, ale zaraz zaczynają się mecze
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
jednak klubom zalezy na &#39;szostce&#39; szczegolnie Sanokowi
spotkania z leszczami typu Sosnowiec, Naprzod Janow czy jakimis SMSami malo kto bedzie chcial ogladac a dochody z biletow to spora pozycja w budzecie Sanok ma bardzo duzy stadion jak na polskie warunkiOpole to smiech na sali i zero tradycji9
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
Dzisiaj mecz Toruń - Zagłębie i buki wystawiły linie 6,5. Warto overa pobierać?? bo z tego co widze to w tej grupie spadkowej PLH jest ostre strzelanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Podhale z problemami, na urazy narzekają Jarmo Jokila (10+27), Dariusz Gruszka (13+15), Mateusz Michalski (9+10), Robert Mrugała (1+5), Daniel Kapica (5+6), Oskar Jaśkiewicz (5+6) przebywa na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji. Strat sporo choć nie wiadomo czy Jokila nie zagra, zostają jeszcze co prawda Wronka, Tapio, Zapała czy Neupauer ale prawdopodobnie Podhale dziś na 3 piątki. Sanok wiadomo już bez Breaulta (14+9), nie zagrają Rafał Ćwikła, Piotr Naparło i Maciej Bielca. Wszyscy podstawowi ale bez jakichkolwiek specjalnych osiągnięć. Zagrają dwa nowe nabytki obrońca Steven Tarasuk i napastnik Bryan Cameron, ale z tego co wiem to obaj od pół roku są bez gry, same treningi sprawy nie załatwią więc z tym czy to wzmocnienia trzeba poczekać. Ogólnie przez osłabienia w Podhalu mecz 50/50 ale i tak w dalszym ciągu więcej jakości jest po stronie przyjezdnych.

Podhale @ 2,35
 
E 255

ex_hokeista

Użytkownik
Jako główny typ na dzisiaj:
Sanok - JKH 1 2.30 ónibet
Ogladajac ostatni mecz Sanoka z Krakowem przecieralem oczy ze zdziwianie, gdyby nie koszulki to mysle, ze wiekszosc kibicow nie wiedzialaby, ktora druzyna jest liderem, a ktora ledwo co awansowala do lepszej &quot;6&quot;.
Sanok w tym meczu tylko wlasnej nieskutecznosci, pechowi, bledom sedziego oraz kapitalnej postawie Radziszewskiego zawdziecza przegrana po karnych. W meczu hokeisci z podkarpacia zaprezentowali sie b. dobrze, wysoko stawiajac poprzeczke swiezemu zdobywcy Pucharu Polski.
Po przyjsciu Camerona oraz Tarasuka gospodarze nie sa juz tym samym zespolem co na poczatku sezonu. Koncem ubieglem roku do druzyny dolaczyl jeszcze Jared Brown. Dotychczas wystapil tylko w dwoch meczach (wygrana z Tychami 2:1k. oraz przegrana z KSC 4:3k.) ale wydaje sie byc duzym wzmocnieniem. Ze wzgledu na obowiazujacy aktualnie przepis polski bramkarz musi bronic 50% czasu w sezonie regularnym z tego powodu Missiean musi rotowac z mlodym Skrabalakiem. Dzisiaj jednak w bramce Sanoka prawdopodobnie zobaczymy Missieana, ktory potrafi zamurowac bramke w doslownym znaczeniu. Na przeciwko w bramce stanie chimeryczny Zabolotny, ktory potrafi zagrac rownie czesto dobry mecz co go zawalic.
Druzyna JKH jest druzyna, ktora mozna powiedziec, ze lezy w tym sezonie Sanokowi, mimo tragicznego skladu i gry poczatkiem sezonu. Dotychczasowe wyniki to:
Sanok - JKH 2-3k.
JKH - Sanok 0-1
Sanok - JKH 5-6k. (gospodarze prowadzili juz 5-1, jednak w 3 tercji spoczeli na laurach + swoje 3 grosze dolozyl wlasnie mlody Skrabalak)
JKH - Sanok 2-3
Jak widac we wszystkich meczach zawsze wygrywali goscie. Mysle, ze to najwyzszy czas aby Sanok przelamal ta niemoc. Jak dla mnie jutro ma zdecydowanie wiecej atutow po swojej stronie i kurs z pewnoscia jest wart gry na nich. Aktualnie kursy troche polecialy i oscyluja w granicach 2.1 ale mozna znalesc do gry po 2.3 (sportinkbet, ónibet)
Podsumowujac, Sanok to juz nie jest ta druzyna, ktora w pierwszych rundach dostawala regularnie becki i tylko rzutem na tasme (dzieki WO) dostala sie do lepszej 6. Sanoczanie pozbyli sie najlsabszych ogniw, w ich miejsce sciagneli lepszych. Po kontuzji do gry wrocil Dalhman a sami wlodarze klubu przyznaja, ze interesuje ich tylko mistrzostwo (sporo w tym jest przesady i sztucznego pompowania, aczkolwiek strefa medalowa jest w spokojnym zasiegu gospodarzy).

Ponadto:

Orlik - Bytom 1 1.65 bet&quot;całoroczny&quot;

Mecz 1 z 2 druzyna grupy slabszej. Mimo ostatniej wtopy w Bytomiu (Polonia wygrala 8-1!) Orlik jest druzyna lepsza i bardziej dojrzala. Na przestrzeni sezonu regularnie ogrywał Polonie (10-2, 4-1, 5-2), raz powinela im sie noga i dzisiaj z pewnoscia beda chcieli udowodnic komu nalezy sie pierwsze miejsce. W ostatnim spotkaniu rekordowo rozbili SMS 15-1 co napewno podbudowalo ich morale. Dla mnie wszystko przemawia na korzysc Opole i w nich upatruje zwyciezce w regulaminowym czasie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Podhale Nowy Targ - Sanok 1 @ 1,85 ✅ 4:1 na luzie ;)
Kolejny raz idę w stronę Podhala, u siebie są bardzo mocni, do tego ostatni mecz naprawdę dobry w ich wykonaniu w Krakowie. Sanok ostatnie 3 mecze w Nowym Targu regularnie wywozi bagaż 6 bramek. Defensywa obu zespołów mniej więcej na podobnym poziomie ale w ofensywie o wiele więcej jakości u gospodarzy. Z tego co widzę brakuje Bartlomieja Neupauera ale i bez niego atak wygląda bardzo fajnie. Bryan McGregor fajnie się wprowadził do zespołu, bramka z Pasami ostatnio więc więcej pola manewru z przodu jest. Generalnie Podhale trochę obniżyło ostatnio loty ale ta wygrana z Cracovią powinna dodać wiary zespołowi i pomóc w powrocie na zwycięską ścieżkę. Krótko bo mecz już za chwilę, Sanok nie powinien dzisiaj tutaj stanowić przeszkody nie do przejścia.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 2 @ 2,00

Petarda na dziś. Podhale wraca na właściwe tory łapie fajną formę na wyjazdach, skalpy w Krakowie i Jastrzębiu, Oświęcim w ostatnich 2 spotkaniach stracił 11 bramek. Do tego dochodzi na pewno chęć rewanżu za nie dawną porażkę u siebie, a umówmy się hala w Oświęcimiu dostarcza punktów każdemu, Unia przegrała tutaj aż 8 z ostatnich 10 spotkań! Zakontraktowano nie dawno Mariusza Jakubika z Janowa, no ok zeszły sezon miał świetny w tym... 3+7 w 24 spotkaniach więc ciężko mówić o wzmocnieniu. Unia razi nieskutecznością ostatni mecz z Cracovią u siebie na początku drugiej tercji stworzyli 2-3 mega klarowne sytuacje i ich nie wykorzystali, wtedy było jeszcze 1:1 i mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej ale im dłużej trwał mecz tym przyjezdni przejmowali coraz większą inicjatywę. Widać że gdy nie ma Danecka ta gra się nie klei. Podhale wciąż bez Gruszki i Neupauera ale mimo to jakości w ataku jest dużo więcej niż po stronie gospodarzy. Solidnie wyglądają w obronie, naprawdę ostatnie mecze mimo nawet tego nieszczęsnego spotkania z Tychami i straconej bramki w czasie gry w przewadze wyglądają dobrze z tyłu, a przodu wiadomo - średnia 4,77 strzelonego gola na mecz. Kluczem będzie dziś gra z tyłu a tutaj Raszka (1,93 GAA) wygląda dużo lepiej od kolegów - Witek 3,39 (z tego co widzę dziś broni) i Fikrt 2,64 GAA. Na moje to punkty jadą dziś do Nowego Targu.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Polonia Bytom-Orlik Opole

Typ1: Polonia @5,32 STS, stawka: 5/10
Typ2: remis @6,5 STS, stawka: 1/10
Nie jestem fachowcem od hokeja, ale sprawdziłem sobie statystyki i za cholerę nie wiem skąd takie kursy w STS-ie. Polonia wygrała dwa ostatnie mecze z Orlikiem w tym dwa tygodnie temu w Opolu 2:1. W grudniu 2015 jak Polonia podejmowała Orlik to kursy były mniej więcej takie: 2,6-4,8-2,0 i skończyło się 8:1 dla Polonii.
Wg mnie duże value, no chyba, że coś się stało w ostatnich dniach w Polonii. Jak ktoś coś wie to dajcie znać ????
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
31.01.2016 godz. 17.00
Polonia Bytom v Nesta Toruń
Typ: Over 7,5
kurs: 1,72
Buk: Bet365
Stawka 4/10
wynik 5:3 ✅ ✅
Analiza:
Ostatnia kolejka w PHL wszystko jest już ustawione i nic w tabeli się nie zmianie ale lina 7,5 w tym meczu to jak dla Mnie trochę mało ???? po pierwsze Polonia ostatnio przegrała w Toruniu czym z pewnością będzie chciała się zrewanżować do tego w bramce PB stał będzie Kraus który w ostatnim meczu u siebie z Toruniem puścił aż 5 bramek ale Polonia strzeliła 8 ???? dwa mecze w tym sezonie w Bytomiu kończyły się wynikami 8:3 oraz 8:5 to liczę że lina 8 bramek dziś zostanie pobita ???? Hej Heja Heja Polonia Mistrzem HOKEJA !!!
http://screenshooter.net/102746896/fsbehyw
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dzisiaj kończymy sezon ;) Finał bardzo wyrównany, ostatnie zwycięstwo w Krakowie myślę, że ostatecznie przesądza kto będzie mistrzem Polski w tym sezonie. Drużyna z piwnego miasta ma najrówniejszy skład , pokazała to również grą w Europie. Mistrz Polski od przyszłego sezonu będzie grał w LM i to jest mega motywacja żeby sięgnąć po majstra i powiększać swój budżet grą w LM. Vitek, Kolusz i Vozdecki są w mega gazie do tego pewniak w bramce jakim jest Żigardy, dzisiaj przy pełnych trybunach na lodowisku w Tychach przypieczętują mistrza czwartym wygranym meczem. Tak z ciekawostek w zeszłym sezonie tyszanie zdobyli mistrza w ...Wielki Czwartek, jeżeli dzisiaj wygrają i obronią tytuł będą pierwszym zespołem od sezonu 2008/2009 , któremu się ta sztuka udała.
W Cracovii wychodzą 7 meczów które grała w półfinale. Tyszanie załatwili sprawę w 4 i na początku rywalizacji było widać brak rytmu meczowego, ale im dalej w las tym lepiej dla drużyny GKS-u.
Kursy niestety pospadały, ale do dubla nadają się idealnie w junibecie 1,62 ⛔

Typ: GKS Tychy

Totalna padaka.. W Krakowie będzie mega ciekawie :]
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Dziś w Tychach szósty mecz finału, ale wydaje mi się, że jeszcze nie ostatni. Ostatni mecz moim zdaniem był całkiem wyrównany a o wyniku zadecydowała słaba końcówka w wykonaniu Cracovii i przede wszystkim dwa błędy personalne. Trener Rohaczek słynie ze znakomitego przygotowania zawodników pod względem kondycyjnym, dlatego zawodnicy Cracovii ciągle wyglądają dobrze w tym aspekcie. O to, że powalczą nie trzeba się martwić. Jedynym mankamentem Pasów w ostatnim czasie jest słaba skuteczność jednak liczę na to, że napastnicy Cracovii w dzisiejszym meczu wreszcie się odblokują i zaaplikują Stefanowi kilka bramek, bo mimo, że jest on naprawdę dobrym bramkarzem to jednak indywidua po stronie gości jak dla mnie większe niż u gospodarzy. Chociaż na Stadionie Zimowym będzie dziś ciężko o dobry rezultat dla gości z Krakowa to jednak stawiam na Pasy. Dodatkowo pobieram bramkowe overy jak poniżej:
Typ: Over 5,5 ⛔
kurs: 1,80
Typ: Over 6,5 ⛔
kurs: 2,30
Typ: Comarch Cracovia +1,5 ✅
kurs: 1,58
Typ: Comarch Cracovia (OT) ✅
kurs: 2,55
Typ: Comarch Cracovia (RT) ✅
kurs: 3,30
Typ: Pierwszy gol przed 9.30 ✅
kurs: 1,74
Bet trzysześćpięć
:hokej:
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom