>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - PHL / 2015 - 2016

Status
Zamknięty.
misiu 193

misiu

Użytkownik
Już dzisiaj rozpoczynamy nowy sezon meczem o Superpuchar Polski.
GKS Tychy vs Cracovia Kraków
Udział w meczu drużyny z Krakowa jest dość kontrowersyjny, ale to już urok naszego hokeja. Jak dla mnie buki przestrzeliły trochę z kursami. 3,95 na drużynę z Krakowa dla mnie jest to value. W Tychach kadra w większości została z mistrzowskiego składu, ale odeszli jednak dość ważni zawodnicy;m.in Besch,Ferenc,Wanacki,Guzik. Jeżeli chodzi o sparingi to drużyna GKS-u spisywała się bardzo dobrze :
27.07.2015 GKS Tychy - Szachcior Soligorsk 2:8 (1:2, 0:3, 1:3)
28.07.2015 GKS Tychy - Szachcior Soligorsk 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
30.07.2015 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
04.08.2015 GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 5:1 (2:0, 3:1, 0:0)

Memoriał Pavla Zabojnika w Zwoleniu:
13.08.2015 GKS Tychy - Sapa Fehérvár AV19 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
14.08.2015 ŠHK 37 Pieszczany - GKS Tychy 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
15.08.2015 HKM Zwoleń - GKS Tychy 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

Szczególnie wygrana w Zwoleniu może robić wrażenie. Dzisiaj GKS zagra bez podstawowego swojego bramkarza, czyli Żigardego. Jest to bardzo duże osłabienie.
Cracovia po sezonie przemeblowała skład totalnie. Przyszło 13 nowych zawodników (m.in Guzik,Rompkowski,Dutka,Sinagl,Kapica) a odeszło 16. Transfery do klubu, więc bardzo ciekawe.
Sparingi Cracovii :
04.08.2015 HK Nitra - Comarch Cracovia 8:1 (0:1, 3:0, 5:0)
06.08.2015 Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
10.08.2015 HC 46 Bardejów - Comarch Cracovia 3:2 k. (1:2, 1:0, 0:0, k. 1:0)
12.08.2015 Unia Oświęcim - Comarch Cracovia odwołany
18.08.2015 Polonia Bytom - Comarch Cracovia 3:3 (2:0, 0:2, 1:1)
20.08.2015 HC 46 Bardejów - Comarch Cracovia 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
27.08.2015 AZ Hawierzów - Comarch Cracovia 2:5 (0:1, 2:2, 0:2)
Ja dzisiaj stawiam na Cracovie. Liczę na bardzo dobre przygotowanie przez obecnie najlepszego fachowca pracującego w lidze , czyli Rudolfa Rohaczka.
Dla mnie warto dzisiaj postawić parę groszy na drużynę Cracovii.
Óni daję nam fajny kurs, bo aż 3,95 !
Transmisja w tvp sport od 18
edyta: Już po I tercji pozamiatane z moim &quot;value&quot; :/
Lipa totalna z typem, oby złe dobrego początki
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dzisiaj pierwsza kolejka PHL. Zaczynamy sezon z 12 drużynami w ilu się skończy jak zwykle nie wiadomo :razz:. Drużyną która powinna zbierać baty jest SMS U20. O zawodnikach z tej drużyny ciężko coś pisać, ponieważ jak w nazwie są to sami bardzo młodzi zawodnicy.Trenerami drużyny są Szwed Tobjorn Johanssona i dobrze znany z naszych lodowisk Piotrek Sarnik. Dobry pomysł z dołączeniem tej drużyny do najwyższej klasy rozrywkowej , duża szansa na wyłapanie jakieś perełki na tle naszych ligowców. Faworytami do tytułu są w głównej mierze drużyny obecnego mistrza GKS Tychy oraz Cracovia Kraków. Ostatnio spotkali się ze sobą w meczu o Superpuchar i Tyszanie zmietli z lodu drużynę Cracovii 6-1.
Dzisiaj GKS zagra w Sosnowcu z drużyną SMS. Jak znajdziecie gdzieś overy to można swobodnie grać coś pokroju over 9,5 i over 10,5.
Z tego co STS dzisiaj wrzucił do oferty to do gry najsensowniejsze wydaje się gra na Unię Oświęcim. Grają na swoim lodowisku z Orlikiem Opole. Do drużyny z Oświęcimia wraca jej wychowanek Sebastian Kowalówka. Do tego jak to zwykle dołączeni zostali młodzi,utalentowani zawodnicy, którzy będą chcieli się wypromować i iść śladami Ciury,Bepierszcza czy Komorskim.
Sparingi:
06.08.2015 Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
12.08.2015 Unia Oświęcim - Comarch Cracovia odwołany
14.08.2015 Unia Oświęcim - MMKS Podhale Nowy Targ 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
18.08.2015 HC Frýdek-Místek - Unia Oświęcim 5:3 (2:0, 1:0, 2:3)
21.08.2015 MMKS Podhale Nowy Targ - Unia Oświęcim 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
25.08.2015 Unia Oświęcim - Naprzód Janów 3:4 (2:0, 0:1, 1:3)
27.08.2015 Naprzód Janów - Unia Oświęcim 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
02.09.2015 Unia Oświęcim - HC Frýdek-Místek 5:4 (2:2, 2:1, 1:1)
Dla mnie do jakiegoś dubla Unia Oświęcim 1,4 STS✅
Sanok,Jastrzębie także dzisiaj spokojnie, ale kursy tak mizerne, że szkoda się rozpisywać.
edyta: Racja, mój błąd , już poprawione dzięki
edit 2 : bez niespodzianek dzisiaj, zobaczymy jak to się dalej potoczy
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dzisiaj tyle jeden mecz w naszym &quot;NHL&quot;.
Unia podejmuje u siebie aktualnych mistrzów GKS Tychy Co można powiedzieć po pierwszej kolejce ? Unia ma problem ze skutecznością oraz widać, że defensywa nie funkcjonuje póki co zbyt dobrze, wygrana 3:2 z Orlikiem Opole nie była w jakimś imponującym stylu. Zawodnikiem, który wyróżniał się na tle innych był na pewno Sebastian Kowalówka. Co do GKS-u to tak na prawdę meczu I kolejki nie ma co brać pod uwagę, ponieważ grali z &quot;chłopcami&quot; z SMS-u i skończyło się do przewidzenia czy rzezią niewiniątek (19-1). Tyszanie w tym meczu mieli okazję przećwiczyć różne schematy gry. Był to już drugi oficjalny mecz obecnego mistrza Polski ten pierwszy zakończyli efektownym wynikiem 6-1 z Cracovią u siebie o Superpuchar Polski. Nie ma informacji o żadnych kontuzjach, więc stawiam dzisiaj na wygraną ekipy z Tychów.
1,35 GKS⛔
GKS -1,5 bramki 1,6⛔
Kursy STS
Żenada,a nie gra w obronie ! Bramkarze też się popisali.. Żigardy z taką formą niech lepiej jeszcze po odpoczywa ,bo pożytku z niego żadnego.
Żenua
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Już się zaczyna. Tak jak myślałem, że mimo iż w lidze jest 12 klubów to jak 10 skończy sezon będzie dobrze. Cyrk na kółkach z tym naszym hokejem. MŚ, które odbyły się w Krakowie były sukcesem i nawet federacja złamała zasadę i przyznali drugi raz z rzędu naszemu związkowi i...zaczęło się kombinowanie, targowanie, że może jednak w Katowicach itp, czyli wiadomo kasa przede wszystkim, a hokej i kibiców wszyscy po kolei prezesi mają w dupie.
List działaczy Unii:

&quot;Zwracamy się do Państwa jak do ostatniej deski ratunku, gdyż sytuacja oświęcimskiego hokeja jest tragiczna i grozi nam wycofanie drużyny z rozgrywek ekstraklasy hokeja. Czynimy wiele starań, by pozostać sponsorów, lecz kwoty uzyskane w tym zakresie nie pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie klubu na tym poziomie rozgrywek. Bardzo zła sytuacja finansowa, z którą Zarząd boryka się, mimo wdrożenia szeregu działań naprawczych, może spowodować, że miesiąc wrzesień może być niestety ostatnim w historii hokejowej drużyny Unii Oświęcim. Na tę chwilę klub nie jest w stanie zapewnić jego bieżącego funkcjonowania, opłacać zawodników, zapewnić odpowiedniego sprzętu sportowego, czy pokryć kosztów organizacji meczów&quot;.

Można się spodziewać odpływu najlepszych zawodników.

Mecze najbliższej kolejki:

SMS U20 vs Orlik Opole
TMH Polonia vs Comarch Cracovia
HK Zagłębie Ciarko PBS Bank
GKS Tychy vs JKH GKS Jastrzębie
Naprzód Janów vs KS Unia
Nesta Mires Toruń vs TatrySki Podhale

Póki co kursy się nie pojawiły. Jestem ciekawy kursu na Tychy po ostatniej wtopie powinni dać radę u siebie z Jastrzębiem
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Kursy się pojawiły. O meczu o 11:30 nawet nie piszę, bo kurs 1,01 i tak jest wysoki na Orlik ????
Dzisiaj stawiam na Tychy. Mecz u siebie, ostatnia wpadka(klęska) z Unią tylko może zmobilizować do lepszej gry i zwycięstwa. Drugiego tak słabego meczu bramkarze na pewno nie zagrają, mimo wszystko liczę, że dzisiaj wyjedzie w pierwszym składzie Kosowski. O absencjach w drużynie gospodarzy nic mi nie wiadomo, kadrowo biją na głowę dzisiejszych rywali jak i większość ligi. Czasy gdy &quot;gwiazdy tańczą na lodzie&quot; w Tychach mam nadzieję będą już tylko przykrym wspomnieniem i w tym sezonie będzie walka o obronę tytułu.
W Jastrzębiu po zeszłym sezonie skład został odmłodzony (problemy finansowe głównego sponsora) średnia wieku w zespole 24 lata, gra oparta na doświadczonym Laszkiewiczu. Wyróżniającym się zawodnikiem na pewno jest Łukasz Nalewajka, który ostatnio strzelił dwie bramki z Toruniem.
Podsumowując:
atut własnego lodowiska, bardzo mocny skład, pełne trybuny i chęć rewanżu za ostatnią porażkę w Oświęcimiu:
GKS Tychy 1,75 óni✅
W handicap też bym był skłonny wejść, ale to trzeba poczekać na Fortunę lub STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 24

daro7781

Użytkownik
Witam, to moj pierwszy post na forum, mam nadzieje ze typy bedą trafne ????

Pierwszy mecz ktory proponuje to wygrana Unii w starciu z Polonią, Polonia przegrala glupio dwa ostatnie mecze a Unia na fali, faworyt tylko jeden czyli gospodarz

Oswiecim - Bytom 1,7 (z 3;1 zrobiło się 3;4 ⛔)

Opole prezentuje zdecydowanie lepszy hokej i nie powinni miec dzis problemow

Opole - Janow 1,6 (pewne zwycięstwo ✅)

kursy STS
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Co ja widzę 1,48 na Oświęcim? biorę. Ok, nie lubię takich niskich kursów w hokeju, gęsto taka opcja to po prostu samobójstwo. Tutaj jednak wydaje się że różnica klas i umiejętności jest duża. Unia świetnie zaczęła sezon, w pierwszym meczu trochę męczyli bułę z Opolem, powinno być zdecydowanie łatwiej, ale później już się rozkręcili, świetny mecz z Tychami które w mojej opinii są głównym kandydatem do tytułu, no i ostatnio pewna wygrana w Katowicach. Dla porównania bytomianie tylko w ostatnim meczu z Cracovią potrafili zaskoczyć na początku meczu, choć i tak nie udało się im wygrać, wcześniej porażki w Opolu i Sanoku. Unia dysponuje konkretnym, równym składem, Kikrt kolejny sezon jako pierwszy goalie choć nie wiem czy gdyby nie dać pograć więcej Witkowi to byłaby wielka różnica. Przed nimi Bezuska który pierwsze kroki stawiał w dobrej szkole Trzyńca i Popela który zagrał ponad 20 spotkań na Słowacji w zeszłym sezonie, jak pokazał przykład Vosatki z zeszłego sezonu tacy zawodnicy mogą dać dużo. A przecież są jeszcze doświadczeni Gabryś i Modrzejewski. Na kolana może to nie powala ale jest solidnie. Z przodu Wojtarowicz, Tabacek, Kowalówka, Danecek. Dobos ma fajną ekipę która coś powinna namieszać i będzie groźna szczególnie u siebie co pokazał już mecz z Tyszanami. Do nawiązania z senów 1997-2005/6 daleka droga ale chyba dobrze się dzieje w Oświęcimiu. A Bytom? o Landsmanie nie wiem co myśleć niby jeszcze nie dawno coś pogrywał z Znojmie ale zeszły sezon katastrofa, Kraus... ojej, zeszły sezon 5,11 GAA mówi wszystko. Cunik w Pieszczanach coś pogrywał do nie dawna więc to powinna być jasna postać formacji obronnej, białorusin to dla mnie no name, jest Działo z Janowa po dobrym ostatnim sezonie, podobnie Kulik, 2-3 zawodników którzy mogą coś pokazać w grze obronnej to trochę mało. Z przodu obok Demyanyuka coś do powiedzenia powinni mieć Frączek, Salamon, Słodczyk i może Przygodzki, tak więc z tego co do dyspozycji ma Jędrzejczyk złożymy naciągane dwie piątki. Tragedii nie ma i jakieś panicznej walki o ligowy byt bym tutaj nie wróżył natomiast do Oświęcimia to jednak za daleko.
Unia @ 1,48 ⛔ 3:4d. aha
edyta: o tym że się dobrze dzieje chyba lekko przesadziłem, aż się przykro robi... http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,37230,fatalna-sytuacja-oswiecimskiego-klubu-dzialacze-apeluja-o-pomoc.html
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Cracovia vs Zagłębie over 8 @1,88 Unibet✅
Po prostu goście nie są przygotowani do sezonu i nie sądzę, że będą w stanie wygrać ale zagrozić bramce rywala mogą!
Mecze pomiędzy tymi drużynami zazwyczaj obfitowały w gole.
Zagłębie na wyjeździe ostatnio przegrana z zagłębiem 8:0, potem przegrana tylko 1:0 u siebie z sanokiem.
Ostatnie spotkanie cracovi u siebie zakończyło się laniem 8:3, na wyjeździe pokonali 3:3 bytom po dogrywce.
Faworyt tu jest jeden i myślę że, trochę postrzela.
A może i gościom coś się trafi.
W końcu muszą się odblokować i zacząć punktować rywali.
Liczę na grad goli....
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 24

daro7781

Użytkownik
Kazdy inny wynik niz zwyciestwo gospodarzy bedzie sporą niespodzianką, skład Sanoka w tym sezonie jest na pozycje w srodku tabeli i nic wiecej

Tychy - Sanok 1,5 (bez niespodzianki ✅)

kurs STS

e: Prosiłbym o ciut dłuższe uzasadnienie dlaczego taki typ a nie inny ;)
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w kierunku Tychów po raz kolejny. We własnej hali na prawdę bardzo mocny zespół. W ostatnim czasie Sanok leży drużynie GKS-u. W 4 ostatnich meczach same wygrane i to bardzo pewne, bo w 3 aż strzelili Sanoczanom po 5 bramek. Drużyna z piwnego miasta zupełnie inaczej gra u siebie i na wyjeździe. Ostatnia porażka w Nowym targu powinna podziałać na nich dokładnie tak samo jak porażka w Oświęcimiu i późniejsza wygrana z JKH była bezdyskusyjna (3-0). Kadra Sanoka w znaczącym stopniu się zmieniła w porównaniu do poprzedniego sezonu. Jest to miks młodzieży z zawodnikami z zagranicy. W 3 meczach zdobyli 8 pkt co jest dobrym, ale mieli teoretycznie łatwy kalendarz.
Podsumowując:
-własna hala
-podrażnienie porażką (wp.... w Nowym Targu)
- Sanok grający dogrywkę w niedzielę
Mnie to daje:
GKS Tychy win 1,5 STS ✅ e:4:2 do dubla idealnie
Handi lekką stawką też można łapać
Z pozostałych spotkań to Nowy Targ wydaję się ciekawą opcją po kursie 2,9 ⛔ e:Tu niestety za dużo walki, a za mało gry , ale Podhale pokazuje, że powalczą w tym sezonie.
Naprzód się kompromituje :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 23

darak

Użytkownik
Po takim kursie nie ruszałbym Tychów. Widać, że szykują formę na Puchar Kontynentalny, który odbędzie się za nieco ponad miesiąc a z zapowiedzi wynika, że jest to obecnie priorytet dla GKS-u. W ostatnim czasie Sejba dobrze rozkładał przygotowania do ważnych wydarzeń PP, finały play off 2014/2015, Memoriał Zabojnika, SPP i w tym upatrywałbym słabszej postawy Tyszan.
 
D 24

daro7781

Użytkownik
Do Opola przyjezdza dzis Zaglebie ktore wydaje sie byc wogole nieprzygotowane do sezonu, dopiero w 4 spotkaniu sezonu udało im sie wjechac z krązkiem do bramki. Opole ma zdecydowanie mocniejszy skład i napewno to dzis pokażą

Opole - Sosnowiec 1,4 (6;1 ✅)

kurs STS
 
D 24

daro7781

Użytkownik
Dzis do słabego Sosnowca przyjezdza jeszcze słabsza ekipa, gospodarze jesli chcą zapunktowac to dzis mają najlepszą okazje, w Janowie zmieniają trenerów co dwa dni, to nie wróży za dobrze

Sosnowiec - Janow 1,9

kurs STS
 
B 30

bozydar93

Użytkownik
Witam! Dziś w Oświęcimiu dojdzie do spotkania miejscowej Unii z STS Sanok. Sanoczanie to nie ta sama drużyna co w poprzednich sezonach. Odeszło wielu kluczowych zawodników, którzy &quot;robili wynik&quot;. W obecnym sezonie obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Znając sytuacje obu drużyn śmiem twierdzić, że tak może być bardzo długo nawet do końca sezonu. Ważnym czynnikiem, który najprawdopodobniej będzie miał wpływ na dzisiejszy wynik będzie zapewne dyspozycja bramkarzy. Tu wyraźną przewagę będą mieli gospodarze. Swojej świątyni w drużynie Unii będzie bronił Fikrt, który w swojej specjalności jest jednym z lepszych specjalistów w lidze. Natomiast problem z tą pozycją będą mieli Sanoczanie. W ostatnim meczu kontuzji doznał fiński bramkarz Puurula i jego przerwa potrwa przynajmniej 6 tygodni. Zastąpi go młody, niedoświadczony Skrabalak, co z pewnością ułatwi napastnikom unii życie. Oprócz tego atutem będzie jak zawsze własna hala, więc kurs powyżej 2 na oświęcimian wydaje się bardzo ciekawą propozycja.

Oświęcim - Sanok
Oświecim 2.05 bwin ✅✅✅✅
Wynik: 3:2 dla gospodarzy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
GKS Tychy - Zagłębie​


Tychy po kolejnej wpadce w Bytomiu wracają na własne lodowisko by &quot;ugościć&quot; Zagłębie Sosnowiec. Nie wiem w czym jest rzecz, ale GKS w domu a GKS wyjazdowy to zdecydowanie dwie różne drużyny. U siebie GKSa jest nie do ruszenia, natomiast niektóre wyczyny wyjazdowe tej drużyny to istny kabaret. Po stronie gości nie widzę żadnych argumentów, przy większym szczęsciu są tu w stanie maksymalnie zdobyć 2-3 bramki, chociaż myślę że skończy się na 2. Jeśli chodzi o gospodarzy to tu za dużo pisać nie trzeba, będą mogli kolejny raz przetestować skuteczność swoich graczy, myślę że 7-8 bramek w zasięgu dlatego over 7.5 w tym spotkaniu nie powinien być żadnym zaskoczeniem dla nikogo. Jak dla mnie bardzo mocny bet na dziś.

over 7.5 / 1.72 bet365
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Jak już to Polonia Bytom kolego ;)

Co do samego meczu - miałem okazję być w &quot;Stodole&quot; na meczu z Zagłębiem i Sanokiem. O ile wynik starcia z drużyną z Sosnowca był z góry do przewidzenia, o tyle zwycięstwa z Sanokiem czy też z GKSem Tychy oraz Podhalem muszą budzić respekt. W Bytomiu stworzono solidny zespół, a wspomniana &quot;Stodoła&quot; jest od dłuższego czasu twierdzą nie do zdobycia przez przyjezdnych. Na szczególną uwagę zasługuje postawa pierwszej &quot;5&quot;. Dość powiedzieć, że trio Przygodzki-Słodczyk-Salamon bryluje w klasyfikacji kanadyjskiej. W bramce Landsman i będę zdziwiony, jeżeli po sezonie nie zgłoszą się po niego zagraniczne drużyny. To, co Czech wyczynia na lodzie, jak broni, zasługuje na ogromne pochwały. Dwa dni temu, w meczu z Cracovią, zabrakło go w składzie i Krakowianie zaaplikowali Polonii 8 goli.

Mecz niezwykle istotny dla układu tabeli i ewentualnego awansu do pierwszej &quot;6&quot;, która gwarantuje PO i lepsze rozstawienie. W pierwszym meczu, we wrześniu, Unia przegrała u siebie z Polonią po dogrywce.

Idę dzisiaj w stronę mojej Polonii. Kursy u niektórych bukmacherów lecą w dół, ale dla mnie nie ma w tym nic dziwnego.

Polonia 1.80 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom